Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 01:19 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: G³odówki  (Przeczytany 92239 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 15-12-2010, 21:05 »

G³odówk± siê brzydzê normalnie. Raz spróbowa³em tej z arbuzem i dziêkujê. Na zdrowy rozum nie powinni¶my je¶æ tylko kiedy nam siê nie chce np. podczas choroby czy gor±czki, albo nie mamy nic do jedzenia, jak Murzyni w Etiopii.
Zapisane
Lu6
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: luty 2010
Sk±d: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 116

« Odpowiedz #21 : 15-12-2010, 21:15 »

Przede wszystkim moje pytanie nie by³o skierowane do Wydawnictwa tylko do Lu6, poniewa¿ zarzuci³a ona, ¿e szybsze oczyszczanie w czasie g³odówki, ni¿ na samym MO, mo¿e byæ szkodliwe, z³e ("po¶piech z³ym doradc±").
Przede wszystkim niczego nie zarzuci³am. Odnios³am siê tylko do wypowiedzi MeeHau, który jako argument wy¿szo¶ci g³odówki nad ide± Bios³one przedstawi³ to, ¿e jest szybsza. I nic o "samym MO" nie pisa³am.
- picie MO, picie KB
- w³a¶ciwe odczytywanie sygna³ów organizmu i postêpowanie zgodne z tymi sygna³ami
- stosowanie zasad zdrowego od¿ywiania (...)
A póki co tych zasad siê trzymam. To moje zdanie.
A Ty Hajdi masz prawo byæ zwolennikiem g³odówek i mieæ takie zdanie jakie masz, ot co.
Zapisane

Lussi

"Je¶li bêdziesz my¶la³ tak jak teraz, to bêdziesz mia³ to, co masz. Je¿eli zmienisz swoje my¶lenie, zmienisz to, co masz" Nikodem Marsza³ek
Stañczyk
« Odpowiedz #22 : 15-12-2010, 21:22 »

A Ty Hajdi masz prawo byæ zwolennikiem g³odówek i mieæ takie zdanie jakie masz, ot co.
Jakie mam prawo, to ja dobrze wiem. Chodzi o to, ¿e skoro mówisz, ¿e co¶ jest z³ym doradc± (w tym wypadku po¶piech) to poprzesz to argumentami a nie mówieniem, ¿e masz prawo tak a tak my¶leæ. Mo¿e na temat g³odówek czego¶ nie wiem i rad bym dowiedzieæ siê od ciebie, co w nich jest takiego szkodliwego.
Zapisane
Lu6
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: luty 2010
Sk±d: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 116

« Odpowiedz #23 : 15-12-2010, 22:09 »

Oj Hajdi, chyba czytasz miêdzy wierszami, albo faktycznie chcesz prowokowaæ.
Mo¿e na temat g³odówek czego¶ nie wiem i rad bym dowiedzieæ siê od ciebie, co w nich jest takiego szkodliwego.
A ja bym by³a rada jakby¶ przesta³ wciskaæ mi w usta s³owa, których nie wypowiedzia³am.
(...)¿e skoro mówisz, ¿e co¶ jest z³ym doradc± (w tym wypadku po¶piech)
No i popatrz jaki jeste¶ b³yskotliwy - sam sobie odpowiedzia³e¶ na pytanie.
Zapisane

Lussi

"Je¶li bêdziesz my¶la³ tak jak teraz, to bêdziesz mia³ to, co masz. Je¿eli zmienisz swoje my¶lenie, zmienisz to, co masz" Nikodem Marsza³ek
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #24 : 15-12-2010, 23:09 »

Skoro nie potrzebuj± g³odówki, to MO jest im tak¿e niepotrzebne, czy¿ nie?
Skoro ju¿ porówna³e¶.

Czy skutkiem g³odówki jest zniwelowanie wp³ywu czynników szkodliwych, odzwierciedleniem czego jest zdrowie?

Czy w takim razie skutkiem MO jest zniwelowanie wp³ywu czynników szkodliwych, odzwierciedleniem czego jest zdrowie?

Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Stañczyk
« Odpowiedz #25 : 15-12-2010, 23:13 »

Czy skutkiem g³odówki jest zniwelowanie wp³ywu czynników szkodliwych, odzwierciedleniem czego jest zdrowie?
Czy w takim razie skutkiem MO jest zniwelowanie wp³ywu czynników szkodliwych, odzwierciedleniem czego jest zdrowie?
Dok³adnie tak. Zarówno MO, jak i g³odówka, czasowo niweluj± skutki czynników szkodliwych, czego skutkiem jest zdrowie.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomo¶ci: 853

« Odpowiedz #26 : 15-12-2010, 23:16 »

Czy MO mo¿na stosowaæ dzieñ w dzieñ, powiedzmy przez 100 dni?

Czy g³odówkê mo¿na stosowaæ dzieñ w dzieñ, powiedzmy przez 100 dni?

Która metoda lepiej siê nadaje do dbania o zdrowie?
Zapisane

Nadci±ga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz siê z gazety \ Kto prze¿yje swoj± ¶mieræ
Stañczyk
« Odpowiedz #27 : 15-12-2010, 23:20 »

Która metoda lepiej siê nadaje do dbania o zdrowie?
To kwestia gustu.

Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomo¶ci: 853

« Odpowiedz #28 : 15-12-2010, 23:30 »

Kluczem do sukcesu w drodze do zdrowia jest konsekwencja, wiedza i systematyczno¶æ. To nie jest kwestia gustu, choæ niektórzy tak mog± twierdziæ.

G³odówka nie jest w³a¶ciw± metod± systematycznego dbania o swój organizm. Jest to wywo³ywanie pewnych dora¼nych efektów terapeutycznych poprzez pewne zrywy. G³odówka to metoda dla tych co siê lubi± "szarpaæ", "szamotaæ".

Takie procesy jak oczyszczanie, od¿ywianie, oddychanie, wydalanie musz± zachodziæ nieustannie, bez przerwy, po to aby organizm funkcjonowa³ jak nale¿y, aby by³ w stanie pewnej równowagi, czyli aby by³ zdrowy.

Podstawowe metody Bios³one (z MO, KB na czele) mo¿na stosowaæ stale, systematycznie. G³odówka ma natomiast, si³± rzeczy, zupe³nie inny rytm. G³odówka nie nadaje siê do systematycznego stosowania.
« Ostatnia zmiana: 15-12-2010, 23:34 wys³ane przez Heniek » Zapisane

Nadci±ga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz siê z gazety \ Kto prze¿yje swoj± ¶mieræ
Stañczyk
« Odpowiedz #29 : 15-12-2010, 23:39 »

G³odówka nie jest w³a¶ciw± metod± systematycznego dbania o swój organizm. Jest to wywo³ywanie pewnych dora¼nych efektów terapeutycznych poprzez pewne zrywy. G³odówka to metoda dla tych co siê lubi± "szarpaæ", "szamotaæ".
To jest twoje zdanie a nie fakt. O systematyczno¶ci mówimy nie tylko w kontek¶cie czynno¶ci codziennych, jak wschód czy zachód s³oñca, ale tak¿e roz³o¿onych w czasie, jak np. pory roku. Je¶li ja bêdê stosowa³ g³odówkê 2 razy w roku, np. na wiosnê i na jesieñ, to nie mo¿na mówiæ o systematyczno¶ci?
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomo¶ci: 853

« Odpowiedz #30 : 15-12-2010, 23:56 »

Mo¿na. Bêdzie to jednak systematyczno¶æ 'zrywów'. Z punktu widzenia pewnej ekonomii biologicznej organizmu lepiej, gdy pewne czynno¶ci zwi±zane z dbaniem o zdrowie odbywaj± siê w krótszej cykliczno¶ci. Pozbawienie organizmu dostaw substancji od¿ywczych zmusza go do zburzenia czê¶ci tego, co zbudowa³. Jest nieekonomiczne biologicznie sztuczne wymuszanie takiego burzenia, po to by od nowa budowaæ zburzone rzeczy. Czasem jest co¶ takiego potrzebne, ale jednak takie wyburzenia powinny mieæ charakter wyj±tku, a nie charakter zasady i przymiot systematyczno¶ci. Wychodzimy z za³o¿enia, ¿e regulacjê procesów budowania i burzenia tkanek najlepiej pozostawiæ organizmowi i co do zasady nie ingerowaæ w ten proces sztucznie.
Zapisane

Nadci±ga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz siê z gazety \ Kto prze¿yje swoj± ¶mieræ
Stañczyk
« Odpowiedz #31 : 16-12-2010, 00:14 »

Wychodzimy z za³o¿enia, ¿e regulacjê procesów budowania i burzenia tkanek najlepiej pozostawiæ organizmowi i co do zasady nie ingerowaæ w ten proces sztucznie.
Sztuczne to jest to, co siê dzieje wspó³cze¶nie, gdy cz³owiek je to samo przez okr±g³y rok. Kiedy¶ cykle pór roku wymusza³y takie przebudowy.
Zreszt±, ci±gle nie mogê zrozumieæ, sk±d taka awersja do g³odówek. B±d¼, co b±d¼, to one istniej± na ¶wiecie ju¿ parê tysiêcy lat, ich skuteczno¶æ zosta³a sprawdzona. MO ma dopiero 10 lat i jest niemowlaczkiem.

Jak napisa³em wcze¶niej, dla wiêkszo¶ci ludzi, g³odówki s± nie do przeskoczenia mentalnie. Dla nich, sama my¶l, ¿e mo¿na powstrzymywaæ siê od jedzenia, jest chora. MO ma t± przewagê, ¿e nie wymaga takich po¶wiêceñ i jest ³atwiejsza do zastosowania.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomo¶ci: 853

« Odpowiedz #32 : 16-12-2010, 00:31 »

G³odówki maj± zaledwie parê tysiêcy lat, natomiast biologiczna idea systematycznego, kompletnego od¿ywiania ludzkiego organizmu ma wiele milionów lat.

Nie mamy awersji do g³odówek, w okre¶lonych sytuacjach mo¿emy nawet takowe zaleciæ, ale zawsze jednak na zasadzie wyj±tku, wtedy gdy zajd± pewne szczególne okoliczno¶ci. Tu nie chodzi o kwestie barier mentalnych, mody, stylu, ale kwestiê tego czy polegamy na wiedzy gromadzonej przez miliony lat i zaszytej w DNA naszych organizmów, czy jednak chcemy "poprawiaæ" tê ewolucyjn± wiedzê przy pomocy niepewnych sposobów, które maj± wiele wad i jeszcze wiêcej skutków ubocznych. ¯eby móc poprawiaæ naturê, nie wykluczam takiej mo¿liwo¶ci, trzeba mieæ naprawdê bardzo mocn± i ugruntowan± wiedzê.
« Ostatnia zmiana: 16-12-2010, 00:40 wys³ane przez Heniek » Zapisane

Nadci±ga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz siê z gazety \ Kto prze¿yje swoj± ¶mieræ
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #33 : 16-12-2010, 00:33 »

Czy skutkiem g³odówki jest zniwelowanie wp³ywu czynników szkodliwych, odzwierciedleniem czego jest zdrowie?
Czy w takim razie skutkiem MO jest zniwelowanie wp³ywu czynników szkodliwych, odzwierciedleniem czego jest zdrowie?
Dok³adnie tak. Zarówno MO, jak i g³odówka, czasowo niweluj± skutki czynników szkodliwych, czego skutkiem jest zdrowie.
Jak g³odówka mo¿e niwelowaæ skutki wp³ywu czynników szkodliwych na czas jej zastosowania, skoro w jej trakcie organizm wydala toksyny do ¶wiat³a przewodu pokarmowego i wch³ania je z powrotem przez niewygojone nad¿erki?

Ma³o tego. W trakcie g³odówki organizm zwiêksza szkodliwe nadmiary toksyn nie mog±c siê ich pozbyæ. Organizm ma coraz mniej substancji do wykorzystania, by pozbyæ siê toksyn endogennych i egzogennych. Skutkiem takiego postêpowania jest zdrowie?

Która metoda lepiej siê nadaje do dbania o zdrowie?
To kwestia gustu.
Albo pacjenta, albo dbaj±cego o zdrowie.

Zreszt±, ci±gle nie mogê zrozumieæ, sk±d taka awersja do g³odówek. B±d¼, co b±d¼, to one istniej± na ¶wiecie ju¿ parê tysiêcy lat, ich skuteczno¶æ zosta³a sprawdzona.
Jako jedna z metod leczenia a nie doj¶cia do zdrowia. Przyk³ady mam w rodzinie. G³oduj± i choruj±. Mnie nie s³uchaj±. Marna ta metoda.

Jak napisa³em wcze¶niej, dla wiêkszo¶ci ludzi, g³odówki s± nie do przeskoczenia mentalnie. Dla nich, sama my¶l, ¿e mo¿na powstrzymywaæ siê od jedzenia, jest chora.
Chore to jest Twoje my¶lenie, bo na pewno nie jest zdrowe!
« Ostatnia zmiana: 16-12-2010, 00:45 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Stañczyk
« Odpowiedz #34 : 16-12-2010, 01:00 »

G³odówki maj± zaledwie parê tysiêcy lat, natomiast biologiczna idea systematycznego, kompletnego od¿ywiania ludzkiego organizmu ma wiele milionów lat.
Bzdury piszesz. Gdzie masz dowody na miliony lat istnienia cz³owieka? Ale to ju¿ osobny w±tek.
Jak g³odówka mo¿e niwelowaæ skutki wp³ywu czynników szkodliwych na czas jej zastosowania, skoro w jej trakcie organizm wydala toksyny do ¶wiat³a przewodu pokarmowego i wch³ania je z powrotem przez niewygojone nad¿erki?
Przecie¿ pisa³em ju¿, ¿e dzieje siê tak tylko przez pierwsze kilka dni, dlatego niektórzy na pocz±tku zalecaj± lewatywy.
Ma³o tego. W trakcie g³odówki organizm zwiêksza szkodliwe nadmiary toksyn nie mog±c siê ich pozbyæ. Organizm ma coraz mniej substancji do wykorzystania, by pozbyæ siê toksyn endogennych i egzogennych. Skutkiem takiego postêpowania jest zdrowie?
A sk±d ta "wiedza"?

Jako jedna z metod leczenia a nie doj¶cia do zdrowia. Przyk³ady mam w rodzinie. G³oduj± i choruj±. Mnie nie s³uchaj±. Marna ta metoda.
Co¶ takiego. Machosa nie s³uchaj±.
Trudno mi siê wypowiadaæ za osoby z Twojej rodziny. Niemniej jest obszerna literatura na temat przeprowadzania g³odówek i ich efektów. Statystyki s± nieub³agane. Ludzie przeprowadzaj± g³odówki rok w rok i s± zdrowi, pe³ni ¿ycia i energii.
Która metoda lepiej siê nadaje do dbania o zdrowie?
To kwestia gustu.
Albo pacjenta, albo dbaj±cego o zdrowie.
Dla Ciebie, i nie tylko Ciebie, ka¿dy kto inaczej dochodzi do zdrowia, jest pacjentem. Kto¶ zmierzy³ sobie ci¶nienie - pacjent, kto¶ wypi³ wodê filtrowan± - pacjent, itd.
 
Zapisane
MeeHau
« Odpowiedz #35 : 16-12-2010, 01:33 »

Widzê, ¿e temat wrze. Trzeba by³o zacytowaæ ca³o¶æ mojej wypowiedzi, a nie tylko fragment...

Po 1 mówiê z w³asnego do¶wiadczenia...
Po 2 G³odówka to nie g³odowanie, po 2-3 dniach g³ód przestaje siê odczuwaæ na skutek przej¶cia organizmu na od¿ywianie endogenne ...
Po 3 Nie prawd± jest, ¿e wypró¿nianie nie wystêpuje. Przez 20 dni zdarzy³o mi siê 2 albo 3 razy, ¿e nie korzysta³em z toalety i wcale nie stosowa³em lewatyw.
Po 4 Toksyny s± równie¿ wydalane w inny sposób. Bywa³y dni, ¿e czu³em takie pragnienie, i¿ pi³em 3-4 litry dziennie, a poci³em siê jak ¶winia. Zdarza³o siê, ¿e mêczy³ mnie kaszel.

Cytat od: Lu6
Przede wszystkim niczego nie zarzuci³am. Odnios³am siê tylko do wypowiedzi MeeHau, który jako argument wy¿szo¶ci g³odówki nad ide± Bios³one przedstawi³ to, ¿e jest szybsza. I nic o "samym MO" nie pisa³am.
Nie mówi³em nic o ¿adnej wy¿szo¶ci, MO stosujê ca³y czas i jestem jak najbardziej zwolennikiem idei bios³one. ¦miejecie siê z pacjentów, a sami beczycie jak stado baranów...

Cytat od: Heniek
Czy g³odówkê mo¿na stosowaæ dzieñ w dzieñ, powiedzmy przez 100 dni?
Mo¿na... jakby¶ siê pofatygowa³ i chocia¿ zapozna³ z ksi±¿ka, o której wspomina³em, to wiedzia³by¶ , ¿e ludzie z powodzeniem stosowali g³odówkê przez hmm pamiêtam, o 180 dniach, mo¿e by³o i nawet wiêcej. Oczywi¶cie mowa tu o konkretnych przypadkach, w których drastyczne metody by³y jak najbardziej uzasadnione.

Hehe "biologiczna idea systematycznego, kompletnego od¿ywiania", co to za be³kot? Jak naszego praprzodka zasypa³, ¶nieg i mia³ problem ze znalezieniem zwierzyny, to co nie g³odowa³? Zwierzêta zim± to te¿ pewnie maj± pe³ne dupy? Naturalnym cyklem jest, ¿e zwierzêta nabieraj± masy latem, a trac± zim±, ba! niektóre nawet umieraj± z g³odu i tak jest od milionów lat...
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #36 : 16-12-2010, 01:37 »

A sk±d ta "wiedza"?
Z portalu wiedzy o zdrowiu.

Niemniej jest obszerna literatura na temat przeprowadzania g³odówek i ich efektów. Statystyki s± nieub³agane. Ludzie przeprowadzaj± g³odówki rok w rok i s± zdrowi, pe³ni ¿ycia i energii.
Autorzy i tytu³y tej literatury.

Ludzie przeprowadzaj± g³odówki rok w rok i s± zdrowi, pe³ni ¿ycia i energii.
A ja tam wolê nie zadawaæ gwa³tu na organizmie, który mi podpowiada, ¿e jak chce je¶æ, to jem. Zak³adaj±c, ¿e zachorujê, nie mam apetytu, wtedy nie jem, g³odujê, ale nie rozkazujê m±drzejszemu ode mnie.

Dla Ciebie, i nie tylko Ciebie, ka¿dy kto inaczej dochodzi do zdrowia, jest pacjentem. Kto¶ zmierzy³ sobie ci¶nienie - pacjent, kto¶ wypi³ wodê filtrowan± - pacjent, itd.
Ja nie negujê sytuacji gdzie kto¶ zaniedba³ zdrowie, jest chory, ale wzi±³ siê za zdrowie i na czas doj¶cia do zdrowia mierzy ci¶nienie, by móc sobie jak najmniej zaszkodziæ. To oczywiste. Ale czy mierzenie ci¶nienia doprowadzi do zdrowia? A co robi± pacjenci?

To samo z wod±. Potrzebna jest wiedza. A co robi± pacjenci?

Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #37 : 16-12-2010, 01:47 »

MeeHau. Przestaniesz piæ MO, przestaniesz je¶æ wed³ug ZZO i zaczniesz stosowaæ tylko same g³odówki? Chcesz zrobiæ taki eksperyment i opisaæ to po latach?

¦miejecie siê z pacjentów, a sami beczycie jak stado baranów...
No to nie¼le mnie porówna³e¶. Gratulujê!

Jak naszego praprzodka zasypa³, ¶nieg i mia³ problem ze znalezieniem zwierzyny, to co nie g³odowa³? Zwierzêta zim± to te¿ pewnie maj± pe³ne dupy? Naturalnym cyklem jest, ¿e zwierzêta nabieraj± masy latem, a trac± zim±, ba! niektóre nawet umieraj± z g³odu i tak jest od milionów lat...
Jak mam dostêp do jedzenia i chce mi siê je¶æ, to bêdê siê powstrzymywa³ od jedzenia?

Bywa³y dni, ¿e czu³em takie pragnienie, i¿ pi³em 3-4 litry dziennie, a poci³em siê jak ¶winia. Zdarza³o siê, ¿e mêczy³ mnie kaszel.
Bardzo zachêcaj±ce. Nie ma co!

« Ostatnia zmiana: 16-12-2010, 01:49 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Heniek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomo¶ci: 853

« Odpowiedz #38 : 16-12-2010, 02:03 »

Idea kompletnego od¿ywiania jest starsza ni¿ cz³owiek (³ac. homo). Cz³owiek pojawi³ siê na ziemi miliony lat temu. Mo¿e na pocz±tku nie by³ sapiens, ale z czasem, w miarê postêpu ewolucji, siê wyrobi³. Niestety, coraz wiêcej osobników ewoluuje w kierunku nowego gatunku ludzkiego, tj. homo patiens idiotensis.

Czy Ci siê podoba Hajdi, czy nie, to przewód pokarmowy odziedziczy³e¶ m.in. po pierwszych hominoidach, którzy nie g³odowali z wyboru, gdy po¿ywienia nie brakowa³o. £±czy Ciê z nimi 99% kodu DNA. Mo¿e wydawaæ Ci siê, ¿e kilka tysiêcy lat to du¿o, ale to jest nic w zestawieniu z d³ug± histori± istnienia cz³owieka, i jeszcze d³u¿sz± histori± istnienia ¿ycia. DNA, z którego sk³ada siê cz³owiek, powstawa³o przez wiele milionów lat.

Cz³owiek nie jest jedynym gatunkiem, który powinien od¿ywiaæ siê rytmicznie. Ideê systematycznego, zupe³nego od¿ywiania (które dostarcza komplet substancji od¿ywczych) znaj± wszystkie ¿ywe stworzenia, bez wyj±tku.

Doprowadzenie organizmu do stanu, w którym ktokolwiek widzi potrzebê niejedzenia przez pó³ roku, jest idiotyzmem czystej wody. G³upich nie siej±. Czêstokroæ ludzie gdzie¶ w jakiej¶ gazecie, ksi±¿ce przeczytaj± jak±¶ g³upotê, a potem j± wcielaj± w ¿ycie - np. pij± mocz, wodê utlenion±, sodê, stosuj± chemioterapiê, codziennie ³ykaj± jedn± tabletkê aspiryny, która dos³ownie niczego nie leczy. Zdrowie mo¿na sobie rujnowaæ na tysi±ce sposobów, literatury nie brakuje, ci±gle powstaje nowe ksi±¿ki i nowe medyczne artyku³y.

Co do zalecanej lektury to MeeHau daruj sobie, ale idiotycznych ksi±¿ek nie mam zamiaru czytaæ. Mo¿e to jest dobra ksi±¿ka dla Ciebie, ale nie dla mnie i nie dla rozs±dnych foruMOwiczów. Nie zapominajmy, ¿e s± te¿ idioci, co ¿ywi± siê ¶wiat³em i w ogóle nie jedz±.

W naturze zwierzêta owszem czasem g³oduj±, ale nigdy z w³asnej woli, tylko przymuszone sytuacj±. Czasem nawet jakie¶ zwierze umrze g³odu, ale wtedy ju¿ swojego DNA dalej nie przeka¿e. Gdyby jednak zwierzêta przeczyta³y literaturê zalecan± przez MeeHaua to pewnie og³upione t± lektur± wziê³yby siê za g³odowanie.

G³odówkê mo¿na stosowaæ 100 dni… mo¿na, je¶li tylko chce siê sobie zaszkodziæ.

Takie BZDURNE zalecenia, Hajdi i MeeHau, mo¿ecie promowaæ na forach medycznych.
Jak sama nazwa wskazuje: to forum jest NIEMEDYCZYNE.
« Ostatnia zmiana: 16-12-2010, 02:36 wys³ane przez Heniek » Zapisane

Nadci±ga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz siê z gazety \ Kto prze¿yje swoj± ¶mieræ
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #39 : 16-12-2010, 07:02 »

Jak sama nazwa wskazuje: to forum jest NIEMEDYCZNE.
W tym rzecz. My nie zajmujemy siê medycyn± sraln± (z zastosowaniem lewatyw) ani antysraln± (z zastosowaniem g³odówek).
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!