Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 16:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niski poziom białych krwinek  (Przeczytany 5780 razy)
antonina
« : 03-10-2011, 14:46 »

Czy możliwe jest, by w wyniku oczyszczania się organizmu obniżył się poziom białych krwinek? Norma jest od 4 tys., a ja mam niespełna 3 tys.; na ogól ilość białych krwinek waha się u mnie od 3.5 do 4.5 tys. Ale tak mało ich jeszcze nie miałam. W rodzinie był przypadek białaczki.

Dodatkowo, w lipcu na wakacjach w Chorwacji spadłam ze schodów; rozwaliłam łokieć; na pogotowiu orzeczono, że rana nie jest zbyt głęboka i że nie trzeba szyć; coś mi jednak świtało że z kością na tym łokciu jest coś nie tak. Źle zrośnięty odprysk? Jakoś to zaniedbałam.

Od wczoraj czuję pod skórą coś miękkiego i w ogóle łokieć jest lekko spuchnięty;
raczej nie boli;

Co to jest? Trochę się martwię.
Zapisane
Kukułka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 10.01.2012
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #1 : 22-11-2013, 15:02 »

U mojej siostrzenicy wyszło, że ma niski poziom białych krwinek 1,9 tys. Boję się o nią bardzo. Ma niecałe 4 latka, wyszczepiona, a jej jedzenie to chleb, makarony, słodycze, dużo cytrusów, czasem przepchną jakieś warzywo. Niestety, jak na razie jej rodzice nie słuchali mnie w niczym, ani na temat szczepień, ani na temat żywienia.
« Ostatnia zmiana: 22-11-2013, 15:17 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Poulet
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2010
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #2 : 22-11-2013, 18:16 »

I co tutaj pomóc? Jeżeli rodzice nie zrozumieją na czym tak naprawdę polega zdrowie, to na nic się to wszystko zda. Potrzebna jest wiedza, poleć im forum i książki.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!