Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 15:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Medycyna alternatywna  (Przeczytany 5548 razy)
Tomasz Urbanowicz
« : 04-08-2011, 11:57 »

Medycyna alternatywna:
http://www.youtube.com/watch?v=-2o71kJ-SME
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #1 : 04-08-2011, 12:17 »

Niezłe smile

Chorzy wierzą w zbawienne właściwości trakcji elektrycznej, prąd ma leczyć ciało z dolegliwości, oczyszczać i dodawać sił.

Tak działa aparat Mora, Oberon i inne podobne, cuda tylko że za wysoką odpłatnością. Nie wiem, kto jest śmieśniejszy, czy ten co idzie się leczyć na tory, czy raczej ten co się moruje, oberonuje, ewentualnie stosuje Nową Germańską Mendycynę (R) ;-). Ten co leczy się metodami oficjalnymi zwykle jest w jeszcze śmieśniejszym położeniu, pomimo całej poważnej 'naukowej' otoczki, którą podpiera się cała współczesna  medycyna, bez względu na to czy jest to medycyna oficjalna czy alternatywna.

Gdyby dodać do tego przedstawienia na torach 'autorytet' lekarza, serie badań 'naukowych', wprowadzić skierowania i opłaty za korzystanie, a może nawet otworzyć tam sanatorium to pani w studio już by się tak nie śmiała, tylko powiedziałaby informacyjnym 'wiarygodnym' tonem: "amerykańscy naukowcy odkryli, że prąd o napięciu ... ble ble ble".
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #2 : 04-08-2011, 12:18 »

A skąd ten prąd na torach? Przecież tory są uziemione.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #3 : 04-08-2011, 12:19 »

Nie wiem skąd ten prąd na torach, może jakieś przebicie ;-) Ja mam wrażenie, że chorym raczej chodziło o drgania przejeżdżających pociągów, jakąś formę masażu drganiami. Natomiast pani w studio mówila o prądzie.

A może chodziło o to, że drgania mechaniczne zamieniają się po drodze na jakieś bioprądy ;-) Nie będzie to jednak prąd z trakcji elektrycznej, o której mówiła spikerka.
« Ostatnia zmiana: 04-08-2011, 12:22 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #4 : 04-08-2011, 12:23 »

Cytat
A może chodziło o to, że drgania mechaniczne zamieniają się na jakieś bioprądy ;-)
Ale nawet gdyby, to tory są uziemione i prąd płynie zaraz do ziemi smile

Nawet wczoraj (przed obejrzeniem tego filmu), byłem w lesie z dziećmi i na torach zwróciłem dzieciom uwagę na uziemienie smile
« Ostatnia zmiana: 04-08-2011, 12:27 wysłane przez Tomasz Urbanowicz » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #5 : 04-08-2011, 12:29 »

Gwoli "ścisłości", spikerka nie powiedziała, że prąd z trakcji elektrycznej leczy, ale iż chorzy wierzą, że ten prąd leczy.
« Ostatnia zmiana: 05-08-2011, 02:43 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #6 : 04-08-2011, 16:13 »

Bardzo słuszna uwaga o tych drganiach. To jest rzeczywiście leczące.
Zapisane
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #7 : 04-08-2011, 22:40 »

Napięcie pomiędzy szynami może się pojawić, ponieważ w ten sposób jest sygnalizowana zajętość odcinka torów.
Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!