Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 14:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z krążeniem  (Przeczytany 18450 razy)
Endru
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: czerwiec 2007r.
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #20 : 13-11-2011, 15:08 »

A może ktoś oprócz Mistrza podzieli się informacjami, co ma zrobić moja mama, aby poprawić skutecznie krążenie?
Zapisane
Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #21 : 14-11-2011, 13:59 »

Może i ja podepnę się pod ten temat.Wcześniej Mistrz podał, ze przy skokach ciśnienia dobry jest Intractum Visci.Ostatnio też u mnie było z ciśnieniem nie najlepiej.Skoki od 147/85, 170/90, 155/85 o różnych porach tzn.,rano lub wieczorem.Nie brałam leków zapisywanych przez lekarza/Axtil +Ipres/.
Poprzestałam na Intractum Visci.Jest lepiej więc dalej jemioła prze 4 tygodnie.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #22 : 14-11-2011, 14:37 »

A może ktoś oprócz Mistrza podzieli się informacjami, co ma zrobić moja mama, aby poprawić skutecznie krążenie?
Na rozgrzanie. Niech mama robi, przez kilka dni, na noc, gorące okłady z soli, do ogrzania stóp.
« Ostatnia zmiana: 14-11-2011, 15:13 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Endru
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: czerwiec 2007r.
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #23 : 14-11-2011, 18:40 »

Od września regularnie robi okłady z soli- początkowo pomagało- lecz problem nadal występuje. Cały czas jest jej zimno i oblewają ją poty.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #24 : 14-11-2011, 18:44 »

Od września regularnie robi okłady z soli- początkowo pomagało- lecz problem nadal występuje. Cały czas jest jej zimno i oblewają ją poty.
Zrozumiałam, że okład kładzie na plecy (kość ogonową), Ja piszę o mocnym  i długotrwałym rozgrzaniu stóp.
Czy stosowała kiedykolwiek polewania stóp zimną wodą?
Zapisane

Endru
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: czerwiec 2007r.
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #25 : 14-11-2011, 19:58 »

Nie próbowała rozgrzewać stóp- jak możesz napisz coś więcej o tych dwóch metodach, o których piszesz.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #26 : 15-11-2011, 01:04 »

Od września regularnie robi okłady z soli- początkowo pomagało- lecz problem nadal występuje. Cały czas jest jej zimno i oblewają ją poty.
W takim razie należy zwiększyć ilość ostropestu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #27 : 15-11-2011, 14:53 »

Nie próbowała rozgrzewać stóp- jak możesz napisz coś więcej o tych dwóch metodach, o których piszesz.
Polewanie stóp zimną wodą.
Wieczorem bierzesz ciepły prysznic lub kąpiel (ciało musi być przyjemnie rozgrzane). Po kąpieli włączasz zimny prysznic i stojąc nadal w wannie, zaczynasz polewanie naprzemiennie stóp. Lewa stopa - zaczynasz od palców podeszwy, idziesz w kierunku pięty, przechodzisz na wierzch stopy i polewasz w kierunku palców. Następnie z prawą stopą - tak samo. Znowu lewa i prawa stopa, na zmianę. W sumie, obie stopy - 1 minuta. Wychodzisz z wanny osuszasz stopy z nadmiaru wody. Wkładasz skarpety (bawełna frotte lub wełna). Krzątasz się po domu, czujesz cudowne ciepło w stopach, jesteś w niebie.
Prostszym zabiegiem jest: brodzenie w zimnej wodzie.
Nalewasz do wanny tyle zimnej wody aby sięgała do kostek. Wchodzisz do wanny i drepczesz przez 1 minutę. Osuszasz stopy, wkładasz skarpety.

Proponuję, żeby mama zaczęła od brodzenia w zimnej wodzie. Bardzo ważne są grube skarpety z naturalnego surowca (bawełna frotte, wełna). Zabiegi robimy wieczorem, przed spaniem.
Można brodzenie w wodzie połączyć z gorącym okładem solnym na stopy, wtedy po zabiegu wodnym przygotowujemy gorący okład z soli i kładziemy się do łóżka, rozgrzewamy dodatkowo (brodzenie w zimnej wodzie też rozgrzewa) stopy solą.
« Ostatnia zmiana: 15-11-2011, 14:56 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!