Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 17:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Guz jajnika z przerzutem do wezłów chłonnych  (Przeczytany 5240 razy)
piotrzebrowskii@o2.pl
« : 25-08-2011, 14:31 »

Dzień dobry.
Szukam pomocy dla mojej mamy, 71 lat, u której wykryto guza jajnika z przerzutem do węzłów chłonnych. Dzisiaj mamie wycięto guza przy jajniku, lecz pozostał przerzut na węzłach, prawdopodobnie gdzieś przy pachwinach. Wstępnie jestem umówiony u Pana Zbyszka w gabinecie, ale czy są osoby, które mogłyby pomóc lub podtrzymać na duchu w jakikolwiek sposób?
Z poważaniem, Piotr Żebrowski (662-282-571).
« Ostatnia zmiana: 27-08-2011, 22:49 wysłane przez Solan » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1 : 25-08-2011, 18:33 »

Moja propozycja: decyzja super, nie szukaj, nie kombinuj - trzymaj się terminu i jazda. Cokolwiek wymyślisz, Pan Zbyszek powie swoje, niepotrzebne Twoje kombinacje i szkoda zdrowia MAMY. Najlepsza decyzja, jaką mogłeś podjąć. W Twoim przypadku tydzień, dziesięć dni nie gra roli. Zasuwaj do Strzelców...
« Ostatnia zmiana: 27-08-2011, 22:49 wysłane przez Solan » Zapisane
piotrzebrowskii@o2.pl
« Odpowiedz #2 : 25-08-2011, 18:43 »

Pan Zbyszek termin podał piątek, czyli za tydzień. Tzn. do miasta Sieradz. Dziękuję za chociaż jedną odpowiedź. Tydzień to krótko, ale zarazem i strasznie długo Smutny.
« Ostatnia zmiana: 27-08-2011, 22:50 wysłane przez Solan » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #3 : 25-08-2011, 18:50 »

Spokojnie - według całego Mamy życia to sekunda. Zabierz mamie słodkie oraz gluten. Jestem przekonana, że Zibiemu to się spodoba. Pamiętaj, ''co nagle, to po diable''. Cierpliwy wynagrodzony. Będzie dobrze, bo trafiłeś dobrze.
« Ostatnia zmiana: 27-08-2011, 22:50 wysłane przez Solan » Zapisane
Kimg
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 62
MO: 05.01.2011+KB i DP.
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #4 : 26-08-2011, 16:34 »

Portal wiedzy o zdrowiu.
Przyczyna chorób.
Rak, czyli nowotwór złośliwy.
Jak leczyć nowotwory?
(jaja od kur szczęśliwych i śmietana nie z marketu)
Zapisane
Monique
« Odpowiedz #5 : 26-08-2011, 17:07 »

czy są osoby które mogłyby pomóc lub podtrzymać na duchu w jakikolwiek sposób?

Piotr, na duchu każdy może Was podtrzymać. Jednak to, że ktoś Was zapewnia, że będzie dobrze, nie ma żadnego znaczenia. A to dlatego, że najważniejsze, żebyście to Wy, a właściwie Twoja mama uwierzyła, że będzie dobrze, że ta praca nad sobą, droga, którą rozpocznie (rozpoczęła?) to właściwy wybór, który doprowadzi ją do zdrowia.

Chciałam jeszcze wspomnieć o tym, że kondycja psychiczna mamy jest tu bardzo ważna - pozytywne myślenie, zauważanie małych sukcesów (bo to, że trafiliście tutaj, jedziecie do Zibiego, chcecie coś zrobić - to już są te sukcesy i trzeba się tym cieszyć) jest tak samo ważne jak odpowiednia dieta, oczyszczanie itp.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!