Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 15:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ssanie oleju - pytania  (Przeczytany 22281 razy)
misio2682
« : 27-08-2011, 17:55 »

Witam, kilka dni temu zacząłem picie MO. Chciałbym razem z MO ssać także olej, ponieważ cierpię na zatoki. I mam pytania odnośnie ssania. Czy lepiej jest ssać olej na noc, czy rano na czczo? I czy jak będę ssać rano, to ile godzin po wypiciu MO?

2. Czy dobrze jest też zakraplać nos kroplami z alocitu przy zapaleniu zatok?
Dobrą kuracją dla mnie będzie MO+DP+ssanie oleju+zakrapianie nosa kroplami z alocitu?
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 09:17 wysłane przez Apollo » Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #1 : 27-08-2011, 19:13 »

Witam, kilka dni temu zacząłem picie MO. Chciałbym razem z MO ssać także olej, ponieważ cierpię na zatoki. I mam pytania odnośnie ssania. Czy lepiej jest ssać olej na noc, czy rano na czczo? I czy jak będę ssać rano, to ile godzin po wypiciu MO?

2. Czy dobrze jest też zakraplać nos kroplami z alocitu przy zapaleniu zatok?
Dobrą kuracją dla mnie będzie MO+DP+ssanie oleju+zakrapianie nosa kroplami z alocitu?
Misio więcej czytaj i analizuj, i nigdzie się nie spiesz. Pijesz MO od kilku dni i nie wiesz jeszcze, co to skutki oczyszczania. Na początek przeczytaj chociaż te dwa artykuły i sam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-twarzoczaszki
http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 09:17 wysłane przez Apollo » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #2 : 27-08-2011, 21:18 »

Misio - i jeszcze to poczytaj: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=894.msg134393#msg134393 - długa droga przed Tobą - ale może być bardzo owocna.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 13:58 wysłane przez Solan » Zapisane
misio2682
« Odpowiedz #3 : 28-08-2011, 11:53 »

Czytałem już podręcznik Słoneckiego, m.in. oczyszczanie. Mam pytania tylko, np. jaki olej będzie lepszy do ssania rzepakowy czy słonecznikowy? I jaką przerwę zrobić między MO a ssaniem oleju?

I czy po ssaniu należy przepłukać usta wodą? Czy po ssaniu można już jeść czy trzeba zrobić przerwę?

PS. Kalina, to że stosuję MO od kilku dni nie oznacza, że nie czytałem artykułów dostępnych na stronie bioslone.pl - wręcz przeciwnie, przeczytałem już wszystko o miksturze Słoneckiego i wiem jakie ma działanie i jakie objawy mogą występować po jej stosowaniu, więc jak nie wiesz co czytałem a co nie - to się nie odzywaj.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 12:47 wysłane przez Apollo » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #4 : 28-08-2011, 12:15 »

Misio2682, zadajesz pytania, które świadczą o nieznajomości książek Józefa Słoneckiego i jego artykułów opublikowanych na portalu.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 14:27 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #5 : 28-08-2011, 12:18 »

Mistrz poleca słonecznikowy, po ssaniu przepłucz alocitem. Ssanie oleju rób na czuja, jednak nie wcześniej jak godzinę po MO.
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #6 : 28-08-2011, 13:22 »

PS. Kalina, to że stosuję MO od kilku dni nie oznacza, że nie czytałem artykułów dostępnych na stronie bioslone.pl - wręcz przeciwnie, przeczytałem już wszystko o miksturze Słoneckiego i wiem jakie ma działanie i jakie objawy mogą występować po jej stosowaniu, więc jak nie wiesz co czytałem a co nie - to się nie odzywaj.

Chłopcze, jeśli w domu Cię nie nauczyli, to ja Ci napiszę, że nie wypada w ten sposób odpowiadać.
Pytania przez Ciebie zadawane świadczą o tym, że dostępnego materiału nie przeczytałeś, a jeśli przeczytałeś, to niewiele z tego zrozumiałeś.
Podkreślam więc jeszcze raz. Jeśli zadajesz pytania i ktoś Ci odpowiada, to zachowaj odrobinę pokory, szczególnie zważywszy na Twój wiek.
Zapisane
misio2682
« Odpowiedz #7 : 28-08-2011, 13:34 »

Przeczytałem artykuły ze zrozumieniem i mnie nie pouczaj. Słonecki poleca olej słonecznikowy a o rzepakowym nic nie pisze, stąd moje pytanie - który jest lepszy. O tym czy można jeść po ssaniu oleju też nic nie ma - i dlatego zadaje pytania - kto pyta nie błądzi.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 15:19 wysłane przez Apollo » Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #8 : 28-08-2011, 13:41 »

Widzę, że nie zrozumiałeś. Na odpowiedź będziesz musiał poczekać.
Zapisane
misio2682
« Odpowiedz #9 : 28-08-2011, 13:46 »

Jeśli nie masz mi nic interesującego do powiedzenia, to nie pisz w tym wątku. Bo tylko robi się niepotrzebny spam - przez Ciebie.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2011, 15:18 wysłane przez Apollo » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #10 : 28-08-2011, 15:17 »

Trochę zaczyna wyglądać tak, jakbyś ty Misiu niepotrzebnie pisał w tym wątku.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #11 : 28-08-2011, 15:56 »

Misio, jeżeli nie jest zaznaczone że np. przez godzinę po ssaniu oleju nie można jeść tzn. że wolno. Wymyj ząbki i jedz sobie. Olej możesz ssać i 3 razy dziennie, ile razy zechcesz i masz czas na to.
Widocznie ma być słonecznikowy, a nie rzepak, po co nad wszystkim się zastanawiać?? W książce uleczyć nieuleczalne autor również pisze o słonecznikowym.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
misio2682
« Odpowiedz #12 : 28-08-2011, 16:44 »

Ok, dziękuje Wam za wypowiedzi smile Przydadzą się .
Zapisane
Aisha
Częsty gość
**

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #13 : 28-08-2011, 17:34 »

Wg innych autorów nie ma znaczenia jaki olej się ssie, ważna jest konsystencja oleju. Z innych źródeł wiem, iż najlepszy jest olej kokosowy, ze względu na najkorzystniejsze proporcje kwasów tłuszczowych, które podczas ssania intensywnie się wchłaniane przez błonę śluzową jamy ustnej. Ja ssę najczęściej kokosowy lub z pestek winogron, po czym myję zęby i płucze usta aloCITem. Jem za jakieś 15 minut po zabiegu ssania :-)
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #14 : 25-06-2015, 09:31 »

Mistrz poleca słonecznikowy, po ssaniu przepłucz alocitem. Ssanie oleju rób na czuja, jednak nie wcześniej jak godzinę po MO.
No to mamy problem. Ssę olej z rana, chwilę po tym jak piję MO. Gdybym miał czekać na ssanie oleju aż godzinę po wypiciu MO, i dopiero potem zjeść śniadanie, to nie wyrobiłbym się do pracy. Próbowałem ssać olej wieczorem, po pracy w momencie kiedy wydaję mi się, że mam najmniej zapełniony żołądek i niestety pojawia się zgaga. Czy rzeczywiście tak ważne jest, aby pomiędzy MO a ssaniem oleju zaistniała ta godzina przerwy?
« Ostatnia zmiana: 25-06-2015, 10:02 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!