Niemedyczne forum zdrowia
19-03-2024, 11:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oliwa z oliwek i inne oleje w MO - czym warto sugerować się przy ich wyborze  (Przeczytany 18412 razy)
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #20 : 24-10-2011, 09:12 »

Cytat
Chyba się nie rozumiemy.
Nie "chyba", ale z całą pewnością. Żeby się zrozumieć potrzebne są dobra wola, pozytywne nastawienie, życzliwość, elastyczność, empatia, itd. Przyjęcie założenia, że ludzie dzielą się na mądrych (tzn. tych, którzy bezkrytycznie przyjmują Pańskie poglądy), i resztę (czyli głupich-pacjentów) wyklucza porozumienie z tymi drugimi. To oczywiste.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 24-10-2011, 09:21 »

Nie rozumiemy się z zupełnie innego powodu. Otóż ja nie mam swoich, a więc subiektywnych poglądów. Że ludzie dzielą się na mądrych i głupich to nie pogląd, tylko wynik wnikliwej obserwacji - prawda, która ze swej natury jest wredna i nie każdemu się podoba.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #22 : 24-10-2011, 12:15 »

Cytat
Odkąd czytam forum nikomu nie udało sie jej podważyć, nawet cześciowo.

Może tego nie zauważyłeś?
Zapisane
Monique
« Odpowiedz #23 : 24-10-2011, 12:22 »

Cytat
Odkąd czytam forum nikomu nie udało sie jej podważyć, nawet cześciowo.

Nie udało się podważyć, bo ludzie nie są dopuszczani do głosu, każde argumenty to głupota, każdy, kto wątpi jest idiotą, pacjentem.
Ludzie siedzą cicho, bo się boją, i tyle w temacie.


Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #24 : 24-10-2011, 12:34 »

Pewnie, że mogłem nie zauważyć. Jeśli jest coś takiego to pokażcie mi te słabe miejsca. Sam nieźle kombinuję, ale nie mogę póki co ich znaleźć.
Moniqe, a niby czego się boją?
« Ostatnia zmiana: 05-04-2012, 21:43 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Travis
« Odpowiedz #25 : 05-04-2012, 18:51 »

Będąc w sklepie oglądałem oliwę z oliwek właśnie i wiedziałem tyle by patrzeć na ciemne szklane butelki, ale prawie wszystkie są takie...
Poleciłby ktoś konkretną markę? Tak do 750ml/30zł.
« Ostatnia zmiana: 05-04-2012, 21:43 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Wrady
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #26 : 13-04-2012, 21:22 »

Ja również poproszę o podanie konkretnych, najlepiej wypróbowanych w MO marek oliwy z oliwek.
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #27 : 13-04-2012, 21:31 »

Ja również poproszę o podanie konkretnych, najlepiej wypróbowanych w MO marek oliwy z oliwek.

Mam okazje poprawić to moje głupie pytanie post wyżej więc skorzystam, chociaż wszystko jest napisane na pierwszej stronie tego wątku. Oliwa powinna być po prostu w butelce ciemnego szkła, więcej wymagań nie ma.

Cytat
Z tego powodu do mikstury oczyszczającej używane są oleje o różnej lepkości kinematycznej*, dzięki czemu możemy regulować zasięg aktywności mikstury oczyszczającej w zależności od aktualnych potrzeb. Poza lepkością kinematyczną inne właściwości olejów używanych do mikstury oczyszczającej nie mają żadnego znaczenia.
http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/wlasciwosci-skladnikow-mikstury
« Ostatnia zmiana: 13-04-2012, 21:34 wysłane przez Travis » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!