Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 14:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO i autyzm?  (Przeczytany 35650 razy)
Stańczyk
« Odpowiedz #40 : 24-08-2009, 13:02 »

Nie istniało by Forum Antymedyczne, gdyby nie było medycyny.(...)Żeby stanąć w opozycji trzeba znać "wroga" msn-wink Nie przez przypadek to forum nazywa się Antymedyczne a nie na przykład Prozdrowotne msn-wink
Właśnie jego antymedyczność polega na prozdrowotności! Bo medycyna nie szuka zdrowia, nie uważa, że zdrowie jest najlepszym lekarstwem, ale szuka lekarstw. I w tym sensie jesteśmy antymedyczni.
Od szukania przekrętów w "służbie zdrowia" nam zdrowia nie przybędzie. Choćbyśmy poznali całą medycynę świata (jeśli to w ogóle możliwe), to nie staniemy się przez to zdrowsi. Poznawanie wroga nie ma tu żadnego sensu. Wrogiem nie jest medycyna jako taka, ale sposób myślenia, który mówi, że organizm jest głupi i nie wie co robi. Że lekarz wie lepiej jak sterować organizmem. To tak jakbyśmy mówili, że Bóg jest głupi i stworzył bubel a inne buble (lekarze) to naprawią. To jest chore. Organizm wie co robić i jak naprawić uszkodzone komórki - dajmy mu tylko szansę. Uszczelnijmy jelita, aby go nie zalewać toksynami i dostarczajmy mu składników odżywczych, np. w koktajlach a efekty przejda nasze najśmielsze oczekiwania.
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #41 : 24-08-2009, 14:40 »

Zosiu, jeżeli mogę Ci doradzić, to zaczynaj wdrażać synkowi MO dosłownie po kropelce każdego ze składników i obserwuj reakcje, ja np. przez kilka dni podawałam tylko w takim składzie : oliwa + alocit na bazie aloesu, po kilku dniach dodałam kropelkę cytryny. Obecnie syn pije 1/4 dawki MO nadal na bazie oliwy z oliwek i aloesu, a ja sama 1/2 dawki własnie po to, żeby uniknąć zbyt gwałtownych objawów oczyszczania organizmu.
I koniecznie przeczytaj zalecane książki, bez tego ani rusz  smile.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #42 : 24-08-2009, 17:51 »

Nie istniało by Forum Antymedyczne, gdyby nie było medycyny.(...)Żeby stanąć w opozycji trzeba znać "wroga" msn-wink Nie przez przypadek to forum nazywa się Antymedyczne a nie na przykład Prozdrowotne msn-wink
Właśnie jego antymedyczność polega na prozdrowotności! Bo medycyna nie szuka zdrowia, nie uważa, że zdrowie jest najlepszym lekarstwem, ale szuka lekarstw. I w tym sensie jesteśmy antymedyczni.
...

Stańczyk, wiem smile
Pominąłes pierwsze zdanie mojego akapitu - tam było  " na weselej" i bużki msn-wink
Miałam na myśli samą nazwę, nie ideę.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #43 : 24-08-2009, 17:53 »

Zosiu, jeżeli mogę Ci doradzić, to zaczynaj wdrażać synkowi MO dosłownie po kropelce każdego ze składników i obserwuj reakcje,...

Dzięki smile Już kilka osób tam  mi radziło i tak własnie zamierzam zacząć jesli już będę podawać MO. Chyba zacznę jednak od koktajlu, jeszcze nie wiem, zdecyduje jak przeczytam książki.

Aggula, dzięki, znam ten wątek i znamy się z Abi smile Od dawna wymieniamy doświadczenia  w innym miejscu smile
« Ostatnia zmiana: 24-08-2009, 17:55 wysłane przez Zosia_ » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #44 : 24-08-2009, 19:23 »

Oczywiście możesz zacząć od koktajlu, ale wchłanialność jego składników będzie lepsza, gdy jelitka małego zostana podreperowane.
I zachęcam do przeczytania dwóch części "Zdrowie na własne życzenie" : 1. Oczyszczenie, 2. Oświecenie oraz zakupu broszurki "Niezbednik zdrowia", gdzie wszystkie główne zasady działań, sprzyjających zdrowiu, są opisane w sposób jasny i zwięzły  smile. Taką broszurkę można zabrać ze sobą wszędzie, i gdy zajdzie potrzeba, z niej korzystać.  
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Mariam_38
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06-06-2009
Skąd: Kaszuby
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #45 : 25-08-2009, 07:19 »

Zosiu, bardzo zachęcam Cię do mikstury i koktaili błonnikowych, tak jak wspomniała Chamomilka, stopniowo. Stan mojego syna z zespołem Aspergera znacznie się po nich poprawił, mimo krótkiego na razie stosowania. Jego Asperger i tak w porównaniu do innych dzieci jest raczej łagodny, ale po 3 niepełnych miesiącach widać już wyraźną poprawę. Zauważają to obcy ludzie. Teraz potrafi żartować, jest "wyluzowany", posługuje się przenośniami(co dla aspergerowców raczej nietypowe), chętnie bawi się z rówieśnikami. Martwi mnie to, że już kończą się wakacje, bo szkoła na takie dzieci nie działa dobrze.
Zapisane

Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać. Cyceron
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #46 : 25-08-2009, 11:14 »

Mariam, to wspaniale, że Twojemu synkowi sie poprawia smile Coraz więcej rodziców dzieci ze spektrum się odzywa. Może są osoby, które podawały miksturę 2-3 letnim dzieciom z podobnymi problemami ?
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!