Niemedyczne forum zdrowia
19-07-2019, 16:40 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Radiobios這ne --> www.radiobioslone.pl

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Moja historia z Bios這ne  (Przeczytany 76326 razy)
Alinka12

MO: 04.03.2011, c鏎ka 7 lat- MO 26.02.2012
Wiadomo軼i: 248

« Odpowiedz #40 : 13-12-2011, 14:29 »

Super!
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #41 : 22-12-2011, 15:55 »

Około 3 m-ce temu, otrzymałem telefon od Jerzego, który zwrócił się z prośbą o konsultację na temat poddania się/niepoddania się ponownej operacji korygującej błąd/błędy w sztuce lekarskiej – w związku z wcześniejszymi zabiegami wszczepienia implantu stawu barkowego. Dla przypomnienia: (W grudniu 2009 roku - artroskopia prawego stawu barkowego i przestrzeni podbarkowej. Resekcja zmienionej zapalnie kaletki podbarkowej. Reinsercja przyczepów ścięgien mięśni: nadgrzebieniowego i podgrzebieniowego do guzka kości ramiennej. Akromioplastyka. Resekcja stawu barkowo-obojczykowego. Leki przeciwbólowe.
    W styczniu 2010 roku - ujawniono cechy wtórnego oderwania od przyczepu ramiennego ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego i podgrzebieniowego, kompleksu torebkowo-wiązadłowego - objaw tzw. łysej głowy kości ramiennej. Ponadto cechy całkowitego oderwania od przyczepu ramiennego ścięgna mięśnia podłopatkowego przedniego kompleksu torebkowo-wiązadłowego. Retrekcje kikutów - poza zakres dostępny badaniom). W obrębie tego stawu barkowego, nasilają się stany zapalne; ręka jest prawie że niewładna – a wszystko to utrudnia mu wychodzenie z choroby nowotworowej oraz z innych chorób współistniejących.

W tym stanie, wg mnie – tak ciężka (kilkugodzinna) operacja – nie wchodziła wówczas w grę; tym bardziej dlatego, że cierpiał on od wielu lat na przewlekłe zapalenie uchyłków. Wg mnie, jeśli miałbym się zdecydować na operację, to najpierw na zrobienie porządku z owymi schyłkami. Jerzy coś wspominał o pewnym błędzie, który miał od urodzenia. Lekarze mu rzekomo mieli zdiagnozować: - zbyt długie jelito grube. Medyczne definicje uchyłkowatości są następujące:
- Uchyłki nabyte jelita grubego są drobnymi przepuklinami błony śluzowej przez błonę mięśniową okrężnicy (uchyłki rzekome).
- Uchyłki wrodzone, będące uwypukleniami ściany jelita przypominającymi kieszonki, występują rzadko i mają małe znaczenie praktyczne; są to przeważnie pojedyncze uchyłki kątnicy.
    Wg mnie - przyczyną pośrednią tej choroby jest niedostateczna ilość błonnika w pożywieniu, co skutkuje nadmierną kurczliwością okrężnicy, przerostem warstwy mięśniowej okrężnej, wzrostu ciśnienia wewnątrzjelitowego. Powoduje to wypchnięcie błony śluzowej jelita na zewnątrz w punktach najmniejszego oporu, tj. w miejscach przechodzenia naczyń krwionośnych przez błonę mięśniową okrężną. (Dla medycyny akademickiej jest to teoria przyczyny bezpośredniej)
    Najczęstsze objawy (u Jerzego), to ból w lewym dolnym obszarze brzucha z tendencją do biegunek. Niepowikłane postacie tej choroby – medycyna leczy ambulatoryjnie. Tradycyjnie zaleca - zwiększenie pożycia błonnika pokarmowego, np. w postaci otrąb (dla Jerzego byłoby to zwiększeniem toksemii: gluten plus odradzanie się komórek nowotworowych) oraz leczenie lekami rozkurczowymi i przeciwcholinergicznymi.
    Natomiast ostre zapalenie uchyłków (jak w przypadku Jerzego), występuje wzdłuż okrężnicy (ropień przyokreżniczy). Medycyna zaleca: leżenie w łóżku; ścisła dieta i stosowanie np. chemioterapeutyków i antybiotyków (w przypadku Jerzego lek: Metronidazol).
   Dalej – powikłania są następujące: wolna perforacja; ropień śródbrzuszy; niedrożność; krwotok i przetoki. A to już jest leczenie operacyjne. W przypadku Jerzego, to kolejne obciążenie organizmu.

W związku z powyższym, wg mnie – należało sposobem medycyny ludowej (stan wyższej konieczności) zacząć leczyć ową chorobę, wspomagając w ten sposób kurację wg BPP na drodze dochodzenia do zdrowia. W przypadku niewyleczenia – operacja. Wówczas decyzja należała do Jerzego. Moja sugestia była następująca: Z dwojga złego, gdybym miał się poddać operacji, to na pewno nie operacji: „kosmetyki” ręki (obciążenie niewyobrażalne dla organizmu), bez jednej ręki można żyć długo i szczęśliwie; zaś powikłania z nieliczenia choroby uchyłkowatości – mogą doprowadzić do zgonu. Ale zanim poddamy się operacji – wdrożymy odpowiednia dietę i zastosujemy (prozdrowotne w ostatecznym per saldzie) paraleki.
    Nie można było zastosować zmielonych pestek z dyni do pasty Budwigowej (wg zaleceń w późniejszym czasie innego doradcy Jerzego), gdyż nie byłoby to zgodne z ideą diety przeciwnowotworowej oraz mogłoby to dodatkowo „zorać” już i tak „poranione” jelita. To musiałoby być coś delikatnego (Jerzy kiedyś wspominał, że nawet na biegunki nie mógł brać rurowego ryżu, przepijanego wodą, gdyż czuł – jak ten mu „haratał” jelita. Zasugerowałem mu więc paraleki ziołowe: Triphala i Babka płesznik (to ostatnie zioło, mimo iż jest składnikiem probiotyku: Colon C, to jednak w całości brany Colon C przez Jerzego kiedyś – jak wspominał nie nadawał mu się, bo go uczulał).
    Jeśli chodzi o zaleconą triphalę, w moim zamyśle było podtrzymanie u Jerzego tzw. aury placebowej (jak na początku wzmocnienie siły ducha, aby oddalić widmo porażki z rakiem, tak teraz, by wyjść z choroby uchyłkowatości jelita, która była wielka gehenną dla Jerzego; zresztą – jak wspominał Jerzy – dla niego ot taka sobie babka – nie mogła go wyleczyć z choroby nazwanej przez medycynę jako ciężka, i to jeszcze bez antybiotyków itd.; u Jerzego ciągle jednak pokutuje rys na psychice, spowodowany wpływem indoktrynacji propagandy medycznej, więc byłem zmuszony dokonać takiej drobnej manipulacji (pozytywnej dla chorego) i zapodać taki środek (mocno okrzyknięty jako „cud”, porównywalny przez niektórych do wilcacory).

Po pewnym czasie, otrzymuję telefon od Jerzego (już mi nogawa lata, że będzie mi kaprysił odnośnie totalnego osłabienia, obrzydzenia do jedzenia z powodu monotematyczności diety, uciążliwych biegunek, ogólnego rozbicia nerwowego, zespołów odstawiennych w farmakoterapii psychotropami i uspokajaczami), z którego wynika, że wieloletnia gehenna dotycząca choroby uchyłkowatości jelita – odeszła. Dalej z rozmowy wynikało, że podopieczny zaczął załatwiać się normalnie i o stałych porach (konsystencja stolca – normalna, prawidłowa). Organizm zaczął się wzmacniać, a Jerzy poczuł w sobie taką żywotność, że zamarzył sobie o innej babce, niż płesznik… (jak sam stwierdził).

W załączeniu III część rękopisów JerzyP:

« Ostatnia zmiana: 22-12-2011, 18:40 wys豉ne przez Rysiek » Zapisane
Zbigniew Osiewa豉 (Zibi)
« Odpowiedz #42 : 23-12-2011, 10:58 »

Po tej og鏊nej poprawie zdrowia, przynajmniej somatycznego, Jerzy zaczyna si przymierza do zabiegu "reperacji" r瘯i w obr瑿ie stawu barkowego. W zwi您ku z tym zasugerowa貫m mu przez ten okres przygotowawczy, zamiast antybiotykoterapii - kuracj wzmacniaj帷 i zabezpieczaj帷 kom鏎ki przed defektacj - w procesie detoksykacji oraz pewne "wygaszenie" stan闚 zapalnych - co najmniej w obr瑿ie chorego stawu barkowego. Ale w tym przypadku nale篡 rozwa篡: zwr鏂i uwag na ewentualne wzmacnianie przy okazji kom鏎ek rakowych (http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=1722.msg144808#msg144808). W zwi您ku z tym - nale篡 ten proces kontrolowa za pomoc odpowiednich bada.

Cytat
WITAJ DRUCHU
Od dw鏂h dni czuj si mocno rozbity bo m鎩 organizm poczu si zn闚 na
tyle silny 瞠by sobie zafundowa infekcj . Niezbyt siln ale w
po陰czeniu z t pogod daje si we znaki. Zrobi貫m nowe aktualne wyniki
bada z kt鏎ych wynika, 瞠 jest ca趾iem nie幢e. Podam Ci tylko te
najwa積iejsze. I tak: cholesterol-5,75, przedtem by powy瞠j 6-- norma
2,12-4,97 wyczyta貫m, 瞠 babka p貫sznik mocno go obni瘸 HDL- 1,46,
TG-1,23, LDL - 4,06 norma do 4. TSH 3-ej generacji- 1,47 norma:
0,27-4,2. PSA - 0,139 - poprzednio 0,109. Free PSA: 0,036 poprzednio: 0,029.
Stosunek FreePSA/PSA : 0,258- poprzednio 0,266. W czwartek by貫m u
Onkologa, powiedzia 瞠 wszystko jest w normie i kaza si pokaza dopiero
za p馧 roku ale za 3 m-ce, kontrolnie zrobi PSA i ewentualnie zg這si
si gdyby mnie co mocno zaniepokoi這 - np. krew w moczu lub wysokie PSA
.Powiedzia, 瞠 zdrowo wygl康am. Pyta貫m Go o zabieg na bark-
powiedzia, 瞠 nie widzi przeciwwskaza. Szykuj si wi璚 na zabieg na
koniec lutego. Po kuracji serwatk. Pocieszaj帷y jest r闚nie fakt, 瞠
spad mi wska幡ik CRP do 0,65 z 0,95 poprzednio-max - 0,5. 安iadczy to o
powa積ym obni瞠niu stan闚 zapalnych w ca造m organizmie, Na bark nie bez
w造wu by豉 glukozoamina, kt鏎 ostatnio suplementowa貫m, ale to nie
wyklucza konieczno軼i zabiegu. Znaczy to 瞠 w lutym, po roku czasu b璠
musia wygoi ran NIA tymbardziej, 瞠 skoki PSA 鈍iadcz, 瞠 jej
zadanie si ju ko鎍zy. Napisz mi co o tym my郵isz bo to dla mnie bardzo
wa積e.
Chudy
Pocz徠kuj帷y
*

P貫: M篹czyzna
MO: 01.10.2010
Sk康: 鏚
Wiadomo軼i: 26

« Odpowiedz #43 : 07-03-2012, 14:26 »

Czy kto mo瞠 ma dalsze wie軼i od Pana Jerzego?

Zrobi貫m plik w Wordzie, gdzie zebra貫m wszelkie informacje chronologicznie o przypadku zdrowienia Pana Jerzego. Pogrubiona czarna czcionka to wypowiedzi Pana Jerzego, a zielona czcionka to prowadzenie Zibiego. Mo瞠 si to przyda komu, by wydrukowa i przekona kogo chorego, 瞠 jest inna skuteczna i lepsza droga ni chemioterapia.

http://www.mediafire.com/?ii822uwys1oie22
« Ostatnia zmiana: 07-03-2012, 16:12 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Marta37
Pocz徠kuj帷y
*

P貫: Kobieta
MO: nie stosuje
Sk康: zach鏚
Wiadomo軼i: 4

« Odpowiedz #44 : 30-01-2013, 14:34 »

Przeczyta豉m jednym tchem. Niewiarygodne, szacunek ale i malutka pro軸a, PANIE JERZY, prosz co napisa. Pana wpis i fakt 瞠 wszystko z Panem dobrze b璠zie najlepsz otuch dla wszystkich, bo te kopie list闚 s豉bo mnie przekonuj. smile

« Ostatnia zmiana: 30-01-2013, 20:01 wys豉ne przez K'lara » Zapisane

marta37
Poszukuj帷a

MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze wzgl璠u na ci庵le pogarszaj帷y si stan zdrowia
Wiedza:
Sk康: Ruda 奸御ka
Wiadomo軼i: 546

« Odpowiedz #45 : 31-01-2013, 23:06 »

Przeczyta豉m jednym tchem. Niewiarygodne
bo te kopie list闚 s豉bo mnie przekonuj

To po陰czenie brzmi dziwnie, 瞠by nie powiedzie 鄉iesznie.

Pana wpis i fakt 瞠 wszystko z Panem dobrze b璠zie najlepsz otuch dla wszystkich
Dla kogo? Dla licz帷ych na cuda? Nie stosujesz MO, ledwo si pojawi豉 na forum, a oczekujesz wielkich 鈍iadectw ozdrowienia. A co je郵i wie軼i nie s jakie by chcia豉? Zwiniesz manatki i og這sisz 鈍iatu, 瞠 Bioslone to 軼iema?
Wejd na portal, jak ju przeczytasz wszystko (ze zrozumieniem) to wr鵵 na forum. A najlepiej zaopatrz si w ksi捫ki pana S這neckiego.

Poszukuj帷a
Trubadur

MO: IV 2012 - VI 2013
NIA: 27.03.2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 891

« Odpowiedz #46 : 31-01-2013, 23:18 »

Cytat
To po陰czenie brzmi dziwnie, 瞠by nie powiedzie 鄉iesznie.
Przecie napisa豉, 瞠 nie godne wiary msn-wink.
Marta37
Pocz徠kuj帷y
*

« Odpowiedz #47 : 01-02-2013, 11:07 »

Poszukuj帷a sk康 u ciebie tyle z這郵iwego jadu? Tak jestem tu nowa, tak nie pij MO , i tak czytam ze zrozumieniem, nie jestem debilem,,,a zapyta豉m nie ciebie wi璚 nie wiem dlaczego na mnie naskakujesz jakim prawem? I zmartwi ci szanuj pana S這neckiego , ju nie jedn osob skierowalam na jego stronk i do jego lektury  bo zwyczajnie m鎩 ojciec przed逝篡 sobie 篡cie podobnymi zasadami i to juz 23 lata temu.Ale tobie nie b璠 si t逝maczy skoro zamiast by mi豉 dla pocz徠kuj帷ych opluwasz ich swoj flustracj!
Powiem szczerze ze widz tu wiele wpis闚 ludzi sympatycznych i pomocnych , ale te od samego pocz徠ku nawet moderator tego forum na mnie naskoczy,i niestety przez takie niesmypatyczne osoby niechce si tutaj cokolwiek wpisywa:)
Pozdrowienia i szacunek dla Mistrza i moze niech Pan si zainteresuje jakie osoby Pana otaczaj, bo dla pocz徠kuj帷ej jak ja i chc帷ej z wami wsp馧istnie niestety zrobi這 to dotej pory bardzo z貫 i zniech璚aj帷e wra瞠nie . Osoby, kt鏎e naskakuj za byle wypowied, za byle b陰d,,,a przecie jak kto zaczyna nie jest alf czy omeg!
Pewnie m鎩 wpis zaraz zostanie skasowany,,,ale my郵 瞠 ju par os鏏 zauwa篡這 瞠 s tu ludzie kt鏎zy zamiast nie嗆 pomoc zniech璚aj formu這wicz闚:)
Pozdrawiam i pzrepraszam je瞠li kogo urazi豉m,ale tak to widz:)

Panie Jerzy je瞠li wszystko oki -pozdrawiam:)
Sorry za liter闚k  to emocje:)

ps; nie widzia豉m w regulamienie 瞠by picie MO by這 obowi您kowe do zabierania g這su na forum, a fakt 瞠 jeszcze nie pij, nie oznacza 瞠  nie zaczn zwyczajnie si przygotowuj do tego:)
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 13:59 wys豉ne przez Travis » Zapisane

marta37
scorupion
« Odpowiedz #48 : 01-02-2013, 11:48 »

Debilem pewnie nie jeste i chyba nikt tu ci tak nie nazwa, ale pisa to nie za bardzo umiesz?
Poszukuj帷a

MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze wzgl璠u na ci庵le pogarszaj帷y si stan zdrowia
Wiedza:
Sk康: Ruda 奸御ka
Wiadomo軼i: 546

« Odpowiedz #49 : 01-02-2013, 12:50 »

Poszukuj帷a sk康 u ciebie tyle z這郵iwego jadu?

Sk康? Pewnie z ilo軼i kr捫帷ych toksyn. Po d逝giej przerwie wr鏂i豉m do MO (-:
Nie obra瘸j si, to forum jest specyficzne, ale z perspektywy czasu widz, 瞠 im wi璚ej zimnej wody wylano mi na g這w tym bardziej si mobilizowa豉m. Z czasem to docenisz.
A co do czytania ze zrozumieniem to mia豉m na my郵i to, 瞠 czasem po trzecim przeczytaniu docieraj pewne "oczywisto軼i", wiem po sobie i nikogo nie nazywam debilem. Je郵i szukasz "mi造ch" porad to nie t璠y droga. Nie na tym to polega. A forum ma by pomocne dla wszystkich, za brak wiedzy podstawowej (ksi捫ki i portal) sprawia, 瞠 pojawia si multum "鄉ieciowych" post闚, kt鏎e niczego nie wnosz tylko utrudniaj szukanie konkretnych informacji.
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 13:03 wys豉ne przez Poszukuj帷a » Zapisane

Poszukuj帷a
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #50 : 01-02-2013, 13:03 »

Nie obra瘸j si, to forum jest specyficzne, ale z perspektywy czasu widz, 瞠 im wi璚ej zimnej wody wylano mi na g這w tym bardziej si mobilizowa豉m. Z czasem to docenisz.
W徠p, 瞠 cokolwiek doceni. Osoby, kt鏎e nie wyci庵aj wniosk闚 z dobrych rad innych, a tylko maj do wszystkich o wszystko pretensje rzadko kiedy co doceniaj.
Ja jako nie zauwa篡豉m jadu u Poszukuj帷ej, to "naskoczenie przez moderatora" pewnie te by這 tylko zwr鏂eniem uwagi na beznadziejne b喚dy. I co? Wnioski wyci庵ni皻e? Mniej b喚d闚 w po軼ie? Ja nie mam zamiaru tych b喚d闚 poprawia, bo te pewnie zostan o co pos康zona i opieprzona.

Cytat
Pozdrowienia i szacunek dla Mistrza i moze niech Pan si zainteresuje jakie osoby Pana otaczaj, bo dla pocz徠kuj帷ej jak ja i chc帷ej z wami wsp馧istnie niestety zrobi這 to dotej pory bardzo z貫 i zniech璚aj帷e wra瞠nie .

Skoro szanujesz Mistrza, to mo瞠 chocia jego s這wa do Ciebie dotr:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.msg120881#msg120881
Marta37
Pocz徠kuj帷y
*

« Odpowiedz #51 : 01-02-2013, 15:13 »

Uderz w st馧 a no篡ce si odezw, napisalam tylko jak Was odbiera osoba, kt鏎a zaczyna przygod z tym forum , niestety ma j ochot natychmiast zako鎍zy:)
B璠 czytala wpisy Mistrza,i jego ksi捫ki a na wasze troskliwe zaczepki nie mam czasu,,,mi貫go dnia:)

marta37
Whena
*

MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk康: 鏚
Wiadomo軼i: 1.253

« Odpowiedz #52 : 01-02-2013, 15:33 »

Marto ale to jest punkt regulaminu, kt鏎ego w og鏊e nie przestrzegasz, bo twoje posty s pe軟e b喚d闚.
"36. Pisz poprawnie w j瞛yku polskim. Je郵i masz problemy z prawid這w pisowni to staraj si u篡wa s這wnik闚 ortograficznych (wbudowanych w przegl康ark internetow lub edytor tekstu b康 w postaci ksi捫kowej). Je郵i ju pope軟isz b陰d to popraw go korzystaj帷 z mo磧iwo軼i edytowania ju wys豉nej swojej wypowiedzi. Natomiast je郵i zauwa篡sz b喚dy pisowni w cudzej wypowiedzi, to zwr鵵 uwag tej osobie poprzez wiadomo軼i prywatne. Administrator i Moderatorzy maj prawo do poprawiania b喚d闚 j瞛ykowych bezpo鈔ednio w postach, w kt鏎ych takie b喚dy pope軟iono. Poprawione w ten spos鏏 fragmenty tekstu (pojedyncze litery, znaki interpunkcyjne, s這wa, zdania) mog zosta wyr騜nione zarezerwowanym dla tych zmian kolorem czerwonym."

Zobacz ile masz liter闚ek, ile razy stawiasz spacj przed przecinkiem i przed kropk, nie stawiasz za to spacji po kropce, albo u篡wasz pod rz康 trzech przecink闚 - co to ma by? Widzia豉 kiedy co podobnego? Twoje wypowiedzi ci篹ko si przez to czyta, a Mistrz wyra幡ie pisa dlaczego warto pisa poprawnie i jest to w linku od Agaty.

Baird
*

MO: 15-03-2007
NIA: 18-06-2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 460

« Odpowiedz #53 : 01-02-2013, 15:44 »

Cytat
Uderz w st馧 a no篡ce si odezw, napisalam tylko jak Was odbiera osoba, kt鏎a zaczyna przygod z tym forum , niestety ma j ochot natychmiast zako鎍zy:)

Tylko kto na tym straci? My郵, 瞠 warto z pokor wys逝cha tego co ludzie do Ciebie m闚i i przemy郵e.

Prawda czyni wolnym
scorupion
« Odpowiedz #54 : 01-02-2013, 15:56 »

B璠 czytala wpisy Mistrza,i jego ksi捫ki a na wasze troskliwe zaczepki nie mam czasu,,,mi貫go dnia:)

Ale dobrze jakby Pan Jerzy po鈍i璚i czas tobie?

Cytat
PANIE JERZY, prosz co napisa.

Mi貫go dnia, tygodnia, miesi帷a, roku i wieczno軼i.
Marta37
Pocz徠kuj帷y
*

« Odpowiedz #55 : 01-02-2013, 17:03 »

Whena Tobie dzi瘯uje, za wyt逝maczenie jasno, poprawnie i KULTURALNIE! smile
Co nie zmienia faktu,瞠 mo瞠 pisownia ojczysta jest bardzo wa積a ale przecie pisz tu ludzie z niemieckiej klawiatury,kt鏎zy nie w豉dali j瞛ykiem ok 15 lat wi璚 i ortografia nawala.Dobrze jest edytor b貫d闚, bardzo mnie to dziwi bo wa積a jest osoba a nie jego znajomo嗆 ortografi przynajmniej jest tak na wszystkich normalnych forach , na kt鏎ych bywam.
Jak b璠 chcia豉 nauczy si poprawnie stawia przecinki na pewno odnajd forum poprawnej polszczyzny, bo j.niemiecki mnie zdominowa chyba...smile
A tak ju na koniec , nie zmienia faktu 瞠 cz這wiek jest tu napadany,i dzi瘯uj uprzejmie za jadem k御aj帷e docinki( opr鏂z Wheny).Po waszych wpisach zaczynam si zastanawia czy ta mikstura nie oczy軼i豉 wam r闚nie pewnych cech ...
A teraz mo瞠cie da upust,,,ja ju tu nie zajrz,dzi瘯uj za tak grup wsparcia, wol nadal wspierac i finansowo i inaczej psy one s przynajmniej wdzi璚zne i nie pzreszkada im moja nawalaj帷a polszczyzna:) Czius!
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 17:06 wys豉ne przez Marta37 » Zapisane

marta37
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #56 : 01-02-2013, 17:05 »

Uderz w st馧 a no篡ce si odezw, napisalam tylko jak Was odbiera osoba, kt鏎a zaczyna przygod z tym forum
A my Ci pokazujemy, jak odbieraj Ciebie osoby, kt鏎e "przygod z tym forum" kontynuuj. Dlaczego my mamy si przej望 Twoim zdaniem, skoro Ty nasze masz gdzie...

Cytat
dzi瘯uj za tak grup wsparcia
My nie jeste鄉y grup wsparcia. Ka盥y bierze zdrowie w swoje r璚e. A tu dzielimy si swoimi do鈍iadczeniami.
« Ostatnia zmiana: 01-02-2013, 17:07 wys豉ne przez Agata » Zapisane
Domi5
*

MO: 16-06-2011
NIA: 24-02-2013 - 20-08-2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.435

« Odpowiedz #57 : 02-02-2013, 22:41 »

Marta37, chyba na w豉snym zdrowiu Tobie nie zale篡 skoro wci庵asz si w potyczki zamiast zdobywa wiedz na temat metod dochodzenia do zdrowia. Szkoda...
« Ostatnia zmiana: 03-02-2013, 10:29 wys豉ne przez K'lara » Zapisane
VVV

Wiadomo軼i: 651

« Odpowiedz #58 : 18-07-2014, 06:57 »

Wywiad chorobowy:

Wiek - 60 lat; waga - oko這 100 kg; wzrost - 175 cm.
   Przez kilkadziesi徠 lat pracowa jako in篡nier chemik
   (...)
Pewnie nie znikn掖 i udziela si obficie na forach zdrowotnych, chyba, 瞠 ten Jego unikalny styl pisania jest taki popularny.
Strony: 1 2 [3]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!