Niemedyczne forum zdrowia
12-12-2019, 04:13 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Ram闚ka Radiabios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Wypadanie w這s闚  (Przeczytany 38272 razy)
Phantom
« Odpowiedz #40 : 15-06-2008, 15:00 »

Ta ma嗆 z witamin A stosowana na w這sy to ta ma嗆 ochronna z witamin A kt鏎 poleca Mistrz w swojej ksi捫ce? Hasco lek?
Editho

P貫: Kobieta
MO: 01-12-2007
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 454

« Odpowiedz #41 : 15-06-2008, 17:59 »

Tak.Hasco lek

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie z這 na 鈍iecie wywodzi si z tego, 瞠 cz這wiek si czego boi,strach jest jak w捫, kt鏎y oplata serce....."
Biedrona

MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz zn闚 :)
NIA: 15.02.2013 przez ok 6 miesiecy
Wiadomo軼i: 978

« Odpowiedz #42 : 15-06-2008, 20:19 »

Ja u篡wam te Hasco lek, lecz czyta豉m gdzie tu na forum,瞠 komu ona nie podpasowa豉, to wtedy si bierze inn firm, lub ( podobno) prosi o zrobienie na miejscu w aptece.
Dzi瘯i Editho. Kupi sobie kit i pewnie dopisz si do swojego topiku o kicie jak ju kupi smile

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Phantom
« Odpowiedz #43 : 20-06-2008, 10:20 »

Mistrz w ksi捫ce napisa, 瞠 nale篡 jaki czas po jej na這瞠niu na w這sy zmy j szamponem. Je郵i chc jej u篡wa codziennie ale nie chc ka盥ego dnia zmywa jej szamponem to mog wod? (wiem 瞠 b璠zie to trudne bo jest t逝sta)... ewentualnie jakim szamponem mo積a my codziennie w這sy? Jakim dla dzieci czy jak? Radicalem?
Mistrz
*

P貫: M篹czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.557

« Odpowiedz #44 : 20-06-2008, 10:32 »

Nie nale篡 zapomina, o co w tym wszystkim chodzi. A bynajmniej nie chodzi o to, by jak捷 sztuczk utrzyma w這sy, kt鏎ych organizm postanowi si pozby. W gruncie rzeczy chodzi o to, by w這sy wyros貫 na miejscu tych odrzuconych mia造 lepsze warunki do bujnego wzrostu.

Cytat od: "Kuba7"
Je郵i chc jej u篡wa codziennie
My郵, 瞠 to zbyt cz瘰to i co drugi dzie w zupe軟o軼i wystarczy.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Biedrona

« Odpowiedz #45 : 20-06-2008, 11:27 »

Czy to znaczy, 瞠 wypadanie w這s闚 podczas smarowania t ma軼i jest prawid這we? ( bardzo ich du穎 wypad這)

Phantom
« Odpowiedz #46 : 20-06-2008, 11:34 »

Czy mo積a u篡wa tej ma軼i po goleniu r騜nych cz窷ci cia豉? np. klatki piersiowej? Bior帷 pod uwag, konsystencj oraz cenn wit. A powinna ona nie幢e nat逝szcza i regenerowa przy okazji sk鏎. I czy nak豉da j na noc na twarz r闚nie co dwa dni czy w tym przypadku mo積a codziennie?
Zibi
« Odpowiedz #47 : 20-06-2008, 12:01 »

Ja stosuj codziennie, po uprzednim umyciu twarzy wod, a nastepnie przetarciu twarzy alocitem, przed po這瞠niem si spa.
Chamomillka

MO: 08-10-2007
Sk康: 奸御k
Wiadomo軼i: 692

« Odpowiedz #48 : 20-06-2008, 12:58 »

Ale b璠ziemy tu mie pi瘯nych Bios這ni, tak troskliwie piel璕nuj cer i w這sy   .
Kobietki, w nawale obowi您k闚 domowych nie odstawajmy od nich  msn-wink .

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Biedrona

« Odpowiedz #49 : 20-06-2008, 14:19 »

No od Bios這n闚, takich jak Zibi smile

Zibi
« Odpowiedz #50 : 20-06-2008, 15:06 »

Zobacz, Mistrzu, jak nam s這dz Cizie-Bios這niczki!
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 17:19 wys豉ne przez Zibi » Zapisane
Gonia

MO: 08.03.2008
Sk康: Dolno郵御kie
Wiadomo軼i: 17

« Odpowiedz #51 : 13-09-2008, 09:09 »

Od d逝窺zego czasu wypadaj mi w這sy. Stosuje ma嗆 z wit.A oraz ma嗆 z propolisem. Jest ju lepiej , ale nadal wypadaj. Pocieszam si tym, 瞠 odrastaj nowe - nawet fryzjerka mi powiedzia豉, 瞠 jest ich du穎. Nam闚i豉m te m篹a do smarowania ma軼i, bo on ma ma這 w這s闚 i wysokie zakola - jak zobaczy u mnie nowe malutkie to pr璠ziutko wzi掖 si do smarowania.
Piotr

MO: nie stosuj
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.052

« Odpowiedz #52 : 13-09-2008, 09:34 »

U mnie w這sy ci庵le wypadaj i na razie nie mog tego powstrzyma. Nie masz co liczy na szybk popraw, bo pami皻aj, 瞠 w這sy zajmuj odleg貫 miejsce w hierarchii warto軼i organizmu. Najpierw usuni璚ie toksyn, p騧niej naprawa organ闚 wewn皻rznych, na samym ko鎍u organizm zabierze si za ma這 wa積e sprawy zewn皻rzne.
hajdi
« Odpowiedz #53 : 13-09-2008, 10:11 »

Cytat od: "piotr"
Nie masz co liczy na szybk popraw, bo pami皻aj, 瞠 w這sy zajmuj odleg貫 miejsce w hierarchii warto軼i organizmu. Najpierw usuni璚ie toksyn, p騧niej naprawa organ闚 wewn皻rznych, na samym ko鎍u organizm zabierze si za ma這 wa積e sprawy zewn皻rzne.

Piotrze, tak jest, gdy dzia豉my przyczynowo czyli od jelit. Niemniej ma軼i propolisowe pozwalaj nieco oszuka organizm. Wyciagaj toksyny ze sk鏎y g這wy i przyspieszaj regeneracj mieszk闚 w這sowych.
Wiem, 瞠 m鎩 organizm uznaje w這sy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku p鎩d pod pr康 msn-wink
radek_1987
« Odpowiedz #54 : 13-09-2008, 11:23 »

Cytat od: "hajdi"

Wiem, 瞠 m鎩 organizm uznaje w這sy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku p鎩d pod pr康 msn-wink

mo瞠sz to rozwin望? smile
Gonia

MO: 08.03.2008
Sk康: Dolno郵御kie
Wiadomo軼i: 17

« Odpowiedz #55 : 13-09-2008, 11:26 »

Piotrze jestem cierpliwa i my郵, 瞠 przy stosowaniu MO i zdrowym od篡wianiu przyjdzie czas na to , 瞠 przestan wypada.
Hajdi zgadzam si z Tob. A dodatkowo ma軼i sprawiaj, 瞠 w這sy s l郾i帷e i mi璚iutkie i nie musz u篡wa ju 瘸dnych chemicznych balsam闚.
Piotr

MO: nie stosuj
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.052

« Odpowiedz #56 : 12-02-2009, 20:19 »

Piotrze, tak jest, gdy dzia豉my przyczynowo czyli od jelit. Niemniej ma軼i propolisowe pozwalaj nieco oszuka organizm. Wyciagaj toksyny ze sk鏎y g這wy i przyspieszaj regeneracj mieszk闚 w這sowych.

Hajdi
Czy s ju jakie pozytywne efekty?
hajdi
« Odpowiedz #57 : 12-02-2009, 20:23 »

畝dnych, nawet sk鏎a mnie nie sw璠zia豉. Ostrzyg貫m si prawie na je瘸, aby u豉twi smarowanie sk鏎y, ale efekt闚 瘸dnych.
Podejrzewam, 瞠 mia貫m z造 propolis. Na wiosn powt鏎z kuracj.
Abi
*

MO: 14.04.2008 ca豉 rodzina
Wiedza:
Sk康: Lublin
Wiadomo軼i: 753

« Odpowiedz #58 : 13-02-2009, 16:52 »

W sierpniu zesz貫go roku postanowi豉m spr鏏owa PMO i wypad造 mi chyba prawie wszystkie w這sy, wypadaj do dzi, ale ju nie gar軼iami jak to by這 wcze郾iej. Wystarczy這, 瞠 w這篡豉m r瘯 we w這sy i ju wyj窸am ich ca陰 gar嗆, to wygl康a這 jakby si w og鏊e nie trzyma造 g這wy. Z czasem zacz窸y rosn望 nowe, ju mocniejsze, ale wci捫 mam bardzo ma這 w這s闚 na g這wie. Stosowa豉m ma嗆 z wit. A i ma嗆 z propolisu, ale i tak co mia這 wypa嗆, wypad這. Mam nadziej, 瞠 nie b璠 造sa ju przed 30-stk.  wacko

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"ζtwiej jest oszuka cz這wieka ni przekona go, 瞠 zosta oszukany." Mark Twain
MohSETH

MO: 21-10-2008
Sk康: Legnica
Wiadomo軼i: 215

« Odpowiedz #59 : 14-02-2009, 00:25 »

Ja mam dziwn przypad這嗆... Od czasu stwierdzonych problem闚 z uk豉dami moczowym i p販iowym tj. od 5 lat... Wypadaj mi w這sy 這nowe...w ogromnej ilo軼i. Pisuar jest czarny po kr鏒kim obcowaniu z nim Czy to jest oczyszczanie? Rozpocz皻e kilka lat wcze郾iej bez MO?
Strony: 1 2 [3] 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!