Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 06:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 124   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania początkujących  (Przeczytany 1560490 razy)
Vido
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 25

« Odpowiedz #2040 : 10-09-2015, 20:01 »

Jem: jajka, mięso, kapustę, trochę kaszy gryczanej oraz jaglanej, zupy warzywne, różne warzywa: kalafior, rukola, ogórki, od czasu do czasu grejpfrut i awokado. Do śniadania dodaję olej kokosowy a do obiadu olej lniany. Piję 2-3 KB z cytryną.
Łudziłem się, że zakraplanie pomoże mi oczyścić przysadkę ale alocit chyba wcale tam nie dociera.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #2041 : 11-09-2015, 07:44 »

Cytat
Stosuję od kilku miesięcy zakraplanie nosa alocitem 2-4 razy dziennie i niestety jak na razie żadnych efektów. Żadnych efektów oczyszczania, prolaktyna nadal wysoka TSH tak samo a testosteron spada. To samo tyczy się MO żadnych efektów oczyszczania. Piję 3 KB dziennie z cytryną i też nic. Jest jeszcze coś co mogę zrobić czy stan mojego zdrowia jest tak beznadziejny, że już za późno na leczenie?
W profilu masz napisane, że MO nie stosujesz. To stosujesz czy nie?
Już kilkakrotnie pisaliśmy Ci, że powrót do zdrowia wg. Biosłone trwa długo, nawet 3 lata, a żeby mogło być dobrze musi być źle... innej drogi nie ma.
Chaos w Twoich hormonach i chaos w Tobie. Zwolnij.
Jak często robisz te poziomy hormonów? Co tydzień, że ciagle wiesz, że spadają? Płacisz za nie, czy jakiś specjalista wystawia Ci skierowania?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Vido
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 25

« Odpowiedz #2042 : 11-09-2015, 14:38 »

Stosuję od końcówki kwietnia ale teraz to bez znaczenia. Czekanie 3 lata w takim stanie jest raczej niemożliwe. Dzisiaj cały dzień zakraplam nos samym sokiem z aloesu, efektu możesz się domyślić. Niemniej jednak dziękuje Ci i wszystkim osobą, które próbowały mi pomóc.
Proszę moderatora o usunięcie mojego konta wraz ze wszystkimi moimi postami.
Zapisane
Sweeney
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 05.2013
Wiadomości: 48

« Odpowiedz #2043 : 17-09-2015, 09:45 »

Myszy pogryzły mi dynię - czy można ją spożywać po ugotowaniu?
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #2044 : 17-09-2015, 10:49 »

Myszy pogryzły mi dynię - czy można ją spożywać po ugotowaniu?
Nie wiem jak z dynią, ale my na działce zawsze mieliśmy pogryzioną marchew, pietruchę czy buraki, to normalnie jedliśmy. Odkrajało się te pogryzione i tyle.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strachajło
***

Offline Offline

MO: Od wiosny 2015
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #2045 : 14-10-2015, 09:10 »

Szanowni Biosłonejczycy,

Mam wątpliwości dotyczące pierwszego etapu diety. Jest napisane jak wół szkodliwe produkty. Jak mam rozumieć ową szkodliwość? W czasie wprowadzania I etapu DP jadłem kiszoną kapustę, po której w brzuchu przelewało się i stole robił się rzadki. To jest ta szkodliwość czy się nie przejmować i mimo wszystko kontynuować?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #2046 : 14-10-2015, 11:24 »

Odstawić i takie postępowanie dotyczy wszystkich produktów w każdym etapie diety.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #2047 : 15-10-2015, 01:47 »

Cytat
Mam wątpliwości dotyczące pierwszego etapu diety. Jest napisane jak wół szkodliwe produkty. Jak mam rozumieć ową szkodliwość? W czasie wprowadzania I etapu DP jadłem kiszoną kapustę, po której w brzuchu przelewało się i stole robił się rzadki. To jest ta szkodliwość czy się nie przejmować i mimo wszystko kontynuować?
Szkodliwość produktów w pierwszym etapie diety (mimo iż nieszkodliwych poza I etapem), polega na tym, że czynią ją daremną utrudniając osiągnięcie celu I etapu DP.
Zapisane
Strachajło
***

Offline Offline

MO: Od wiosny 2015
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #2048 : 17-10-2015, 21:14 »

Mam jeszcze do wyjaśnienia następujące kwestie. Śmietana musi być 30% czy może być 18%? Oczywiście rozchodzi mi się o masówki. Jak długo potrwa oczyszczanie lędźwiowej cześć pleców z glutenu?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #2049 : 17-10-2015, 23:14 »

Śmietana należy do nabiału, który spożywamy głównie dla wysokiej zawartości tłuszczu. Śmietana niezbyt tłusta, przestaje się nam opłacać bo zaczyna bardziej szkodzić niż pomagać.

Cytat
Jak długo potrwa oczyszczanie lędźwiowej cześć pleców z glutenu?
Trochę nie rozumiem pytania, gluten nie odkłada się jak toksyczne złogi.
Zapisane
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #2050 : 18-10-2015, 09:01 »

Cytat
Oczywiście rozchodzi mi się o masówki.

Czyli lepiej żadna bo homogenizowana/pasteryzowana - temat na forum. Nie masz gdzieś sklepu eko w okolicy? A jak nie ma to pewnie niedaleko na wieś? msn-wink
Zapisane
Robert17
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie piję
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #2051 : 20-10-2015, 12:06 »

1. Jak mogę sobie poradzić z ogólnym rozbiciem i uczuciem niepokoju po pierwszym tygodniu I etapu DP? Jest na to jakiś sposób? Jestem teraz w trakcie studiów i mam bardzo dużo obowiązków a stan w którym się teraz znajduję utrudnia mi jakąkolwiek naukę..
2. Czy, zjedzenie podczas DP I około 100g ryżu białego jednorazowo, kilku plastrów pomidora jednorazowo oraz połówki banana do każdego KB (KB z jakimkolwiek warzywem w ogóle mi nie podchodzi) udaremni czas poświęcony na ten etap i powinienem go zacząć od początku (ewentualnie od dnia, od którego jadłem wszystko ściśle wg DPI, oprócz bananów do KB)?
Zapisane
Strachajło
***

Offline Offline

MO: Od wiosny 2015
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #2052 : 20-10-2015, 12:35 »

Gluten w plecach. Wyczytałem gdzieś w podręczniku czy na portalu (tak kojarzę), że tym miejscu lubi się odkładać i liczyłem, że ktoś doradźi okłady z goracęj piersi na bolące miejsce itd. Na śmietanie chciałbym zaoszczędzić, ze względu na cenę w sklepach eko, a jeźić na wieś po samą śmietanę to się nie opłaca, ale coś wynajdę.
Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #2053 : 20-10-2015, 12:36 »

Co do punktu 1 to polecam zmniejszyć dawkę mikstury lub przerwać na jakiś czas, bo to pewnie oczyszczanie nią wywołane daje takie efekty. Ja takie miałem przez pierwszy miesiąc albo nawet dwa picia mikstury.

Co do punktu 2 to:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=28831.0
« Ostatnia zmiana: 15-06-2016, 16:13 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #2054 : 20-10-2015, 23:13 »

Cytat
Wyczytałem gdzieś w podręczniku czy na portalu (tak kojarzę), że tym miejscu lubi się odkładać i liczyłem, że ktoś doradźi okłady z goracęj piersi na bolące miejsce
Akurat okłady z gorącej piersi są dobre na wszystko.

Zamiast jeździć na wieś po samą śmietanę, jeździj po śmietanę, jajka i swojskie mięso (i warzywa jeśli nie posadziłeś własnych), wtedy rachunek opłacalności wychodzi korzystniej.
Zapisane
Robert17
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie piję
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #2055 : 03-11-2015, 15:39 »

1. Czy na samym początku II etapu DP mogę pić powerdrinka?
2. Czy mogę pić KB z nasionami w następującym połączeniu: łyżka siemienia lnianego + łyżka konopnego + łyżka pestek z dyni + łyżka pestek ze słonecznika + łyżeczka ostropestu? Piję taki dwa razy dziennie od 3 tygodni i nie widzę gwałtownych reakcji ze strony układu pokarmowego.
3. Czy pojawianie się powietrza w pustym żołądku potęgujące uczucie głodu i wymagające beknięcia świadczy o dalszej konieczności stosowania wariantu MO z oliwą z oliwek?
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #2056 : 03-11-2015, 15:53 »

Cytat
1. Czy na samym początku II etapu DP mogę pić powerdrinka?
Tak, ale obserwuj czy nie masz uczulenia na miód, a także licz się z możliwymi wzmożonymi objawami oczyszczania.

Cytat
2. Czy mogę pić KB z nasionami w następującym połączeniu: łyżka siemienia lnianego + łyżka konopnego + łyżka pestek z dyni + łyżka pestek ze słonecznika + łyżeczka ostropestu?
Jak najbardziej. Sam taki piłem, zaś obecnie w takim zestawie pije KB moja narzeczona.

Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Robert17
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie piję
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #2057 : 06-11-2015, 21:37 »

Czy fakt, że ciągle mam gazy, czegokolwiek bym nie zjadł, świadczy o tym że jednak nie udało mi się przywrócić naturalnej flory w jelicie grubym i powinienem jeszcze raz przeprowadzić DP I kładąc większy nacisk na jedzenie surówek z kapusty kiszonej i kiszonych ogórków? Czy może powinienem sprawdzić jaki składnik codziennego jedzenia mi nie służy?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #2058 : 07-11-2015, 01:53 »

Cytat
Czy fakt, że ciągle mam gazy, czegokolwiek bym nie zjadł, świadczy o tym że jednak nie udało mi się przywrócić naturalnej flory w jelicie grubym i powinienem jeszcze raz przeprowadzić DP I kładąc większy nacisk na jedzenie surówek z kapusty kiszonej i kiszonych ogórków?
A czy nie spożywasz posiłków jak Boa dusiciel?
Zapisane
Robert17
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie piję
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #2059 : 07-11-2015, 02:10 »

Dzięki za odpowiedź, zwrócę teraz na to uwagę.
Zapisane
Strony: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 124   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!