Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 08:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niepłodność męska  (Przeczytany 43941 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 10-02-2011, 18:14 »

Izo,
"Puść się" brzmi dwuznacznie. Szczególnie w tym kontekście.
Przecież Iza napisała wyraźnie, że wisi facet...
Swoją drogą, sam się zastanawiam, czy to był odosobniony przypadek. Pewna moja znajoma chyba też kiedyś musiała wisieć i radę Boga wzięła sobie do serca i na długo.
« Ostatnia zmiana: 10-02-2011, 18:46 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Iza38K
« Odpowiedz #21 : 10-02-2011, 18:44 »

Napisałam to streszczenie bajki po uważnej lekturze wątku. Uderzyły mnie porady typu: sprawdź poziom tego a może tamtego, a idź do tego lekarza, nie - lepiej do tamtego, klepnij w tyłek etc. Czasem nam się w życiu coś przydarza i albo to akceptujemy, albo walczymy (i jesteśmy z góry skazani na porażkę - prędzej czy później). Może Lightrules z mężem powinni się zastanowić co tak naprawdę jest dla nich ważne. Może mąż Lightrules powinien zmienić pracę? Może coś jeszcze? Odpowiedzi znają tylko Oni sami. Z obserwacji wiem, że najczęściej dziecko "przychodzi" wtedy, gdy rodzice przestają tak usilnie o nie się starać.
Zapisane
lightrules
« Odpowiedz #22 : 11-02-2011, 08:45 »

Cytat
Warte uwagi. Nauka o radiestezji mówi o różnej polaryzacji /biegunowości/ kobiety i mężczyzny.....
proponuję trzy mocne uderzenia dłonią ułożoną w miseczkę w tyłek, między odbytem a kością ogonową ..
CO ZA TOTALNE BZDURY!!! Zadziwia mnie podobna głupota na tak sensownym i cenionym przeze mnie forum  thumbdown

Cytat
"Puść się" brzmi dwuznacznie. Szczególnie w tym kontekście.
Taką sugestię "w tym kontekście" dostałam już z ust jednego z ginekologów, nieźle co?  

Cytat
najczęściej dziecko "przychodzi" wtedy, gdy rodzice przestają tak usilnie o nie się starać.
Izo,
najczęściej takie "rady" dostaję od osób, które mają już swoje dzieci, a Ty jak widzę cieszysz się już.. trojgiem! No cóż, "Syty nie zrozumie głodnego..." Rozumiem jednak Twoje dobre intencje smile Wiem doskonale, że nie możemy się zafiksować w temacie.
« Ostatnia zmiana: 11-02-2011, 08:52 wysłane przez Lightrules » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #23 : 11-02-2011, 09:01 »

Nie wiem skąd, ale wiedziałam, że tak mi odpowiesz. Ja się o te dzieci nie starałam. Samo tak wyszło. Trzeciego w ogóle nie chciałam i w swoim małym rozumku rozważałam nawet aborcję. Dzisiaj nie wiem czym sobie na te wspaniałe istoty zasłużyłam i mam wrażenie, że nie jestem godna być ich matką. Ufam jednak Życiu/Bogu/Wszechświatowi, że wszystko co mi się przydarza, jest "po coś".
PS. Nie masz czego mi zazdrościć. Te dzieci od pół roku są półsierotami. Ich Ojciec zginął w dramatycznych okolicznościach. Mogłabym (a nie chcę, bo to głupie), powiedzieć - Ty masz męża a ja nie. "Syty głodnego nie zrozumie"?
« Ostatnia zmiana: 11-02-2011, 09:05 wysłane przez Iza38K » Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #24 : 11-02-2011, 09:40 »

Cytat
Taką sugestię "w tym kontekście" dostałam już z ust jednego z ginekologów, nieźle co?
To specyfiiiczna grupa lekarzy.
Fajnie, że nie obraziłaś się za mój frywolny komentarz.
Ja oczywiście takich metod nie zalecam.
Zapisane
Pjack
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2010-12-01, ZZO
Wiadomości: 113

« Odpowiedz #25 : 11-02-2011, 10:09 »

Z obserwacji wiem, że najczęściej dziecko "przychodzi" wtedy, gdy rodzice przestają tak usilnie o nie się starać.
Iza - ale w tym wypadku nie wiadomo czy mniejsza liczba plemników u męża Lightrules to efekt stresu w pracy czy jakiejś choroby, która ustąpi po zmianie trybu życia. Uważam, że przede wszystkim powinni znaleźć przyczynę tego stanu.
Zapisane

Jacek
Iza38K
« Odpowiedz #26 : 11-02-2011, 10:13 »

A czymże jest choroba Drogi Pjack`u? Uważasz, że jak teraz chłopina będzie się stresował badaniami i oczekiwaniami na wyniki to będzie zdrowszy? Przyczynę chorób znamy prawda? Nie, no ja chyba spadłam z innej planety kurcze.
Najrozsądniejsze są rady Lacky`ego.
Zapisane
Pjack
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2010-12-01, ZZO
Wiadomości: 113

« Odpowiedz #27 : 11-02-2011, 10:29 »

Przyczynę chorób znamy prawda?
Oczywiście, że znamy. Wiemy także, powrót do zdrowia jest długotrwały. W moim przypadku powrót do zdrowia mógłby nastąpić, kiedy oboje z żoną mielibyśmy po 40 lat lub więcej i nie wiem czy byłby to dobry moment na poczęcie dziecka. Nie ma też gwarancji, że to w ogóle by się udało.

Nie, no ja chyba spadłam z innej planety kurcze.
Nie musisz być na ironiczna na siłę.

Najrozsądniejsze są rady Lacky`ego.
Oczywiście - osobiście rady Lacky'ego i nie tylko jego są dla mnie bardzo cenne - nie mniej ja jakiś czas temu skorzystałem z rady konowałów - chirurga oraz androloga - teraz cieszę się z dwójki dzieciaków i niczego nie załuję.
Zapisane

Jacek
Sobol
« Odpowiedz #28 : 11-02-2011, 13:12 »

Współczuję Ci Izo. Podziwiam Cię za hart ducha, spokój i optymizm, który przebija z Twoich postów.
Zapisane
lightrules
« Odpowiedz #29 : 05-04-2011, 13:24 »

Mąż powtórzył badanie nasienia po przerwie, parametry plemników spadły jeszcze bardziej do 600.000 Smutny
Załamka.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #30 : 05-04-2011, 21:10 »

Ten spadek ilości plemników może być wynikiem oczyszczania. Zbliża się pora urlopowa. TY i mąż przerwijcie MO przed urlopem, wypocznijcie i nabierzcie siły. Zaplanujcie dobrze ten czas i do roboty pamiętając o słowach Lackyego.
Zapisane
pocahontas1400
« Odpowiedz #31 : 27-12-2011, 01:07 »

Moja znajoma po 40-tce  urodziła pierwsze dziecko. Zaszła w ciążę w kilka miesięcy po adopcji ślicznej dziewczynki. Teraz ma 2 córeczki. Odstresujcie się z mężem, polecam bajeczne wakacje plus rady Lackiego Oczywiście.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #32 : 13-12-2012, 22:14 »

W ciągu ostatnich 17 lat, męska płodność pogorszyła się o jeną trzecią. Badania przeprowadzono na francuskich mężczyznach. Systematycznie spada gęstość jakości nasienia:
- http://www.fronda.pl/a/francja-w-ciagu-17-lat-plodnosc-mezczyzn-spadla-o-jedna-trzecia,24366.html
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!