Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 20:34 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Moja historia z Bios³one  (Przeczytany 107347 razy)
Alinka12
***


Offline Offline

MO: 04.03.2011, córka 7 lat- MO 26.02.2012
Wiadomo¶ci: 248

« Odpowiedz #40 : 13-12-2011, 13:29 »

Super!
Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #41 : 22-12-2011, 14:55 »

Około 3 m-ce temu, otrzymałem telefon od Jerzego, który zwrócił się z prośbą o konsultację na temat poddania się/niepoddania się ponownej operacji korygującej błąd/błędy w sztuce lekarskiej – w związku z wcześniejszymi zabiegami wszczepienia implantu stawu barkowego. Dla przypomnienia: (W grudniu 2009 roku - artroskopia prawego stawu barkowego i przestrzeni podbarkowej. Resekcja zmienionej zapalnie kaletki podbarkowej. Reinsercja przyczepów ścięgien mięśni: nadgrzebieniowego i podgrzebieniowego do guzka kości ramiennej. Akromioplastyka. Resekcja stawu barkowo-obojczykowego. Leki przeciwbólowe.
    W styczniu 2010 roku - ujawniono cechy wtórnego oderwania od przyczepu ramiennego ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego i podgrzebieniowego, kompleksu torebkowo-wiązadłowego - objaw tzw. łysej głowy kości ramiennej. Ponadto cechy całkowitego oderwania od przyczepu ramiennego ścięgna mięśnia podłopatkowego przedniego kompleksu torebkowo-wiązadłowego. Retrekcje kikutów - poza zakres dostępny badaniom). W obrębie tego stawu barkowego, nasilają się stany zapalne; ręka jest prawie że niewładna – a wszystko to utrudnia mu wychodzenie z choroby nowotworowej oraz z innych chorób współistniejących.

W tym stanie, wg mnie – tak ciężka (kilkugodzinna) operacja – nie wchodziła wówczas w grę; tym bardziej dlatego, że cierpiał on od wielu lat na przewlekłe zapalenie uchyłków. Wg mnie, jeśli miałbym się zdecydować na operację, to najpierw na zrobienie porządku z owymi schyłkami. Jerzy coś wspominał o pewnym błędzie, który miał od urodzenia. Lekarze mu rzekomo mieli zdiagnozować: - zbyt długie jelito grube. Medyczne definicje uchyłkowatości są następujące:
- Uchyłki nabyte jelita grubego są drobnymi przepuklinami błony śluzowej przez błonę mięśniową okrężnicy (uchyłki rzekome).
- Uchyłki wrodzone, będące uwypukleniami ściany jelita przypominającymi kieszonki, występują rzadko i mają małe znaczenie praktyczne; są to przeważnie pojedyncze uchyłki kątnicy.
    Wg mnie - przyczyną pośrednią tej choroby jest niedostateczna ilość błonnika w pożywieniu, co skutkuje nadmierną kurczliwością okrężnicy, przerostem warstwy mięśniowej okrężnej, wzrostu ciśnienia wewnątrzjelitowego. Powoduje to wypchnięcie błony śluzowej jelita na zewnątrz w punktach najmniejszego oporu, tj. w miejscach przechodzenia naczyń krwionośnych przez błonę mięśniową okrężną. (Dla medycyny akademickiej jest to teoria przyczyny bezpośredniej)
    Najczęstsze objawy (u Jerzego), to ból w lewym dolnym obszarze brzucha z tendencją do biegunek. Niepowikłane postacie tej choroby – medycyna leczy ambulatoryjnie. Tradycyjnie zaleca - zwiększenie pożycia błonnika pokarmowego, np. w postaci otrąb (dla Jerzego byłoby to zwiększeniem toksemii: gluten plus odradzanie się komórek nowotworowych) oraz leczenie lekami rozkurczowymi i przeciwcholinergicznymi.
    Natomiast ostre zapalenie uchyłków (jak w przypadku Jerzego), występuje wzdłuż okrężnicy (ropień przyokreżniczy). Medycyna zaleca: leżenie w łóżku; ścisła dieta i stosowanie np. chemioterapeutyków i antybiotyków (w przypadku Jerzego lek: Metronidazol).
   Dalej – powikłania są następujące: wolna perforacja; ropień śródbrzuszy; niedrożność; krwotok i przetoki. A to już jest leczenie operacyjne. W przypadku Jerzego, to kolejne obciążenie organizmu.

W związku z powyższym, wg mnie – należało sposobem medycyny ludowej (stan wyższej konieczności) zacząć leczyć ową chorobę, wspomagając w ten sposób kurację wg BPP na drodze dochodzenia do zdrowia. W przypadku niewyleczenia – operacja. Wówczas decyzja należała do Jerzego. Moja sugestia była następująca: Z dwojga złego, gdybym miał się poddać operacji, to na pewno nie operacji: „kosmetyki” ręki (obciążenie niewyobrażalne dla organizmu), bez jednej ręki można żyć długo i szczęśliwie; zaś powikłania z nieliczenia choroby uchyłkowatości – mogą doprowadzić do zgonu. Ale zanim poddamy się operacji – wdrożymy odpowiednia dietę i zastosujemy (prozdrowotne w ostatecznym per saldzie) paraleki.
    Nie można było zastosować zmielonych pestek z dyni do pasty Budwigowej (wg zaleceń w późniejszym czasie innego doradcy Jerzego), gdyż nie byłoby to zgodne z ideą diety przeciwnowotworowej oraz mogłoby to dodatkowo „zorać” już i tak „poranione” jelita. To musiałoby być coś delikatnego (Jerzy kiedyś wspominał, że nawet na biegunki nie mógł brać rurowego ryżu, przepijanego wodą, gdyż czuł – jak ten mu „haratał” jelita. Zasugerowałem mu więc paraleki ziołowe: Triphala i Babka płesznik (to ostatnie zioło, mimo iż jest składnikiem probiotyku: Colon C, to jednak w całości brany Colon C przez Jerzego kiedyś – jak wspominał nie nadawał mu się, bo go uczulał).
    Jeśli chodzi o zaleconą triphalę, w moim zamyśle było podtrzymanie u Jerzego tzw. aury placebowej (jak na początku wzmocnienie siły ducha, aby oddalić widmo porażki z rakiem, tak teraz, by wyjść z choroby uchyłkowatości jelita, która była wielka gehenną dla Jerzego; zresztą – jak wspominał Jerzy – dla niego ot taka sobie babka – nie mogła go wyleczyć z choroby nazwanej przez medycynę jako ciężka, i to jeszcze bez antybiotyków itd.; u Jerzego ciągle jednak pokutuje rys na psychice, spowodowany wpływem indoktrynacji propagandy medycznej, więc byłem zmuszony dokonać takiej drobnej manipulacji (pozytywnej dla chorego) i zapodać taki środek (mocno okrzyknięty jako „cud”, porównywalny przez niektórych do wilcacory).

Po pewnym czasie, otrzymuję telefon od Jerzego (już mi nogawa lata, że będzie mi kaprysił odnośnie totalnego osłabienia, obrzydzenia do jedzenia z powodu monotematyczności diety, uciążliwych biegunek, ogólnego rozbicia nerwowego, zespołów odstawiennych w farmakoterapii psychotropami i uspokajaczami), z którego wynika, że wieloletnia gehenna dotycząca choroby uchyłkowatości jelita – odeszła. Dalej z rozmowy wynikało, że podopieczny zaczął załatwiać się normalnie i o stałych porach (konsystencja stolca – normalna, prawidłowa). Organizm zaczął się wzmacniać, a Jerzy poczuł w sobie taką żywotność, że zamarzył sobie o innej babce, niż płesznik… (jak sam stwierdził).

W załączeniu III część rękopisów JerzyP:

« Ostatnia zmiana: 22-12-2011, 17:40 wys³ane przez Rysiek » Zapisane
Zbigniew Osiewa³a (Zibi)
« Odpowiedz #42 : 23-12-2011, 09:58 »

Po tej ogólnej poprawie zdrowia, przynajmniej somatycznego, Jerzy zaczyna siê przymierzaæ do zabiegu "reperacji" rêki w obrêbie stawu barkowego. W zwi±zku z tym zasugerowa³em mu przez ten okres przygotowawczy, zamiast antybiotykoterapii - kuracjê wzmacniaj±c± i zabezpieczaj±c± komórki przed defektacj± - w procesie detoksykacji oraz pewne "wygaszenie" stanów zapalnych - co najmniej w obrêbie chorego stawu barkowego. Ale w tym przypadku nale¿y rozwa¿yæ: zwróciæ uwagê na ewentualne wzmacnianie przy okazji komórek rakowych (http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=1722.msg144808#msg144808). W zwi±zku z tym - nale¿y ten proces kontrolowaæ za pomoc± odpowiednich badañ.

Cytat
WITAJ DRUCHU
Od dwóch dni czujê siê mocno rozbity bo mój organizm poczu³ siê znów na
tyle silny ¿eby sobie zafundowaæ infekcjê . Niezbyt siln± ale w
po³±czeniu z t± pogod± daje siê we znaki. Zrobi³em nowe aktualne wyniki
badañ z których wynika, ¿e jest ca³kiem nie¼le. Podam Ci tylko te
najwa¿niejsze. I tak: cholesterol-5,75, przedtem by³ powy¿ej 6-- norma
2,12-4,97 wyczyta³em, ¿e babka p³esznik mocno go obni¿a HDL- 1,46,
TG-1,23, LDL - 4,06 norma do 4. TSH 3-ej generacji- 1,47 norma:
0,27-4,2. PSA - 0,139 - poprzednio 0,109. Free PSA: 0,036 poprzednio: 0,029.
Stosunek FreePSA/PSA : 0,258- poprzednio 0,266. W czwartek by³em u
Onkologa, powiedzia³ ¿e wszystko jest w normie i kaza³ siê pokazaæ dopiero
za pó³ roku ale za 3 m-ce, kontrolnie zrobiæ PSA i ewentualnie zg³osiæ
siê gdyby mnie co¶ mocno zaniepokoi³o - np. krew w moczu lub wysokie PSA
.Powiedzia³, ¿e zdrowo wygl±dam. Pyta³em Go o zabieg na bark-
powiedzia³, ¿e nie widzi przeciwwskazañ. Szykujê siê wiêc na zabieg na
koniec lutego. Po kuracji serwatk±. Pocieszaj±cy jest równie¿ fakt, ¿e
spad³ mi wska¼nik CRP do 0,65 z 0,95 poprzednio-max - 0,5. ¦wiadczy to o
powa¿nym obni¿eniu stanów zapalnych w ca³ym organizmie, Na bark nie bez
w³ywu by³a glukozoamina, któr± ostatnio suplementowa³em, ale to nie
wyklucza konieczno¶ci zabiegu. Znaczy to ¿e w lutym, po roku czasu bêdê
musia³ wygoiæ ranê NIA tymbardziej, ¿e skoki PSA ¶wiadcz±, ¿e jej
zadanie siê ju¿ koñczy. Napisz mi co o tym my¶lisz bo to dla mnie bardzo
wa¿ne.
Zapisane
Chudy
Pocz±tkuj±cy
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.10.2010
Sk±d: £ód¼
Wiadomo¶ci: 26

« Odpowiedz #43 : 07-03-2012, 13:26 »

Czy kto¶ mo¿e ma dalsze wie¶ci od Pana Jerzego?

Zrobi³em plik w Wordzie, gdzie zebra³em wszelkie informacje chronologicznie o przypadku zdrowienia Pana Jerzego. Pogrubiona czarna czcionka to wypowiedzi Pana Jerzego, a zielona czcionka to prowadzenie Zibiego. Mo¿e siê to przydaæ komu¶, by wydrukowaæ i przekonaæ kogo¶ chorego, ¿e jest inna skuteczna i lepsza droga ni¿ chemioterapia.

http://www.mediafire.com/?ii822uwys1oie22
« Ostatnia zmiana: 07-03-2012, 15:12 wys³ane przez Solan » Zapisane
Marta37
Pocz±tkuj±cy
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosuje
Sk±d: zachód
Wiadomo¶ci: 4

« Odpowiedz #44 : 30-01-2013, 13:34 »

Przeczyta³am jednym tchem. Niewiarygodne, szacunek ale i malutka pro¶ba, PANIE JERZY, proszê co¶ napisaæ. Pana wpis i fakt ¿e wszystko z Panem dobrze bêdzie najlepsz± otuch± dla wszystkich, bo te kopie listów s³abo mnie przekonuj±. smile

« Ostatnia zmiana: 30-01-2013, 19:01 wys³ane przez K'lara » Zapisane

marta37
Poszukuj±ca
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze wzglêdu na ci±gle pogarszaj±cy siê stan zdrowia
Wiedza:
Sk±d: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 546

« Odpowiedz #45 : 31-01-2013, 22:06 »

Przeczyta³am jednym tchem. Niewiarygodne
bo te kopie listów s³abo mnie przekonuj±

To po³±czenie brzmi dziwnie, ¿eby nie powiedzieæ ¶miesznie.

Pana wpis i fakt ¿e wszystko z Panem dobrze bêdzie najlepsz± otuch± dla wszystkich
Dla kogo? Dla licz±cych na cuda? Nie stosujesz MO, ledwo siê pojawi³a¶ na forum, a oczekujesz wielkich ¶wiadectw ozdrowienia. A co je¶li wie¶ci nie s± jakie by¶ chcia³a? Zwiniesz manatki i og³osisz ¶wiatu, ¿e Bioslone to ¶ciema?
Wejd¼ na portal, jak ju¿ przeczytasz wszystko (ze zrozumieniem) to wróæ na forum. A najlepiej zaopatrz siê w ksi±¿ki pana S³oneckiego.
Zapisane

Poszukuj±ca
Trubadur
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 891

« Odpowiedz #46 : 31-01-2013, 22:18 »

Cytat
To po³±czenie brzmi dziwnie, ¿eby nie powiedzieæ ¶miesznie.
Przecie¿ napisa³a, ¿e nie godne wiary msn-wink.
Zapisane
Marta37
Pocz±tkuj±cy
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosuje
Sk±d: zachód
Wiadomo¶ci: 4

« Odpowiedz #47 : 01-02-2013, 10:07 »

Poszukuj±ca sk±d u ciebie tyle z³o¶liwego jadu? Tak jestem tu nowa, tak nie pijê MO , i tak czytam ze zrozumieniem, nie jestem debilem,,,a zapyta³am nie ciebie wiêc nie wiem dlaczego na mnie naskakujesz jakim prawem? I zmartwiê ciê szanujê pana S³oneckiego , ju¿ nie jedn± osobê skierowalam na jego stronkê i do jego lektury  bo zwyczajnie mój ojciec przed³u¿y³ sobie ¿ycie podobnymi zasadami i to juz 23 lata temu.Ale tobie nie bêdê siê t³umaczyæ skoro zamiast byæ mi³a dla pocz±tkuj±cych opluwasz ich swoj± flustracj±!
Powiem szczerze ze widzê tu wiele wpisów ludzi sympatycznych i pomocnych , ale te¿ od samego pocz±tku nawet moderator tego forum na mnie naskoczy³,i niestety przez takie niesmypatyczne osoby niechce siê tutaj cokolwiek wpisywaæ:)
Pozdrowienia i szacunek dla Mistrza i moze niech Pan siê zainteresuje jakie osoby Pana otaczaj±, bo dla pocz±tkuj±cej jak ja i chc±cej z wami wspó³istnieæ niestety zrobi³o to dotej pory bardzo z³e i zniechêcaj±ce wra¿enie . Osoby, które naskakuj± za byle wypowied¼, za byle b³±d,,,a przecie¿ jak kto¶ zaczyna nie jest alf± czy omeg±!
Pewnie mój wpis zaraz zostanie skasowany,,,ale my¶lê ¿e ju¿ parê osób zauwa¿y³o ¿e s± tu ludzie którzy zamiast nie¶æ pomoc zniechêcaj± formu³owiczów:)
Pozdrawiam i pzrepraszam je¿eli kogo¶ urazi³am,ale tak to widzê:)

Panie Jerzy je¿eli wszystko oki -pozdrawiam:)
Sorry za literówkê  to emocje:)

ps; nie widzia³am w regulamienie ¿eby picie MO by³o obowi±zkowe do zabierania g³osu na forum, a fakt ¿e jeszcze nie pijê, nie oznacza ¿e  nie zacznê zwyczajnie siê przygotowujê do tego:)
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 12:59 wys³ane przez Travis » Zapisane

marta37
scorupion
« Odpowiedz #48 : 01-02-2013, 10:48 »

Debilem pewnie nie jeste¶ i chyba nikt tu ciê tak nie nazwa³, ale pisaæ to nie za bardzo umiesz?
Zapisane
Poszukuj±ca
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze wzglêdu na ci±gle pogarszaj±cy siê stan zdrowia
Wiedza:
Sk±d: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 546

« Odpowiedz #49 : 01-02-2013, 11:50 »

Poszukuj±ca sk±d u ciebie tyle z³o¶liwego jadu?

Sk±d? Pewnie z ilo¶ci kr±¿±cych toksyn. Po d³ugiej przerwie wróci³am do MO (-:
Nie obra¿aj siê, to forum jest specyficzne, ale z perspektywy czasu widzê, ¿e im wiêcej zimnej wody wylano mi na g³owê tym bardziej siê mobilizowa³am. Z czasem to docenisz.
A co do czytania ze zrozumieniem to mia³am na my¶li to, ¿e czasem po trzecim przeczytaniu docieraj± pewne "oczywisto¶ci", wiem po sobie i nikogo nie nazywam debilem. Je¶li szukasz "mi³ych" porad to nie têdy droga. Nie na tym to polega. A forum ma byæ pomocne dla wszystkich, za¶ brak wiedzy podstawowej (ksi±¿ki i portal) sprawia, ¿e pojawia siê multum "¶mieciowych" postów, które niczego nie wnosz± tylko utrudniaj± szukanie konkretnych informacji.
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 12:03 wys³ane przez Poszukuj±ca » Zapisane

Poszukuj±ca
Agata
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 540

« Odpowiedz #50 : 01-02-2013, 12:03 »

Nie obra¿aj siê, to forum jest specyficzne, ale z perspektywy czasu widzê, ¿e im wiêcej zimnej wody wylano mi na g³owê tym bardziej siê mobilizowa³am. Z czasem to docenisz.
W±tpê, ¿e cokolwiek doceni. Osoby, które nie wyci±gaj± wniosków z dobrych rad innych, a tylko maj± do wszystkich o wszystko pretensje rzadko kiedy co¶ doceniaj±.
Ja jako¶ nie zauwa¿y³am jadu u Poszukuj±cej, to "naskoczenie przez moderatora" pewnie te¿ by³o tylko zwróceniem uwagi na beznadziejne b³êdy. I co? Wnioski wyci±gniête? Mniej b³êdów w po¶cie? Ja nie mam zamiaru tych b³êdów poprawiaæ, bo te¿ pewnie zostanê o co¶ pos±dzona i opieprzona.

Cytat
Pozdrowienia i szacunek dla Mistrza i moze niech Pan siê zainteresuje jakie osoby Pana otaczaj±, bo dla pocz±tkuj±cej jak ja i chc±cej z wami wspó³istnieæ niestety zrobi³o to dotej pory bardzo z³e i zniechêcaj±ce wra¿enie .

Skoro szanujesz Mistrza, to mo¿e chocia¿ jego s³owa do Ciebie dotr±:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.msg120881#msg120881
Zapisane
Marta37
Pocz±tkuj±cy
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosuje
Sk±d: zachód
Wiadomo¶ci: 4

« Odpowiedz #51 : 01-02-2013, 14:13 »

Uderz w stó³ a no¿yce siê odezw±, napisalam tylko jak Was odbiera osoba, która zaczyna przygodê z tym forum , niestety ma j± ochotê natychmiast zakoñczyæ:)
Bêdê czytala wpisy Mistrza,i jego ksi±¿ki a na wasze troskliwe zaczepki nie mam czasu,,,mi³ego dnia:)

Zapisane

marta37
Whena
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk±d: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1.254

« Odpowiedz #52 : 01-02-2013, 14:33 »

Marto ale to jest punkt regulaminu, którego w ogóle nie przestrzegasz, bo twoje posty s± pe³ne b³êdów.
"36. Pisz poprawnie w jêzyku polskim. Je¶li masz problemy z prawid³ow± pisowni± to staraj siê u¿ywaæ s³owników ortograficznych (wbudowanych w przegl±darkê internetow± lub edytor tekstu b±d¼ w postaci ksi±¿kowej). Je¶li ju¿ pope³nisz b³±d to popraw go korzystaj±c z mo¿liwo¶ci edytowania ju¿ wys³anej swojej wypowiedzi. Natomiast je¶li zauwa¿ysz b³êdy pisowni w cudzej wypowiedzi, to zwróæ uwagê tej osobie poprzez wiadomo¶ci prywatne. Administrator i Moderatorzy maj± prawo do poprawiania b³êdów jêzykowych bezpo¶rednio w postach, w których takie b³êdy pope³niono. Poprawione w ten sposób fragmenty tekstu (pojedyncze litery, znaki interpunkcyjne, s³owa, zdania) mog± zostaæ wyró¿nione zarezerwowanym dla tych zmian kolorem czerwonym."

Zobacz ile masz literówek, ile razy stawiasz spacjê przed przecinkiem i przed kropk±, nie stawiasz za to spacji po kropce, albo u¿ywasz pod rz±d trzech przecinków - co to ma byæ? Widzia³a¶ kiedy¶ co¶ podobnego? Twoje wypowiedzi ciê¿ko siê przez to czyta, a Mistrz wyra¼nie pisa³ dlaczego warto pisaæ poprawnie i jest to w linku od Agaty.

Zapisane
Baird
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 459

« Odpowiedz #53 : 01-02-2013, 14:44 »

Cytat
Uderz w stó³ a no¿yce siê odezw±, napisalam tylko jak Was odbiera osoba, która zaczyna przygodê z tym forum , niestety ma j± ochotê natychmiast zakoñczyæ:)

Tylko kto na tym straci? My¶lê, ¿e warto z pokor± wys³uchaæ tego co ludzie do Ciebie mówi± i przemy¶leæ.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
scorupion
« Odpowiedz #54 : 01-02-2013, 14:56 »

Bêdê czytala wpisy Mistrza,i jego ksi±¿ki a na wasze troskliwe zaczepki nie mam czasu,,,mi³ego dnia:)

Ale dobrze jakby Pan Jerzy po¶wiêci³ czas tobie?

Cytat
PANIE JERZY, proszê co¶ napisaæ.

Mi³ego dnia, tygodnia, miesi±ca, roku i wieczno¶ci.
Zapisane
Marta37
Pocz±tkuj±cy
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosuje
Sk±d: zachód
Wiadomo¶ci: 4

« Odpowiedz #55 : 01-02-2013, 16:03 »

Whena Tobie dziêkuje, za wyt³umaczenie jasno, poprawnie i KULTURALNIE! smile
Co nie zmienia faktu,¿e mo¿e pisownia ojczysta jest bardzo wa¿na ale przecie¿ pisz± tu ludzie z niemieckiej klawiatury,którzy nie w³adali jêzykiem ok 15 lat wiêc i ortografia nawala.Dobrze jest edytor b³edów, bardzo mnie to dziwi bo wa¿na jest osoba a nie jego znajomo¶æ ortografi przynajmniej jest tak na wszystkich normalnych forach , na których bywam.
Jak bêdê chcia³a nauczyæ siê poprawnie stawiaæ przecinki na pewno odnajdê forum poprawnej polszczyzny, bo j.niemiecki mnie zdominowa³ chyba...smile
A tak ju¿ na koniec , nie zmienia faktu ¿e cz³owiek jest tu napadany,i dziêkujê uprzejmie za jadem k±saj±ce docinki( oprócz Wheny).Po waszych wpisach zaczynam siê zastanawiaæ czy ta mikstura nie oczy¶ci³a wam równie¿ pewnych cech ...
A teraz mo¿ecie daæ upust,,,ja ju¿ tu nie zajrzê,dziêkujê za tak± grupê wsparcia, wolê nadal wspierac i finansowo i inaczej psy one s± przynajmniej wdziêczne i nie pzreszkada im moja nawalaj±ca polszczyzna:) Czius!
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 16:06 wys³ane przez Marta37 » Zapisane

marta37
Agata
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 540

« Odpowiedz #56 : 01-02-2013, 16:05 »

Uderz w stó³ a no¿yce siê odezw±, napisalam tylko jak Was odbiera osoba, która zaczyna przygodê z tym forum
A my Ci pokazujemy, jak odbieraj± Ciebie osoby, które "przygodê z tym forum" kontynuuj±. Dlaczego my mamy siê przej±æ Twoim zdaniem, skoro Ty nasze masz gdzie¶...

Cytat
dziêkujê za tak± grupê wsparcia
My nie jeste¶my grup± wsparcia. Ka¿dy bierze zdrowie w swoje rêce. A tu dzielimy siê swoimi do¶wiadczeniami.
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 16:07 wys³ane przez Agata » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.414

« Odpowiedz #57 : 02-02-2013, 21:41 »

Marta37, chyba na w³asnym zdrowiu Tobie nie zale¿y skoro wci±gasz siê w potyczki zamiast zdobywaæ wiedzê na temat metod dochodzenia do zdrowia. Szkoda...
« Ostatnia zmiana: 03-02-2013, 09:29 wys³ane przez K'lara » Zapisane
VVV
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 645

« Odpowiedz #58 : 18-07-2014, 05:57 »


Wywiad chorobowy:

   Wiek - 60 lat; waga - oko³o 100 kg; wzrost - 175 cm.
   Przez kilkadziesi±t lat pracowa³ jako in¿ynier chemik
   (...)
Pewnie nie znikn±³ i udziela siê obficie na forach zdrowotnych, chyba, ¿e ten Jego unikalny styl pisania jest taki popularny.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!