Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 00:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Neurogenny pęcherz  (Przeczytany 24735 razy)
Mania
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: od 2011 r.
Wiadomości: 80

« Odpowiedz #20 : 29-11-2013, 13:46 »

Pierwszy raz słyszę o tym pecherzu neurogennym. Wiecie ja mam podobny problem, właściwie jak sięgnę pamięcią to od dziecka. Ale nie wiem, czy to samo co Wy macie dziewczyny_? Ja mam problem z utrzymaniem moczu w sytuacjach silnie stresowych Smutny Po prostu momentalnie, jak się mocno czymś zestresuję, spieszę się gdzieś, gdzieś muszę publicznie wystapić, mam ogromne parcie na pęcherz, muszę lecieć do toalety, wysikam się, ale będzie to tylko mała ilość moczu i za chwilę mam to samo. Nie czuję specjalnie bólu, ale to ciągłe parcie na pęcherz. Powiem szczerze, że kilka razy, jak byłam dzieckiem zdarzyło mi się zesikać Smutny
Problem nasilił mi się zauważyłam po porodach, może to kwestia osłabienia mięśni podtrzymujacych pęcherz. Więc niestety muszę nosić wkładki higieniczne, bo w sytuacjach stresowych zdarzają mi się małe przykrości Smutny A nie daj Boże poskakałabym z pełnym pęcherzem. Albo zaczęłą się mocno śmiać lub kaszleć. I nie portafię wyjaśnić sobie w czym leży problem, czy to na skutek jakiCHś infekcji pęcherza, czy to słabe mięśnie podtrzymujące pęcherz i macicę, czy to wada w budowie samego pęcherza_? Nie robiłam badań i raczej nie zamierzam. W dzieciństwie sporo chorowałam, nabrałam się trochę antybiotyków, więc mam się z czego oczyszczać. Piję MO, ale nie w pełnej dawce. Mam nadzieję, że będzie lepiej.
Może powinnam wzmacniać mięśnie Kegla, ale czy to coś daje_? To chyba jakaś ściema.

Proszę stawiać spacje po znaku zapytania a nie przed.//N
« Ostatnia zmiana: 29-11-2013, 14:22 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!