Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 17:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Start Radiobiosłone  (Przeczytany 147714 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #20 : 27-06-2011, 18:35 »

 Kontakt dla słuchaczy Radiabiosłone: radio@bioslone.pl
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #21 : 27-06-2011, 18:38 »

Klimat podobny do Radia Maryja.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #22 : 27-06-2011, 19:38 »

Klimat podobny do Radia Maryja.

W jakim sensie?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #23 : 27-06-2011, 20:22 »

Klimat podobny do Radia Maryja.

W jakim sensie?

Podobny format. Nawet głosy podobne. W pozytywnym sensie.
Zapisane
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #24 : 27-06-2011, 20:53 »

Gratuluję inicjatywy i trzymam za Was kciuki, niech radio gra i się rozwija.
Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #25 : 27-06-2011, 22:01 »

Trzymam kciuki za rozwój radia.
Zapisane
Margo
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #26 : 28-06-2011, 11:18 »

Normalnie można się w Was zakochać. Dzięki, że nadajecie thumbsup.
Zapisane

W jedną drogę szli razem i człowiek, i zdrowie
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #27 : 28-06-2011, 11:19 »

Dobrze byłoby jakąś prostą stronkę z ramówką opublikować.
« Ostatnia zmiana: 28-06-2011, 12:52 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 28-06-2011, 11:40 »

Wszystko będzie, a nawet jeszcze więcej.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #29 : 28-06-2011, 11:45 »

Super sprawa.
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #30 : 28-06-2011, 15:46 »

 thumbsup
Zapisane
Timbuktu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12.02.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 225

Oddajcie mi moje włosy wy złodzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #31 : 28-06-2011, 17:12 »

Dobra, udało mi się włączyć radio, gdy nie gra muzyka. Wpadłem na moment, kiedy dziewczyna czyta o etapach diety prozdrowotnej. Nie znam się na tych sprawach, ale wyłapałem kilka przykładów hiperpoprawności. Akurat tego nie lubię, ale może to prawidłowa wymowa. I jak dla mnie to tempo trochę za szybkie.
Generalnie to bardzo się cieszę, że powstało takie radio smile.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2011, 16:46 wysłane przez Apollo » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #32 : 28-06-2011, 18:39 »

wyłapałem kilka przykładów hiperpoprawności. Akurat tego nie lubię, ale może to prawidłowa wymowa. I jak dla mnie to tempo trochę za szybkie.
Aktorzy, zwłaszcza teatralni, tak mają.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dominika_Dawidowicz
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Judith
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: marzec 2010
Skąd: Dolny Śląsk
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #33 : 30-06-2011, 20:34 »

Bardzo fajny pomysł.
Dobrze słucha się (jak się domyślam) Machosa smile.
Ja tylko małe ale do muzyki, ale wiem, że każdy ma inny gust.

Mam nadzieję, że będzie to projekt WIELKIEGO FORMATU.
Niezły bonus na wakacje msn-wink.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 18:11 wysłane przez Apollo » Zapisane

Lęk nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dziś siły.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #34 : 30-06-2011, 20:55 »

A co to za "ale" do muzyki? Muzyka właśnie jest w większości bardzo dobra, bo nie męcząca.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 18:12 wysłane przez Apollo » Zapisane
Judith
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: marzec 2010
Skąd: Dolny Śląsk
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #35 : 30-06-2011, 21:49 »

Cytat
A co to za "ale" do muzyki? Muzyka właśnie jest w większości bardzo dobra bo nie męcząca.

No jak już powiedziałam, każdy ma inny gust i każdy ma do tego prawo. Nie będę uzewnętrzniać się nad tym co lubię, a co nie. Pomysł ogólnie świetny.

« Ostatnia zmiana: 06-07-2011, 18:12 wysłane przez Apollo » Zapisane

Lęk nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dziś siły.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #36 : 01-07-2011, 11:41 »

Ja tylko małe ale do muzyki, ale wiem, że każdy ma inny gust.
To nie tak. My też, zakładając radio, zdawaliśmy sobie sprawę z praw autorskich do granej muzyki, a zwłaszcza w radiu komercyjnym, bo takie radio chcemy zrobić - odpowiedź dla osób, które swoimi działaniami chciałyby, chcą osiągnąć efekt końcowy w postaci zdrowia. Chodzi o działalność zawodową, bądź amatorską, firmy, itd.

Radio ma być, jest i będzie promocją zdrowia poprzez audycje o zdrowiu a także audycje komercyjne z wytwórcami choćby mięsa, warzyw, również dobrych gastronomii, działalności agroturystycznej, czy nawet w przyszłości pielęgniarki prozdrowotnej (przeczytajcie o Florence Nightgale). Takich ludzi nam trzeba, bo co medycyna? I nic w zamian? To tak pokrótce.

Jest ciężko, ale wiedzieliśmy, co chcemy zrobić i robimy.

Zrobiłem off top, ale wracam do tematu muzyki. Przede wszystkim poszukuję twórców niezależnych, których mogę promować a przy okazji grać ich muzykę (przynajmniej można normalnie się dogadać). Rozmowy z firmami, mającymi jakieś zasoby muzyczne, dobre, czy niedobre do słuchania, są po prostu ciężkie, trudne, bo chodzi o pieniądze i to niemałe pieniądze.

Na temat ZAiKS, czy STOART nie piszę w ogóle, bo prędzej zarżnąłbym się finansowo, niż grał przez najbliższe pół roku. Po prostu gram tym, czym grać mogę. Muzyka dla słuchacza, to tylko muzyka - dobra albo do bani, natomiast dla producenta, autora, wykonawcy, to potężny biznes. Prawnicy specjalnie są wykształceni w kierunku praw autorskich, mój znajomy prawnik nie zna praktycznie tematu. Tak to wygląda.

Problem polega na tym, że podpisując z nimi umowę, najczęściej na czas określony, załóżmy na rok, zapałcisz miesięcznie 100 złotych, ale uda Ci się w ciągu roku rozkręcić firmę i zmieniają warunki umowy, w zależności od wpływów do firmy i podnoszą stawki, a pieniądze nie idą w paręset złotych na rok. Jeżeli masz słuchalność (a to próbujemy zrobić), masz muzykę środka, powiedzmy, nienaganną, wycofasz się z tego? A słuchacz jest wymagający.

No ale radio, to nie tylko muzyka, na szczęście.
« Ostatnia zmiana: 01-07-2011, 11:53 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #37 : 01-07-2011, 12:13 »

Uważam, że tworząc radio, trzeba bardzo uważać, by nie poddać sie powszechnie obecnej komercji. Jeśli ktoś jest zainteresowany muzyką włącza radio Zet, a jeśli chce odświeżyć swoją wiedzę o zdrowiu i posłuchać o zdrowym stylu życia, włącza radio Biosłone. Ja nie jestem zawiedziona prostotą i minimalizmem, jaki nam proponuje radio Biosłone. Na co dzień jestem bombardowana napływającą z mediów dużą ilością informacji, głośną muzyką i wszechobecną reklamą.
Wczoraj wieczorem z uwagą wysłuchałam wywiadu Machosa z aktorką Dominiką Dawidowicz i muszę stwierdzić z przykrością, że wielu ludzi żyje w nieświadomości, jak bardzo truje swój organizm. Pamiętam siebie, kiedy kilka lat temu po wieloletniej kuracji środkami antykoncepcyjnymi i hormonami tarczycy wykończyłam swój system nerwowy, co skutkowało nerwicą lękową. O spadku libido i początkach choroby serca ( słabe płatki zastawki) nie wspomnę. Pamiętam chwile, kiedy myślałam, że zejdę z tego świata. Były omdlenia, kołatania serca, częstoskurcze komorowe, lęki i uderzenia gorąca. Dopiero po tak drastycznych przejściach zrozumiałam, że sztucznie podawane hormony powodują zagęszczenie krwi i mogą doprowadzić do zakrzepicy, czyli w krótkim czasie prowadzą do zgonu- zawału lub udaru. Uważam, że nie warto marnować zdrowia dla zabezpieczenia się przed ciążą, dla jakiej idei, przyjemności, dla kogo? Szkoda swojego zdrowia. Ja teraz długo muszę pracować nad jego odbudowaniem, jest to bardzo trudny i długi proces. Jestem wdzięczna, że przerwałam to błędne koło bez pomocy "lekarzy". W głosie Dominiki było niedowierzanie, kiedy Darek- Machos mówił o skutkach ubocznych antykoncepcji. Mam nadzieję, że mój przykład ją trochę otrzeźwi.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #38 : 01-07-2011, 12:19 »

No ale radio, to nie tylko muzyka, na szczęście.

Jest tyle tego teraz że robienie jeszcze jednego radia z muzyką to jakieś nieporozumienie. Zresztą to jest radio o zdrowiu, więc w ogóle muzyka powinna być tylko tłem. Dla mnie to jest zupełnie temat poboczny. Jak będę miał ramówkę radia to odsłucham tego co będzie nowe a muzyki to sobie posłucham na innej stacji.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #39 : 01-07-2011, 12:19 »

Uważam, że tworząc radio, trzeba bardzo uważać, by nie poddać sie powszechnie obecnej komercji. Jeśli ktoś jest zainteresowany muzyką włącza radio Zet, a jeśli chce odświeżyć swoją wiedzę o zdrowiu i posłuchać o zdrowym stylu życia, włącza radio Biosłone. Ja nie jestem zawiedziona prostotą i minimalizmem, jaki nam proponuje radio Biosłone. Na co dzień jestem bombardowana napływającą z mediów dużą ilością informacji, głośną muzyką i wszechobecną reklamą.
Bardzo trafne uwagi. thumbsup
Muzyka powinna być relaksacyjna i taka jest.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!