Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 06:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Picie mikstury w czasie ciąży  (Przeczytany 9432 razy)
Luka83
« : 17-02-2011, 19:17 »

Nasza przygoda z miksturą zaczęła się w grudniu 2009r. Razem z żoną pijemy MO, czasem z przerwami. Teraz pytanie do Mistrza. Żona jest w 10 tygodniu ciąży i nie jesteśmy pewni, czy powinna nadal pić MO i zakraplać nos kroplami? Jeśli nasze pytanie się powtórzyło, to bardzo przepraszamy, ale nigdzie nie mogliśmy znaleźć 100% odpowiedzi. Z góry dziękuję za pomoc.
« Ostatnia zmiana: 10-09-2012, 09:32 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Anetak78
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: wrzesień 2007
Skąd: Małopolska
Wiadomości: 82

« Odpowiedz #1 : 21-02-2011, 16:50 »

Witam, Luka83. Jestem mamą 2,5 letniej córeczki i 5 miesięcznego synka. W obydwu ciążach, przez cały okres jej trwania piłam MO. Teraz synka karmię piersią i miksturkę oczywiście też piję. Dzieci są całe, zdrowe. W ciąży nie jadłam żadnych sztucznych witamin, stosowałam DP (no może z małymi wyjątkami), jadłam dużo żółtek od szczęśliwych kurek, mięsko, surówki, czasem jakieś jabłko. Moje pociechy urodziły się w sposób naturalny, obydwa porody były bardzo lekkie, dostały po 10 punktów w skali Apgar. Rozwijają się świetnie, córa prawie nie choruje, czasem jakiś kaszel czy katar, który szybko przechodzi (bez leków oczywiście). Tak więc jestem żywym przykładem na to, że picie MO w trakcie ciąży i karmienia piersią (córeczkę karmiłam tyko piersią przez 8 miesięcy, a docelowo 18 miesięcy) to same korzyści. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 21-02-2011, 18:14 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!