Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:06 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Wypadanie w³osów  (Przeczytany 57615 razy)
dorka
« Odpowiedz #20 : 04-03-2008, 12:57 »

A co to za "mgie³ka ze skrzypem polnym"?
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08-10-2007
Sk±d: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 691

« Odpowiedz #21 : 04-03-2008, 13:43 »

Dorka, to jest taki spray do uk³adania w³osów na bazie skrzypu polnego, mo¿na go stosowaæ na suche i na mokre w³osy. Tak jak Filderka u¿ywam go ju¿ od miesiêcy i jestem zadowolona  smile.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
dorka
« Odpowiedz #22 : 04-03-2008, 14:07 »

a mogê prosiæ o podanie nazwy firmy?
Zapisane
fidlerka
« Odpowiedz #23 : 04-03-2008, 14:34 »

Dorka u¿ywam tej mgie³ki ze skrzypem polnym
http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html
i zamiennie szampon albo ze skrzypem, albo z czarna rzep± (tej samej firmy), albo z pokrzywa.
Zapisane
dorka
« Odpowiedz #24 : 05-03-2008, 08:43 »

Dziêkujê, lecê kupiæ  smile
Zapisane
Malwa
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 16.01.2008
Sk±d: Gdynia
Wiadomo¶ci: 21

« Odpowiedz #25 : 06-03-2008, 19:59 »

Witam wszystkich. Mam ten sam problem. Po oko³o miesi±cu picia Mikstury zaczê³y mi wypadaæ w³osy. Stosujê przed ka¿dym myciem ma¶æ z witamin± A oraz raz w tygodniu sposób mojej mamy olej rycynowy (podobno dzia³a). Pijê skrzyp i pokrzywê. Mam nadziejê, ¿e nied³ugo przestan± wypadaæ  bo nie wiem czy ³yse jest piêknê  
Zapisane
Emisia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Sk±d: Italia
Wiadomo¶ci: 612

« Odpowiedz #26 : 06-03-2008, 21:48 »

Trzymaj mocno Malwo. U mnie to trwalo ponad miesiac w ilosciach niezliczonych. Jednak na dzien dzisiejszy jest niesamowita poprawa i ilosciowo i jakosciowo. msn-wink
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #27 : 17-03-2008, 19:35 »

Witam mnie tez kiedys bardzo wypadaly wlosy i zastosowalam babciny przepis : Lyzka stolowa oleju rycynowego, sok z jednej cytryny, dwie lyzki nafty oczyszczonej i jedno zoltko.  Mozna dolozyc do tego wszystkiego 10 gram drozdzy piekarniczych.Wszystko razem wymieszac i nalozyc na wlosy.Nalozyc folie na glowe i przykryc recznikiem. Mozna lekko podgrzac suszarka ale w tym zawoju. Potrzymac na glowie ok pol godzinki i zmyc wlosy delikatnym szamponem. Nafta  i olej rycynowy dziala na porost, cytryna daje polysk a zoltko  i drozdze dzialaja  odzywczo na cebulki wlosowe. Pozdrawiam
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-12-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 454

« Odpowiedz #28 : 08-04-2008, 08:28 »

To muszê Wam oznajmiæ ,¿e najbardziej jednak na porost w³osów dzia³a sprawdzona przez Mistrza ma¶æ z witamina A. Jak mi wszystko powychodzi³o to kupi³am ró¿ne od¿ywki , szampony na bazie skrzypu, czarnej rzepy itd. Nie s± tak agresywne jak inne kosmetyki wiêc dzielnie wspomagaj± odrost nowych w³osów.
 Ale co do wypadania to nie ma mocnych- jak s± chore to wypadn± i nic nam tu nie pomo¿e, mo¿na os³abiaæ ten proces tak jak ja to robi³am , tylko po co?
Ostatnio nak³adam na g³owê ma¶æ i dla odmiany olej lniany.S± wtedy takie konkretne.
Zamiast siê denerwowaæ mo¿na sobie strzeliæ ¶liczn± perukê .Poprawia samopoczucie jak nie wiem co.
Poza tym teraz takie produkuj± ,¿e nikt nie wie ,¿e to peruka.
Ja mam i jestem bardzo happy....
A za natchnienie perukowe dziekujê Gra¿ynce.

http://peruka.eu/index.php
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie z³o na ¶wiecie wywodzi siê z tego, ¿e cz³owiek siê czego¶ boi,strach jest jak w±¿, który oplata serce....."
Misia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01.02.2007
Wiadomo¶ci: 115

« Odpowiedz #29 : 08-04-2008, 19:40 »

Mnie te¿ wypada³y. Jak zaczê³am je¶æ Kelp, to po miesi±cu przesta³y wypadaæ.  smile Teraz zrobi³am przerwê (ju¿ miesi±c) i widzê, ¿e znowu zaczynaj± wypadaæ Smutny
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-12-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 454

« Odpowiedz #30 : 08-04-2008, 19:57 »

Ja kelp wcinam , a i tak wypadaj± , taka ju¿ ich karma smile . A tak swoja droga to jak d³ugo ten nasz kelp mo¿na spo¿ywaæ.?(w jednym ciagu)
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie z³o na ¶wiecie wywodzi siê z tego, ¿e cz³owiek siê czego¶ boi,strach jest jak w±¿, który oplata serce....."
Agna
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Sk±d: Mazowsze
Wiadomo¶ci: 290

« Odpowiedz #31 : 08-04-2008, 22:21 »

Dr. Janus pisze o przerwie 1 lub 2 tygodniowej po 2 miesi±cach brania kelpu:
http://mikstura.kei.pl/forum/3249.htm#24091
Editho mnie wysz³y w³osy placami szczególnie za uszami i wysz³y ca³kowicie brwi, w³osy odros³y, a brwi nie i chyba ju¿ nie mam na co liczyæ, ¿e odrosn±, teraz jak zaczê³am braæ detox te¿ trochê zaczê³y wychodziæ ale ju¿ siê uspokoi³o. Ja pi³am zio³a wrzos, skrzyp, pokrzywê. Ale wydaje mi siê, ¿e od¿ywianie ma tu du¿e znaczenie (jaja, mas³o, miêsko). Pewnie ka¿demu co¶ innego pomaga.  smile
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #32 : 09-04-2008, 09:38 »

Chcialabym zapytac o cos. Mi nie wypadaja wlosy,ale sa niestety rzadkie. Dlatego nie czesze np wlosow do tylu w kitke, bo po bokach przy czole po prostu mam przeswity jak babcia lysiejaca.
Czy masc z wit A, lub propolisowa moze w tym zakresie pomoc? Czy moze genetycznie juz tak wlosy sa uwarunkowane,ze nic raczej nie da sie zrobic?
Myje wlosy w szamponie Radical i od 2 tyg wcieram taka sama odzywke w plynie,ale nie wiem czy to cos daje.
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #33 : 15-05-2008, 16:15 »

Jasne szpilko ,pomo¿e ,pomo¿e .Mi te¿ wypada³y w³osy na pocz±tku i okropnie siê przet³uszcza³y.Ta ma¶æ dzia³a cuda ,powaznie .
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #34 : 15-05-2008, 16:23 »

ale odkopalas temat, a myslalam,ze juz nikt tu nie zajrzy smile
Mi nie wypadaja wlosy, tylko mam takie cieniutkie.
Sprobuje jednak naszej masci
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #35 : 15-05-2008, 16:39 »

W³asnie o te zakola chodzi i cienkie w³osy ,ta ma¶æ powoduje wzrost cebulek ,sama j± stosuje na te zakola w³a¶nie. smile
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08-10-2007
Sk±d: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 691

« Odpowiedz #36 : 15-05-2008, 19:06 »

Beata, tylko powiedz o jak± ma¶æ chodzi : z wit. A czy propolisow±   ?
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Bibi
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: od maja 2006, niestety z pó³ roczn± przerw±
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 67

« Odpowiedz #37 : 28-05-2008, 08:25 »

Te¿ mi w³osy mocno wypada³y, a¿ by³am przera¿ona, ¿e wy³ysiejê.  Zaczê³am pilnowaæ, by piæ 2 litry wody dziennie (dla wyp³ukania toksyn) i parzyæ skrzyp polny razem z perzem: wieczorem do pó³ litrowego termosu wsypywa³am po ³y¿ce jednych i drugich zió³, zalewa³am gor±c± wod± (ok 90 stopni Celsjusza) i zostawia³am na noc. Przez ca³y nastêpny dzieñ popija³am po trochu. Po mniej wiêcej miesi±cu w³osy przesta³y wypadaæ naughty

Kiedy wiadomo, ¿e woda jest dobra do zalania zió³ek? - w Krakowie pierwsze b±belki w czajniku pojawiaj± siê przy 92 stopniach - warto wiêc staæ nad czajnikiem i patrzeæ. Zielona herbata zalana wod± po pierwszym b±belku smakuje super smile w innych miastach nie wiem, bo jest inne ci¶nienie, ale chyba warto sprawdziæ smile
Zapisane

Imperium siê nie poddaje, Imperium kontratakuje! smile
Biedrona
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomo¶ci: 978

« Odpowiedz #38 : 15-06-2008, 13:27 »

Dziewczyny!
Czy Wy te¿ tak macie ( mia³y¶cie) ¿e przy wcieraniu ma¶ci wypada³o Wam mnóstwo w³osów z cebulkami?
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Editho
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-12-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 454

« Odpowiedz #39 : 15-06-2008, 14:26 »

Tak. Teraz wcieram ma¶æ z kitem i nic mi nie wypada.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie z³o na ¶wiecie wywodzi siê z tego, ¿e cz³owiek siê czego¶ boi,strach jest jak w±¿, który oplata serce....."
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!