Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 10:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Marsz Niepodległości  (Przeczytany 165160 razy)
scorupion
« Odpowiedz #40 : 15-11-2011, 08:18 »


Takze my nie jestesmy lepsi od Niemcow czy jakiejkolwiek innej narodowosci...


Jasne, rozpętaliśmy kilka wojen światowych, wymordowaliśmy w potwornych męczarniach pół Europy i niemalże cały jeden naród itp, itd.
Kim ty jesteś?
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #41 : 15-11-2011, 09:06 »

MARSZ NIEPODLEGLOSCI 2011 - ZAMIESZKI NA PL. KONSTYTUCJI
http://www.youtube.com/watch?v=ilH3r7-XaPU
Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #42 : 15-11-2011, 09:08 »

Oświadczenie Oddziału Stołecznego:
http://nowaprawica.org.pl/home/item/owiadczenie-oddziau-stoecznego
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #43 : 15-11-2011, 10:32 »


Jasne, rozpętaliśmy kilka wojen światowych, wymordowaliśmy w potwornych męczarniach pół Europy i niemalże cały jeden naród itp, itd.

Wojny wywołuja LUDZIE, a nie Narody. Bardzo często są to konkretne jednostko robiące to w ramach "władzy" którą inni LUDZIE im ją dali. Oczywiście zaistnienie takich sytuacji jest uwarunkowane wieloma czynnikami.

Cytat
Kim ty jesteś?

A jak myślisz?
Zapisane
Timbuktu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12.02.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 225

Oddajcie mi moje włosy wy złodzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #44 : 15-11-2011, 10:55 »


Organizatorzy marszu:
Mlodziez Wszechpolska - organizacja o podlozu nacjonalistycznym.
ONR - Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) – narodowo-radykalne, nacjonalistyczne i antysemickie.

Dzialalnosc Antify nie jest skierowana przeciwko marszom z okazji Narodowego Swieta Niepodleglosci, a ideom propagowanym przez glownych organizatorow.

Blokada Antify była nielegalna, nie dostali zgodę na blokowanie. Tylko dzięki zdradzieckiemu reżimowi blokersi nie poszli siedzieć. Jakkolwiek by określić idee propagowane przez głównych organizatorów to prawda jest taka, że są dopuszczalne w Polsce, dowód: nie poszli siedzieć. Antifa uzurpowała sobie prawo do sądzenie i użycie przemocy. To sfera idei. A teraz sfera rzeczywista.
W marszu przeszło około 20 tys. ludzi z pl. Konstytucji pod pomnik Dmowskiego. W trakcie przechodzenia nie było żadnych zadym ani kontrowersji ale nie była też policja ochraniająca ani kamer medialnych. Zadymy na początku i finiszu marszu należy wyjaśnić ale wszystko wskazuje na to, że była prowokacja. Najpierw ze strony władz miasta, potem policji, następnie pewnych grup ludzi nie zainteresowanych świętowaniem Niepodległości w formie marszu.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #45 : 15-11-2011, 11:48 »

Cytat
Takze my nie jestesmy lepsi od Niemcow czy jakiejkolwiek innej narodowosci...

My to znaczy kto? Biorąc pod uwagę historię narodu to tak jesteśmy lepsi zdecydowanie.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #46 : 15-11-2011, 11:55 »

http://www.youtube.com/v/4iSwjKupCO0
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #47 : 15-11-2011, 11:58 »

Cytat
Także my nie jesteśmy lepsi od Niemców czy jakiejkolwiek innej narodowości...

"My" - to znaczy kto? Biorąc pod uwagę historię narodu, to tak - jesteśmy lepsi zdecydowanie.

I tu jest właśnie różnica w naszym postrzeganiu, dla mnie nie ma lepszych i gorszych, wszyscy są równi...  

Historia, moim zdaniem, powinna uczyć jak postępować w przyszłości, a nie różnicować na lepszych i gorszych...

A co do wypowiedzi Timbuktu... Czytając ją przypomniały mi się teksty propagandowe z lat komuny. Zdradziecki reżim... prowokacja policji... prowokacja władz miasta... szkoda słów.
« Ostatnia zmiana: 26-11-2011, 01:22 wysłane przez Solan » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #48 : 15-11-2011, 12:06 »

I tu jest wlasnie roznica w naszym postrzeganiu, dla mnie nie ma lepszych i gorszych, wszyscy sa rowni...  

Historia, moim zdaniem powinna uczyc jak postepowac w przyszlosci, a nie roznicowac na lepszych i gorszych...

A co do wypowiedzi Timbuktu... czytajac ja.. przypomnialy mi sie teksty propagandowe z lat komuny. zdradxziecki rezim.. prowokacja policji.. prowokacja wladz miasta... szkoda slow..

Jesteś przeciętnym matołem to widać. Zamiast wartościować rzeczywistość i wyciągać wnioski ty wychwalasz bezmyślność. Wojny są właśnie przez takich jak ty. I pewnie się oburzasz na brak demokracji na Białorusi...

Proponuję raz jeszcze obejrzeć materiał, chociażby ten link który podałem w ostatnim wpisie. I teN:

http://www.youtube.com/watch?v=JzChQ7P2_Nw
« Ostatnia zmiana: 15-11-2011, 12:09 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #49 : 15-11-2011, 12:13 »


Jesteś przeciętnym matołem to widać.

Typowe... ;-) Ta wypowiedz konczy moja konwersacje z Toba...  nie bede sie znizal do poziomu takiej dyskusji.

Cytat
Zamiast wartościować rzeczywistość i wyciągać wnioski ty wychwalasz bezmyślność. Wojny są właśnie przez takich jak ty. I pewnie się oburzasz na brak

Tacy ludzie jak ja, w przypadku wojny nie biora broni do reki... bzdury wiec pleciesz.

EOD
Zapisane
Maja
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 01. 2010
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #50 : 15-11-2011, 12:50 »

Laokoon proszę opróżnij skrzynkę.

Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #51 : 15-11-2011, 13:08 »


Jesteś przeciętnym matołem to widać.

Typowe... ;-) Ta wypowiedz konczy moja konwersacje z Toba...  nie bede sie znizal do poziomu takiej dyskusji.

Cytat
Zamiast wartościować rzeczywistość i wyciągać wnioski ty wychwalasz bezmyślność. Wojny są właśnie przez takich jak ty. I pewnie się oburzasz na brak

Tacy ludzie jak ja, w przypadku wojny nie biora broni do reki... bzdury wiec pleciesz.

EOD

Jesteś żałosnym tchórzem. Nie musisz się zniżać do mojego poziomu ponieważ musiałbyś wyleźć z tego gówna w którym siedzisz.

Przez takich jak ty bezmyślnych typów są wojny.
« Ostatnia zmiana: 15-11-2011, 13:10 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #52 : 15-11-2011, 14:23 »

http://www.youtube.com/watch?v=ilH3r7-XaPU
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.360

« Odpowiedz #53 : 15-11-2011, 16:19 »


Dzialalnosc Antify nie jest skierowana przeciwko marszom z okazji Narodowego Swieta Niepodleglosci, a ideom propagowanym przez glownych organizatorow.

Czyli działalność Antify polega na potępianiu zacnych celi, jak na przykład miłość do Ojczyzny, a propagowaniu szczucia innych nacji, w tym hitlerowców, przeciwko własnym braciom - Polakom. Gratuluję dobrego smaku. 
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #54 : 15-11-2011, 16:37 »


Dzialalnosc Antify nie jest skierowana przeciwko marszom z okazji Narodowego Swieta Niepodleglosci, a ideom propagowanym przez glownych organizatorow.

Czyli działalność Antify polega na potępianiu zacnych celi, jak na przykład miłość do Ojczyzny, a propagowaniu szczucia innych nacji, w tym hitlerowców, przeciwko własnym braciom - Polakom. Gratuluję dobrego smaku. 

Twoja intepretacja... ale jak przekrecasz moje slowa ta intepretacja, to moze zajrzyj na Wiki i poczytaj o Antifie, Obozie Narodowo-Radykalnym i Młodzieży Wszechpolskiej, a pozniej sprobuj wysunac wnioski jeszcze raz.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #55 : 15-11-2011, 16:38 »

http://www.youtube.com/watch?v=tkLe0RFGijM

Cytat
„Pójdźmy zawrzeć przymierze z narodami, które mieszkają wokoło nas. Wiele złego bowiem spotkało nas od tego czasu, kiedyśmy się od nich oddalili”. Słowa te w ich mniemaniu uchodziły za dobre.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #56 : 15-11-2011, 19:20 »

obecny patriotyzm bardzo czesto przybiera forme faszyzmu...
Moje dziecko nauczyło się w przedszkolu takiego samego wierszyka jak to, które mówi w filmiku poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=qTil37BuidI

Aż strach pomyśleć, że za chwilę moje dziecko i to dziecko z filmiku ktoś nazwie faszystą, nie mówiąc już o rodzicach, nauczycielach...

Nie uwazacie, ze troche przesadzacie? Niemieccy dzialacze Antify przyjechali na zaproszenie naszych dzialaczy... ot cala filozofia. Dodawanie szerszego, "zagrozeniowego sensu politycznego" to chyba juz troszke... chore?
Łoj tam! Nie czepiajcie się Tanzanii, to w końcu tylko trochę pał, kijów baseballowych, żeby wziąć udział w pokojowym, kolorowym marszu.

« Ostatnia zmiana: 15-11-2011, 19:23 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Timbuktu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12.02.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 225

Oddajcie mi moje włosy wy złodzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #57 : 15-11-2011, 19:21 »

A co do wypowiedzi Timbuktu... czytajac ja.. przypomnialy mi sie teksty propagandowe z lat komuny. zdradxziecki rezim.. prowokacja policji.. prowokacja wladz miasta... szkoda slow..

I kto to mówi. Za komunę patriotów i narodowców kazano nazywać faszystami. Ta linia jest kontynuowana przez lewacką opcję do dziś.
Różnica między tym co stwierdziłem a propagandą komunistyczna jest taka że opieram się na dowodach i przesłankach. Pewnie nawet nie raczyłeś się zapoznać z wrzuconymi tutaj materiałami. Cały internet (przynajmniej środowiska ceniące prawdę) huczy od tego.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/376100_10150388897584424_321264489423_7967898_1756826057_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/320676_10150376924079302_141833139301_8555764_162723643_n.jpg

Skoro przeczytałeś moją wypowiedz to jak skomentujesz mój zarzut dotyczący uzurpowania prawa przez blokersów? Zgadzasz się, że nikt im nie dał pozwolenie na zablokowanie marszu Niepodległości? Czy to normalne, że policja nie rozgoniła to nielegalne zgromadzenie? Czy to normalnie, że policja pozwoliła na spalenie wozu TVN stojąc 100-200 metrów dalej?

Sądząc po twoim ripoście uważasz, że obecny reżim dobrze dba o interesy swoich obywateli? 2mln Polaków uciekło od 2004r. a w 140mln Rosji w ciągu 10lat tylko 1,3mln. Gaz łupkowy sprzedany za 1/10. Więcej dowiesz się winnym wątku. Dowodów zdrady jest więcej niż dość.


http://www.youtube.com/user/NEkranTV#p/u/0/4iSwjKupCO0
"Piechur23 (1 godzinę temu)
To najlepszy film jaki obejrzałem! Zasługuje na emisje w telewizji, chociaż z drugiej strony to chyba telewizja nie zasługuje żeby go emitować! "
« Ostatnia zmiana: 15-11-2011, 19:25 wysłane przez Timbuktu » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #58 : 15-11-2011, 19:30 »

Jeszcze trochę i dzięki UE, a przede wszystkim naszym na zawołanie UE zapomnimy o nauce takich wierszy w szkołach.

http://www.youtube.com/watch?v=5TxWV9tiUXg&feature=related

Dziś znajoma opowiadała mi, że córka znajomego ma w szkole lekturę (nie pamietam, czy obowiązkową) "Harry Potter". W każdym razie dzieci muszą przeczytać, bo będą kartkówki.
« Ostatnia zmiana: 15-11-2011, 19:33 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Timbuktu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12.02.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 225

Oddajcie mi moje włosy wy złodzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #59 : 15-11-2011, 20:08 »

"PROWOKUJECIE tłum, co jest taktycznie po prostu niedopuszczalne!"

Cała wypowiedź z forum policyjnego napisana przez żołnierza, który był na Marszu Niepodległości:

""Witam wszystkich,

Do zabrania głosu w tej dyskusji skłoniły mnie trzy kwestie:

a) też jestem na garnuszku budżetówki, tylko mój jest napełniany przez "MONar"
b) byłem na Marszu
c) prześledziłem zapisy wideo dostępne w Sieci.

Pierwsze pytanie. Panowie, do jasnej cholery, kto Was uczy "pracy z tłumem"? Jak można sobie pozwolić na tak nieprofesjonalne "wejście z buciorami" w spokojny tłum (pomnik Dmowskiego - tam byłem pod koniec Marszu)? Ludzie wokół mnie byli zupełnie neutralni ale po "wejściu" Policji poleciały mocne wiązanki. W mojej pracy często mieliśmy do czynienia z tłumem, z którego strony butelki, kamienie i wyzwiska to najmniejsze zło, jakie mogło się nam przytrafić. Gdybyśmy się zachowali wobec niego tak, jak Policja blokująca wejście na Plac Konstytucji (potem też wyjścia), to pożylibyśmy może z godzinę.

Drugie pytanie. O jakim sukcesie Wy mówicie? To była totalna klęska. Banda, może ze 200 gówniarzy, pusza Wam z dymem ileś tam radiowozów. Gazujecie się sami nawzajem, jak ostatnie niedojdy! Na filmach widać zagubionych, płaczących od gazu gliniarzy. Gdyby moi ludzie tak się załatwili na jakiejkolwiek akcji, to nie wystawiliby nosa za bramę bazy do końca zmiany! Przecież, gdyby przeciwko Wam ruszyło nie te kilku wyrostków tylko 5% tego tłumu, to by Was po prostu roznieśli na strzępy!

Trzecie pytanie. [/Żalicie się, że Wam zabronili lać z gładkiej lufy w taki tłum? Czy Wyście do reszty oszaleli? Widzieliście kiedyś, co się dzieje z kilkutysięcznym tłumem, który usłyszy strzały z broni palnej? Nie wiem, czy starczyłoby w Warszawie karetek, żeby wywieźć stamtąd wszystkich stratowanych. A jakby ruszyli np. w Waszą stronę, to wątpię żeby ktoś "brał jeńców".

Podsumowując. Dopiero na końcu winię szeregowych policjantów. Ktoś ich przecież powinien wyszkolić i wyposażyć. Nie wystarczy ubrać młodych chłopaków w ograniczającego ruchy żółwia i dać do ręki pałkę. Za burdel, jaki widziałem wyiniłbym tych, którzy zajmowali się dowodzeniem od szczebla drużyny i wyżej. Dlaczego? Dlatego:

1. Brak jest JAKIEGOKOLWIEK pomysłu na PREWNCYJNE zachowania.
2. PROWOKUJECIE tłum, co jest taktycznie po prostu niedopuszczalne!
3. Dajęcie się zaszachować GARSTCE gówniarzy, co z kolei jest wręcz żałosne.
4. Potem, "przy kamerach", lejecie kogo popadnie i jak popadnie dając popis braku opanowania i pożywkę dla mediów. A po takich akcjach wielkie zdziwienie, że 92% społeczeństwa uważa, że Policja "źle wykonuje swoje obowiązki".

Gdzie byli dowódcy? Kto tak fatalnie zaplanował ten burdel i kto poniesie za to odpowiedzialność?

Na koniec pytanie najważniejsze. Co się stanie, jeżeli kiedyś przeciwko Wam ruszy nie 200 gówniarzy, jak było w Warszawie, tylko 2000 równie zdesperowanych gości? Przecież Was zadepczą!

Niemożliwe? To zobaczcie na relacje z greckich ulic i przypomnijcie sobie o nich, kiedy za kilka miesięcy zadłużenie przekroczy magiczne 55% i Tuski podniosą VAT do 25%, a zaraz za tym pójdą cięcia socjalne. To Wy staniecie w pierwszym szeregu przeciwko wkurzonemu tłumowi. Zajścia z Marszu będą przy tym tylko lekką zaprawą!

Warszawa dała dowód, że w razie buntu wewnętrznego na miarę Grecji, Policja nie ma żadnego przygotowania i pomysłu, jak bez rozlewu krwi spacyfikować ulice. Co gorsza, w Polsce jest "potencjał w narodzie". Można piętnować "kiboli" i podobne środowiska ale należy się liczyć z tym, że w razie poważnej rozruby, w takiej Warszawie może stawić się nawet 100 tysięcy i więcej luda. I co wtedy zrobią? Wyślą nas żeby Was wspierać? Proszę bardzo - ale ja strzelać do rodaków nie będę!"

http://www.wykop.pl/ramka/944371/internetowe-forum-policyjne-zobacz-temat-ogien-na-placu-konstytucji/
« Ostatnia zmiana: 15-11-2011, 20:14 wysłane przez Timbuktu » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!