Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 15:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wpływ Candidy na wzrost  (Przeczytany 5719 razy)
Robert17
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie piję
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 96

« : 26-05-2011, 15:01 »

Chciałbym dowiedzieć się, czy grzyb Candida może mieć wpływ na spowolnienie/zatrzymanie wzrostu u dzieci i młodzieży?
Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #1 : 26-05-2011, 22:17 »

Na spowolnienie wzrostu ma wpływ wiele czynników. Grzyb Candida jest już skutkiem zaawansowanego procesu.
http://www.bioslone.pl/node/357
« Ostatnia zmiana: 26-05-2011, 22:20 wysłane przez Earthwindsun » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Robert17
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie piję
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #2 : 16-06-2011, 19:45 »

Mam taki problem, od dłuższego czasu, tj. około 2,5 roku w ogóle nie rosnę i praktycznie w ogóle nie zwiększa mi się masa ciała. Prawdopodobnie na kandydozę zachorowałem przez mojego kochanego lekarza rodzinnego, który mnie za młodu faszerował antybiotykami, nie wiedząc, co tak naprawdę mi jest. Około półtora roku temu stosowałem dietę podobną do diety Mistrza, ale nie było w niej mowy o żadnej miksturze. Przez pół roku nie jadłem wcale chleba pszennego (żytni był zalecany przez panią doktor, do której jeździłem), nie piłem mleka, na które wyszło, że mam uczulenie, nie jadłem słodyczy, ale owoce były zalecane przez panią doktor. Grzybem zainteresowałem się, szukając w internecie przyczyn mojej niestrawności wielu produktów, która moim zdaniem spowodowała ten zastój. Czy jeśli wyleczę się z drożdżaka, to będę miał jeszcze szanse na dobicie do wzrostu przepisanego mi w genach? Cały czas mam 171cm, a myślę, że przepisane w genach mam więcej, gdyż moi rodzice do niskich nie należą.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2011, 07:32 wysłane przez Apollo » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Skąd: śląskie
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #3 : 19-06-2011, 16:03 »

Z moich obserwacji wynika, że osoby mające grzybice systemowe, zwłaszcza dzieci, są niższe od swoich rówieśników i słabo rosną. Ja na przykład byłem niższy o głowę od swoich kolegów w szkole. Poza tym dzieci te najczęściej mają jakieś wady postawy lub skrzywienia kręgosłupa.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2011, 17:21 wysłane przez Apollo » Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #4 : 21-06-2011, 11:15 »

Cytat
Czy jeśli wyleczę się z drożdżaka...
http://bioslone.pl/node/357
Cytat z zamieszczonego powyżej linka:
"Naturalnym środowiskiem drożdżaków Candida albicans jest ludzkie jelito grube, a także wielu zwierząt, gdzie żyją jako komensalne drożdże. W normalnych warunkach ilość drożdży Candida albicans jest znikoma (nieprzekraczająca jednego procenta wszystkich drobnoustrojów jelita grubego), toteż nie każda próbka kału może potwierdzić ich obecność w naszym jelicie grubym."

Zapewne chodziło ci o drożdżycę jelita grubego, a nie o samego drożdżaka, którego występowanie w jelicie grubym jest naturalne.
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 17:59 wysłane przez Solan » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Robert17
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: Obecnie nie piję
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #5 : 21-06-2011, 17:52 »

no tak, o to mi chodziło i prosiłbym o odpowiedzi na moje pytania a nie o czepianie się słówek

A ja się doczepię Twojej pisowni - zdania zaczynamy dużą literą, kończymy kropką, natomiast przed "a" stawiamy przecinek, chyba że jest to porównanie. // Solan
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 17:58 wysłane przez Solan » Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #6 : 21-06-2011, 22:18 »

Cytat
prosiłbym o odpowiedzi na moje pytania
Odpowiedzi na twoje pytania, odszukaj sam. Na tym polega twój proces zdrowienia: na zrozumieniu własnego organizmu i właściwym postępowaniu wobec siebiie. Dlatego zamieszczam link ze sprawdzoną wiedzą, którą sam stosuję. Wcześniej ja sam (jak byłem chory) dostałem link do Biosłone i czytałem, czytałem, czytałem. Zastosowałem z bardzo dobrym skutkiem. Z tą intencją odpisuję tobie po raz kolejny. Twoja wypowiedź odnośnie drożdżaka świadczyła o braku rozeznania i podesłałem ci dlatego link. Metoda Biosłone jest wypracowana i skuteczna, ale trzeba ją zastosować ze zrozumieniem, na jakie cię stać. Starasz się dla własnego zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2011, 15:07 wysłane przez Apollo » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!