Niemedyczne forum zdrowia
19-03-2024, 15:03 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Start Radiobios³one  (Przeczytany 146793 razy)
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #20 : 27-06-2011, 18:35 »

 Kontakt dla s³uchaczy Radiabios³one: radio@bioslone.pl
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Laokoon
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Sk±d: pomorskie
Wiadomo¶ci: 2.510

« Odpowiedz #21 : 27-06-2011, 18:38 »

Klimat podobny do Radia Maryja.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: lipiec 2007
Sk±d: Antwerp
Wiadomo¶ci: 212

« Odpowiedz #22 : 27-06-2011, 19:38 »

Klimat podobny do Radia Maryja.

W jakim sensie?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Sk±d: pomorskie
Wiadomo¶ci: 2.510

« Odpowiedz #23 : 27-06-2011, 20:22 »

Klimat podobny do Radia Maryja.

W jakim sensie?

Podobny format. Nawet g³osy podobne. W pozytywnym sensie.
Zapisane
Jack
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: sierpieñ 2010
Wiadomo¶ci: 230

« Odpowiedz #24 : 27-06-2011, 20:53 »

Gratulujê inicjatywy i trzymam za Was kciuki, niech radio gra i siê rozwija.
Zapisane

Pacjent - stan umys³u.
Amelia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 588

« Odpowiedz #25 : 27-06-2011, 22:01 »

Trzymam kciuki za rozwój radia.
Zapisane
Margo
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomo¶ci: 96

« Odpowiedz #26 : 28-06-2011, 11:18 »

Normalnie mo¿na siê w Was zakochaæ. Dziêki, ¿e nadajecie thumbsup.
Zapisane

W jedn± drogê szli razem i cz³owiek, i zdrowie
Laokoon
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Sk±d: pomorskie
Wiadomo¶ci: 2.510

« Odpowiedz #27 : 28-06-2011, 11:19 »

Dobrze by³oby jak±¶ prost± stronkê z ramówk± opublikowaæ.
« Ostatnia zmiana: 28-06-2011, 12:52 wys³ane przez Laokoon » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 28-06-2011, 11:40 »

Wszystko bêdzie, a nawet jeszcze wiêcej.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #29 : 28-06-2011, 11:45 »

Super sprawa.
Zapisane
Go¶cis³aw
« Odpowiedz #30 : 28-06-2011, 15:46 »

 thumbsup
Zapisane
Timbuktu
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 12.02.2010
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 225

Oddajcie mi moje w³osy wy z³odzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #31 : 28-06-2011, 17:12 »

Dobra, uda³o mi siê w³±czyæ radio, gdy nie gra muzyka. Wpad³em na moment, kiedy dziewczyna czyta o etapach diety prozdrowotnej. Nie znam siê na tych sprawach, ale wy³apa³em kilka przyk³adów hiperpoprawno¶ci. Akurat tego nie lubiê, ale mo¿e to prawid³owa wymowa. I jak dla mnie to tempo trochê za szybkie.
Generalnie to bardzo siê cieszê, ¿e powsta³o takie radio smile.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2011, 16:46 wys³ane przez Apollo » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #32 : 28-06-2011, 18:39 »

wy³apa³em kilka przyk³adów hiperpoprawno¶ci. Akurat tego nie lubiê, ale mo¿e to prawid³owa wymowa. I jak dla mnie to tempo trochê za szybkie.
Aktorzy, zw³aszcza teatralni, tak maj±.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dominika_Dawidowicz
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Judith
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 40
MO: marzec 2010
Sk±d: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 108

« Odpowiedz #33 : 30-06-2011, 20:34 »

Bardzo fajny pomys³.
Dobrze s³ucha siê (jak siê domy¶lam) Machosa smile.
Ja tylko ma³e ale do muzyki, ale wiem, ¿e ka¿dy ma inny gust.

Mam nadziejê, ¿e bêdzie to projekt WIELKIEGO FORMATU.
Niez³y bonus na wakacje msn-wink.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 18:11 wys³ane przez Apollo » Zapisane

Lêk nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dzi¶ si³y.
Laokoon
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Sk±d: pomorskie
Wiadomo¶ci: 2.510

« Odpowiedz #34 : 30-06-2011, 20:55 »

A co to za "ale" do muzyki? Muzyka w³a¶nie jest w wiêkszo¶ci bardzo dobra, bo nie mêcz±ca.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 18:12 wys³ane przez Apollo » Zapisane
Judith
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 40
MO: marzec 2010
Sk±d: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 108

« Odpowiedz #35 : 30-06-2011, 21:49 »

Cytat
A co to za "ale" do muzyki? Muzyka w³a¶nie jest w wiêkszo¶ci bardzo dobra bo nie mêcz±ca.

No jak ju¿ powiedzia³am, ka¿dy ma inny gust i ka¿dy ma do tego prawo. Nie bêdê uzewnêtrzniaæ siê nad tym co lubiê, a co nie. Pomys³ ogólnie ¶wietny.

« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 18:12 wys³ane przez Apollo » Zapisane

Lêk nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dzi¶ si³y.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #36 : 01-07-2011, 11:41 »

Ja tylko ma³e ale do muzyki, ale wiem, ¿e ka¿dy ma inny gust.
To nie tak. My te¿, zak³adaj±c radio, zdawali¶my sobie sprawê z praw autorskich do granej muzyki, a zw³aszcza w radiu komercyjnym, bo takie radio chcemy zrobiæ - odpowied¼ dla osób, które swoimi dzia³aniami chcia³yby, chc± osi±gn±æ efekt koñcowy w postaci zdrowia. Chodzi o dzia³alno¶æ zawodow±, b±d¼ amatorsk±, firmy, itd.

Radio ma byæ, jest i bêdzie promocj± zdrowia poprzez audycje o zdrowiu a tak¿e audycje komercyjne z wytwórcami choæby miêsa, warzyw, równie¿ dobrych gastronomii, dzia³alno¶ci agroturystycznej, czy nawet w przysz³o¶ci pielêgniarki prozdrowotnej (przeczytajcie o Florence Nightgale). Takich ludzi nam trzeba, bo co medycyna? I nic w zamian? To tak pokrótce.

Jest ciê¿ko, ale wiedzieli¶my, co chcemy zrobiæ i robimy.

Zrobi³em off top, ale wracam do tematu muzyki. Przede wszystkim poszukujê twórców niezale¿nych, których mogê promowaæ a przy okazji graæ ich muzykê (przynajmniej mo¿na normalnie siê dogadaæ). Rozmowy z firmami, maj±cymi jakie¶ zasoby muzyczne, dobre, czy niedobre do s³uchania, s± po prostu ciê¿kie, trudne, bo chodzi o pieni±dze i to niema³e pieni±dze.

Na temat ZAiKS, czy STOART nie piszê w ogóle, bo prêdzej zar¿n±³bym siê finansowo, ni¿ gra³ przez najbli¿sze pó³ roku. Po prostu gram tym, czym graæ mogê. Muzyka dla s³uchacza, to tylko muzyka - dobra albo do bani, natomiast dla producenta, autora, wykonawcy, to potê¿ny biznes. Prawnicy specjalnie s± wykszta³ceni w kierunku praw autorskich, mój znajomy prawnik nie zna praktycznie tematu. Tak to wygl±da.

Problem polega na tym, ¿e podpisuj±c z nimi umowê, najczê¶ciej na czas okre¶lony, za³ó¿my na rok, zapa³cisz miesiêcznie 100 z³otych, ale uda Ci siê w ci±gu roku rozkrêciæ firmê i zmieniaj± warunki umowy, w zale¿no¶ci od wp³ywów do firmy i podnosz± stawki, a pieni±dze nie id± w parêset z³otych na rok. Je¿eli masz s³uchalno¶æ (a to próbujemy zrobiæ), masz muzykê ¶rodka, powiedzmy, nienagann±, wycofasz siê z tego? A s³uchacz jest wymagaj±cy.

No ale radio, to nie tylko muzyka, na szczê¶cie.
« Ostatnia zmiana: 01-07-2011, 11:53 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Amelia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 588

« Odpowiedz #37 : 01-07-2011, 12:13 »

Uwa¿am, ¿e tworz±c radio, trzeba bardzo uwa¿aæ, by nie poddaæ sie powszechnie obecnej komercji. Je¶li kto¶ jest zainteresowany muzyk± w³±cza radio Zet, a je¶li chce od¶wie¿yæ swoj± wiedzê o zdrowiu i pos³uchaæ o zdrowym stylu ¿ycia, w³±cza radio Bios³one. Ja nie jestem zawiedziona prostot± i minimalizmem, jaki nam proponuje radio Bios³one. Na co dzieñ jestem bombardowana nap³ywaj±c± z mediów du¿± ilo¶ci± informacji, g³o¶n± muzyk± i wszechobecn± reklam±.
Wczoraj wieczorem z uwag± wys³ucha³am wywiadu Machosa z aktork± Dominik± Dawidowicz i muszê stwierdziæ z przykro¶ci±, ¿e wielu ludzi ¿yje w nie¶wiadomo¶ci, jak bardzo truje swój organizm. Pamiêtam siebie, kiedy kilka lat temu po wieloletniej kuracji ¶rodkami antykoncepcyjnymi i hormonami tarczycy wykoñczy³am swój system nerwowy, co skutkowa³o nerwic± lêkow±. O spadku libido i pocz±tkach choroby serca ( s³abe p³atki zastawki) nie wspomnê. Pamiêtam chwile, kiedy my¶la³am, ¿e zejdê z tego ¶wiata. By³y omdlenia, ko³atania serca, czêstoskurcze komorowe, lêki i uderzenia gor±ca. Dopiero po tak drastycznych przej¶ciach zrozumia³am, ¿e sztucznie podawane hormony powoduj± zagêszczenie krwi i mog± doprowadziæ do zakrzepicy, czyli w krótkim czasie prowadz± do zgonu- zawa³u lub udaru. Uwa¿am, ¿e nie warto marnowaæ zdrowia dla zabezpieczenia siê przed ci±¿±, dla jakiej idei, przyjemno¶ci, dla kogo? Szkoda swojego zdrowia. Ja teraz d³ugo muszê pracowaæ nad jego odbudowaniem, jest to bardzo trudny i d³ugi proces. Jestem wdziêczna, ¿e przerwa³am to b³êdne ko³o bez pomocy "lekarzy". W g³osie Dominiki by³o niedowierzanie, kiedy Darek- Machos mówi³ o skutkach ubocznych antykoncepcji. Mam nadziejê, ¿e mój przyk³ad j± trochê otrze¼wi.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Sk±d: pomorskie
Wiadomo¶ci: 2.510

« Odpowiedz #38 : 01-07-2011, 12:19 »

No ale radio, to nie tylko muzyka, na szczê¶cie.

Jest tyle tego teraz ¿e robienie jeszcze jednego radia z muzyk± to jakie¶ nieporozumienie. Zreszt± to jest radio o zdrowiu, wiêc w ogóle muzyka powinna byæ tylko t³em. Dla mnie to jest zupe³nie temat poboczny. Jak bêdê mia³ ramówkê radia to ods³ucham tego co bêdzie nowe a muzyki to sobie pos³ucham na innej stacji.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #39 : 01-07-2011, 12:19 »

Uwa¿am, ¿e tworz±c radio, trzeba bardzo uwa¿aæ, by nie poddaæ sie powszechnie obecnej komercji. Je¶li kto¶ jest zainteresowany muzyk± w³±cza radio Zet, a je¶li chce od¶wie¿yæ swoj± wiedzê o zdrowiu i pos³uchaæ o zdrowym stylu ¿ycia, w³±cza radio Bios³one. Ja nie jestem zawiedziona prostot± i minimalizmem, jaki nam proponuje radio Bios³one. Na co dzieñ jestem bombardowana nap³ywaj±c± z mediów du¿± ilo¶ci± informacji, g³o¶n± muzyk± i wszechobecn± reklam±.
Bardzo trafne uwagi. thumbsup
Muzyka powinna byæ relaksacyjna i taka jest.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!