Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Może dowcip?  (Przeczytany 472585 razy)
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #420 : 19-04-2013, 20:37 »

Pewnego dnia w rajskim ogrodzie Ewa zwraca się do Boga:
- Mam problem.
- O co chodzi Ewo?
- Ja wiem, że dzięki tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa.
- Dlaczego Ewo?
- Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami.
- Aha Ewo, w takim wypadku stworzę ci mężczyznę.
- Co to jest mężczyzna?
- Mężczyzna będzie wadliwym stworzeniem, mającym wiele złych cech. Będzie kłamał, oszukiwał i będzie próżny. Tak czy inaczej będziesz miała z nim ciężkie życie. Ale... będzie większy, szybszy i będzie lubił polować i zabijać. Będzie wyglądał głupio, kiedy się obudzi, ale odtąd nie będziesz narzekać. Stworzę go w taki sposób, aby dostarczał ci fizycznej satysfakcji. Będzie nierozsądny, będzie zabawiał się walką lub kopaniem piłki. Nie będzie zbyt sprytny, wiec również będzie potrzebował twojej rady, aby postępować rozsądnie.
- Brzmi wspaniale - powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem - ale w czym tkwi pułapka?
- Hm... możesz go mieć pod pewnym warunkiem...
- Jakim?
- Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, wiec musisz mówić mu, że został stworzony pierwszy. Pamiętaj, to nasz malutki sekret...Wiesz, tak miedzy nami kobietami.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2013, 20:45 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #421 : 20-04-2013, 15:31 »

Pewnego dnia w rajskim ogrodzie Ewa zwraca się do Boga:
- Mam problem.
- O co chodzi Ewo?
- Ja wiem, że dzięki tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa.
- Dlaczego Ewo?
- Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami.
- Aha Ewo, w takim wypadku stworzę ci mężczyznę.
- Co to jest mężczyzna?
- Mężczyzna będzie wadliwym stworzeniem, mającym wiele złych cech. Będzie kłamał, oszukiwał i będzie próżny. Tak czy inaczej będziesz miała z nim ciężkie życie. Ale... będzie większy, szybszy i będzie lubił polować i zabijać. Będzie wyglądał głupio, kiedy się obudzi, ale odtąd nie będziesz narzekać. Stworzę go w taki sposób, aby dostarczał ci fizycznej satysfakcji. Będzie nierozsądny, będzie zabawiał się walką lub kopaniem piłki. Nie będzie zbyt sprytny, wiec również będzie potrzebował twojej rady, aby postępować rozsądnie.
- Brzmi wspaniale - powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem - ale w czym tkwi pułapka?
- Hm... możesz go mieć pod pewnym warunkiem...
- Jakim?
- Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, wiec musisz mówić mu, że został stworzony pierwszy. Pamiętaj, to nasz malutki sekret...Wiesz, tak miedzy nami kobietami.
Anegdota powinna być jak koszulka panny młodej. Przejrzysta i krótka.
Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
Ernestem
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: Nie stosuję.
Skąd: Świętokrzyskie
Wiadomości: 169

WWW
« Odpowiedz #422 : 20-04-2013, 17:44 »

Anegdota powinna być jak koszulka panny młodej. Przejrzysta i krótka.
Zależy, co kto lubi.
Zapisane
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #423 : 24-04-2013, 14:36 »

Z Archiwum X:
Ciemna noc. Leżą na skraju lasu, obserwując pobliską polanę.
Scally: Maulder, zdaje mi się, że wszedł we mnie OBCY.
Maulder: Nie bój się Scally, to mój.
Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #424 : 24-04-2013, 19:36 »

Dzwoni Palikot do Biedronia, i pyta:
- Gdzie jesteś?
- Na Grodzkiej.
- Tak? - a ja myślałem, że w Kaliszu.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #425 : 24-04-2013, 21:06 »

Cytat z Niesiołowskiego:
"padł koń pod Kaliszem"
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #426 : 24-04-2013, 23:03 »

Cytat z Niesiołowskiego:
"padł koń pod Kaliszem"
Niesioł kłamie. Nie padł, a zwiał... spod Kalisza. Najważniejsze, że nic mu się nie stało. Znaczy się kóniu.msn-wink Bo jak mówił Pawlak (Sami swoi): "No koniem podjechać można, a na człowieku... się tylko potknąć."
« Ostatnia zmiana: 24-04-2013, 23:25 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Hildegarda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.10.2010
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #427 : 08-06-2013, 12:24 »

Mąż z żoną leżeli wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał od ściany, zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę na seks, mówi:
- Zaczekaj, mały jeszcze nie śpi.
Po trzech minutach mąż ponownie próbuje przejść przez żonę, bo nadal męczy go pragnienie.
- Mówiłam ci: zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi.
Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran i stwierdza, że nie leci woda. Sprawdza w czajniku - wody też nie ma. W końcu wyciąga z lodówki szampana. Żona słysząc huk otwieranego szampana, woła:
- Co ty tam robisz?!
Na to dziecko:
- Nie chciałaś mu dać dupy , to się zastrzelił!
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #428 : 31-07-2013, 16:13 »

Kastracja

Przychodzi facet do lekarza i mówi:
-Niech mnie pan wykastruje!
Lekarz spojrzał na faceta… przystojny, widać zna się na rzeczy, więc pyta:
-Jest pan pewien?
-Tak, proszę mnie wykastrować!
No to dostał skierowanie, wykastrowali go, potem ten sam lekarz się go pyta:
-Mam pytanie: dlaczego?
-To przez religię mojej narzeczonej. Powiedziała, że muszę się…
-…obrzezać??
-Właśnie!
A co ja powiedziałem?

Zakochana para siedzi w parku na ławce.

Ona mówi:
- Boli mnie uszko, pocałuj.
Chłopak całuje, ból przechodzi.
- Boli mnie oczko, pocałuj.
On całuje, ból przechodzi.
- Bolą mnie usta, pocałuj.
On całuje, …
Nagle odzywa się siedzący nieopodal staruszek
- A leczy pan też hemoroidy?


Przed operacją

Lekarz uspokaja pacjenta:
- Proszę się nie bać, już robiłem to ze sto razy. W końcu musi się udać …
 
Koledzy między sobą:

- Wiesz, moja żona postanowiła schudnąć. Jeździ teraz na koniu.
- Z jakim skutkiem?
- Koń stracił już 10 kilogramów.
 
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 16:19 wysłane przez Asia61 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Marceli
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 50
MO: 14 01 2012
Skąd: małopolska
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #429 : 31-07-2013, 16:37 »

Do restauracji wchodzi Mulat i dwóch Murzynów.
Do stolika podchodzi kelner i pyta Mulata:
co podać – najjaśniejszy panie?
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #430 : 13-08-2013, 21:11 »

Do stadniny, w której hoduje się ogiery rozpłodowe, przyjeżdża małżeństwo. Chcą wybrać najlepszego ogiera do zapłodnienia swojej klaczy. Właściciel stadniny pokazuje małżeństwu pierwszego i mówi: ten potrafi dosiąść klacz dwa razy na dobę. Na to żona zwraca się do męża i mówi: słyszałeś?
Właściciel przyprowadza drugiego ogiera i mówi: ten potrafi dosiąść klacz trzy razy dziennie. Tu ponownie żona zwraca się do męża i mówi trochę głośniej: słyszaaałeś?
Właściciel stadniny lekko zaniepokojony tym, jaka będzie reakcja kobiety, przyprowadza najlepszego ogiera i mówi: ten potrafi nawet cztery razy dziennie. Kobieta już nawet nie spojrzała na konia, tylko od razu do męża: słyszaaaaaałeś!?
Mąż nie wytrzymał i pyta właściciela stadniny: niech Pan powie czy ten ogier cztery razy, to tą samą klacz? Nie - odpowiada właściciel. Na to mąż do żony: słyszałaś?
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #431 : 28-08-2013, 21:03 »

Wiara w Tuska:
 
Wierzę w jednego Tuska ojca wszech-uwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego pana ministra Rostkowskiego, doradcę tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi długami. Tusk z tuska, europejskość z europejskości, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez lisa stworzone i mówione, współistotne tuskowi, a przez niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i naszego ogłupienia, zstąpił z Kremla i za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas i pod namową Angeli został poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. I wstąpił do rządu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a głupocie jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Zdradka jej ożywiciela, który od tuska i Rostowskiego pochodzi, który z tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, który mówi przez olejnik i bzdurczoka. Wierzę w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuję kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tańca z gwiazdami w TVN. AMEN
Zapisane
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #432 : 15-09-2013, 19:04 »

Facet w aptece
-Proszę paczkę prezerwatyw, jak zwykle. Tylko proszę wyjąć z paczki trzy opakowania. Mam zamiar powoli się odzwyczajać.

--

On w milczeniu pożera Ją wzrokiem.
Ona: - Tylko nie mlaskaj.

--

Skacowany mężczyzna stoi rano przed lustrem pstrykając palcami
jakby nie mógł sobie czegoś przypomnieć.
Z pokoju dobiega głos żony – Bercik choć na śniadanie!
- O! Bercik! – krzyknął mąż strzelając po raz ostatni palcami.

--

Małżeństwo przy śniadaniu. Mąż  strasznie dużo je i nie ma zamiaru przestać.
Widząc, że żona z przerażeniem go obserwuje, uspokaja ją:
- Nie obawiaj się kochanie, myślę, że już cały dzień nie będę nic jadł.
- Miałam nadzieję, że cały miesiąc.

--

- Panie doktorze, czy moja operacja jest bardzo ryzykowna?
- Oj bardzo
- To znaczy, że ja umrę?!
- E nie, no co pan! Prawdopodobieństwo śmiertelnego zejścia wynosi 90% a 9 pacjentów już umarło.
Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #433 : 15-09-2013, 20:08 »


- O! Bercik! – krzyknął mąż strzelając po raz ostatni palcami.


Z tym niepamiętaniem to może być niestety prawda. Kiedyś poprosiłem kolegę mechanika, żeby jechał ze mną obejrzeć samochód. Podróż trwała ponad godzinę, na miejscu formalności związane z kupnem  pewnie też z godzinkę, no i powrót do domu. To było już kilka lat temu a kumpel upiera się, że nigdzie ze mną nie był. Chyba już sobie tego zdarzenia nie przypomni. Na szczęście od kilku lat jest trzeźwy.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #434 : 19-09-2013, 16:16 »

Małżeństwo u lekarza.
Ona – Mąż cierpi na przedwczesną ejakulację
On – Panie doktorze, to nieprawda ja nie cierpię, to żona ciągle się skarży z jakiegoś powodu.

--

Kapral  kabluje u dowódcy:
- Panie pułkowniku, ktoś zrzucił mi na głowę drewnianą skrzynkę gdy przechodziłem pod koszarami!
- A co w niej było?
- Nic
- A w skrzynce?

--

Sąsiedzie, gdyby można było handlować żonami, ile byś dał za moją?
- Ani grosza
- Załatwione od ręki!

--

Zazdrosny mąż szuka zaciekle kochanka żony w mieszkaniu.
Zagląda pod łóżko – Tutaj nie ma!
Zagląda za zasłony – Tutaj nie ma!
Zagląda do szafy, a tam stoi potężne chłopisko z bejsbolem – Tutaj też go nie ma!

--

Pacjent w prywatnym gabinecie lekarza.
- Proszę powiedzieć szczerze, doktorze - te piguły zapisywane przez pana, przynoszą jakąś korzyść?
- Ależ naturalnie! Kupiłem nowy samochód żonie, no i kończę właśnie budowę domu.
« Ostatnia zmiana: 25-07-2016, 13:41 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #435 : 19-09-2013, 21:26 »

Dowcip o pułkowniku z wysokiej "półki" msn-wink
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #436 : 31-12-2013, 14:40 »

Zeznanie więźnia nr 8290178 obozu reedukacyjnego wyzwolonego przez wojska Sojuszu Południowo-Wschodniego, podczas tarnowsko-krakowskiej ofensywy zimowej, w roku 2020:
 
- http://niepoprawni.pl/blog/2334/prawo-pierwszej-nocy
Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #437 : 05-02-2014, 13:28 »

http://ofsajd.onet.pl/newsy/absurdy-igrzysk-olimpijskich-w-soczi/v0cl6

Wiecie - co nie wiem, gdzie to wkleić, ale naprawdę nieźle mnie to rozbawiło. To miły przerywnik w naszych debatach o przeczyszczaniu, oczyszczaniu, kamieniach wątrobowych, nerkowych, szczepieniach, prostatach, lambliach i setkach innych dolegliwości..

Mój ślubny twierdzi, że tak wspaniale przygotowane igrzyska w Soczi - służą temu, aby zagraniczni zawodnicy przegrali i złoto zostało w Rosji. Wystarczy, że francuskie pieski z Zachodu - nie będą mogły się w kiblu przeczyścić w asyście gapiów i już ich stan zdrowotny i wydajność sportowa się pogorszą... I Rosjanie przyzwyczajeni do spartańskich warunków - na bank wygrają zawody!:)
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #438 : 07-02-2014, 13:07 »

90-cio letni milioner przychodzi do lekarza w NY na coroczną, standardową kontrolę. Lekarz przy okazji kurtuazyjnie pyta: co tam słychać u Pana? A właśnie panie doktorze niech Pan mnie dobrze przebada, bo czeka mnie ślub wkrótce! Na co lekarz: co wnuk, czy wnuczka wstępują w związek małżeński? Nie panie doktorze to ja się żenię. Jest taka sytuacja, że muszę. Moja 20-letnia asystentka jest w ciąży. A co tam u pana panie doktorze? Na co lekarz odpowiada: a byłem na wakacjach na Alasce i miałem taką przygodę: idę przez las, a tu nagle niedźwiedź wyskoczył z kniei i już, już gotowy żeby się na mnie rzucić, a ja nie miałem nic poza parasolką!!! Wycelowałem tą parasolką w niego i trach niedźwiedź padł martwy. Na to przerywa mu pacjent: to niemożliwe, ktoś inny musiał strzelać! Na to lekarz: no właśnie chciałem panu to tak delikatnie wytłumaczyć.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #439 : 15-03-2014, 23:55 »

Wbiega zdyszany facet do lekarza:
- Panie doktorze, panie doktorze! Psy mnie pogryzły!
- A szczepione były?
- Tak! Tyłkami!!



Przychodzi facet do lekarza z sinym jednym jądrem.
- Panie doktorze co mi jest?
Lekarz zbadał go i wydal diagnozę:
- To rak, trzeba jak najszybciej amputować.
Operacja odbyła się, jednak po niedługim czasie ten sam facet przychodzi znów do lekarza.
- Panie doktorze ja się boję, mam sine drugie jądro i członka.
- No tak złośliwa odmiana trzeba natychmiast amputować.
Podobnie jakiś czas po wyjściu ze szpitala ten sam facet zgłasza się do lekarza:
- Panie doktorze, ja mam sine cale podbrzusze.
Lekarz zbadał go dokładnie po czym powiedział:
- Mam dla pana dobrą wiadomość, to nie rak to jeansy panu farbują.
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!