Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 10:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 [16]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Patelnia  (Przeczytany 249801 razy)
Gromans
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1/03/2014
Skąd: Kitchener,Ontario, Kanada
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #300 : 08-05-2014, 03:18 »

 cytat od Osci: "A co było nie tak z żeliwną?"

Przy takiej dolegliwosci  („Carpal tunnel syndrome” -Zespół cieśni nadgarstka) byla za ciezka. Mam obie rece po operacji i moge podnosic rzeczy do kilograma, poza waga to zeliwne tez sa ok.
Po przetestowaniu kilku, WOLL stawiam na pierwszym miejscu. Dzisiaj na obiad robilam watrobki z cebula, bez tluszczu. Dzieci moje pierwszy raz zjadly bez marudzenia, byly dobre i wygladaly bajecznie.
« Ostatnia zmiana: 08-05-2014, 03:56 wysłane przez Gromans » Zapisane

Miłość jest jak szyba, raz stłuczesz i więcej nie poskładasz. Ale zawsze możesz wstawić nową.
Gromans
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1/03/2014
Skąd: Kitchener,Ontario, Kanada
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #301 : 08-05-2014, 03:38 »

Jestem nowa na forum i nie wiem jak przenosic cytaty, przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 08-05-2014, 03:45 wysłane przez Gromans » Zapisane

Miłość jest jak szyba, raz stłuczesz i więcej nie poskładasz. Ale zawsze możesz wstawić nową.
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #302 : 08-05-2014, 09:21 »

Najlepsze patelnie na świecie robi firma WOLL. Miałam różne patelnie (żeliwne, ceramiczne i inne), ale od roku używam tej firmy i to jest to w co warto zainwestować. Patelnia ta warta jest pieniędzy jakie się za nią płaci. Smażenie, mycie to czysta przyjemność, a jaki smak potraw wykonywanych.
Myję ją samą goracą wodą i po roku wygląda jak nowa.


Ta patelnia woll - jest taka jak Zepter?
Bo z tego co słyszałem można na patelni zepter spalić jedzenie do węgla, albo normalnie zrobić na niej ognisko i wystarczy potem umyć i nie ma śladu, czy w woll jest tak samo?
Zapisane
Gromans
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1/03/2014
Skąd: Kitchener,Ontario, Kanada
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #303 : 08-05-2014, 12:31 »

cytat:
"Ta patelnia woll - jest taka jak Zepter?
Bo z tego co słyszałem można na patelni zepter spalić jedzenie do węgla, albo normalnie zrobić na niej ognisko i wystarczy potem umyć i nie ma śladu, czy w woll jest tak samo."

Nie wiem, nie robilam ogniska na tej patelni.
Zapisane

Miłość jest jak szyba, raz stłuczesz i więcej nie poskładasz. Ale zawsze możesz wstawić nową.
Gromans
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1/03/2014
Skąd: Kitchener,Ontario, Kanada
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #304 : 09-05-2014, 00:29 »

Cytat
Zepter?

Takiej patelni nie znam i dlatego nie moge nic na jej temat powiedziec.
Zapisane

Miłość jest jak szyba, raz stłuczesz i więcej nie poskładasz. Ale zawsze możesz wstawić nową.
G4H
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33
MO: 01.10.2012
Skąd: Poznań
Wiadomości: 72

« Odpowiedz #305 : 16-06-2014, 09:28 »

A co z patelniami z powłoką marmurową lub granitową? Miałem z taką do czynienia ostatnio i jedzenie mi nie przywierało, patelnia była solidna ciężka i głęboka. Czy miał ktoś z taką do czynienia? Warto kupić? Lepsza od np. ceramicznej?
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #306 : 16-06-2014, 20:40 »

Od ceramicznej pewnie lepsza, tylko czy nie lepiej kupić żeliwną i mieć spokój do końca żywota? Te granitowe czy marmurowe ważą podobnie co żeliwne, tak więc nie wiem, czy jest jakiś sens ich kupowania.
« Ostatnia zmiana: 16-06-2014, 22:09 wysłane przez Agata » Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Maninthemirror
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 19-08-2014
Skąd: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 121

« Odpowiedz #307 : 01-10-2014, 09:00 »

Na wszystkim muszę się sam przejechać zanim zajrzałem pierwszy raz na forum kupiłem nowe patelnie teflonowe z powłoką tytanową i w ogóle same bajery same smażą bez prądu i same na talerze nakładają niedługo zrobią takie co nas nakarmią... Przeczytałem jak ktoś na forum chwalił emaliowane postanowiłem wymienić cały sprzęt. Kupiłem garnki patelnie czajnik firmy Olkusz ceny w miarę rozsądne na pewno taniej jak za teflon który zdziera się co i róż.... Wszystko super czasami mięso mi przywiera i przypala się jak dam za duży ogień ale za to przy szorowaniu się nie martwię gdzie  przy teflonowej to jak z pupą niemowlaka żeby nie porysować. Sprzęt emaliowany wieje prl'em ale kolejny raz przekonałem się, że z tamtego okresu wiele dobrodziejstw pochodzi. No i w kuchni bardziej kolorowo bo pełna gama kolorów do wyboru.  Najlepszy to był mój stary czajnik napisane było stal nierdzewna ale tego że jest w nim sporo aluminium to już nie napisali. Aluminium, stal i plastik  brakuje tylko w tym czajniku dna teflonowego i dziada z brodą żeby woda nie przywierała msn-wink.
Zapisane

Dziś zrób coś, czego innym się nie chce ...a jutro będziesz miał to, czego inni pragną
Strony: 1 ... 14 15 [16]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!