Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 14:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprzeciw przeciw ingerencji państwa w rodzinę!  (Przeczytany 14199 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 23-11-2010, 13:42 »

Poza tym ja po prostu wierzę w ludzi i nie chcę z góry zakładać, że każdy pracownik socjalny tylko czyha, żeby zabrać nam dzieci.




Daj szansę, a zeszmaci się na pewno. I nie tylko pracownik socjalny.
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #21 : 23-11-2010, 14:13 »

Poza tym ja po prostu wierzę w ludzi i nie chcę z góry zakładać, że każdy pracownik socjalny tylko czyha, żeby zabrać nam dzieci.

Pewnie, że nie czyha. Na pewno jednak tworzy się podwaliny pod chory system. To co dziś znamy tylko z amerykańskich produkcji stanie się u nas faktem. Wpada pracownik socjalny z policjantem i zabierają dziecko. Robią to bo rodzic chce je wychowywać po swojemu, a nie tak jak władza nakazuje.
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #22 : 23-11-2010, 16:03 »

Podpisałam.
Jeżeli ktoś chce pomóc biednym czy bitym dzieciom, to może to zrobić zawsze. Nie ma tu potrzeby wprowadzania nowych (kontrowersyjnych) ustaw, które można będzie interpretować na różne sposoby i nie zawsze z korzyścią dla poszkodowanych.
Niesienie pomocy nie jest uzależnione od nowego prawa, tylko od bardzo rozpowszechnionej choroby, zwanej znieczulicą.
Zapisane

K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #23 : 23-11-2010, 16:54 »

Podpisałam.
http://bgoczynski.wordpress.com/2010/11/17/ukryte-cele-kasty-szwindlerow-jak-dziala-%E2%80%9Edemokratyczne%E2%80%9D-panstwo/
Zapisane

Timbuktu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12.02.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 225

Oddajcie mi moje włosy wy złodzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #24 : 23-11-2010, 18:56 »

Jeśli ktoś nie widzi, że stajemy się państwem totalitarnym to jego problem.
Zdecydowana większość tego nie widzi, co potwierdzają wyniki wyborcze i procent głosów oddanych na JKM. Niestety, kto ma media, ten rządzi - ludzie myślą telewizornią.

Podpisałem.
I tak jeszcze nie jest źle smile JKM opowiadał, że w USA pewna rodzina zabrała swoje dziecko ze szpitala, po czym szpital zgłosił porwanie dziecka i ścigali rodziców za kidnaping smile

Zauważyłem że tu się toczy jakaś rozmowa i każdy cytuje czyjąś wypowiedz. Tylko na twoje 2 posty jakoś nikt nie zwrócił uwagę. Tak więc... żeby nie było Ci nudno, ja z Tobą popiszę o JKM który o tym wszystkim mówił od zawsze :-)

Ludzie nie widzą i nie zdają sobie sprawę z wielu rzeczy, zwłaszcza tych najważniejszych dla ich istnienia i dobrobytu.  Państwowa ingerencja w autonomię rodziny to tylko jeden z wielu przykładów. Może dzięki powszechnemu dostępowi do internetu taki stan rzeczy się zmieni. Chociaż wątpię żeby to była szybka zmiana. Idiota z internetem to nadal idiota, upośledzony i z uprzedzeniami. A głupców zawsze jest więcej niż mądrych. Może państwowy nakaz stosowania zasad odżywiania wg. Bioslone zadziała najlepiej ? :-)

Zastanawiam się jeszcze tylko nad jednym, czy jakiegoś błędu ortograficznego lub interpunkcyjnego nie popełniłem tym razem?

Owszem, błąd jest - przed pytajnikiem lepiej nie stawiać spacji, ponieważ można być zakwalifikowanym do owego specyficznego posiadacza internetu...
« Ostatnia zmiana: 23-11-2010, 22:57 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #25 : 23-11-2010, 20:56 »

Timbuktu i Tomku. Ja też zauważyłem to co napisaliście. JKM jest w mediach kreowany na takiego filozofa-debila. Mnie natomiast przeraziła jedna rzecz. 11 listopada, pokojowa manifestacja, białoczerwone flagi a nie dali im przejść ulicami, bo uważają ich za nazistów. Nie jestem w żadnej grupie politycznej i teraz zastanawiam się, czy gdybym wziął flagę i chciał przejść ulicami miasta, to nie dostałbym w głowę.

A tutaj strona tych, co zablokowali tę manifestację http://11listopada.org/
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
tomurbanowicz
« Odpowiedz #26 : 23-11-2010, 21:16 »

A propos Marszu Niepodległości 11 listopada: http://www.youtube.com/watch?v=uQpjZfE8rvo&feature=related
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!