Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 10:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ssanie oleju a źródła naukowe  (Przeczytany 53825 razy)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #20 : 20-10-2011, 12:47 »

To po prostu naukowy eksperyment, bez jakiejkolwiek przesady. Zwięzły opis, według którego każdy może go przeprowadzić. Nie potrzeba tu podwójnie ślepej próby, randomizacji, efektu placebo, skali Jadada, kryteriów Hilla, jak to mam miejsce w medycznej hochsztaplerce, zwanej eksperymentem medycznym.

Podobny eksperyment przeprowadził tata Mariam38.

Mój tata (76lat) zrobił sobie jakieś badanie i wykazało, że ma osteoporozę. Potem zrobił je jeszcze raz, i znów ten sam wynik. Poziom parathormonu i inne badania z krwi wyszły w normie.
Dla mnie najważniejszym badaniem było to, kiedy niedawno tata spadł z drzewa - z 3-4 metrów wysokości i nic mu się nie stało.
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #21 : 20-10-2011, 13:38 »

Wróciłem ze sklepu z super, hiper klawiaturą, stworzoną na podstawie badań naukowych. Śmiga aż miło.
A co gdyby rośliny oplute czystym olejem wypaliło podobnie jak te oplute bairdowymi toksynami?
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #22 : 20-10-2011, 14:12 »

Od czystego oleju roślin nie wypaliło. Zapomniałem o tym napisać. Przeprowadzałem również próby z przepracowanym olejem silnikowym. Nie spowodował nawet w połowie takiego spustoszenia a ponadto już dawno wszystko odrosło.
Plułem na wprost, jak wieje to trzeba się pochylić żeby nas nie obryzgało msn-wink
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #23 : 20-10-2011, 14:14 »

Randomizacja kojarzy mi się z czymś przypadkowym.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #24 : 20-10-2011, 18:34 »

Baird, w związku z tym, co napisałeś powyżej, mam pytanie, czy czujesz w ustach posmak metalu?
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #25 : 20-10-2011, 19:11 »

W związku z czym? Chyba nie pomyślałaś, że ssałem olej silnikowy, w dodatku przepracowany msn-winkmsn-winkmsn-wink
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #26 : 20-10-2011, 19:22 »

Pytam o ssanie oleju spożywczego msn-wink
Zapisane
Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #27 : 21-10-2011, 05:28 »

Randomizacja koniecznie potrzebna a jeszcze w badaniu trzeba zastosować podwójnie ślepą próbę. Nic tylko przyjdzie się opluć.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #28 : 21-10-2011, 06:52 »

Baird, w związku z tym, co napisałeś powyżej, mam pytanie, czy czujesz w ustach posmak metalu?

Nie czułem nigdy posmaku metalu.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #29 : 21-10-2011, 07:50 »

Baird, w związku z tym, co napisałeś powyżej, mam pytanie, czy czujesz w ustach posmak metalu?

Metaliczny smak miałam na początku, już nie pamiętam, na jakim oleju wtedy byłam, ale przypuszczam, że na oliwie, minęło bezpowrotnie. Odstaw wszystko, zacznij po przerwie od śladowych ilości MO na bazie oliwy, ale bez cytryny, a potem stopniowo wprowadzaj cytrynę.
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #30 : 21-10-2011, 08:25 »

Tak, teraz odstawiłam miksturę, wracam do picia jutro. Obecnie jestm na oleju lnianym budwigowym, który niestety szybko traci świeżość.
« Ostatnia zmiana: 21-10-2011, 08:27 wysłane przez Amelia » Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #31 : 21-10-2011, 16:42 »

Ssanie oleju to jest poważna metoda detoksykacyjna. Jest podobna do metody NIA, tylko mniej inwazyjna w ustrój.
  
Gdzieś czytałem na forum, jak gość żuł sobie olej (słonecznikowy?) - w trakcie oglądania meczu piłkarskiego - przez około 40 minut. Pewnie żułby go sobie dalej, gdyby nie strzelono gola. Strzelona bramka wprowadziła owego kibica w takie duże emocje, że biedny ten cały syf połknął. Prawdopodobnie reszty meczu nie obejrzał, bo go pogotowie odwiozło do szpitala, rzekomo w stanie silnego zatrucia.
Jak rozumiem, ssanie oleju, jest metodą oczyszczania organizmu (twarzoczaszki) nie obciążającą wątroby (plucie przez ramię) msn-wink. A to znaczy, że podczas infekcji, kiedy wstrzymujemy się od picia MO, ssanie oleju jest czynnością wspomagającą organizm w oczyszczaniu. Jeżeli się mylę, proszę o wytłumaczenie.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #32 : 21-10-2011, 16:51 »

Jak rozumiem, ssanie oleju, jest metodą oczyszczania organizmu (twarzoczaszki) nie obciążającą wątroby (plucie przez ramię) msn-wink. A to znaczy, że podczas infekcji, kiedy wstrzymujemy się od picia MO, ssanie oleju jest czynnością wspomagającą organizm w oczyszczaniu. Jeżeli się mylę, proszę o wytłumaczenie.

W czasie infekcji oczyszczamy się bez wspomagania. Jeśli objawy oczyszczania, jakim jest infekcja, są zbyt uciążliwe to łagodzimy je. Na pewno w czasie infekcji nie podkręcamy oczyszczania poprzez inne metody.

Ale, Dusiu, jak masz mało wrażeń to spróbuj i napisz nam o tym msn-wink. Innymi słowy przeprowadź badanie naukowe na grupie ochotników w liczbie 1. smile Bez randomizacji.
« Ostatnia zmiana: 21-10-2011, 16:53 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #33 : 21-10-2011, 17:38 »

W czasie infekcji oczyszczamy się bez wspomagania. Jeśli objawy oczyszczania, jakim jest infekcja, są zbyt uciążliwe to łagodzimy je. Na pewno w czasie infekcji nie podkręcamy oczyszczania poprzez inne metody.

Ale, Dusiu, jak masz mało wrażeń to spróbuj i napisz nam o tym msn-wink. Innymi słowy przeprowadź badanie naukowe na grupie ochotników w liczbie 1. smile Bez randomizacji.
Dzięki za wytłumaczenie. Obecnie mam infekcję i ssanie oleju powoduje u mnie złagodzenie bólu gardła. Zgłaszam się na ochotnika, jeśli zaobserwuję inne objawy, na pewno napiszę.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
scorupion
« Odpowiedz #34 : 21-10-2011, 20:38 »

Tak mnie zafrapował ten eksperyment, że dziś rozpocząłem plucie. Zobaczymy.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #35 : 21-10-2011, 20:54 »

Tak mnie zafrapował ten eksperyment, że dziś rozpocząłem plucie. Zobaczymy.
Jeśli będziesz pluł przez zęby a przekroczysz odległość 9 metrów, to przy okazji pobijesz rekord w pluciu przez zęby na odległość. Co to była za księga rekordów... nie pamiętam.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.359

« Odpowiedz #36 : 21-10-2011, 21:20 »

Tak mnie zafrapował ten eksperyment, że dziś rozpocząłem plucie. Zobaczymy.

Czy plujesz na trawę, czy do doniczki?
Zapisane
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #37 : 21-10-2011, 23:03 »

Tak mnie zafrapował ten eksperyment, że dziś rozpocząłem plucie. Zobaczymy.

Tylko nie na klawiaturę. Bo kolejną spaprasz.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #38 : 22-10-2011, 06:43 »

A ja tylko dodam, że u mnie wciąż NIC nie odrosło. Cały czas jestem pod wrażeniem "mocy" ludzkiego pystycydu.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
scorupion
« Odpowiedz #39 : 22-10-2011, 08:51 »

Pluję na trawę dwukrotnie. Najpierw czystym olejem, a obok tym po ssaniu.
To znaczne poświęcenie z mojej strony, bo kiedyś, jak pod wpływem Tombaka zacząłem ssać olej, to ciężko się rozchorowałem.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!