Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:02 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Wypadanie w³osów  (Przeczytany 57590 razy)
Phantom
« Odpowiedz #40 : 15-06-2008, 15:00 »

Ta ma¶æ z witamin± A stosowana na w³osy to ta ma¶æ ochronna z witamin± A któr± poleca Mistrz w swojej ksi±¿ce? Hasco lek?
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-12-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 454

« Odpowiedz #41 : 15-06-2008, 17:59 »

Tak.Hasco lek
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie z³o na ¶wiecie wywodzi siê z tego, ¿e cz³owiek siê czego¶ boi,strach jest jak w±¿, który oplata serce....."
Biedrona
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomo¶ci: 978

« Odpowiedz #42 : 15-06-2008, 20:19 »

Ja u¿ywam te¿ Hasco lek, lecz czyta³am gdzie¶ tu na forum,¿e komu¶ ona nie podpasowa³a, to wtedy siê bierze inn± firmê, lub ( podobno) prosi o zrobienie na miejscu w aptece.
Dziêki Editho. Kupiê sobie kit i pewnie dopiszê siê do swojego topiku o kicie jak ju¿ kupiê smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Phantom
« Odpowiedz #43 : 20-06-2008, 10:20 »

Mistrz w ksi±¿ce napisa³, ¿e nale¿y jaki¶ czas po jej na³o¿eniu na w³osy zmyæ j± szamponem. Je¶li chcê jej u¿ywaæ codziennie ale nie chcê ka¿dego dnia zmywaæ jej szamponem to mogê wod±? (wiem ¿e bêdzie to trudne bo jest t³usta)... ewentualnie jakim szamponem mo¿na myæ codziennie w³osy? Jakim¶ dla dzieci czy jak? Radicalem?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #44 : 20-06-2008, 10:32 »

Nie nale¿y zapominaæ, o co w tym wszystkim chodzi. A bynajmniej nie chodzi o to, by jak±¶ sztuczk± utrzymaæ w³osy, których organizm postanowi³ siê pozbyæ. W gruncie rzeczy chodzi o to, by w³osy wyros³e na miejscu tych odrzuconych mia³y lepsze warunki do bujnego wzrostu.

Cytat od: "Kuba7"
Je¶li chcê jej u¿ywaæ codziennie
My¶lê, ¿e to zbyt czêsto i co drugi dzieñ w zupe³no¶ci wystarczy.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Biedrona
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomo¶ci: 978

« Odpowiedz #45 : 20-06-2008, 11:27 »

Czy to znaczy, ¿e wypadanie w³osów podczas smarowania t± ma¶ci± jest prawid³owe? ( bardzo ich du¿o wypad³o)
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Phantom
« Odpowiedz #46 : 20-06-2008, 11:34 »

Czy mo¿na u¿ywaæ tej ma¶ci po goleniu ró¿nych czê¶ci cia³a? np. klatki piersiowej? Bior±c pod uwagê, konsystencjê oraz cenn± wit. A powinna ona nie¼le nat³uszczaæ i regenerowaæ przy okazji skórê. I czy nak³adaæ j± na noc na twarz równie¿ co dwa dni czy w tym przypadku mo¿na codziennie?
Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #47 : 20-06-2008, 12:01 »

Ja stosujê codziennie, po uprzednim umyciu twarzy wod±, a nastepnie przetarciu twarzy alocitem, przed po³o¿eniem siê spaæ.
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08-10-2007
Sk±d: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 691

« Odpowiedz #48 : 20-06-2008, 12:58 »

Ale¿ bêdziemy tu mieæ piêknych Bios³oni, tak troskliwie pielêgnuj± cerê i w³osy   .
Kobietki, w nawale obowi±zków domowych nie odstawajmy od nich  msn-wink .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Biedrona
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomo¶ci: 978

« Odpowiedz #49 : 20-06-2008, 14:19 »

No od Bios³onów, takich jak Zibi smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Zibi
« Odpowiedz #50 : 20-06-2008, 15:06 »

Zobacz, Mistrzu, jak nam s³odz± Cizie-Bios³oniczki!
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 17:19 wys³ane przez Zibi » Zapisane
Gonia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08.03.2008
Sk±d: Dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 17

« Odpowiedz #51 : 13-09-2008, 09:09 »

Od d³u¿szego czasu wypadaj± mi w³osy. Stosuje ma¶æ z wit.A oraz ma¶æ z propolisem. Jest ju¿ lepiej , ale nadal wypadaj±. Pocieszam siê tym, ¿e odrastaj± nowe - nawet fryzjerka mi powiedzia³a, ¿e jest ich du¿o. Namówi³am te¿ mê¿a do smarowania ma¶ci±, bo on ma ma³o w³osów i wysokie zakola - jak zobaczy³ u mnie nowe malutkie to prêdziutko wzi±³ siê do smarowania.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: nie stosujê
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.354

« Odpowiedz #52 : 13-09-2008, 09:34 »

U mnie w³osy ci±gle wypadaj± i na razie nie mogê tego powstrzymaæ. Nie masz co liczyæ na szybk± poprawê, bo pamiêtaj, ¿e w³osy zajmuj± odleg³e miejsce w hierarchii warto¶ci organizmu. Najpierw usuniêcie toksyn, pó¼niej naprawa organów wewnêtrznych, na samym koñcu organizm zabierze siê za ma³o wa¿ne sprawy zewnêtrzne.
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #53 : 13-09-2008, 10:11 »

Cytat od: "piotr"
Nie masz co liczyæ na szybk± poprawê, bo pamiêtaj, ¿e w³osy zajmuj± odleg³e miejsce w hierarchii warto¶ci organizmu. Najpierw usuniêcie toksyn, pó¼niej naprawa organów wewnêtrznych, na samym koñcu organizm zabierze siê za ma³o wa¿ne sprawy zewnêtrzne.

Piotrze, tak jest, gdy dzia³amy przyczynowo czyli od jelit. Niemniej ma¶ci propolisowe pozwalaj± nieco oszukaæ organizm. Wyciagaj± toksyny ze skóry g³owy i przyspieszaj± regeneracjê mieszków w³osowych.
Wiem, ¿e mój organizm uznaje w³osy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku pójdê pod pr±d msn-wink
Zapisane
radek_1987
« Odpowiedz #54 : 13-09-2008, 11:23 »

Cytat od: "hajdi"

Wiem, ¿e mój organizm uznaje w³osy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku pójdê pod pr±d msn-wink



mo¿esz to rozwin±æ? smile
Zapisane
Gonia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08.03.2008
Sk±d: Dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 17

« Odpowiedz #55 : 13-09-2008, 11:26 »

Piotrze jestem cierpliwa i my¶lê, ¿e przy stosowaniu MO i zdrowym od¿ywianiu przyjdzie czas na to , ¿e przestan± wypadaæ.
Hajdi zgadzam siê z Tob±. A dodatkowo ma¶ci sprawiaj±, ¿e w³osy s± l¶ni±ce i miêciutkie i nie muszê u¿ywaæ ju¿ ¿adnych chemicznych balsamów.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: nie stosujê
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.354

« Odpowiedz #56 : 12-02-2009, 20:19 »

Piotrze, tak jest, gdy dzia³amy przyczynowo czyli od jelit. Niemniej ma¶ci propolisowe pozwalaj± nieco oszukaæ organizm. Wyciagaj± toksyny ze skóry g³owy i przyspieszaj± regeneracjê mieszków w³osowych.
Wiem, ¿e mój organizm uznaje w³osy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku pójdê pod pr±d msn-wink

Hajdi
Czy s± ju¿ jakie¶ pozytywne efekty?
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #57 : 12-02-2009, 20:23 »

¯adnych, nawet skóra mnie nie swêdzia³a. Ostrzyg³em siê prawie na je¿a, aby u³atwiæ smarowanie skóry, ale efektów ¿adnych.
Podejrzewam, ¿e mia³em z³y propolis. Na wiosnê powtórzê kuracjê.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 ca³a rodzina
Wiedza:
Sk±d: Lublin
Wiadomo¶ci: 753

WWW
« Odpowiedz #58 : 13-02-2009, 16:52 »

W sierpniu zesz³ego roku postanowi³am spróbowaæ PMO i wypad³y mi chyba prawie wszystkie w³osy, wypadaj± do dzi¶, ale ju¿ nie gar¶ciami jak to by³o wcze¶niej. Wystarczy³o, ¿e w³o¿y³am rêkê we w³osy i ju¿ wyjê³am ich ca³± gar¶æ, to wygl±da³o jakby siê w ogóle nie trzyma³y g³owy. Z czasem zaczê³y rosn±æ nowe, ju¿ mocniejsze, ale wci±¿ mam bardzo ma³o w³osów na g³owie. Stosowa³am ma¶æ z wit. A i ma¶æ z propolisu, ale i tak co mia³o wypa¶æ, wypad³o. Mam nadziejê, ¿e nie bêdê ³ysa ju¿ przed 30-stk±.  wacko
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"£atwiej jest oszukaæ cz³owieka ni¿ przekonaæ go, ¿e zosta³ oszukany." Mark Twain
MohSETH
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Sk±d: Legnica
Wiadomo¶ci: 215

« Odpowiedz #59 : 14-02-2009, 00:25 »

Ja mam dziwn± przypad³o¶æ... Od czasu stwierdzonych problemów z uk³adami moczowym i p³ciowym tj. od 5 lat... Wypadaj± mi w³osy ³onowe...w ogromnej ilo¶ci. Pisuar jest czarny po krótkim obcowaniu z nim Czy to jest oczyszczanie? Rozpoczête kilka lat wcze¶niej bez MO?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!