Niemedyczne forum zdrowia
16-06-2019, 01:19 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Moja historia z Bios這ne  (Przeczytany 75711 razy)
Timajos

P貫: M篹czyzna
MO: 25.01.2011
NIA: 28.09.2013
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 305

« Odpowiedz #20 : 16-06-2011, 11:32 »

Rewelacyjnie, bardzo si ciesz, a dodatkowo jest to dow鏚 na "cudowne" ozdrowienie. Natura jest wielka.
« Ostatnia zmiana: 16-06-2011, 14:47 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #21 : 17-06-2011, 13:50 »

Mija ju prawie miesi帷 od ostatniego wpisu Jerzego. Chcia豚ym zapyta jak si czujesz po kolejnym miesi帷u zdrowienia, zmiany 篡cia?
Jerzy rzuci si w wir pracy. Mam z nim niemal codzienny kontakt.
Ja mam kontakt telefoniczny z Jerzym, troch rzadziej. Jak dzwoni - to s造cha, 瞠 篡je kilka razy szybciej ni kiedy, jakby chcia g鏎y przestawia i nadrobi stracony czas, kiedy nie m鏬 篡 pe軟 piersi, bo by ci篹ko schorowanym cz這wiekiem. Nie dziwota, 瞠 tak post瘼uje, bo ma uk豉d odniesienia - pami皻a gehenn w swoim "pierwszym" 篡ciu...

Mimo niesprawnej (w 75%) jednej r瘯i (prawdopodobnie skutki choroby nowotworowej) - posiada zdolno軼i niemal kaskaderskie w p造waniu i 這wieniu kilkunastokilogramowych sum闚.
« Ostatnia zmiana: 17-06-2011, 14:01 wys豉ne przez Zibi » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #22 : 06-09-2011, 14:17 »

W przypadku choroby nowotworowej u Jerzego, w I etapie naszych dzia豉 maj帷ych na celu unicestwienie kom鏎ek nowotworowych (pozosta這軼i po resekcji guza prostaty oraz kom鏎ek tzw. naciekowych do ko軼i w obr瑿ie kr璕os逝pa), w pewnym momencie kuracji - u Jerzego wyst徙i這 powa積e pod豉manie psychiczne, co da這 niekorzystne og鏊ne za豉manie si stanu zdrowia. Tak 瞠 w tym przypadku nie by這 ca造 czas sielsko i "z g鏎ki".

Po analizie bada PSA, po kilku miesi帷ach od wdro瞠nia naszej kuracji przeciwnowotworowej (niekt鏎e metody medycyny ludowej - po陰czone cz窷ciowo z BPP), oko這 m-ca maja 2011 roku - dosz這 do owego pod豉mania psychicznego u Jerzego.

Historia choroby i wyniki bada, zabieg闚:
Adeno Carcinoma Prostatae "G-3". W skali Gelsona - 7. "'T3b.NO".
Resekcja prostaty w ca這軼i.
Zastosowano hormonoterapi "ZOLAWEX".
Nawr鏒 choroby - skala Gelsona - 9. (luty 2011)

06.02.2011:
- PSA ca趾owite: 0,168   (Norma do 4);
- PSA wolne: 0,015;
- Stosunek (wska幡ik) wolne/ca趾owite PSA = 0,089!

15.03.2011:
- PSA ca趾owite: 0,073;
- PSA wolne: 0,014;
- Stosunek wolne/ca趾owite PSA = 0,19.

w m-cu kwietniu 2011:
- stosunek fPSA/PSAc = ok. 20.

25.05.2011:
- PSA ca趾owite: 0,103?!
- PSA wolne: 0,023;
- Stosunek wolne/ca趾owite PSA = 0,22.

W m-cu czerwcu 2011:
- Stosunek wolne/ca趾owite PSA, czyli fPSA/cPSA (frei/ca趾owite PSA) = ok. 0,30

Je瞠li stosunek wolne/ca趾owite PSA jest mniejsze od 0,1 - patologia.
Od 0,11 do 0,18 - w徠pliwy wynik.
Powy瞠j lub = 0,20 - bardzo prawid這wy.

W徠pliwo軼i u Jerzego wzi窸y si z tego, i wynik ostatniego PSA ca趾owitego poszed w g鏎 i wynosi: 0,103, mimo 瞠 wska幡ik = 0,22. Czy ta chwilowa zwy磬a mog豉 鈍iadczy o przebiegaj帷ym stanie zapalnym uchy趾闚 jelita lub/i infekcji dr鏬 moczowych (schodzenie piasku z nerek)? Takie mi璠zy innymi zadawali鄉y sobie pytania. Jerzy obawia si te nawrotu choroby nowotworowej.

Narobi貫m sobie i Jerzemu ba豉ganu w samopoczuciu psychicznym, gdy da貫m mojej 穎nie te wyniki bada, aby okaza豉 swojemu koledze urologowi. 疾by jako neutralny specjalista oceni - czy ta kuracja idzie w dobrym kierunku. Gdyby ostateczny wynik by zinterpretowany jako taki, kt鏎y 鈍iadczy o tym, i nowotw鏎 jest unicestwiony przez organizm, a wyniki 鈍iadcz o tym - jakby nie by這 郵ad闚 po chorobie nowotworowej (0,22 - tak to interpretuj niekt鏎zy prawdziwi specjali軼i) - to wdro篡豚ym Jerzemu wreszcie jak捷 diet zbli穎n do ludzkiej. Bo na obecnej diecie antynowotworowej, maj帷ej na celu "zag這dzenie" raka - by這 niebezpiecze雟two, r闚nie  zag這dzenia na 鄉ier samego Jerzego. Chcia貫m u niego wdro篡 wreszcie diet zbli穎n do naszej DP, podstosowan indywidualnie pod objawy chor鏏 wsp馧istniej帷ych (np. Jerzy nie ma tolerancji na nabia w postaci sera - ma przewlek貫 zapalenie uchy趾闚 jelita; np. dieta w dnie moczanowej; np. w chorobie niewydolno軼i nerek; inne). Gdyby by豉 tylko sama choroba nowotworowa a nie by這by tylu chor鏏 wsp馧istniej帷ych - to taka kuracja nie by豉by a taka uci捫liwa i skomplikowana. Jak mawia豉 "bia豉 鄉ier" Jerzego (czytaj: lekarz pierwszego kontaktu): - Jerzy na raka nie umrze, ale mo瞠 umrze na co innego... Tutaj konowa mia na my郵i akurat podwy窺zony poziom cholesterolu, 瞠 umrze od mia盥篡cy (b喚dna interpretacja - wysoki poziom cholesterolu 鈍iadczy w豉郾ie odwrotnie - o dobrej kondycji organizmu, o wysokiej 篡wotno軼i, o wielkim remoncie/procesie samonaprawczym organizmu).

Ten urolog sieradzki oraz dw鏂h innych urolog闚 (nie-onkolog闚) - zgodnie stwierdzili, 瞠 wyniki bada s wr璚z tragiczne, 瞠 trzeba niezw這cznie podawa pacjentowi chemi, bo jest nawr鏒 choroby; 瞠 poszed rozsiew kom鏎kowy raka.

W zwi您ku z tym zacz掖em to por闚nywa (wyniki) z interpretacj w necie, i tak:
Tutaj link, kt鏎y jakby potwierdza interpretacj konowa堯w sieradzkich: - http://www.diag.pl/Badania.85+M529ada80a73.0.html oraz inne 廝鏚豉, kt鏎e jakby na odwr鏒 interpretuj to, co interpretuj Jerzy i jego onkolog z υdzi (mia貫m z nim do czynienia, jak mi od豉mki kamieni wyci庵a operacyjnie - dobry rzemiecha i specjalista - jak na konowa豉 ratuj帷ego 篡cie).
Tutaj link do tego, jak my (ja, Jerzy i jego onkolog) interpretujemy: - http://www.prosalute.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=9113736. Wszystkie teorie s fa連zywe. R騜ni si od siebie tylko stopniem fa連zywo軼i. Tak 瞠 interpretacja tych norm mog豉 si wydawa najbardziej prawdopodobna, czyli o najmniejszym stopniu fa連zywo軼i: wolne/ca趾owite PSA jest mniejsze od 0,1 - patologia. Od 0,11 do 0,18 - w徠pliwy wynik. Powy瞠j lub = 0,20 - bardzo prawid這wy.

Nast瘼nie Jerzy, mocno zmartwiony, postanowi si uda na konsultacj z jego lekarzem "dobrodziejem" vel "bia陰 鄉ierci" oraz z jego dobrym i wyj徠kowo m康rym onkologiem z m. υdzi.

Zanim Jerzy skonsultowa si ze swoimi lekarzami, ja "g這郾o" my郵a貫m. Je郵i przy wyniku/wska幡iku = 19 (w m-cu marcu) - jego onkolog kaza mu przyjecha dopiero za p馧 roku, bo nie ma 瘸dnych powod闚 do niepokoju, to w闚czas, kiedy by這 = 0,22 - wielcy kap豉ni w bia造ch kitlach z Sieradza (ko速unerska swo這cz, licz帷a na uderzenie do nich w potu喚 - u篡li  swoich straszak闚 medycznych) - stwierdzili, 瞠 jest on w ci篹kim nawrocie choroby, i 瞠by uda si niezw這cznie do swojego onkologa prowadz帷ego. No to ja te popad貫m w lekkie zw徠pienie w nasze dzia豉nia, a Jerzy si za豉ma i straci wiar w Bios這ne. Jak twierdzili鄉y zgodnie z Jerzym: tej diagnozie zaprzecza fakt, 瞠 on coraz to lepiej si czuje, czuje si coraz to silniejszy, coraz to lepiej wygl康a - co potwierdzali jego znajomi oraz moja 穎na (a widzieli鄉y go dosy cz瘰to, wi璚 tej r騜nicy w wygl康zie zewn皻rznym, gdyby nie by豉 zbyt du瘸 - powinni鄉y tak szybko nie zauwa篡).

Zak豉daj帷 hipotetycznie: gdyby by這 tak 幢e z jego chorob nowotworow, to on nie prze篡豚y ani chemii, ani radioterapii; a kolejna hormonoterapia - do reszty rozwali豉by mu system endokrynny i dalej inne uk豉dy i organy. Jerzy twierdzi, 瞠 zaufa nam, a teraz mia豚y si to okaza do luftu... Zacz掖 mocno pow徠piewa w skuteczno嗆 naszych metod. Go嗆 nie m鏬 zrozumie, 瞠 nie ma innej alternatywy, a poddanie si tej barbarzy雟kiej klasycznej onkoterapii - mog這 sko鎍zy si dla niego 鄉ierci. A w naszej kuracji istnia豉 te mo磧iwo軼i wdro瞠nia planu awaryjnego (alternatywnego): B, a nawet C - gdyby okaza這 si, 瞠 faktycznie nast徙i ostry nawr鏒 choroby nowotworowej.

Ale to by這 moje tylko "g這郾e" my郵enie, bo s康zi貫m 瞠 Jerzy ju si zd捫y wyzby pacjentyzmu. S康zi貫m, 瞠 to b璠 moje takie g這郾e dywagacje na temat teorii medycznych (w niekt鏎ych przypadkach mitycznych). W gruncie rzeczy by貫m przekonany o s逝szno軼i diagnozy jego onkologa oraz moich dzia豉, a nie opinii owych sieradzkich konowa堯w. S康zi貫m, 瞠 Jerzy jest ju na tyle silny psychicznie i wyzbyty rys闚 pacjentowskich na psychice, 瞠 mog przy nim "g這郾o" my郵e. I o ile mo瞠 ju nie my郵a, jak 100%. pacjent, to jednak broni si przed wzi璚iem zdrowia i 篡cia we w豉sne r璚e. Najlepiej pasowa這 mu zrzucenie odpowiedzialno軼i za swoje 篡cie na mnie, na Bios這ne. U takich wolno reformuj帷ych si pacjent闚/podopiecznych - cz瘰to za陰czaj si tzw. psychologiczne mechanizmy obronne, i wtedy dopiero na ca貫go nast瘼uje manipulacja sob i otoczeniem. Pr鏂z Jerzego, cz瘰to s造sz od tego typu podopiecznych: - "(...) mam do pana zaufanie (...) co pan mi zleci - to ja wszystko wykonam (...) prosz mi zagwarantowa (...)"; itd.

Przecie ja nie jestem uzdrowicielem, ale tylko skromnym nauczycielem (po鈔ednikiem mi璠zy Mistrzem i tw鏎c BPP a podopiecznym), nawet nie jestem bioenergoterapeut, czy masa篡st (na razie) - 瞠bym zdejmowa b鏊 na tzw. pniu/ad hoc, tylko na efekty prozdrowotne trzeba czeka kilka miesi璚y, lat... I to przy samoedukacji i samouzdrawianiu, i samocierpliwo軼i podopiecznego. Mistrz, gdyby nie zastosowa BPP, to jego bioenergoterapia tylko by豉by zwyk陰 terapi, czyli leczeniem objawowym, czyli z nawrotami chor鏏. On m闚i o tym i sprawdza w swojej praktyce od "kuchni".

Tak 瞠 potencjalny pacjencie/poopieczny - je郵i ci zale篡 na swoim zdrowiu i 篡ciu - to ucz si sam - jak masz si wyleczy ze swoich chor鏏. Profilaktyk zdrowia nie jest alternatyw ani dla lekarza, ani dla naturopatologa, ani dla znachora. Profilaktyk nie b璠zie podejmowa za ciebie decyzji, co do twojego sposobu samouzdrawiania. Mo瞠 tylko delikatnie ci zasugerowa, jak mo瞠sz si wyleczy przyczynowo.
« Ostatnia zmiana: 06-09-2011, 15:33 wys豉ne przez Zibi » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #23 : 06-09-2011, 14:45 »

Po kunsultacji z Mistrzem i Machosem - potwierdzone zosta造 moje za這瞠nia, 瞠 kuracja przebiega w dobrym kierunku. "Te wyniki r闚nie dobrze mog 鈍iadczy o prawid這wym procesie zdrowienia. Zw豉szcza 瞠 facet czuje si dobrze". "Zibi, powiedz panu Jerzemu, 瞠 medycynie w豉郾ie chodzi o straszenie pacjenta. Pan Jerzy pochoruje si od samego stresu, bo mu namieszali ju w g這wie badaniami. Co z tego, kiedy Jerzy czuje si coraz lepiej. Masz ci篹ki b鎩 do wykonania, ale zdecydujcie si na nasz drog do zdrowia, bo inaczej b璠ziesz panu Jerzemu 鈍ieczki pali. Zostawcie te badania, 豉two mi powiedzie, ale w豉郾ie one emocjonuj najbardziej i mo瞠 przyj嗆 moment, 瞠 pan Jerzy zdecyduje si na jaki zabieg i wtedy tylko umrze. Nie dajcie si. Zibi, jego organizm zaczyna od篡wa".

Jerzemu, do szcz窷cia wystarczy這 lepsze samopoczucie i interpretacja wynik闚 bada przez jego onkologa - po jego my郵i. Po kilku miesi帷ach przygody z Bios這ne, usiad okrakiem na "barykadzie"; dalej my郵a po pacjentowsku. Przez to zaniedba czytanie Bios這ne i nabieranie zaufania do organizmu. On zabra si za czytanie, w pocz徠kowym okresie terapii nowotworowej - lektury zwi您anej alternatywnymi metodami leczenia raka a z drugiej strony posi趾owaniu si wynikami bada laboratoryjnych, i - na tym nie zaprzesta. Obecnie, jak dosz這 do zderzenia ze stanem faktycznym (w naszej interpretacji prawid這wym), to on jest jeszcze tkwi w przekonaniu do tamtej wiedzy, wiedzy terapeutycznej. Post瘼owanie z chorym na na raka wymaga odpowiedniego psychologicznego podej軼ia. A przecie nikt z nas tutaj nie ma tytu逝 profesorskiego, wi璚 trzeba si dodatkowo natrudzi, 瞠by jako 鈍ieci przyk豉dem b璠帷 przecie niezawodowcem medycznym, ale za to posiadaj帷ym pewn, cho熲y podstawow wiedz o zdrowiu.

Jerzy, na czas zagro瞠nia 篡cia, oczywi軼ie m鏬 si kierowa niekt鏎ymi teoriami medycznymi. Ale po oddaleniu widma 鄉ierci, po du瞠j poprawie samopoczucia, og鏊nego stanu zdrowia - nie powinien, co miesi帷 robi tych 鄉iesznych bada PSA, bowiem przyszed czas, 瞠 prawda Natury dokona豉 sama konfrontacji/weryfikacji tez/teorii medycznych, kt鏎e w闚czas mog造by mu przysporzy wi璚ej szk鏚 ni po篡tku.
http://www.bioslone.pl/node/359
Cytat
Niezb璠na jest r闚nowaga mi璠zy nienaturalnymi, ale uzasadnionymi, dzia豉niami medycznymi a naturaln profilaktyk zdrowotn. Brak tej r闚nowagi, z przechyleniem szali na dzia豉nia medyczne, skutkuje utrat zdrowia, a wi璚 potrzeb, tym razem ju uzasadnionych dzia豉 medycznych.

Jak wida, okaza這 si, 瞠 ka盥a z tych teorii (wzrastania PSA i obni瘸nia si) jest interpretowana przez medyk闚, jak kto chce (kt鏎y raniej wstanie). I dla medycznego biznesu jest korzystna. Je郵i pos逝cha interpretacji sieradzkich urolog闚, to pacjent musi 造kn望 chemi, kt鏎a st豉msi od篡waj帷y zdeterminowany organizm. Je郵i wykonywa badania pod interpretacj ich wynik闚 przez onkologa Jerzego - to ta teoria, na pewnym odcinku mo瞠 pokrywa si z prawdziw wiedz o zdrowiu. Podwy窺zone poziomy PSA jako przeciwcia豉 swoiste (wykorzystywane przez tzw. na逝k jako markery) mog 鈍iadczy o podj皻ej przez organizm samonaprawie. Analogia podobna do podwy窺zonej temperatury cia豉, podwy窺zonego poziomu CRP, OB, cholesterolu. Za鈍iadcza to o jakiej samoobronie organizmu, a tym samym o si豉ch witalnych, 篡wotno軼i cz這wieka. Tutaj konowa造 na si喚 wykorzystuj zjawisko tzw. medykalizacji: - http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=4441.msg135539#msg135539

W tzw. medycynie naturalnej, do robienia biznesu na chorobach - wykorzystuj taki pewien wycinek wiedzy medycznej (mity/straszaki) - jakim jest parazytologia. Pami皻amy - jak si diagnozuje na aparacie Mora i ujawnia patogeny, kt鏎e s rzekomo terrorystami chorobowymi XXI w. Pami皻amy - jak nale篡 z nimi walczy, aby potem, zn闚 na owym aparacie potwierdzi niby pomy郵n dla pacjenta diagnoz, 瞠 oto dzi瘯i takim dzia豉niom jeste鄉y wolni od owych terroryst闚; aparat nic nie ujawni - czyli jest hepi. No i p騧niej ta ca豉 otoczka 鈍i皻owania sukces闚 przez tych "dobrodziej闚" z mendycyny nadnaturalnej (這j, dzi瘯uj!!! panie doktorze!!! itd.), a do momentu zdiagnozowania, tym razem przez medycyn klasyczn, 瞠 mamy raczysko. I zn闚 pacjent my郵i sobie - trza poszuka jakiego onkologa tzw. naturalnego czy alternatywnego, bo przecie ci ostatni z tzw. mendycyny natusralnej pozbyli si u mnie tych wstr皻nych robali, a rak pojawi si dlatego, 瞠 mo瞠 zbyt p騧no si ich pozbyto... Czyli my郵enie polegaj帷e na wyci庵aniu takich b喚dnych wniosk闚: Gdzie si pojawiaj sprz徠aczki w organizmie, tam panuje ba豉gan. Czyli nale篡 pozby si sprz徠aczek.

Tak wi璚 u pacjenta idzie ca造 czas walka z uczestnikami naturalnego procesu detoksykacyjnego. I to s choroby spowodowane procesem medykalizacji, jatrogenizacji, nie wspominaj帷 o tzw. b喚dach w sztuce kalekarskiej.

Pami皻am jak by這 u mojego ojca - dop鏦i mia podwy窺zon temperatur, to jego organizm jako sobie radzi z rakiem, ale jak tylko konowa造 zacz窸y mu j zbija, tak szybko os豉b, a aspiryna doprowadzi豉 do krwotoku, kt鏎y starszego udusi. I on w zasadzie nie umar na raka p逝c, ale na skutek ich grzebania podczas wykonywania badaniach medycznych, pobieraniu wycink闚 z guza itd. Aspiryna by豉 podawana, aby mu rozrzedza krew, 瞠by nie dopu軼i do kolejnego zawa逝. M闚i貫m im w闚czas, 瞠 mo瞠 dosta krwotoku, 瞠by uwa瘸li. Jest to paradoks, 瞠 w statystykach napisali, 瞠 umar na raka. Ale mnie pocieszali, 瞠 dobrze 瞠 umar od krwotoku, bo d逝go si nie m璚zy, bo ci, co umierali, gdy dusili si na raty od guza - strasznie cierpieli. To by這 rok przed moj przygod z Bios這ne.

Post瘼owanie wg teorii onkologa Jerzego, na podstawie wynik闚 bada PSA, te mog這  doprowadzi delikwenta do pewnego rodzaju stresu. Stres w trakcie choroby nowotworowej dzia豉 super destruktywnie na organizm. Ale dla konowa堯w teoria B. Liptona to jaka 軼iema. Oni przecie uczeni byli, 瞠 cz這wiek to jest kup cia豉 i ko軼i/gnoju somatycznego, a gdzie tam jakie teorie holistyczne, metafizyczne... gdzie jakie samosterowanie zasilaniem gen闚, zale積e od 鈍iadomo軼i, pod鈍iadomo軼i, czy nawet nad鈍iadomo軼i cz這wieka. Czyli ta teoria przyczynia si do tego, 瞠 jak nie ma ksi捫kowych wynik闚 bada (a s r騜ne ksi捫kowe szko造 norm), to mo積a go軼ia spokojnie pokierowa do psychiatry, i tam go programowa na kr鏊ika do鈍iadczalnego, kt鏎y i tak po pewnym czasie umrze na tego samego raka, tylko zasilonego przez chemi ze 鈔odk闚 psychotropowych.
« Ostatnia zmiana: 06-09-2011, 14:47 wys豉ne przez Zibi » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #24 : 06-09-2011, 15:01 »

Po konsultacji Jerzego z jego onkologiem, okaza這 si, 瞠 ci urolodzy z Sieradza mieli ca趾owicie odmienn diagnoz od jego onkologa, kt鏎y oburzy si na wiadomo嗆 od Jerzego, 瞠 jego wyniki wskazuj na pogorszenie. Zapyta si, kt鏎y lekarz mu takich g逝pot naopowiada. Jerzy powiedzia mu, 瞠 to taki m這dy urolog z rodziny. To ten si ugryz w j瞛yk i powiedzia, 瞠 m這dzi lekarze, czasem nie wiedz, co m闚i... Kaza mu za p馧 roku przyjecha, bo dodatkowo go przebada per rectum i potwierdzi wynik badania - badaniem USG, te per rectum. Oznajmi mu jeszcze, 瞠 po jego kondycji og鏊nej i po wynikach PSA - nie ma u niego 瘸dnego zagro瞠nia dla 篡cia; wszystko idzie w jak najlepszym kierunku.
Eso75
*

P貫: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomo軼i: 678

« Odpowiedz #25 : 06-09-2011, 15:19 »

Zibi du篡 podziw dla Twojej odwagi. Naprawd to wielkie, bo choroba nowotworowa wielu z nas zabiera ca造 animusz, nawet je郵i nie chodzi o w豉sn. I takiego kopa potrzeba, tylko ma這 kto potrafi go da.
Potwierdz, 瞠 chodzenie po lekarzach i robienie wynik闚 wp璠za w wi瘯szy stres, ni si go ma z powodu niedomagania. Tylko mamy taki g逝pi schemat w tych naszych zakutych 豚ach, 瞠 jak na czas nie b璠zie PROFILAKTYKI - czyli bada, k逝cia - to z czym nie zd捫ymy. I z jednej strony stres bez profilaktyki, z drugiej chaos po rundce po konowa豉ch. Ale my郵, 瞠 Bios這ne powoli i skutecznie leczy wielu delikwent闚 z tych przypad這軼i.
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #26 : 06-09-2011, 15:53 »

Od oko這 dw鏂h miesi璚y, Jerzy - le篡, jak k這da i p豉cze, 瞠 jest "umieraj帷y". W tym sensie, 瞠 dopadaj go infekcje przezi瑿ieniowe - jedna po drugiej. Ropsko wychodzi z niego prawie wszystkimi otworami (i dos這wnie, i w przeno郾i). A najbardziej z ranki kontrolowanej wg metody NIA. Czyli zgodnie z planem, organizm zabra si ksi捫kowo (wg BPP) za leczenie przyczynowe chor鏏 wsp馧istniej帷ych.

Jerzy nie wyobra瘸 sobie, jakby prze篡 te objawy - bez owej ranki. Nie przetrzyma豚y trud闚 tego ca貫go procesu oczyszczania i regeneracji organizmu.

Zwr鏂i貫m mu uwag na fakt jego uprzedniego rzucania si w wiry pracy, jak mu dupka lekko od篡豉. Organizm w闚czas nie by jeszcze na tyle silny, aby zabra si na ca貫go za generalny remont. Przecie brakowa這 mu dostatecznej ilo軼i energii, kiedy jego w豉軼iciel niefrasobliwie j wydatkowa. Dopiero w闚czas - kiedy Jerzy uda si do swojej samotni, tam go organizm zacz掖 godnie docenia...

Jerzy mi przypomnia niekt鏎e teksty z naszej rozmowy na II wizycie. Powiedzia貫m mu w闚czas rzekomo, 瞠 naucz go - jak  ma 篡, 瞠by nie umar oraz - jak ma chorowa, 瞠by doszed do zdrowia... Jerzy twierdzi, 瞠 w chwilach zw徠pienia, kiedy nie ma sposobno軼i, aby skontaktowa si ze mn telefonicznie i odby tzw. mityng z rado軼i i problem闚, to przypomina sobie te s這wa - i jest przekonany do tego, 瞠 ju potrafi je interpretowa jako zdrowiej帷y a nie pacjent...

I jeszcze jedna refleksja mi przysz豉 na my郵: Gdyby nie choroba nowotworowa - to Jerzego "dobrodziej" (LPK) i sp馧ka (farmacja) - wyko鎍zy豉by go na obecne choroby wsp馧istniej帷e. Pewnie te by nie zd捫y, lub nie przetrzyma豚y trud闚 procesu oczyszczania, mimo poznania linii BPP. Zachorowanie na raka - to dla Jerzego poznanie swojego psychosomatycznego dna chorobowego oraz imperatyw do szukania prawdziwej alternatywy dla chor鏏, leczenia, lekarzy, farmacji. On obecnie czuje ca造m swoim jestestwem ten uk豉d odniesienia.

W zwi您ku z jego stanem zdrowia - zosta貫m upowa積iony przez Jerzego, aby pisa o tym wszystkim.
« Ostatnia zmiana: 06-09-2011, 16:09 wys豉ne przez Zibi » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #27 : 06-09-2011, 18:28 »

Tak Drodzy Panowie, jak to Mistrz rzek: lepiej zapobiega, ni leczy. 砰cz Tobie Zibi i Jerzemu wiary, m康ro軼i i si造.
Sobol
« Odpowiedz #28 : 06-09-2011, 18:44 »

Na pocz徠ku Jerzy s康zi, 瞠 dzi瘯i NIA uniknie uci捫liwo軼i w powrocie do zdrowia. Okazuje si, 瞠 trzeba co swoje odchorowa, a NIA w niekt鏎ych przypadkach jest wentylem/ zaworem bezpiecze雟twa, bez kt鏎ego zdrowienie w mocno zdegenerowanym organizmie nie by這by mo磧iwe.
Ciesz si, 瞠 organizm Jurka jest ju w takim stanie, i mo瞠 sobie pozwoli na takie remonty.
Lech
Pocz徠kuj帷y
*

MO: 24 07 2011
Sk康: oswiecim
Wiadomo軼i: 27

« Odpowiedz #29 : 21-09-2011, 23:26 »

Pi瘯na historia, kt鏎a wyprowadza mnie z pacjentyzmu, i u鈍iadamia mi drog, kt鏎a jest przede mn. Zaczynam wreszcie 豉pa klimaty Bios這ne i widz, ile mam lekcji do nadrobienia. SZACUNEK PANOWIE.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:32 wys豉ne przez Apollo » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #30 : 04-10-2011, 13:06 »

JerzyP!

Przypominam o rozpocz璚iu picia mieszanki zio這wej na drogi moczowe a (odstawienie Miluritu?), czy innego leku na dn moczanow. My郵, 瞠 ju nie potrzeba go bra od kliku miesi璚y (2-3). Natomiast przyszed odpowiedni czas (7-8 miesi璚y - od chwili rozpocz璚ia picia MO) na zi馧ka, zdrowiej帷y i m這dniej帷y "dziadku".
« Ostatnia zmiana: 28-11-2011, 00:31 wys豉ne przez Zibi » Zapisane
Timajos

« Odpowiedz #31 : 26-11-2011, 07:26 »

JerzyP, czy Ty w og鏊e jeszcze 篡jesz? Par miesi璚y ju min窸o od Twojego ostatniego wpisu i mam wra瞠nie, 瞠 albo Ci nie po drodze z tym forum i lud幟i tutaj obecnymi, albo ju jeste nieobecny cia貫m na tym 鈍iecie?
« Ostatnia zmiana: 27-11-2011, 21:07 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #32 : 26-11-2011, 11:41 »

U Jerzego wszystko gra. Mam z nim sta造 kontakt.
Sylanna

MO: 27-12-2007
Sk康: Wielkopolska
Wiadomo軼i: 59

« Odpowiedz #33 : 26-11-2011, 20:54 »

Na pewno wszyscy si ciesz, 瞠 u Jerzego wszystko jest dobrze. My郵, 瞠 dobrze by by這, 瞠by jednak co nieco napisa.
« Ostatnia zmiana: 27-11-2011, 21:08 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #34 : 27-11-2011, 21:01 »

JerzyP czy Ty wog鏊e jeszcze 篡jesz?? Par miesi璚y ju mine這 od Twojego ostatniego wpisu i mam wra瞠nie, 瞠 albo Ci nie po drodze z tym forum i lud幟i tutaj obecnymi albo ju jeste nieobecny cia貫m na tym 鈍iecie??
Na pewno wszyscy si ciesz 瞠 u Jerzego wszystko jest dobrze.My郵 ze dobrze by by這 瞠by jednak co nieco napisa.
Jerzy ma jak捷 wrodzon niech耩 do pisania; to 軼is造 umys; ponadto jedna r瘯a w stawie barkowym jest w stanie fatalnym (a - b陰d lekarski; b- skutki procesu leczenia medycznego; c - cz窷ciowo skutki choroby nowotworowej), kt鏎a mu coraz bardziej uniemo磧iwia normalne funkcjonowanie. W zwi您ku z tym czeka go kolejna bardzo powa積a operacja, ale najpierw musi jego organizm doj嗆 do pewnego wzmocnienia.

Te si nie mog go doprosi, aby kilka s堯w skre郵i, co tam na "froncie wschodnim" u niego. To znaczy - ja wiem, ale m鏬豚y si pochwali wygranymi kilkoma bitwami (do嗆 powa積e; jedna - nawet zagra瘸j帷a 篡ciu). Chodzi這 o przewlek貫 ostre stany zapalne uchy趾闚 jelita grubego. By這 zagro瞠nie powstania ropnia i perforacji jelita. Gdyby nawet do tego nie dosz這, to r闚nie ta gehenna zwi您ana z tymi objawami choroby jelita, kt鏎a ci庵豉 si latami prawie bez przerwy (minimalne poprawy kr鏒kotrwa貫, aczkolwiek z r騜nymi skutkami ubocznymi - po zastosowaniu antybiotykoterapii, np. chemioterapeutyku Metronidazol - zaleconego przez jego "dobrodzieja", czyli lekarza pierwszego kontaktu), mog豉by go doprowadzi do innych chor鏏 powsta造ch z odwodnienia, niedo篡wienia, wycie鎍zenia organizmu, a w konsekwencji tego do 鄉ierci. Przypomina造 mi si s這wa tzw. bia貫j 鄉ierci Jerzego, czyli jego nadwornego medyka: - "panie Jerzy, pan na raka ju nie umrzesz, ale mo瞠 od czego innego...". Tylko 瞠 闚 "dobrodziej" mia na my郵i zagro瞠nia ze strony nadmiernej ilo軼i cholesterolu, co w naszej interpretacji jest poczytywane akurat jako zbawienne i pozwala na optymizm - natura okazuje symptomy 篡wotno軼i, witalno軼i, proces闚 naprawczych w organizmie. De facto chodzi這 o "ucieczk" substancji od篡wczych w zwi您ku z przewlek造mi biegunkami, a ponadto - o ograniczenia ilo軼iowe i jako軼iowe, wynikaj帷e z samego dowozu substancji od篡wczych w zwi您ku ze stosowaniem diety przeciwnowotworowej. Jerzy, po zjedzeniu swojego dosy lichawego posi趾u dietetycznego, ju za oko這 godzin mia rewolucj w brzuchu oraz ten brzuch mia wiecznie wzd皻y i obola造, zw豉szcza w obr瑿ie jelita esowatego i (zdaje si?) - "zst瘼nicy".

Jak Jerzy wyszed z tych opresji, to niech si sam pochwali!? A przy okazji b璠zie to dobra i zdrowa forma psychoterapii (zapobie瞠nie produkcji toksyn z b鏊u fizycznego i psychicznego) - jak odgadanie takich problem闚, pozwolenie na uj軼ie wielkich emocji - tutaj na Forum, gdzie istnieje swoista grupa wsparcia i samopomocy
. Mo瞠 mi si uda go jako wywo豉 do tablicy; mo瞠 jakie r瘯opisy-skany mi przy郵e (pismo odr璚zne - pisane praw r瘯, czyli t sprawn)...
« Ostatnia zmiana: 27-11-2011, 21:48 wys豉ne przez Zibi » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #35 : 05-12-2011, 16:55 »

JerzyP - przes豉 mi dwa skany swoich r瘯opis闚.

« Ostatnia zmiana: 05-12-2011, 18:01 wys豉ne przez Heniek » Zapisane
Timajos

« Odpowiedz #36 : 05-12-2011, 17:42 »

Wooo. JerzyP rewelacja, trzymam kciuki za Ciebie. Bardzo jest to krzepi帷e co napisa貫.
Kozaczek
*

MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk康: Szczecin
Wiadomo軼i: 2.152

« Odpowiedz #37 : 05-12-2011, 19:29 »

JerzyP - takie listy mo積a czyta bez ko鎍a. Swoj osob, post瘼owaniem udawadniasz, 瞠 rzeczy niemo磧iwe staj si mo磧iwe. W豉郾ie Ty mo瞠sz pokaza niedowiarkom, jak mo積a z takiej choroby wyj嗆!
Timajos pisze, 瞠 natura jest wielka i zgoda. Ale jak wielcy s Mistrz ( wiem, 瞠 macza w tym palce ) oraz Zibi.
Niekt鏎zy w rodzinie oraz znajomi m闚i, 瞠 si zmieni豉m, 瞠 wydziwiam. Wszystko przez to, 瞠 cz瘰to dzi瘯uj za pocz瘰tunek, kto chce tabletk, krople, a ja nie mam itp.Taki list, listy jakie ty piszesz upewniaj mnie, 瞠 dokona豉m s逝sznego wyboru zadaj帷 si z Bios這ne, a ich mam w dupie!
Prosz, pisz co jaki czas, bo to dodaje skrzyde wszystkim.
Du蕞蕞蕞蕞蕞o zdrowia i cierpliwo軼i Tobie 篡cz.
Eso75
*

MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomo軼i: 678

« Odpowiedz #38 : 06-12-2011, 08:54 »

砰cz Ci Jerzy jak najwi璚ej chwil z tak wielkim optymizmem, jaki czu z Twojego listu i dzi瘯i za podzielenie sie tym.
Nieboraczek
*

MO: 07.07.2011- kwiecie 2012
Wiedza:
Wiadomo軼i: 721

« Odpowiedz #39 : 12-12-2011, 19:33 »

W celu u豉twienia lektury listu Jerzego, zamieszczam przepisan tre嗆 tej relacji.

Wracaj帷 czynnie do forum, pragn wszystkich przeprosi, 瞠 tak d逝go milcza貫m. Wiem, 瞠 wielu z Was interesuje m鎩 w徠ek. Zadaj sobie pytania: czy 篡j lub czy po prostu olewam spraw. Chc absolutnie zdementowa takie informacje. G堯wna choroba – rak o maksymalnej z這郵iwo軼i odchodzi poha鎟iony ty貫m, jak na raka przysta這, i szczerze wierz w to, 瞠 p鎩dzie sobie na dobre. Czuj si coraz lepiej, wyniki mam bardzo dobre, a m鎩 lekarz "dobrodziej" jest szczerze zmartwiony, 瞠 ucieka mu pacjent-pewniak. Bo, jak na pewno czytali軼ie w moim w徠ku, szczerze pracowa, aby utrzymywa mnie na granicy 篡cia i dializowania. Jest jeszcze bardziej zmartwiony, bo MO (ten cudowny eliksir) wyp璠za z mojego cia豉 wszystkie choroby, w kt鏎e wp璠zi豉 mnie kuracja hormonalna, a kochany docht鏎 pracowicie utrzymywa je w moim sponiewieranym ciele. Teraz najbardziej dokucza mi prawy bark. Ortopeda twierdzi, 瞠 trzeba powt鏎zy zszycie tzw. sto磬a rotator闚, ale nie ma na operacj przyzwolenia ze strony tych, co mi w cudowny spos鏏 du...p ratowali. Dlatego jeszcze pocierpi i obiecuj co jaki czas co napisa. Ot騜, jak ma這 kto, zdaj sobie spraw, 瞠 s na forum osoby, kt鏎e czekaj na takie informacje. Tym chc serdecznie doda otuchy i wiary, ale przede wszystkim pilnowa MO, diet i tego wszystkiego, co daje Bios這ne. Tu, niestety, nikt za Was tego nie zrobi. Potrzebne jest samozaparcie i konsekwencja. Jestem 篡wym przyk豉dem, 瞠 to dzia豉. Od lutego schud貫m 18 kg . Wygl康am zdrowo i ludzie nie poznaj mnie na ulicy. A jestem dopiero na pocz徠ku drogi, z kt鏎ej nie zbocz, bo to jest jedyna droga do zdrowia. Gdy sobie przypomn, jak si czu貫m przed Bios這ne, to a mnie rzuca. Ta zadowolona mina lekarza, kt鏎y ferowa mi kolejne leki.

Tym co zapomnieli przypomn, 瞠 by okres, w kt鏎ym bra貫m powy瞠j 100 tabletek dziennie. Obecnie za zosta造 mi magnez i potas, kt鏎e wyp逝kuj mi si z organizmu. Reszta to obrzyd貫 wspomagacze. Nie b璠 straszy "jazdami" jakie prze篡wa貫m przy odstawieniu psychotrop闚. 畝rtowa貫m, 瞠 w tym stanie mog pisa scenariusze do mocnych horror闚.

Chc wr鏂i do pocz徠ku tego w徠ku i tym, kogo to naprawd interesuje chc powiedzie, 瞠 moje pisanie i obecno嗆 w Bios這ne traktuj jako swego rodzaju pos豉nnictwo w szerzeniu 鈍iadomo軼i bios這nejczyka. By mo瞠 wielu z Was dodam otuchy i podtrzymam postanowienie wytrwania w tym duchu. Przecie ka盥y z nas, czy pocz徠kuj帷y, czy stary wyjadacz jest na pewnym etapie dochodzenia do zdrowia i musimy pisa co czujemy. R鏏my to dla siebie i innych, mniej do鈍iadczonych, ale widz帷ych szans w Bios這ne.

Ja nie bez powodu tak d逝go nic nie pisa貫m. Po pierwsze mam kiepski styl, ale najwa積iejszym powodem by這 odczeka na tyle d逝go, aby by pewnym zmian w samopoczuciu. Wa積e by這 r闚nie, aby te zmiany si utrwali造. Dopiero wtedy, mog 鄉ia這 pisa i m闚i ka盥emu prosto w oczy, 瞠 Bios這ne to nie lipa. To naprawd dzia豉. Trzeba tylko wej嗆 w ten nurt i da mu si ponie嗆. Reszt zrobi MO, tylko nie ta z PRL-u.

Musz jeszcze na koniec odnie嗆 si do jednej sprawy na forum, kt鏎a mocno dra積i moje poczucie uczciwego post瘼owania. Mianowicie nie znosz prze鄉iewc闚, kt鏎zy zbyt cz瘰to krytykuj na forum innych ludzi, a sami nic nie wnosz. Mo瞠 to im si nie spodoba, ale powiem tylko tyle: – Nie czy drugiemu, co Tobie niemi貫.

Pozdrawiam moich "kibic闚", Sobola, dzi瘯i kt鏎emu tu jestem, oraz Zibiego, kt鏎y zasia we mnie to ziarnko, kt鏎e zdrowo si rozwija. Dzi瘯i Wam 豉twiej mi jest wzi望 swoje sprawy w swoje r璚e. Sami si kiedy przekonacie, jakie to wa積e.
« Ostatnia zmiana: 12-12-2011, 19:44 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane

Strony: 1 [2] 3   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!