Niemedyczne forum zdrowia
19-09-2019, 10:50 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Start Radiobios這ne  (Przeczytany 103193 razy)
Machos
*

P貫: M篹czyzna
MO: 01-04-2007
Sk康: Skierniewice
Wiadomo軼i: 2.309

« Odpowiedz #20 : 27-06-2011, 19:35 »

Kontakt dla s逝chaczy Radiabios這ne: radio@bioslone.pl

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Laokoon

MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Sk康: pomorskie
Wiadomo軼i: 2.510

« Odpowiedz #21 : 27-06-2011, 19:38 »

Klimat podobny do Radia Maryja.
Jacek
*

MO: lipiec 2007
Sk康: Antwerp
Wiadomo軼i: 106

« Odpowiedz #22 : 27-06-2011, 20:38 »

W jakim sensie?
Laokoon

Wiedza:

« Odpowiedz #23 : 27-06-2011, 21:22 »

W jakim sensie?

Podobny format. Nawet g這sy podobne. W pozytywnym sensie.
Jack
*

MO: sierpie 2010
Wiadomo軼i: 229

« Odpowiedz #24 : 27-06-2011, 21:53 »

Gratuluj inicjatywy i trzymam za Was kciuki, niech radio gra i si rozwija.

Pacjent - stan umys逝.
Amelia

P貫: Kobieta
Wiadomo軼i: 590

« Odpowiedz #25 : 27-06-2011, 23:01 »

Trzymam kciuki za rozw鎩 radia.
Margo

MO: 15 czerwca 2009
Wiadomo軼i: 96

« Odpowiedz #26 : 28-06-2011, 12:18 »

Normalnie mo積a si w Was zakocha. Dzi瘯i, 瞠 nadajecie thumbsup.

W jedn drog szli razem i cz這wiek, i zdrowie
Laokoon

Wiedza:

« Odpowiedz #27 : 28-06-2011, 12:19 »

Dobrze by這by jak捷 prost stronk z ram闚k opublikowa.
« Ostatnia zmiana: 28-06-2011, 13:52 wys豉ne przez Laokoon » Zapisane
Mistrz
*

MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.557

« Odpowiedz #28 : 28-06-2011, 12:40 »

Wszystko b璠zie, a nawet jeszcze wi璚ej.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #29 : 28-06-2011, 12:45 »

Super sprawa.
Go軼is豉w
« Odpowiedz #30 : 28-06-2011, 16:46 »

thumbsup
Timbuktu

MO: 12.02.2010
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 226

Oddajcie mi moje w這sy wy z這dzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #31 : 28-06-2011, 18:12 »

Dobra, uda這 mi si w陰czy radio, gdy nie gra muzyka. Wpad貫m na moment, kiedy dziewczyna czyta o etapach diety prozdrowotnej. Nie znam si na tych sprawach, ale wy豉pa貫m kilka przyk豉d闚 hiperpoprawno軼i. Akurat tego nie lubi, ale mo瞠 to prawid這wa wymowa. I jak dla mnie to tempo troch za szybkie.
Generalnie to bardzo si ciesz, 瞠 powsta這 takie radio smile.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2011, 17:46 wys豉ne przez Apollo » Zapisane
Machos
*

« Odpowiedz #32 : 28-06-2011, 19:39 »

wy豉pa貫m kilka przyk豉d闚 hiperpoprawno軼i. Akurat tego nie lubi, ale mo瞠 to prawid這wa wymowa. I jak dla mnie to tempo troch za szybkie.
Aktorzy, zw豉szcza teatralni, tak maj.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dominika_Dawidowicz

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Judith

MO: marzec 2010
Sk康: Dolny 奸御k
Wiadomo軼i: 108

« Odpowiedz #33 : 30-06-2011, 21:34 »

Bardzo fajny pomys.
Dobrze s逝cha si (jak si domy郵am) Machosa smile.
Ja tylko ma貫 ale do muzyki, ale wiem, 瞠 ka盥y ma inny gust.

Mam nadziej, 瞠 b璠zie to projekt WIELKIEGO FORMATU.
Niez造 bonus na wakacje msn-wink.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 19:11 wys豉ne przez Apollo » Zapisane

L瘯 nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dzi si造.
Laokoon

Wiedza:

« Odpowiedz #34 : 30-06-2011, 21:55 »

A co to za "ale" do muzyki? Muzyka w豉郾ie jest w wi瘯szo軼i bardzo dobra, bo nie m璚z帷a.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 19:12 wys豉ne przez Apollo » Zapisane
Judith

MO: marzec 2010
Sk康: Dolny 奸御k
Wiadomo軼i: 108

« Odpowiedz #35 : 30-06-2011, 22:49 »

Cytat
A co to za "ale" do muzyki? Muzyka w豉郾ie jest w wi瘯szo軼i bardzo dobra bo nie m璚z帷a.

No jak ju powiedzia豉m, ka盥y ma inny gust i ka盥y ma do tego prawo. Nie b璠 uzewn皻rznia si nad tym co lubi, a co nie. Pomys og鏊nie 鈍ietny.

« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 19:12 wys豉ne przez Apollo » Zapisane

L瘯 nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dzi si造.
Machos
*

« Odpowiedz #36 : 01-07-2011, 12:41 »

Ja tylko ma貫 ale do muzyki, ale wiem, 瞠 ka盥y ma inny gust.
To nie tak. My te, zak豉daj帷 radio, zdawali鄉y sobie spraw z praw autorskich do granej muzyki, a zw豉szcza w radiu komercyjnym, bo takie radio chcemy zrobi - odpowied dla os鏏, kt鏎e swoimi dzia豉niami chcia造by, chc osi庵n望 efekt ko鎍owy w postaci zdrowia. Chodzi o dzia豉lno嗆 zawodow, b康 amatorsk, firmy, itd.

Radio ma by, jest i b璠zie promocj zdrowia poprzez audycje o zdrowiu a tak瞠 audycje komercyjne z wytw鏎cami cho熲y mi瘰a, warzyw, r闚nie dobrych gastronomii, dzia豉lno軼i agroturystycznej, czy nawet w przysz這軼i piel璕niarki prozdrowotnej (przeczytajcie o Florence Nightgale). Takich ludzi nam trzeba, bo co medycyna? I nic w zamian? To tak pokr鏒ce.

Jest ci篹ko, ale wiedzieli鄉y, co chcemy zrobi i robimy.

Zrobi貫m off top, ale wracam do tematu muzyki. Przede wszystkim poszukuj tw鏎c闚 niezale積ych, kt鏎ych mog promowa a przy okazji gra ich muzyk (przynajmniej mo積a normalnie si dogada). Rozmowy z firmami, maj帷ymi jakie zasoby muzyczne, dobre, czy niedobre do s逝chania, s po prostu ci篹kie, trudne, bo chodzi o pieni康ze i to niema貫 pieni康ze.

Na temat ZAiKS, czy STOART nie pisz w og鏊e, bo pr璠zej zar積掖bym si finansowo, ni gra przez najbli窺ze p馧 roku. Po prostu gram tym, czym gra mog. Muzyka dla s逝chacza, to tylko muzyka - dobra albo do bani, natomiast dla producenta, autora, wykonawcy, to pot篹ny biznes. Prawnicy specjalnie s wykszta販eni w kierunku praw autorskich, m鎩 znajomy prawnik nie zna praktycznie tematu. Tak to wygl康a.

Problem polega na tym, 瞠 podpisuj帷 z nimi umow, najcz窷ciej na czas okre郵ony, za堯禦y na rok, zapa販isz miesi璚znie 100 z這tych, ale uda Ci si w ci庵u roku rozkr璚i firm i zmieniaj warunki umowy, w zale積o軼i od wp造w闚 do firmy i podnosz stawki, a pieni康ze nie id w par瘰et z這tych na rok. Je瞠li masz s逝chalno嗆 (a to pr鏏ujemy zrobi), masz muzyk 鈔odka, powiedzmy, nienagann, wycofasz si z tego? A s逝chacz jest wymagaj帷y.

No ale radio, to nie tylko muzyka, na szcz窷cie.
« Ostatnia zmiana: 01-07-2011, 12:53 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Amelia

Wiadomo軼i: 590

« Odpowiedz #37 : 01-07-2011, 13:13 »

Uwa瘸m, 瞠 tworz帷 radio, trzeba bardzo uwa瘸, by nie podda sie powszechnie obecnej komercji. Je郵i kto jest zainteresowany muzyk w陰cza radio Zet, a je郵i chce od鈍ie篡 swoj wiedz o zdrowiu i pos逝cha o zdrowym stylu 篡cia, w陰cza radio Bios這ne. Ja nie jestem zawiedziona prostot i minimalizmem, jaki nam proponuje radio Bios這ne. Na co dzie jestem bombardowana nap造waj帷 z medi闚 du膨 ilo軼i informacji, g這郾 muzyk i wszechobecn reklam.
Wczoraj wieczorem z uwag wys逝cha豉m wywiadu Machosa z aktork Dominik Dawidowicz i musz stwierdzi z przykro軼i, 瞠 wielu ludzi 篡je w nie鈍iadomo軼i, jak bardzo truje sw鎩 organizm. Pami皻am siebie, kiedy kilka lat temu po wieloletniej kuracji 鈔odkami antykoncepcyjnymi i hormonami tarczycy wyko鎍zy豉m sw鎩 system nerwowy, co skutkowa這 nerwic l瘯ow. O spadku libido i pocz徠kach choroby serca ( s豉be p豉tki zastawki) nie wspomn. Pami皻am chwile, kiedy my郵a豉m, 瞠 zejd z tego 鈍iata. By造 omdlenia, ko豉tania serca, cz瘰toskurcze komorowe, l瘯i i uderzenia gor帷a. Dopiero po tak drastycznych przej軼iach zrozumia豉m, 瞠 sztucznie podawane hormony powoduj zag瘰zczenie krwi i mog doprowadzi do zakrzepicy, czyli w kr鏒kim czasie prowadz do zgonu- zawa逝 lub udaru. Uwa瘸m, 瞠 nie warto marnowa zdrowia dla zabezpieczenia si przed ci捫, dla jakiej idei, przyjemno軼i, dla kogo? Szkoda swojego zdrowia. Ja teraz d逝go musz pracowa nad jego odbudowaniem, jest to bardzo trudny i d逝gi proces. Jestem wdzi璚zna, 瞠 przerwa豉m to b喚dne ko這 bez pomocy "lekarzy". W g這sie Dominiki by這 niedowierzanie, kiedy Darek- Machos m闚i o skutkach ubocznych antykoncepcji. Mam nadziej, 瞠 m鎩 przyk豉d j troch otrze德i.
Laokoon

Wiedza:

« Odpowiedz #38 : 01-07-2011, 13:19 »

No ale radio, to nie tylko muzyka, na szcz窷cie.

Jest tyle tego teraz 瞠 robienie jeszcze jednego radia z muzyk to jakie nieporozumienie. Zreszt to jest radio o zdrowiu, wi璚 w og鏊e muzyka powinna by tylko t貫m. Dla mnie to jest zupe軟ie temat poboczny. Jak b璠 mia ram闚k radia to ods逝cham tego co b璠zie nowe a muzyki to sobie pos逝cham na innej stacji.
K'lara

MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 2.264

« Odpowiedz #39 : 01-07-2011, 13:19 »

Uwa瘸m, 瞠 tworz帷 radio, trzeba bardzo uwa瘸, by nie podda sie powszechnie obecnej komercji. Je郵i kto jest zainteresowany muzyk w陰cza radio Zet, a je郵i chce od鈍ie篡 swoj wiedz o zdrowiu i pos逝cha o zdrowym stylu 篡cia, w陰cza radio Bios這ne. Ja nie jestem zawiedziona prostot i minimalizmem, jaki nam proponuje radio Bios這ne. Na co dzie jestem bombardowana nap造waj帷 z medi闚 du膨 ilo軼i informacji, g這郾 muzyk i wszechobecn reklam.
Bardzo trafne uwagi. thumbsup
Muzyka powinna by relaksacyjna i taka jest.

Strony: 1 [2] 3 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!