Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 00:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wypadanie włosów  (Przeczytany 58307 razy)
Phantom
« Odpowiedz #40 : 15-06-2008, 15:00 »

Ta maść z witaminą A stosowana na włosy to ta maść ochronna z witaminą A którą poleca Mistrz w swojej książce? Hasco lek?
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #41 : 15-06-2008, 17:59 »

Tak.Hasco lek
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #42 : 15-06-2008, 20:19 »

Ja używam też Hasco lek, lecz czytałam gdzieś tu na forum,że komuś ona nie podpasowała, to wtedy się bierze inną firmę, lub ( podobno) prosi o zrobienie na miejscu w aptece.
Dzięki Editho. Kupię sobie kit i pewnie dopiszę się do swojego topiku o kicie jak już kupię smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Phantom
« Odpowiedz #43 : 20-06-2008, 10:20 »

Mistrz w książce napisał, że należy jakiś czas po jej nałożeniu na włosy zmyć ją szamponem. Jeśli chcę jej używać codziennie ale nie chcę każdego dnia zmywać jej szamponem to mogę wodą? (wiem że będzie to trudne bo jest tłusta)... ewentualnie jakim szamponem można myć codziennie włosy? Jakimś dla dzieci czy jak? Radicalem?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #44 : 20-06-2008, 10:32 »

Nie należy zapominać, o co w tym wszystkim chodzi. A bynajmniej nie chodzi o to, by jakąś sztuczką utrzymać włosy, których organizm postanowił się pozbyć. W gruncie rzeczy chodzi o to, by włosy wyrosłe na miejscu tych odrzuconych miały lepsze warunki do bujnego wzrostu.

Cytat od: "Kuba7"
Jeśli chcę jej używać codziennie
Myślę, że to zbyt często i co drugi dzień w zupełności wystarczy.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #45 : 20-06-2008, 11:27 »

Czy to znaczy, że wypadanie włosów podczas smarowania tą maścią jest prawidłowe? ( bardzo ich dużo wypadło)
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Phantom
« Odpowiedz #46 : 20-06-2008, 11:34 »

Czy można używać tej maści po goleniu różnych części ciała? np. klatki piersiowej? Biorąc pod uwagę, konsystencję oraz cenną wit. A powinna ona nieźle natłuszczać i regenerować przy okazji skórę. I czy nakładać ją na noc na twarz również co dwa dni czy w tym przypadku można codziennie?
Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #47 : 20-06-2008, 12:01 »

Ja stosuję codziennie, po uprzednim umyciu twarzy wodą, a nastepnie przetarciu twarzy alocitem, przed położeniem się spać.
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #48 : 20-06-2008, 12:58 »

Ależ będziemy tu mieć pięknych Biosłoni, tak troskliwie pielęgnują cerę i włosy   .
Kobietki, w nawale obowiązków domowych nie odstawajmy od nich  msn-wink .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #49 : 20-06-2008, 14:19 »

No od Biosłonów, takich jak Zibi smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Zibi
« Odpowiedz #50 : 20-06-2008, 15:06 »

Zobacz, Mistrzu, jak nam słodzą Cizie-Biosłoniczki!
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 17:19 wysłane przez Zibi » Zapisane
Gonia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2008
Skąd: Dolnośląskie
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #51 : 13-09-2008, 09:09 »

Od dłuższego czasu wypadają mi włosy. Stosuje maść z wit.A oraz maść z propolisem. Jest już lepiej , ale nadal wypadają. Pocieszam się tym, że odrastają nowe - nawet fryzjerka mi powiedziała, że jest ich dużo. Namówiłam też męża do smarowania maścią, bo on ma mało włosów i wysokie zakola - jak zobaczył u mnie nowe malutkie to prędziutko wziął się do smarowania.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #52 : 13-09-2008, 09:34 »

U mnie włosy ciągle wypadają i na razie nie mogę tego powstrzymać. Nie masz co liczyć na szybką poprawę, bo pamiętaj, że włosy zajmują odległe miejsce w hierarchii wartości organizmu. Najpierw usunięcie toksyn, później naprawa organów wewnętrznych, na samym końcu organizm zabierze się za mało ważne sprawy zewnętrzne.
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #53 : 13-09-2008, 10:11 »

Cytat od: "piotr"
Nie masz co liczyć na szybką poprawę, bo pamiętaj, że włosy zajmują odległe miejsce w hierarchii wartości organizmu. Najpierw usunięcie toksyn, później naprawa organów wewnętrznych, na samym końcu organizm zabierze się za mało ważne sprawy zewnętrzne.

Piotrze, tak jest, gdy działamy przyczynowo czyli od jelit. Niemniej maści propolisowe pozwalają nieco oszukać organizm. Wyciagają toksyny ze skóry głowy i przyspieszają regenerację mieszków włosowych.
Wiem, że mój organizm uznaje włosy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku pójdę pod prąd msn-wink
Zapisane
radek_1987
« Odpowiedz #54 : 13-09-2008, 11:23 »

Cytat od: "hajdi"

Wiem, że mój organizm uznaje włosy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku pójdę pod prąd msn-wink



możesz to rozwinąć? smile
Zapisane
Gonia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2008
Skąd: Dolnośląskie
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #55 : 13-09-2008, 11:26 »

Piotrze jestem cierpliwa i myślę, że przy stosowaniu MO i zdrowym odżywianiu przyjdzie czas na to , że przestaną wypadać.
Hajdi zgadzam się z Tobą. A dodatkowo maści sprawiają, że włosy są lśniące i mięciutkie i nie muszę używać już żadnych chemicznych balsamów.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #56 : 12-02-2009, 20:19 »

Piotrze, tak jest, gdy działamy przyczynowo czyli od jelit. Niemniej maści propolisowe pozwalają nieco oszukać organizm. Wyciagają toksyny ze skóry głowy i przyspieszają regenerację mieszków włosowych.
Wiem, że mój organizm uznaje włosy za nieistotne, ale ja mam inne zdanie i w tym jednym przypadku pójdę pod prąd msn-wink

Hajdi
Czy są już jakieś pozytywne efekty?
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #57 : 12-02-2009, 20:23 »

Żadnych, nawet skóra mnie nie swędziała. Ostrzygłem się prawie na jeża, aby ułatwić smarowanie skóry, ale efektów żadnych.
Podejrzewam, że miałem zły propolis. Na wiosnę powtórzę kurację.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #58 : 13-02-2009, 16:52 »

W sierpniu zeszłego roku postanowiłam spróbować PMO i wypadły mi chyba prawie wszystkie włosy, wypadają do dziś, ale już nie garściami jak to było wcześniej. Wystarczyło, że włożyłam rękę we włosy i już wyjęłam ich całą garść, to wyglądało jakby się w ogóle nie trzymały głowy. Z czasem zaczęły rosnąć nowe, już mocniejsze, ale wciąż mam bardzo mało włosów na głowie. Stosowałam maść z wit. A i maść z propolisu, ale i tak co miało wypaść, wypadło. Mam nadzieję, że nie będę łysa już przed 30-stką.  wacko
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #59 : 14-02-2009, 00:25 »

Ja mam dziwną przypadłość... Od czasu stwierdzonych problemów z układami moczowym i płciowym tj. od 5 lat... Wypadają mi włosy łonowe...w ogromnej ilości. Pisuar jest czarny po krótkim obcowaniu z nim Czy to jest oczyszczanie? Rozpoczęte kilka lat wcześniej bez MO?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!