Niemedyczne forum zdrowia
06-08-2020, 18:16 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Wypadanie w這s闚  (Przeczytany 41684 razy)
dorka
« Odpowiedz #20 : 04-03-2008, 12:57 »

A co to za "mgie趾a ze skrzypem polnym"?
Chamomillka

P貫: Kobieta
MO: 08-10-2007
Sk康: 奸御k
Wiadomo軼i: 692

« Odpowiedz #21 : 04-03-2008, 13:43 »

Dorka, to jest taki spray do uk豉dania w這s闚 na bazie skrzypu polnego, mo積a go stosowa na suche i na mokre w這sy. Tak jak Filderka u篡wam go ju od miesi璚y i jestem zadowolona  smile.

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
dorka
« Odpowiedz #22 : 04-03-2008, 14:07 »

a mog prosi o podanie nazwy firmy?
fidlerka
« Odpowiedz #23 : 04-03-2008, 14:34 »

Dorka u篡wam tej mgie趾i ze skrzypem polnym
http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html
i zamiennie szampon albo ze skrzypem, albo z czarna rzep (tej samej firmy), albo z pokrzywa.
dorka
« Odpowiedz #24 : 05-03-2008, 08:43 »

Dzi瘯uj, lec kupi  smile
Malwa

MO: 16.01.2008
Sk康: Gdynia
Wiadomo軼i: 22

« Odpowiedz #25 : 06-03-2008, 19:59 »

Witam wszystkich. Mam ten sam problem. Po oko這 miesi帷u picia Mikstury zacz窸y mi wypada w這sy. Stosuj przed ka盥ym myciem ma嗆 z witamin A oraz raz w tygodniu spos鏏 mojej mamy olej rycynowy (podobno dzia豉). Pij skrzyp i pokrzyw. Mam nadziej, 瞠 nied逝go przestan wypada  bo nie wiem czy 造se jest pi瘯n  
Emisia

MO: 01-12-2006
Sk康: Italia
Wiadomo軼i: 612

« Odpowiedz #26 : 06-03-2008, 21:48 »

Trzymaj mocno Malwo. U mnie to trwalo ponad miesiac w ilosciach niezliczonych. Jednak na dzien dzisiejszy jest niesamowita poprawa i ilosciowo i jakosciowo. msn-wink
fiona50
« Odpowiedz #27 : 17-03-2008, 19:35 »

Witam mnie tez kiedys bardzo wypadaly wlosy i zastosowalam babciny przepis : Lyzka stolowa oleju rycynowego, sok z jednej cytryny, dwie lyzki nafty oczyszczonej i jedno zoltko.  Mozna dolozyc do tego wszystkiego 10 gram drozdzy piekarniczych.Wszystko razem wymieszac i nalozyc na wlosy.Nalozyc folie na glowe i przykryc recznikiem. Mozna lekko podgrzac suszarka ale w tym zawoju. Potrzymac na glowie ok pol godzinki i zmyc wlosy delikatnym szamponem. Nafta  i olej rycynowy dziala na porost, cytryna daje polysk a zoltko  i drozdze dzialaja  odzywczo na cebulki wlosowe. Pozdrawiam
Editho

MO: 01-12-2007
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 454

« Odpowiedz #28 : 08-04-2008, 08:28 »

To musz Wam oznajmi ,瞠 najbardziej jednak na porost w這s闚 dzia豉 sprawdzona przez Mistrza ma嗆 z witamina A. Jak mi wszystko powychodzi這 to kupi豉m r騜ne od篡wki , szampony na bazie skrzypu, czarnej rzepy itd. Nie s tak agresywne jak inne kosmetyki wi璚 dzielnie wspomagaj odrost nowych w這s闚.
 Ale co do wypadania to nie ma mocnych- jak s chore to wypadn i nic nam tu nie pomo瞠, mo積a os豉bia ten proces tak jak ja to robi豉m , tylko po co?
Ostatnio nak豉dam na g這w ma嗆 i dla odmiany olej lniany.S wtedy takie konkretne.
Zamiast si denerwowa mo積a sobie strzeli 郵iczn peruk .Poprawia samopoczucie jak nie wiem co.
Poza tym teraz takie produkuj ,瞠 nikt nie wie ,瞠 to peruka.
Ja mam i jestem bardzo happy....
A za natchnienie perukowe dziekuj Gra篡nce.

http://peruka.eu/index.php

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie z這 na 鈍iecie wywodzi si z tego, 瞠 cz這wiek si czego boi,strach jest jak w捫, kt鏎y oplata serce....."
Misia

MO: 01.02.2007
Wiadomo軼i: 115

« Odpowiedz #29 : 08-04-2008, 19:40 »

Mnie te wypada造. Jak zacz窸am je嗆 Kelp, to po miesi帷u przesta造 wypada.  smile Teraz zrobi豉m przerw (ju miesi帷) i widz, 瞠 znowu zaczynaj wypada Smutny
Editho

« Odpowiedz #30 : 08-04-2008, 19:57 »

Ja kelp wcinam , a i tak wypadaj , taka ju ich karma smile . A tak swoja droga to jak d逝go ten nasz kelp mo積a spo篡wa.?(w jednym ciagu)

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie z這 na 鈍iecie wywodzi si z tego, 瞠 cz這wiek si czego boi,strach jest jak w捫, kt鏎y oplata serce....."
Agna
*

MO: 17-07-2007
Wiedza:
Sk康: Mazowsze
Wiadomo軼i: 290

« Odpowiedz #31 : 08-04-2008, 22:21 »

Dr. Janus pisze o przerwie 1 lub 2 tygodniowej po 2 miesi帷ach brania kelpu:
http://mikstura.kei.pl/forum/3249.htm#24091
Editho mnie wysz造 w這sy placami szczeg鏊nie za uszami i wysz造 ca趾owicie brwi, w這sy odros造, a brwi nie i chyba ju nie mam na co liczy, 瞠 odrosn, teraz jak zacz窸am bra detox te troch zacz窸y wychodzi ale ju si uspokoi這. Ja pi豉m zio豉 wrzos, skrzyp, pokrzyw. Ale wydaje mi si, 瞠 od篡wianie ma tu du瞠 znaczenie (jaja, mas這, mi瘰ko). Pewnie ka盥emu co innego pomaga.  smile
Shpeelka
« Odpowiedz #32 : 09-04-2008, 09:38 »

Chcialabym zapytac o cos. Mi nie wypadaja wlosy,ale sa niestety rzadkie. Dlatego nie czesze np wlosow do tylu w kitke, bo po bokach przy czole po prostu mam przeswity jak babcia lysiejaca.
Czy masc z wit A, lub propolisowa moze w tym zakresie pomoc? Czy moze genetycznie juz tak wlosy sa uwarunkowane,ze nic raczej nie da sie zrobic?
Myje wlosy w szamponie Radical i od 2 tyg wcieram taka sama odzywke w plynie,ale nie wiem czy to cos daje.
Beata M.
« Odpowiedz #33 : 15-05-2008, 16:15 »

Jasne szpilko ,pomo瞠 ,pomo瞠 .Mi te wypada造 w這sy na pocz徠ku i okropnie si przet逝szcza造.Ta ma嗆 dzia豉 cuda ,powaznie .
Shpeelka
« Odpowiedz #34 : 15-05-2008, 16:23 »

ale odkopalas temat, a myslalam,ze juz nikt tu nie zajrzy smile
Mi nie wypadaja wlosy, tylko mam takie cieniutkie.
Sprobuje jednak naszej masci
Beata M.
« Odpowiedz #35 : 15-05-2008, 16:39 »

W豉snie o te zakola chodzi i cienkie w這sy ,ta ma嗆 powoduje wzrost cebulek ,sama j stosuje na te zakola w豉郾ie. smile
Chamomillka

MO: 08-10-2007
Sk康: 奸御k
Wiadomo軼i: 692

« Odpowiedz #36 : 15-05-2008, 19:06 »

Beata, tylko powiedz o jak ma嗆 chodzi : z wit. A czy propolisow   ?

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Bibi

MO: od maja 2006, niestety z p馧 roczn przerw
Wiadomo軼i: 67

« Odpowiedz #37 : 28-05-2008, 08:25 »

Te mi w這sy mocno wypada造, a by豉m przera穎na, 瞠 wy造siej.  Zacz窸am pilnowa, by pi 2 litry wody dziennie (dla wyp逝kania toksyn) i parzy skrzyp polny razem z perzem: wieczorem do p馧 litrowego termosu wsypywa豉m po 造盧e jednych i drugich zi馧, zalewa豉m gor帷 wod (ok 90 stopni Celsjusza) i zostawia豉m na noc. Przez ca造 nast瘼ny dzie popija豉m po trochu. Po mniej wi璚ej miesi帷u w這sy przesta造 wypada naughty

Kiedy wiadomo, 瞠 woda jest dobra do zalania zi馧ek? - w Krakowie pierwsze b帳elki w czajniku pojawiaj si przy 92 stopniach - warto wi璚 sta nad czajnikiem i patrze. Zielona herbata zalana wod po pierwszym b帳elku smakuje super smile w innych miastach nie wiem, bo jest inne ci郾ienie, ale chyba warto sprawdzi smile

Imperium si nie poddaje, Imperium kontratakuje! smile
Biedrona

MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz zn闚 :)
NIA: 15.02.2013 przez ok 6 miesiecy
Wiadomo軼i: 978

« Odpowiedz #38 : 15-06-2008, 13:27 »

Dziewczyny!
Czy Wy te tak macie ( mia造軼ie) 瞠 przy wcieraniu ma軼i wypada這 Wam mn鏀two w這s闚 z cebulkami?

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Editho

« Odpowiedz #39 : 15-06-2008, 14:26 »

Tak. Teraz wcieram ma嗆 z kitem i nic mi nie wypada.

Strony: 1 [2] 3 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!