Niemedyczne forum zdrowia
19-03-2024, 10:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogólne osłabienie organizmu  (Przeczytany 79611 razy)
Ola
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 1 września 2010
Skąd: Lublin
Wiadomości: 240

« Odpowiedz #100 : 26-11-2012, 15:10 »

Teraz moja córeczka.
Generalnie od lata pojawiły się u niej dwa spore pieprzyki w okolicach klatki piersiowej i jedne na ramieniu.
Dalej obserwuję ten na ramieniu, w środku którego pojawiła się czarna kropka. Wydaje mi się, że coś się zbiera pod nią. Obserwuję, pilnuję, staram się nie okazywać tego strachu dziecku kiedy codziennie "oglądam ramionko".
Trwające długi czas zaparcia ostatnio ustąpiły. Włączyłam też do naszej diety jagody (eliminują dość szybko zaparcia), również ze względu na siebie (białka oczu mam wtedy bielsze). Pije MO. Jaki olej powinnam podawać dziecku? Pytam dla pewności, podawałam do tej pory winogronowy, chwilkę lniany (taki akurat miałam). Co do KB to udało się włączyć "naturalny jogurt" - tzn. zsiadłe mleko zmiksowane z owocem, z nasionami nie rusza nawet. Na razie i tyle dobrze.
Dalej utrzymuje się stan zapalny w obrębie narządów rodnych, przemywam alocitem, "zaleczam" można powiedzieć, na chwilę. "Dzień dziecka" z myciem i zaczyna się na nowo.
Do tego strzelanie stawów. Je żelki.
Obecnie widzę znaczne osłabienie u córeczki. Jest blada, a temperaturę ciała ma na poziomie 35,5 stopni Celsjusza. Więc będzie grypa lub przeziębienie. Nawet się cieszę na to. Tylko jutro grupa ma wyjazd do teatru, a ona się niemal przewraca, więc sama nie wiem czy ją puścić. Czekała na ten wyjazd miesiąc. 
Zapisane

Róbmy swoje smile
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!