Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 124   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania początkujących  (Przeczytany 1550999 razy)
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #1020 : 20-01-2013, 14:25 »

Jaka jest najlepsza metoda na oczyszczenie się z rtęci, aluminium z krwioobiegu. To wszystko przez szczepionki od pierwszych dni życia. Czy NIA będzie dobra?
Sam nie wiem czy jest sens zacząć kurację NIA.
Jesteś młodziutki, powinieneś skonsultować to z kimś bliskim. Lepiej znają Twoje możliwości kontynuowania tej metody. Na pewno nie jest ona prosta i szybka. A co, jeśli trafi Ci się praca? Czy będziesz mógł to ciągnąć? Poczekaj trochę na doświadczenia Liwii co do skuteczności metody NIA względem alergii.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Helpme
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Skąd: Texa's
Wiadomości: 110

« Odpowiedz #1021 : 20-01-2013, 14:31 »

Mój organizm nie jest taki zanieczyszczony, więc NIA odpada. Wystarczy MO+DP+KB?
Co sądzisz o ziołach, jakie pić? Melisa ekologiczna będzie odpowiednia, lub inne zioła które nie uczulają?
Jestem alergikiem, ale tak szczerze odrzucenie glutenu dało lepsze efekty. Czy buraki oczyszczają wątrobę?

Dodano:
Dziękuję za odpowiedź. Buraki osobno czy z kaszą z tłuszczem? Buraki maja WW a IG 65, jak to jest z trzustką żeby jej nie męczyć? Łączyć buraki z błonnikiem a dokładnie z kaszą?

Piszesz chaotycznie, niezrozumiale i nie stosujesz odpowiednich znaków interpunkcyjnych. //T.
« Ostatnia zmiana: 20-01-2013, 16:18 wysłane przez Travis » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #1022 : 20-01-2013, 14:45 »

Helpme, helpme, możesz łączyć.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #1023 : 23-01-2013, 10:22 »

Kochani, trochę mnie tu nie było niestety z powodu wyjazdu, ale wróciłam do Was z czego bardzo się cieszę smile. Chciałabym zapytać, bo nie wiem czy dobrze rozumuję - jako dodatek do posiłków mięsnych można jeść zarówno surówki jak i sałatki? Czy tylko surówki? Np. można skonsumować gotowaną białą kiełbasę i do tego jarzynową sałatkę (z gotowanych jarzyn) z majonezem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 23-01-2013, 17:42 wysłane przez Agata » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1024 : 23-01-2013, 10:57 »

Cytat
jako dodatek do posiłków mięsnych można jeść zarówno surówki jak i sałatki?
Można, jednak lepsze są surówki: z kiszonej kapusty, ogórków kiszonych, buraczki, z pora itd.
Smacznego.
Zapisane
Teuta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.02.2013
Wiedza:
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #1025 : 24-01-2013, 22:35 »

Cytat
Opisz swój przypadek wg schematu:
1. Wiek:
2. Rodzaj dolegliwości (problemy fizyczne i psychiczne):
3. Historia choroby – stosowane leki, kuracje i zabiegi:
4. Sposób odżywiania się (w dzieciństwie, młodości i aktualnie), a także stosowane diety:
5. Rodzaj wykonywanej pracy (ogólny opis, czy istnieją jakieś czynniki negatywnie wpływające na zdrowie):
6. Inne niekorzystne czynniki środowiskowe:

Witam to i ja skorzystam z tej oferty,
przeczytałam książkę 1 część...
zależy mi na oczyszczaniu dzieci i mnie i męża
hmm nie wiem od kogo zacząć... zależy mi głównie na dzieciach.

SYN
5.5 roku, szczepiony wg tradycyjnego kalendarza szczepień,
dolegliwości: brak apetytu, podkrążone oczy, niska hemoglobina niemal od urodzenia, problemy z przyswajaniem żelaza, apetyt na słodkie ale nie każdego rodzaju i wszelkiego rodzaju chipsy,
poza tym bardzo agresywny, pobudzony, trudności z koncentracją.

To tak z grubsza, po 2gim roku życia prze-leczony srebrem koloidalnym vilcacorą  i mieszanką oczyszczająco przez 3 miesiące, efekty doskonałe co do chorób, od tego czasu teraz w październiku dopiero brał antybiotyk, a przed leczeniem przez pół roku ponad na sterydowych wziewach i antybiotykach.

Do 2go roku życia spokojne pogodne dziecko.

CÓrka
nie szczepiona niczym poza 2 dawki WZW pierwsza po pierwszym roku życia druga w wieku 1.5 roku. Od października 2 razy zapalenie oskrzeli raz krtań leczona sterydami w szpitalu, potem szkarlatyna leczona w szpitalu teraz angina leczona zastrzykami.

My z mężem bez jakichś strasznych dolegliwości, widocznych gołym okiem.
« Ostatnia zmiana: 24-01-2013, 23:11 wysłane przez Teuta » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1026 : 24-01-2013, 22:42 »

Pisz po polsku, bo nie doczekasz się odpowiedzi.
Zapisane
Teuta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.02.2013
Wiedza:
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #1027 : 24-01-2013, 23:01 »

Pisz po polsku, bo nie doczekasz się odpowiedzi.

kto ja?
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1028 : 24-01-2013, 23:06 »

Pisz po polsku, bo nie doczekasz się odpowiedzi.

kto ja?


A niby kto? Czy umiesz zbudować poprawne zdania, rozpocząć je wielką literą i zakończyć kropką? To proszę wejdź do edycji i popraw ten chaos. Niezłą sieczkę nam zaserwowałaś.
Zapisane
Teuta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.02.2013
Wiedza:
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #1029 : 24-01-2013, 23:14 »

Pisz po polsku, bo nie doczekasz się odpowiedzi.

kto ja?


A niby kto? Czy umiesz zbudować poprawne zdania, rozpocząć je wielką literą i zakończyć kropką? To proszę wejdź do edycji i popraw ten chaos. Niezłą sieczkę nam zaserwowałaś.

Dziękuję za miłe przyjęcie, jeszcze w życiu się tyle nie na starałam pisząc jakiegokolwiek posta. A tu taki tekst ale dobra.
Przyjmuje na bary. Jeśli możecie pomóżcie.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1030 : 24-01-2013, 23:21 »

To jeszcze to Ci wkleję: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.0
Napisane przez samego Pana Józefa.
« Ostatnia zmiana: 15-06-2016, 09:14 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Teuta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.02.2013
Wiedza:
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #1031 : 24-01-2013, 23:28 »

Whena czytałam te reguły dlatego napisałam że bardzo się starałam poprawiałam itd nie wstawiałam uśmiechów...
szkoda że i tak nie wyszło.
Nie zadałam konkretnych pytań, bo nie wiem od czego zacząć.
Dlatego napisałam o nas.
Zależy mi na oczyszczaniu nas wszystkich głównie dzieciom bym chciała odpowiednio dobrać miksturę, tzn w odpowiedniej ilości.
A mi i mężowi też nie wiem jaki olej zastosować, myślałam aby zacząć zbiorowo od tego samego.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1032 : 24-01-2013, 23:35 »

Tu jest wszystko o miksturze: http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Zanim ją wprowadzisz przeczytaj te rzeczy: http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie
Przeczytaj to żeby nie popełnić błędów w jej przygotowaniu. W linku jest odpowiedni dział o MO dla dzieci.
Co do oleju to najlepiej zacząć od oliwy z oliwek.
"W początkach kuracji, gdy istnieje jeszcze możliwość wystąpienia gwałtownych reakcji, składniki Mikstury oczyszczającej odmierzamy skrupulatnie, tj. 2,5; 5; 7,5 i 10 ml. Ale gdy Miksturę oczyszczającą stosujemy już tylko profilaktycznie, to śmiało ilości te możemy odmierzać w przybliżeniu („na oko”)."

Co do syna to na pewno wyeliminować słodkie produkty. Do tego na pewno wyklucz z waszej diety gluten. Ta agresja i pobudzenie u syna może być spowodowana właśnie niewłaściwą dietą.
Jak dojrzejesz do decyzji o podjęciu diety prozdrowotnej to tu są informacje: http://portal.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #1033 : 24-01-2013, 23:41 »

Bardzo dobrze myślałaś aby zacząć zbiorowo. Wszystko masz na portalu i forum.
Zaczynacie od oliwy z oliwek. Dawka MO dla dzieci: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=14306.0
Ogólnie to za szybko tu wpadłaś i za mało poczytałaś. Nie tędy droga. Musisz niestety poświęcić się lekturze.
« Ostatnia zmiana: 15-06-2016, 09:14 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1034 : 24-01-2013, 23:45 »

Poprawiłam z grubsza twój post, skoro ty nie potrafisz, tak aby inni nie musieli się męczyć z czytaniem smile.

"Przeczytałam książkę 1 część. Zależy mi na oczyszczaniu dzieci, mnie i męża. Nie wiem od kogo zacząć. Zależy mi głównie na dzieciach.

Syn
5.5 roku, szczepiony wg tradycyjnego kalendarza szczepień.
Dolegliwości: brak apetytu, podkrążone oczy, niska hemoglobina niemal od urodzenia, problemy z przyswajaniem żelaza, apetyt na słodkie, ale nie każdego rodzaju i wszelkiego rodzaju chipsy. Poza tym jest bardzo agresywny, pobudzony i ma trudności z koncentracją.

To tak z grubsza, po 2gim roku życia przeleczony srebrem koloidalnym, vilcacorą  i mieszanką oczyszczającą przez 3 miesiące. Efekty były doskonałe co do chorób. Od tego czasu teraz w październiku dopiero brał antybiotyk, a przed leczeniem przez ponad pół roku był na sterydach wziewnych i antybiotykach.

Do 2go roku życia spokojne pogodne dziecko.

Córka
Nie była szczepiona niczym poza 2 dawkami WZW. Pierwsza po pierwszym roku życia, druga w wieku 1.5 roku. Od października 2 razy zapalenie oskrzeli, raz krtań leczona sterydami w szpitalu, potem szkarlatyna leczona w szpitalu i teraz angina leczona zastrzykami.

My z mężem bez jakichś strasznych dolegliwości, widocznych gołym okiem."
« Ostatnia zmiana: 24-01-2013, 23:47 wysłane przez Whena » Zapisane
Teuta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.02.2013
Wiedza:
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #1035 : 24-01-2013, 23:58 »

Dzięki za wskazówki, na pewno przeczytam.
 
Cytat
Ogólnie to za szybko tu wpadłaś i za mało poczytałaś. Nie tędy droga. Musisz niestety poświęcić się lekturze.

Z przyjemnością poświęcę się lekturze. Tylko strasznie trudno mi się tutaj odnaleźć wiec dlatego zapytałam.
Chciałabym prosić jeszcze o wskazówkę - link do forum jak odtruć dziecko z efektów ubocznych szczepionek. Też nie mogę znaleźć.
Z góry dziękuję.

Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1036 : 25-01-2013, 10:38 »

http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie
Jak to wszystko przyswoisz, to odpowiedź sama przyjdzie.
Zapisane
Danuta
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 26.11.2012
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #1037 : 25-01-2013, 20:44 »

Moja walka o odzyskanie zdrowia trwa kilka lat. Dolegliwości znacznie się nasiliły około 5 lat temu. Zdrowie posypało mi się na kilku frontach. Bolał i puchł żołądek, przelewało i burczało w jelitach, miałam uczucie wiecznej niestrawności, bolał kręgosłup, kolana i stawy dłoni, miałam też problemy ginekologiczne (stany zapalne) do tego ciągły kaszel, częste infekcje ciągnące się tygodniami a najbardziej uciążliwe były zapalenia oczu i uczulenia na powiekach, pod oczami, na ustach i trochę na twarzy. Do tego uczuliłam się na wiele pokarmów (np. cytrusy, pomidory, papryka, ryby morskie, jajka, jabłka, truskawki, czekoladę)
Na diecie bezglutenowej jestem od ponad roku. Mleka i jego przetworów nie jadam od kilku lat. Staram się jeść zdrowo. Cukru nie używam, słodyczy nie jadam. Od 3 miesięcy piję MO. Zaczęłam od oliwy z oliwek i soku z aloesu. Próbowałam dodawać ocet jabłkowy, ale wygląda na to, że też jestem na niego uczulona. Ostatnio uczulenie na oczach, ustach i twarzy bardzo mi się pogorszyło. Mam wrażenie, że uczuliłam się na sok z aloesu.
Podejrzewam, że w związku z uczuleniem na cytrusy, citrosept też odpada. Co w takiej sytuacji zrobić? Jak kontynuować kurację? Proszę o pomoc.
« Ostatnia zmiana: 25-01-2013, 20:52 wysłane przez Agata » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1038 : 25-01-2013, 20:57 »

Danuta - pij MO 1/4 dawki. Zastosuj DP, wszystkie etapy. Nastaw ocet jabłkowy. Przemywaj nim uczulone miejsca, jak samo wyschnie, smaruj maścią ochronną z vit A.
Zapisane
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #1039 : 26-01-2013, 16:54 »

Mam takie pytanie, głupie może ale co tam. Dziś naszła mnie ochota na golonkę, więc sobie ją ugotowałam i skonsumowałam z chrzanem i musztardą. Sęk w tym, że miała po odjęciu kości 38dkg ( wiem- żarłok ze mnie dziś był) i z racji tejże wagi zmieściłam do niej tylko pół papryki (słowem nie zrównoważyłam mięsa warzywami). Zawsze równoważycie idealnie mięso surówkami? W ogóle dziś mam jakieś smaki dziwne-warzywa mi mało wchodzą- bardziej mnie ciągnie do orzechów. Dodam, że innego dnia to pewnie bym ją na pół podzieliła i zjadła na dwa posiłki- dziś tylko mnie tak dziwnie naszło.Golonką się na tyle zapchałam, że wypiję jeszcze tylko KB. Ale i tak mi z tym dziwnie Smutny.
Zapisane
Strony: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 124   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!