Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 12:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Marsz Niepodległości  (Przeczytany 164651 razy)
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #180 : 23-02-2013, 17:22 »

Nie dorabiajcie teorii. Widziałem co najmniej kilka materiałów na ten temat w rozmaitych wiadomościach.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #181 : 23-02-2013, 17:24 »

Co w tych materiałach podano?
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #182 : 23-02-2013, 17:50 »

Jeżeli chodzi o sprawy 'narodowościowe' polecam czasem poczytać blog Mizi http://miziaforum.wordpress.com/
wszystko szczere co prawda pisane bez zasad ortografii.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #183 : 23-02-2013, 18:41 »

Co w tych materiałach podano?
Szczegółów nie pomnę, ale tyle, co podał Machos zdołałem tam bez trudu wychwycić. Plus informacja, że rząd, wskutek tych zamieszek, ustąpił.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #184 : 23-02-2013, 19:08 »

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje?
Zapisane
Eovo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 01.01.2010
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #185 : 23-02-2013, 19:45 »

Cytat
chodzi o sprawy 'nar

Słuszny protest 3 marca .
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #186 : 23-02-2013, 19:49 »

Nie dorabiajcie teorii. Widziałem co najmniej kilka materiałów na ten temat w rozmaitych wiadomościach.

Tak? Szkoda, że nic nie powiedzieli w teleexpresie, itd. Ja przypadkiem trafiłem na informację o ustąpieniu rządu w Bułgarii i to wcale nie na WP, Onecie, czy Interii, a to właśnie te portale są masowo przeglądane. W masowej tv też nie ma info, tylko zdawkowo w biznes TVN, czy w TVP info, króciutko i nie wszędzie, a już na pewno nie w "masówce". Tak samo wspomniano o kilkunastu tysiącach Polaków parę miesięcy temu, którzy wspierali Węgrów w Budapeszcie w zeszłym roku.

Ponadto realizuję codziennie wiadomości Eurozetu, czyli Radia Zet, która to stacja co godzinę dostarcza nam wiadomości. Każdego dnia w tygodniu oprócz sobót i niedziel słucham od pięciu do ośmiu wydań wiadomości z kraju i ze świata. Niczego się nie dowiedziałem, po prostu nieczego na ten temat. Skoro Zetka nie podaje tych informacji, to znaczy, że mówią to co mają mówić i przygotowują do stacji regionalnych to, co mają przygotowywać.

Dziś spytałem kilku osób, co wiedzą na ten temat i okazuje się, że nic nie wiedzą, za to wiedzą dużo o Pistoriusie, czy o matce Madzi. Mój ojciec, namiętny, wielogodzinny eksplorer mainstreamu tv nic nie wie o wydarzeniach z Bułgarii.

Ktoś kto szuka po internecie, owszem znajdzie informacje na portalach drugiego i trzeciego obiegu, ale ja zdaję sobie sprawę, że obok mnie z tysiąc kolejnych osób nie ma o tym zielonego pojęcia, tak jak nie ma pojęcia o Biosłone.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #187 : 23-02-2013, 20:04 »

Bułgaria nie ma znaczenia i nikogo nie obchodzi, dlatego nie ma informacji. Zerowa wartość komercyjna takich informacji powoduje, ze w komercyjnych mediach jest cisza. Musieli by się bardziej wysilić, żeby o nich gadać np. krew albo cycki z tych banalnych ale skutecznych. Tu akurat nie widzę manipulacji.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #188 : 23-02-2013, 21:06 »

Cytat
Tak? Szkoda, że nic nie powiedzieli w teleexpresie, itd. Ja przypadkiem trafiłem na informację o ustąpieniu rządu w Bułgarii i to wcale nie na WP, Onecie, czy Interii, a to właśnie te portale są masowo przeglądane. W masowej tv też nie ma info, tylko zdawkowo w biznes TVN, czy w TVP info, króciutko i nie wszędzie, a już na pewno nie w "masówce". Tak samo wspomniano o kilkunastu tysiącach Polaków parę miesięcy temu, którzy wspierali Węgrów w Budapeszcie w zeszłym roku.
Nie dam głowy, ale wydaje mi się, że widziałem na ten temat materiał w "Wiadomościach". Dwa, może trzy dni temu? Można by to sprawdzić, ale to już robota dla kogoś kto ma czas i ochotę, bo z tego co wiem w internetowych archiwalnych wydaniach programów TVP nie ma opcji przewijania, a przynajmniej dopóki film się nie załaduje w całości. Mam na tyle wolne łącze, że nigdy jeszcze w całości mi się nie załadował zanim go wyłączyłem, więc nie wiem smile.

Gibbonie, co to za przesłuchanie? Nie mam zielonego pojęcia kiedy. Piszę tylko, że to nieprawda, że "o tym w zasadzie nie ma informacji", a tym bardziej, że panuje na ten temat jakaś cenzura, ponieważ widziałem na własne oczy materiał w głównym wydaniu popularnego serwisu informacyjnego. Pokazywali tam m.in. zakrwawionego mężczyznę, który się żalił, że kilku policjantów się na niego rzuciło i lało bez opamiętania.

A że Bułgaria "nikogo nie obchodzi", to inna rzecz i "tu akurat" zgadzam się z Irkiem.
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #189 : 24-02-2013, 02:22 »


Tak? Szkoda, że nic nie powiedzieli w teleexpresie, itd. Ja przypadkiem trafiłem na informację o ustąpieniu rządu w Bułgarii i to wcale nie na WP, Onecie, czy Interii, a to właśnie te portale są masowo przeglądane.

No akurat te portale moim zdaniem zdaja sie miec charakter bardziej plotkarski, niz rzeczowy - dziennikarski. To co prezentuja i podkreslaja w swoich newsach oddaje zapotrzebowanie duzej czesci ich czytelnikow (czytaj duzej czesci naszego spoleczenstwa).

Ale tez nie przesadzajmy, bo ta informacja nie byla ukryta ;-)patrz: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-premier-bulgarii-zlozyl-dymisje-swojego-rzadu,nId,935278 http://tvp.info/informacje/swiat/bulgarski-parlament-przyjal-dymisje-rzadu/10170478 a w RP mozna bylo przeczytac o dymysji juz w srode z rana http://www.rp.pl/artykul/982597.html
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #190 : 24-02-2013, 07:09 »

Żadne przesłuchanie, pytam bo nie oglądam wybiórczoności. Zamieszki wybuchły w poniedziałek. Prawdopodobnie do środy masowce nie ćwierknęły ani słowem. Zastanawiające. Teraz może udajmy się nieco na lewo - czego można było dowiedzieć się dotychczas z mendiów na temat sytuacji na Islandii?
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #191 : 19-03-2013, 16:49 »

No prosze.... jedni z organizatorow slynnego w Polsce marszu "na swojej stronie internetowej chwalą się uczczeniem powstania w 1939 r. faszystowskiej Słowacji" - komentarz chyba zbedny.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,13590898,Dzialacze_ONR_uczcili_powstanie_faszystowskiej_Slowacji.html#LokKrajTxt
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #192 : 19-03-2013, 17:43 »

No prosze.... jedni z organizatorow slynnego w Polsce marszu "na swojej stronie internetowej chwalą się uczczeniem powstania w 1939 r. faszystowskiej Słowacji" - komentarz chyba zbedny.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,13590898,Dzialacze_ONR_uczcili_powstanie_faszystowskiej_Slowacji.html#LokKrajTxt
Z pewnością zbędny, ponieważ to tak, jakby się ekscytować, że Polska Partia Pracy uczciła 1 maja albo 22 lipca. Przecież ONR (zwłaszcza "Falanga") od samego początku aż do dziś opowiadał się za ustrojem faszystowskim i to nie jest chyba żadna tajemnica? Inna rzecz, że przeciętny człowiek nie ma pojęcia czym się faszyzm różni(ł) od nazizmu. Dlatego nie rozumiem w czym rzecz i co to za sensacja. Może jednak jakiś komentarz? msn-wink

Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #193 : 19-03-2013, 18:21 »

Cytat
Może jednak jakiś komentarz?
W przypadku Tanzanii byłby to wyklęty powstań ludu ziemi.
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #194 : 19-03-2013, 18:33 »

Inna rzecz, że przeciętny człowiek nie ma pojęcia czym się faszyzm różni(ł) od nazizmu. Dlatego nie rozumiem w czym rzecz i co to za sensacja.

Wlasnie w tym rzecz, ze mase ludzi maszeruje nieswiadomie (moim zdaniem) za grupa ktora propaguje i popiera ideologie ktore wyrzadzily tyle zlego... ta sensacja ma o tyle znaczenie, ze moze co poniektorzy otworza oczy. A czy ktos odroznia nazizm od faszyzmu... w tym konkretnym kontekscie nie ma znaczenia.
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #195 : 19-03-2013, 18:33 »

Cytat
Może jednak jakiś komentarz?
W przypadku Tanzanii byłby to wyklęty powstań ludu ziemi.

Jak tam Nowy Panie Tuwim... tlumy juz za Toba maszeruja?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #196 : 19-03-2013, 18:44 »

To nie Tuwim, autor nieznany.
Tłumy zawsze maszerują za socjalistami, aby tylko nie brać odpowiedzialności za siebie.
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #197 : 19-03-2013, 18:50 »

To nie Tuwim, autor nieznany.
Google Twoim przyjacielem
http://pl.wikiquote.org/wiki/Julian_Tuwim

Cytat
Tłumy zawsze maszerują za socjalistami, aby tylko nie brać odpowiedzialności za siebie.


Nie wiem skad ta "madrosc"...  
« Ostatnia zmiana: 19-03-2013, 18:57 wysłane przez Tanzania » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #198 : 19-03-2013, 19:20 »

Żadna mądrość, to fakt.
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #199 : 20-03-2013, 14:10 »

Żadna mądrość, to fakt.

Co najwyzej, to Twoja opinia ;-)
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!