Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 14:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wypadanie włosów  (Przeczytany 58299 razy)
dorka
« Odpowiedz #20 : 04-03-2008, 12:57 »

A co to za "mgiełka ze skrzypem polnym"?
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #21 : 04-03-2008, 13:43 »

Dorka, to jest taki spray do układania włosów na bazie skrzypu polnego, można go stosować na suche i na mokre włosy. Tak jak Filderka używam go już od miesięcy i jestem zadowolona  smile.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
dorka
« Odpowiedz #22 : 04-03-2008, 14:07 »

a mogę prosić o podanie nazwy firmy?
Zapisane
fidlerka
« Odpowiedz #23 : 04-03-2008, 14:34 »

Dorka używam tej mgiełki ze skrzypem polnym
http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html
i zamiennie szampon albo ze skrzypem, albo z czarna rzepą (tej samej firmy), albo z pokrzywa.
Zapisane
dorka
« Odpowiedz #24 : 05-03-2008, 08:43 »

Dziękuję, lecę kupić  smile
Zapisane
Malwa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.01.2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #25 : 06-03-2008, 19:59 »

Witam wszystkich. Mam ten sam problem. Po około miesiącu picia Mikstury zaczęły mi wypadać włosy. Stosuję przed każdym myciem maść z witaminą A oraz raz w tygodniu sposób mojej mamy olej rycynowy (podobno działa). Piję skrzyp i pokrzywę. Mam nadzieję, że niedługo przestaną wypadać  bo nie wiem czy łyse jest pięknę  
Zapisane
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #26 : 06-03-2008, 21:48 »

Trzymaj mocno Malwo. U mnie to trwalo ponad miesiac w ilosciach niezliczonych. Jednak na dzien dzisiejszy jest niesamowita poprawa i ilosciowo i jakosciowo. msn-wink
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #27 : 17-03-2008, 19:35 »

Witam mnie tez kiedys bardzo wypadaly wlosy i zastosowalam babciny przepis : Lyzka stolowa oleju rycynowego, sok z jednej cytryny, dwie lyzki nafty oczyszczonej i jedno zoltko.  Mozna dolozyc do tego wszystkiego 10 gram drozdzy piekarniczych.Wszystko razem wymieszac i nalozyc na wlosy.Nalozyc folie na glowe i przykryc recznikiem. Mozna lekko podgrzac suszarka ale w tym zawoju. Potrzymac na glowie ok pol godzinki i zmyc wlosy delikatnym szamponem. Nafta  i olej rycynowy dziala na porost, cytryna daje polysk a zoltko  i drozdze dzialaja  odzywczo na cebulki wlosowe. Pozdrawiam
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #28 : 08-04-2008, 08:28 »

To muszę Wam oznajmić ,że najbardziej jednak na porost włosów działa sprawdzona przez Mistrza maść z witamina A. Jak mi wszystko powychodziło to kupiłam różne odżywki , szampony na bazie skrzypu, czarnej rzepy itd. Nie są tak agresywne jak inne kosmetyki więc dzielnie wspomagają odrost nowych włosów.
 Ale co do wypadania to nie ma mocnych- jak są chore to wypadną i nic nam tu nie pomoże, można osłabiać ten proces tak jak ja to robiłam , tylko po co?
Ostatnio nakładam na głowę maść i dla odmiany olej lniany.Są wtedy takie konkretne.
Zamiast się denerwować można sobie strzelić śliczną perukę .Poprawia samopoczucie jak nie wiem co.
Poza tym teraz takie produkują ,że nikt nie wie ,że to peruka.
Ja mam i jestem bardzo happy....
A za natchnienie perukowe dziekuję Grażynce.

http://peruka.eu/index.php
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Misia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.02.2007
Wiadomości: 115

« Odpowiedz #29 : 08-04-2008, 19:40 »

Mnie też wypadały. Jak zaczęłam jeść Kelp, to po miesiącu przestały wypadać.  smile Teraz zrobiłam przerwę (już miesiąc) i widzę, że znowu zaczynają wypadać Smutny
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #30 : 08-04-2008, 19:57 »

Ja kelp wcinam , a i tak wypadają , taka już ich karma smile . A tak swoja droga to jak długo ten nasz kelp można spożywać.?(w jednym ciagu)
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #31 : 08-04-2008, 22:21 »

Dr. Janus pisze o przerwie 1 lub 2 tygodniowej po 2 miesiącach brania kelpu:
http://mikstura.kei.pl/forum/3249.htm#24091
Editho mnie wyszły włosy placami szczególnie za uszami i wyszły całkowicie brwi, włosy odrosły, a brwi nie i chyba już nie mam na co liczyć, że odrosną, teraz jak zaczęłam brać detox też trochę zaczęły wychodzić ale już się uspokoiło. Ja piłam zioła wrzos, skrzyp, pokrzywę. Ale wydaje mi się, że odżywianie ma tu duże znaczenie (jaja, masło, mięsko). Pewnie każdemu coś innego pomaga.  smile
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #32 : 09-04-2008, 09:38 »

Chcialabym zapytac o cos. Mi nie wypadaja wlosy,ale sa niestety rzadkie. Dlatego nie czesze np wlosow do tylu w kitke, bo po bokach przy czole po prostu mam przeswity jak babcia lysiejaca.
Czy masc z wit A, lub propolisowa moze w tym zakresie pomoc? Czy moze genetycznie juz tak wlosy sa uwarunkowane,ze nic raczej nie da sie zrobic?
Myje wlosy w szamponie Radical i od 2 tyg wcieram taka sama odzywke w plynie,ale nie wiem czy to cos daje.
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #33 : 15-05-2008, 16:15 »

Jasne szpilko ,pomoże ,pomoże .Mi też wypadały włosy na początku i okropnie się przetłuszczały.Ta maść działa cuda ,powaznie .
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #34 : 15-05-2008, 16:23 »

ale odkopalas temat, a myslalam,ze juz nikt tu nie zajrzy smile
Mi nie wypadaja wlosy, tylko mam takie cieniutkie.
Sprobuje jednak naszej masci
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #35 : 15-05-2008, 16:39 »

Własnie o te zakola chodzi i cienkie włosy ,ta maść powoduje wzrost cebulek ,sama ją stosuje na te zakola właśnie. smile
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #36 : 15-05-2008, 19:06 »

Beata, tylko powiedz o jaką maść chodzi : z wit. A czy propolisową   ?
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Bibi
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: od maja 2006, niestety z pół roczną przerwą
Skąd: Kraków
Wiadomości: 67

« Odpowiedz #37 : 28-05-2008, 08:25 »

Też mi włosy mocno wypadały, aż byłam przerażona, że wyłysieję.  Zaczęłam pilnować, by pić 2 litry wody dziennie (dla wypłukania toksyn) i parzyć skrzyp polny razem z perzem: wieczorem do pół litrowego termosu wsypywałam po łyżce jednych i drugich ziół, zalewałam gorącą wodą (ok 90 stopni Celsjusza) i zostawiałam na noc. Przez cały następny dzień popijałam po trochu. Po mniej więcej miesiącu włosy przestały wypadać naughty

Kiedy wiadomo, że woda jest dobra do zalania ziółek? - w Krakowie pierwsze bąbelki w czajniku pojawiają się przy 92 stopniach - warto więc stać nad czajnikiem i patrzeć. Zielona herbata zalana wodą po pierwszym bąbelku smakuje super smile w innych miastach nie wiem, bo jest inne ciśnienie, ale chyba warto sprawdzić smile
Zapisane

Imperium się nie poddaje, Imperium kontratakuje! smile
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #38 : 15-06-2008, 13:27 »

Dziewczyny!
Czy Wy też tak macie ( miałyście) że przy wcieraniu maści wypadało Wam mnóstwo włosów z cebulkami?
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #39 : 15-06-2008, 14:26 »

Tak. Teraz wcieram maść z kitem i nic mi nie wypada.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!