Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chlamydia i Bąblowiec  (Przeczytany 3943 razy)
Moniś
« : 10-02-2011, 21:58 »

Chciałam zapytać, czy ktoś z Was, Drodzy Forumowicze, miał problem z chlamydią lub bąblowcem? Z wyników moich badań wynika, że jestem ich "posiadaczką". Podobno to one są przyczyną moich duszności, które strasznie utrudniają mi życie. Oczywiście zaproponowano leczenie ich antybiotykami lub mikrofalami typu Lanta, Biospektrum (stwierdzono, iż nie mam innej drogi pozbycia się tych dolegliwości).
Piję MO oraz koktajle, stosuję DP.
Pewnie zadam bezsensowne pytania, ale jednak spróbuję zapytać: Czy mój organizm sam poradzi sobie z tymi pasożytami? Słyszałam, że są bardzo trudne do "usunięcia",  jak długo mogę dochodzić do zdrowia, czyli kiedy te duszności mogą ustąpić? Mam 27 lat i całe życie zatruwałam się lekami, do czasu aż trafiłam tutaj i przeczytałam książki P.Słoneckiego. Za wszelkie porady, wskazówki będę wdzięczna.
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #1 : 10-02-2011, 22:17 »

Poczytaj o metodzie doktora Jonasza i badaniu Salvia. To jest też metoda oczyszczania organizmu i tam poradzą z tymi "pasażerami na gapę"  msn-wink Ja stosuję równolegle Salvię i metody Biosłone.
Zapisane

pozdrawiam Ania
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!