Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Męczą mnie ciągłe gazy i wzdęty brzuch,proszę o pomoc!  (Przeczytany 32131 razy)
kkagga
« : 18-10-2011, 11:22 »

Witam, jak zaznaczyłam w temacie owego wątku mam taki problem od można powiedzieć szczerze 1,5 roku. Miałam wykonaną kolonoskopię z pobraniem wycinków, po której okazało się, że mam mikroskopowe zapalenie jelita grubego limfocytowe. Dostałam Asamax (mesalazyna), Debretin, Duspathalin Retard, bakterie symbiotyczne jak np. Trilac, Linex Forte. Niestety te tabletki połykam jak cukierki a efektów brak. Mam hemoroidy I stopnia. Podejrzewam, że pewnie przez to uchodzą ze mnie gazy bezwiednie. Dzieje się tak już dla mnie zdecydowanie za długo mimo stosowania diet zalecanych przez lekarzy i tabletek. Czuję się skrępowana, nie mam po prostu życia, boję się iść gdziekolwiek, bo wiem, że zaraz ludzie obok poczuję ten koszmarny zapach. Nie mam pracy, musiałam przerwać studia, bo nie dało się normalnie żyć, pracować i nadal nie da. Szukałam pomocy w internecie i tak znalazłam najpierw Pana książkę a później opinie ludzi, którzy są generalnie zadowoleni. Proszę Pana bardzo o pomoc, bo nie wiem dosłownie co mam ze sobą robić. Mam ciągle wzdęty brzuch, nadmierne gazy, wypróżniam się raz na dzień rano, ale ciągle czuję parcie na stolec. Raz miałam przez ok.tydzień biegunki od razu jak coś zjadłam. Odłożyłam Asamax. Biorę tylko ten Linex Forte i Enzymy trawienne Gastric. Przeczytałam, że może to być efekt braku enzymów. Przeczytałam Pana książkę w całości. Zdaję sobie sprawę, że te gazy i wzdęcia to nie musi być spowodowane jelitem grubym i jego mikro zapaleniem. Często odbija mi się po jedzeniu, w trakcie, a nawet jak nic nie zjadłam. Mam zimne ręce i stopy, to już można powiedzieć od najmłodszych lat. Dokuczają mi bardzo bolesne miesiączki. Przez to wrzucałam do siebie tony tabletek przeciwbólowych. Mam 23 lata i koszmarny problem. Żaden lekarz mi nie pomógł, traktują ten problem błaho, polecają mi Espumisan i tyle. Proszę Pana o pomoc. Pilnie czekam na odpowiedź.
Zapisane
Lili123
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 36
MO: 27-11-2010
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #1 : 18-10-2011, 12:13 »

Tutaj na forum, każdy poleci Tobie to samo: MO, DP, KB. Jak najszybciej zacznij Dietę prozdrowotną i pij KB. Zobaczysz, jak szybko zaczniesz czuć poprawę. Odstaw gluten już teraz smile - czyli chleb, makarony i wszystko inne, co zawiera mąkę. Tutaj nikt nic innego Ci nie doradzi (wszyscy na tym bazują), ewentualnie może Mistrz napisze coś dodatkowo do DP, MO i KB.
« Ostatnia zmiana: 18-10-2011, 16:28 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #2 : 18-10-2011, 12:32 »

Bierz zdrowie w swoje ręce, czytaj portal, potem forum, jesteś na bardzo dobrej drodze.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #3 : 18-10-2011, 12:43 »

Nastaw się na na 2, 3 lata powrotu do zdrowia, te objawy mogą tyle potrwać, ale innego rozwiązania nie ma. Przyjdzie dzień, kiedy wszystko wróci na swoje miejsce, jak za dawnych, pięknych lat smile. Pamiętaj trzy lata możesz jeszcze tak się pomęczyć, z chwilowymi momentami poprawy.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #4 : 18-10-2011, 16:23 »

Tylko nie przestrasz się i nie zrezygnuj z powodu tych ok. trzech lat. Tu nie dajemy lekarstw. Mikstura Oczyszczająca (MO) i Koktajl Błonnikowy (KB) to nie lekarstwa. Dojdziesz znowu do zdrowia,  nie dzięki medycynie akademickiej i lekarzom (już Cię zawiedli przecież), tylko dzięki powrotowi do zasad człowieka, od którego wszystko się zaczęło, a na którego, o dziwo, przyrzekają lekarze, od Hipokratesa.
Pan Słonecki pomaga nam wszystkim tu dojść do zdrowia, tego prawdziwego, ale niestety musieliśmy zmienić myślenie. Musieliśmy też wszyscy podjąć ryzyko i wziąć sami  zdrowie w swoje własne ręce.

I jeszcze jedno. Tu nikt nie będzie prowadził Cię za rączkę, ale na pewno pomożemy podejmować różne decyzje.
Teraz na samym początku, musisz zrozumieć wszystkie zasady i dokładnie, czasem wielokrotnie, poczytać portal z wykładami Mistrza, czyli pana Słoneckiego.
I wprowadź jak najszybciej MO i Dietę Prozdrowotną od pierwszego etapu. smile
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #5 : 18-10-2011, 16:42 »

Jeszcze bym dodała odchorowanie prozdrowotnych infekcji (to na przykład przeziębienie albo grypa - poczytasz portal, to będziesz dokładnie wiedziała, o co chodzi), o ile się takowe pojawią.
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
kkagga
« Odpowiedz #6 : 18-10-2011, 17:47 »

Wiem wiem trzeba być wytrwałym, tego się nie boję, że trzeba trochę poczekać, tylko tego czy to zadziała. Szczerze jestem już rozczarowana tymi lekami, suplementami i innymi niby skutecznymi preparatami. Czytałam też o książkach Michała Tombaka, tam znowu proponują lewatywy na oczyszczanie organizmu. Przeczytałam jedną z jego książek. I mam od tego mętlik. Trochę boję się takiego płukania jelit, przecież można sobie coś potrzebnego wypłukać. Nie jadłam dziś w ogóle chleba, makaronu i ziemniaków, brzuch jest mniej wzdęty, jest nawet miękki. Kupiłam składniki do MO i dziś zaczynam kuracje. W ogóle nie jem słodyczy, żadnej kawy nie piję, nie palę, nie piję alkoholu. Za to lubię zioła do picia. Poczytam o KB i DP i zacznę działać. Widzę ogólnie, że ta metoda leczenia ma dużo zwolenników. Co się dziwię, prochy każdą dziurą wyłażą. Z czego ja to mam Smutny chyba za kare... dzięki za podpowiedzi, powodzenia w powrocie do zdrowia.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #7 : 18-10-2011, 18:11 »

Cytat
Czytałam też o książkach Michała Srombaka, tam znowu proponują lewatywy na oczyszczanie organizmu
Tutaj oczyszamy układ pokarmowy od początku do końca a nie od d... strony.
« Ostatnia zmiana: 18-10-2011, 18:13 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
kkagga
« Odpowiedz #8 : 18-10-2011, 18:29 »

Pomyłka chodziło mi o Tombaka M. Brzmi to sensownie, takie wypłukiwanie źle mi się kojarzy, złogi powstały i je na siłę wypłukują. Tylko, że one nadal będą się tam gromadzić. Niech mnie nikt źle nie osądza, tak już mam, jestem nerwowa, bo to wszystko za długo trwa...
Zapisane
Stamar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 6.02.2013
Wiadomości: 148

« Odpowiedz #9 : 18-10-2011, 18:51 »

Cytat
Widzę ogólnie, że ta metoda leczenia ma dużo zwolenników.
My się tutaj nie leczymy tylko dbamy o własne zdrowie.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #10 : 18-10-2011, 18:55 »

I niestety potrwa pewnie jeszcze długo. Ale gdy będziesz widziała już malutkie efekty, poczujesz malutką poprawę, poczujesz, że jesteś na dobrej drodze i na pewno więcej wytrzymasz.
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #11 : 18-10-2011, 20:19 »

Poczytam o KB i DP i zacznę działać. Widzę ogólnie, że ta metoda leczenia ma dużo zwolenników.
Sęk w tym, że to nie jest metoda leczenia smile. Nazwałabym to raczej drogą, która, jeśli ją obierzemy, pozwoli nam na cieszenie się własnym zdrowiem. Zdrowiem osiągniętym dzięki mądrości organizmu i jego działaniach. Zdrowiem osiągniętym dzięki zrozumieniu tych działań (a co za tym idzie - stworzeniu takich warunków, w których zostaną podjęte) i nieprzeszkadzaniu w nich. Zdrowiem wziętym po prostu we własne ręce.
Żeby do tego dojść, trzeba nieco zmienić swój sposób postrzegania świata, w szczególności medycyny. Fundamentalną rolę odgrywa tutaj wyzbycie się pacjenckiego sposobu myślenia. Jest to możliwe, jeśli zrozumie się zgromadzoną na portalu i w książkach wiedzę. A do tego trzeba czytać, czytać, czytać - co wszyscy Ci polecamy.


Na początek, tak adekwatnie do tematu:
www.bioslone.pl/profilaktyka-zdrowotna/idea-mikstury-oczyszczajacej
http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
http://www.bioslone.pl/node/17
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #12 : 18-10-2011, 20:35 »

Kochana, mam podobne problemy do Ciebie, jestem też w podobnym wieku.
Jak mam okres , to po prostu umieram. Póki co bez tabletek obyć się nie mogę.
Natomiast jeśli chodzi o wzdęcia itp, sprawa wygląda już całkiem nieźle - a miksturę piję niecałe
4 miesiące, KB wdrożyłam niedawno. Także głowa do góry. Zanim się obejrzysz będzie
o wiele lepiej. Tak przynajmniej jest u mnie. A mam jeszcze inne problemy  - z zatokami między innymi.
I wszystko powoli, powoli zmierza ku lepszemu. U Ciebie też tak będzie.
Trzymam kciuki smile
Zapisane
kkagga
« Odpowiedz #13 : 18-10-2011, 21:40 »

Dzięki smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!