Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 08:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sporządzić krople do nosa  (Przeczytany 49759 razy)
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #40 : 06-04-2011, 16:12 »

A więc usystematyzujmy - na każdą kroplę ALOCITU (nie samego soku z aloesu!) przypadają 3 krople WODY - czy dobrze rozumuję?
Krople do nosa - jak przygotować i stosować
http://www.bioslone.pl/faq
Zapisane
Pacio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 10.01.2011
Skąd: Stargard
Wiadomości: 57

« Odpowiedz #41 : 20-04-2011, 17:15 »

Mam pełno buteleczek 10ml po olejkach eterycznych, lecz ciężko usunąć z nich zapach po olejkach, płukałem w gorącej wodzie, przemywałem płynem do naczyń, płukałem w occie spirytusowym i tak zapach zostaje, zaobserwowałem, że to głównie (jak nie w całości) wina plastikowej nakrętki przesiąkniętej zapachem.  Butelki tez chciał bym wykorzystać na składniki MO w przypadku jakiejś podróży. Znacie jakiś właściwy sposób na wysterylizowanie butelki?

A i zacząłem je po prostu wietrzyć co daje efekty butelka i korek straciły zapach ale.. po zakręceniu i po ponownym odkręceniu następnego dnia zapach znów staje się wyczuwalny. Mimo to sporządziłem krople i je stosuje, lecz podczas zakrapiania same krople mają taką woń olejku...

Z pierwszego postu wyczytałem, że pan kupił buteleczkę w aptece. Dla mnie było by to najlepsze rozwiązanie. Ale czy sprzedają puste butelki? Czy z jakąś prostą nie kolidującą zapachowo cieczą?

Zapisane
Kasial_70
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02-01-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #42 : 20-04-2011, 20:32 »

Buteleczki z ciemnego szkła w różnych rozmiarach można kupić za niewielkie pieniądze w aptece.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!