Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 12:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa sztuczka zmowy farmaceutyczno-medycznej?  (Przeczytany 33655 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 07-09-2008, 21:28 »

Cytat od: "tobi"
Kochani, trochę zostałem przez informacje na linkach , które są tu prezentowane, zdezorientowany, jem wszystko i masło i smalec ale i olej lniany i oliwę z oliwek i ryby i boczek i płatki owsiane i ziemniaki, i zieloną pietruszke i czosnek i kiszone ogórki i kiszoną kapustę itd, wszystko w umiarkowanych ilościach, uprawiam sport, piję MO a cholesterol mam 168 w wieku 56 lat i co, to źle , czy dobrze, zgłupiałem. Mam przejść na dietę optymalną?
Lepiej by było, gdyby Pan w ogóle nie wiedział, jaki ma Pan cholesterol. Ja na przykład nie mam o tym zielonego pojęcia. Jest taki, jaki potrzebny jest organizmowi, a normy tzw. naukowców mam gdzieś.

Dodano

Cytat od: "fiona50"
zachowujac umiar, no i zasade nie laczenia bialek z weglowodanami.
Z umiarem się zgodzę, ale co do dziwnej zasady "niełączenia" - to już nie! To kolejny dogmat "naukowy", który ktoś wymyślił, a inni powtarzają jak mantrę. Nasze forum ma za zadanie przekazywania rzetelnych informacji, a nie klepania mantr.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Tobi
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 72
MO: 1.08.2008
Skąd: Zana
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #21 : 07-09-2008, 21:51 »

Przepraszam  Mistrzu, uważam ,że pomysł aby podzielić Forum na dwie części chorobową i zdrowotna jest z punktu widzenia organizacyjnego słuszny i ja jako zwykły forumowicz, który tu przyszedł dla profilaktyki , popieram i chciałbym takiego rozwiązania, ok! smile
Zapisane

MIŁOŚĆ jest najpiękniejszą wartością a WOLNOŚĆ najważniejszą...
kerstink
« Odpowiedz #22 : 07-09-2008, 22:07 »

Cytat od: Mistrz

To wszystko prawda, ale co robić? Walczyć z najpotężniejszym kartelem świata, który walkę ma za oręż? Oskarżać? Myślę, że to na nic się zda. Jedyną szansę na wygraną upatruję w walce partyzanckiej; kreciej robocie polegającej po pierwsze na uświadomieniu, a po wtóre, nie mniej ważne, na przykładzie własnym, że da się obejść bez medycyny i żyć. I to o wiele lepiej i zdrowiej!


Dokladnie o tym rowniez mowi Rath w wywiadzie (2 dokument w powyzszym linku), zeby ludzie zaczeli brac zdrowie we wlasne rece.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #23 : 07-09-2008, 22:16 »

Cytat od: "kerstink"
Dokladnie o tym rowniez mowi Rath w wywiadzie (2 dokument w powyzszym linku), zeby ludzie zaczeli brac zdrowie we wlasne rece.
No jasne. Ale ci ludzie muszą wiedzieć, co to jest owo zdrowie, bo inaczej co wezmą we własne ręce? Choroby, z którymi udadzą się do medycyny naturalnej bardziej od natury, kontrolowanej przez ten sam kartel.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Tobi
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 72
MO: 1.08.2008
Skąd: Zana
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #24 : 07-09-2008, 22:27 »

Cytat od: Mistrz
Cytat od: "kerstink"
Dokladnie o tym rowniez mowi Rath w wywiadzie (2 dokument w powyzszym linku), zeby ludzie zaczeli brac zdrowie we wlasne rece.
No jasne. Ale ci ludzie muszą wiedzieć, co to jest owo zdrowie, bo inaczej co wezmą we własne ręce? Choroby, z którymi udadzą się do medycyny naturalnej bardziej od natury, kontrolowanej przez ten sam kartel.


I dlatego należy założyć jak najszybciej dział profilaktyczny i wskazywać ludziom tzw.zdrowym jak żyć , jak się odżywiać aby nie chodzić"po lekarzach" to przecież takie proste  Zwykli,  "profilaktyczni" forumowicze już na to czekają, jest nas trochę
Zapisane

MIŁOŚĆ jest najpiękniejszą wartością a WOLNOŚĆ najważniejszą...
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #25 : 07-09-2008, 23:07 »

No to "Profilaktyczni" - do dzieła!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #26 : 08-09-2008, 08:24 »

A ja uważam, że jest w sam raz. Chyba dopiero teraz sytuacja dojrzała do tego.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #27 : 09-09-2008, 19:16 »

ja wiem, że jestem odpowiedzialna za swoje zdrowie, ale również za zdrowie swoich synów (17 i 12lat), których zawsze chroniłam przed antybiotykami, lekarzami, szczepieniami czym niejednokrotnie naraziłam się na wiele nieprzyjemności. Tymczasem zawsze starałam się swoim dzieciom w miarę logicznie, na przez siebie rozumiany sposób, tłumaczyc dlaczego chorują i dlaczego to ma sens. Ja to czułam dawno mimo, że nie znałam ksiązek Mistrza.Pamiętam z dzieciństwa jak mój ojciec nie pozwalał na podawanie mi żadnych antybiotyków, nawet gdy byłam bardzo chora, krzycząc na mamę, że słucha lekarzy, którzy chcą mi gwóźdź do trumny wbic! Tak więc ja się uchowałam i tak też swoich synów  prowadziłam. Teraz mam naprawdę zdrowych, silnych i "uświadomionych" chłopaków i sądzę, że oni w przyszłości tak będą wychowywac moje wnuki  biggrin  Dzięki temu zapewniam zdrowie sobie, ale i przetrwanie swoim genom! Uczmy nasze dzieci!!! natury!. Jeśli chodzi o mojego małżonka, to on z natury na wszelkie leki warczy i szczeka i chocby nie wiem jak cierpiał to nie weźmie najmniejszej aspirynki! Musiałam się nieźle napracowac , aby nakłonic go na MO (że to nie lek) - ale się udało.
Poza tym w pracy już prawie wszystkie koleżanki zapoznałam z książkami Mistrza i dr Janusa i już wszystkie piją MO i wymieniamy się spostrzeżeniami. Oto taka moja walka, powolna, ale uparta o ludzi "naturalnych-normalnych". Tak wszyscy możemy robic!  smile Poszerzajmy krąg ludzi "doskonałych", bo oddanych naturze i własnemu doskonałemu organizmowi.
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 09-09-2008, 22:07 »

Cytat od: "LenaG"
Tak wszyscy możemy robić! Poszerzajmy krąg ludzi "doskonałych", bo oddanych naturze i własnemu doskonałemu organizmowi.
Nic dodać, nic ująć. To jest właśnie: wziąć swoje zdrowie we własne ręce! A za naszym przykładem niech idą ci, dla których zdrowie przedstawia istotną wartość. A ci którzy nie chcą... No cóż... Nie muszą. Warto jednak, by wiedzieli, że jest coś takiego, jak alternatywa dla medycyny. Dzięki Pani Leno za ten optymistyczny post.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #29 : 10-09-2008, 06:05 »

Cytat od: "LenaG"
Poza tym w pracy już prawie wszystkie koleżanki zapoznałam z książkami Mistrza i dr Janusa i już wszystkie piją MO i wymieniamy się spostrzeżeniami. Oto taka moja walka, powolna, ale uparta o ludzi "naturalnych-normalnych". Tak wszyscy możemy robic!

LenaG  pewnie jesteś otwartą osobą i masz dar przekazywania tych pozytywnych emocji. Bardzo mi się podoba ten Twój post, wyraziłaś w nim to przed czym i ja nie mogę się powstrzymać. Nie zwracam uwagi już na komentarze w pracy i rozmawiam nawet z obcymi ludźmi o książkach p. Józefa Słoneckiego i o wspaniałych efektach działania Mikstury Oczyszczającej. Trzeba wierzyć w ludzi, niejednokrotnie są bardzo zagubieni tak jak ja kiedyś "błądziłam". Myślę, że jak chociaż połowa przeczyta książki i zrozumie ich sens to już duży sukces.
Zapisane
kerstink
« Odpowiedz #30 : 10-09-2008, 13:56 »

Tylko jesli to:

http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=3563

nie jest plotka, to nie wiem, skad bierzecie Aloes ...
Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #31 : 01-01-2009, 18:54 »

Cytat od: LenaG
Tak wszyscy możemy robić! Poszerzajmy krąg ludzi "doskonałych", bo oddanych naturze i własnemu doskonałemu organizmowi.
Nic dodać, nic ująć. To jest właśnie: wziąć swoje zdrowie we własne ręce! A za naszym przykładem niech idą ci, dla których zdrowie przedstawia istotną wartość. A ci którzy nie chcą... No cóż... Nie muszą. Warto jednak, by wiedzieli, że jest coś takiego, jak alternatywa dla medycyny. Dzięki Pani Leno za ten optymistyczny post.
Czy już wiecie, że:
http://wiadomosci.onet.pl/1889356,11,item.html
całe szczęście: nas to raczej nie dotyczy  smile, zdrowiejemy inaczej!
« Ostatnia zmiana: 01-01-2009, 18:59 wysłane przez kazof » Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Zbyszeik
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.12.2005
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #32 : 28-01-2009, 15:39 »

Z kraju; 26-01-2009 ["Dziennik Polski"]
Ministerstwo zdrowia chce się rozprawić ze znachorami
Przygotowywane przez Ministerstwo Zdrowia nowe prawo ma wyeliminować z rynku ludzi, którzy działając bez odpowiednich kwalifikacji, narażają życie i zdrowie pacjentów.

Ustawa ma uporządkować sytuację 23 zawodów - m.in. dietetyków, fizjoterapeutów, masażystów, psychoterapeutów. Wymienione w projekcie zawody będzie można uprawiać w ramach samodzielnej działalności gospodarczej, ale organ rejestrujący tę działalność będzie miał prawo zażądać aktualnego zaświadczenia z rejestru. Wpis do rejestru dokonywany będzie natomiast po sprawdzeniu, czy wnioskodawca spełnia wszystkie ustawowe wymagania odnośnie kwalifikacji.

Nowe przepisy mogą także zablokować działalność osób, które dziś twierdzą, że nie leczą, lecz "masują", tych, które cudownie odchudzają, uwalniają od nałogów czy uzdrowicieli o wątpliwych kwalifikacjach, z dyplomami z Chin lub Mongolii.

Zawody objęte regulacją ustawy wykonuje ponad 103 tys. osób. Polska jest jednym z ostatnich krajów Unii Europejskiej, w którym nie uregulowano działalności paramedycznej. Uzdrowicielem może więc zostać każdy. Aby legalnie praktykować, wystarczy jedynie założyć działalność gospodarczą.("Dziennik Polski")

powoli się zaczyna
 bez komentarza
Zapisane

Natura sama, jeśli jej pozwolisz, usunie chorobę. To właśnie nasza niecierpliwość i zmartwienie psują wszystko. I niemal wszyscy umierają przez lekarstwa, a nie przez choroby.  - Moliere;Chory z urojenia
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!