Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:19 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Przet³uszczaj±ce w³osy u nastolatki  (Przeczytany 41279 razy)
Laokoon
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Sk±d: pomorskie
Wiadomo¶ci: 2.510

« Odpowiedz #20 : 22-04-2010, 13:07 »

U mnie wypadanie w³osów zwi±zane jest ze stresem. Kiedy¶ by³ taki moment, ¿e wypada³y mi gar¶ciami i znajdywa³am je wszêdzie - dermatolog kaza³ mi wtedy przypomnieæ sobie, co siê dzia³o w moim ¿yciu trzy miesi±ce wstecz. No i wysz³o, ¿e mia³am bardzo stresuj±cy czas. Podobno tyle czasu potrzebuj± po stresie, ¿eby wypa¶æ smile

A nie kaza³ ci ten dermatolog wyobraziæ sobie czasem, ¿e jeste¶ jaszczurk±? msn-wink

W³osy nie wypadaj± od stresu, stres mo¿e byæ czynnikiem wyzwalaj±cym tak± reakcjê, ale nie jest sam w sobie przyczyn± wypadania w³osów.
« Ostatnia zmiana: 22-04-2010, 13:09 wys³ane przez Laokoon » Zapisane
eryba
« Odpowiedz #21 : 22-04-2010, 19:59 »

Sylviapl ja te¿ teraz kupujê córce ten szampon z Rossmanna, bo teraz myje w³osy prawie codziennie. I naprawdê sobie chwalê. Nie wiedzia³am, ¿e w Lidlu te¿ maj± taki bez SLS. Przy najbli¿szej okazji sprawdzê.
Zapisane
sylviapl
« Odpowiedz #22 : 23-04-2010, 06:44 »

Nie wiedzia³am, ¿e w Lidlu te¿ maj± taki bez SLS. Przy najbli¿szej okazji sprawdzê.

Na Suhadê z Lidla trzeba zapolowaæ, rzucaj± raz na kwarta³ i szybko siê rozchodzi. Suhada to jest ca³a linia ekokosmetyków. Trzeba ¶ledziæ asortyment Lidla online i kupowaæ na zapas.
Zapisane
Bitwoman
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 12.12.2012, aktualnie przerwa
Wiadomo¶ci: 191

« Odpowiedz #23 : 13-08-2014, 14:47 »

Po wypróbowaniu wielu polecanych tutaj metod na wypadaj±ce w³osy postanowi³am spróbowaæ czego¶ takiego jak dziêgieæ brzozowy. Jest to ciemny oleisty p³yn o bardzo intensywnym zapachu. Nak³adamy go na w³osy w stê¿eniu 5% na pó³ godziny przed myciem. Co prawda ciê¿ko pozbyæ siê z w³osów tego zapachu ale i to mnie nie przera¿a. Bêdê pisaæ tutaj o efektach a zale¿y mi nie tylko na zmniejszeniu wypadania ale tak¿e na zlikwidowaniu nadmiernego przet³uszczania siê w³osów.
Zapisane

"Byæ cz³owiekiem oznacza mieæ w±tpliwo¶ci i mimo to i¶æ dalej swoj± drog±." Coelho
Renata, mama Kamili (5) i Daniela (3,5)
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #24 : 13-08-2014, 20:05 »

Wiesz, mnie pomóg³ "majonez". ¯ó³tko utarte z kroplami cytryny i nafty kosmetycznej. Ten majonez wciera³am we w³osy, zak³ada³am worek i czeka³am ok. 15 minut potem sp³ukiwa³am. Teraz mam puszyste w³osy, ale oczywi¶cie wewnêtrznie te¿ dzia³alam, czyli zasady Bios³one.
« Ostatnia zmiana: 06-09-2014, 11:03 wys³ane przez Agata » Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!