Niemedyczne forum zdrowia
01-05-2024, 05:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Teoria nie całkiem spiskowa.  (Przeczytany 32045 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #20 : 12-02-2012, 12:14 »

Cytat
Z tym jednak się nie zgodzę. Nie szepczę o tym, tylko staram się mówić głośno, wyraźnie i jak trzeba to DRUKOWANYMI LITERAMI. Uważam, że te spiski (GMO, leki chemiczne, wojny o ropę i pola makowe, itp.), które szkodzą nam wszystkim, są efektem żądzy władzy i bogactwa niewielkiej grupy ludzi. Choć widząc ile złego oni czynią to przychodzi mi taka myśl, że może to jednak nie są ludzie a potwory, o których wspomina Icke.

Skoro czujesz taką potrzebę to rób co do Ciebie należy smile.
Tak czuję taką potrzebę. Uczę dzieci, informuję rodzinę, przyjaciół. Ci, którzy załapią, informują następnych. Takie domino. Szczególnie w kwestii oczyszczania organizmu, żywności i sposobu żywienia, bo uważam, że ma to spory wpływ na nasze życie. Jeszcze dwa lata temu płatki i mleko (sklepowe) były pierwszym, porannym posiłkiem moich dzieci, drugie śniadanie chlebuś, bułeczki słodkie, na obiad kluchy, wieczorem ponownie chleb...brrr aż mną wstrząsa, jak sobie przypomnę, że tak trułem własne dzieci. A skąd wiem, że to była patologia? Dowiedziałem się dzięki jednemu słowu - "Biosłone", które uważam za kompendium wiedzy o zdrowiu. Całe szczęście, że Mistrz swojej wiedzy nie szeptał, lub co gorsza nie zachował dla siebie, tylko mówił i mówi nadal głośno i wyraźnie, bo byśmy dzisiaj byli Tom w czarnej dupie (za przeproszeniem).

Trochę odbiegliśmy od głównego tematu tego wątku, jakim jest średnia długość życia. Stwierdziłem, że oficjalne informacje GUS są manipulacją. Jeżeli Tom uważasz inaczej, to obal moją teorię, bo w kwestii tego, czy powinno się mówić ludziom o zagrożeniach tego świata, czy nie, nie dogadamy się. Nie chcę o tym z Tobą polemizować bo:http://www.youtube.com/watch?v=gCsOgoQnL8M&feature=fvwrel
Prawdę należy mówić tylko tym, którzy chcą ją usłyszeć - Seneka Młodszy
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #21 : 20-02-2012, 07:26 »

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11167620,Po_wywiadzie_z_Rostowskim__po_co_leczyc_starszych.html
 20-sto sekundowy wycinek rozmowy z bandytą rostowskim
Cytat
... no to niestety, mówmy o przykrych rzeczach, ale... eee... musi... przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa;.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #22 : 20-02-2012, 09:32 »

Hitler chciał przejąć władzę nad Europa i Światem. Po to byłą II Wojna Światowa. Ale z tym niszczeniem elit to się nie bardzo zgodzę. Większość czmychła w bezpieczne miejsca i już nie wróciła po wojnie. A takie akcje jak np. wymordowanie kilku profesorów na UW. to  prewencja przed ewentualnym oporem. Skutecznie zadziałało na elity. Z reszta Polska była wtedy bardzo uboga w tak zwane elity, a to z powodu ciągłego odpływu w ciągu ostatnich 100 lat zaborów, to się rusyfikowali, to germanizowali zależnie od zaboru.

Teź nie tak do końca. Wiele osób do kraju wróciło kiedy się odradzał. A źe nie wszyscy. Tak to właśnie jest.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #23 : 24-03-2012, 10:48 »

Hitler chciał przejąć władzę nad Europa i Światem. Po to byłą II Wojna Światowa. Ale z tym niszczeniem elit to się nie bardzo zgodzę. Większość czmychła w bezpieczne miejsca i już nie wróciła po wojnie. A takie akcje jak np. wymordowanie kilku profesorów na UW. to  prewencja przed ewentualnym oporem. Skutecznie zadziałało na elity. Z reszta Polska była wtedy bardzo uboga w tak zwane elity, a to z powodu ciągłego odpływu w ciągu ostatnich 100 lat zaborów, to się rusyfikowali, to germanizowali zależnie od zaboru.

Teź nie tak do końca. Wiele osób do kraju wróciło kiedy się odradzał. A źe nie wszyscy. Tak to właśnie jest.

To zależy jak zdefiniujesz pojecie elita. Dla mnie to  tylko szczyty Władzy, Kapitału i Kultury, a z tych to chyba mało kto wrócił a jeśli to wiadomo jak kończył.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #24 : 23-01-2013, 18:57 »

No i moja teoria upadła msn-wink.
http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/cztery-na-dziesiec-dziewczynek-urodzonych-w-tym-ro,1,5402320,artykul.html
Cytat
...dziewczynki urodzone w 2013 roku będą miały aż 40 proc. szans na dożycie 100 lat.
Wydłużenie średniej długości życia wynika głównie ze zmniejszenia śmiertelności okołoporodowej oraz z większej dostępności do opieki medycznej. Duże znaczenie odgrywa również stale wzrastający poziom edukacji, który przekłada się na zdrowszy styl życia.
Teraz trzeba tylko czekać na reakcję ZUS-u.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #25 : 23-01-2013, 20:12 »

Cytat
Teraz trzeba tylko czekać na reakcję ZUS-u.

http://emerytury.wp.pl/kat,7061,title,Jeszcze-wiekszy-kredyt-dla-ZUS,wid,15275159,wiadomosc.html
http://finanse.wp.pl/kat,61158,title,Polsce-grozi-bankructwo-bez-systemu-wsparcia-osob-starszych-i-niesamodzielnych,wid,15272077,wiadomosc.html

ZUS szlag trafia.
Rząd znalazł dużo pieniędzy na przyszłość: z jednej starej emerytury zrobią trzy, cztery nowe Smutny
Zapisane
Tramwaj_konny
Częsty gość
**


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #26 : 23-01-2013, 20:42 »

Czyli potwierdza to, co było od dawna mówione. Każdy musi sam oszczędzać na emeryturę.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #27 : 23-01-2013, 21:24 »

Cytat
Każdy musi sam oszczędzać na emeryturę
Czyli pić piwo i zbierać butelki.
Zapisane
Tramwaj_konny
Częsty gość
**


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #28 : 23-01-2013, 22:42 »

Nie kreśliłbym tutaj takich złowieszczych wizji. W zasadzie, od chwili podjęcia pierwszej pracy, wystarczy odkładać 10% swojej płacy netto, by utrzymać dotychczasowy poziom życia. Zakładając, że będziemy zarabiali średnią krajową, to odkładając co miesiąc 250 złotych, to odkładając przez 40 lat, zyskamy prawie 900 000 złotych msn-wink
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #29 : 23-01-2013, 22:56 »

Nie kreśliłbym tutaj takich złowieszczych wizji. W zasadzie, od chwili podjęcia pierwszej pracy, wystarczy odkładać 10% swojej płacy netto, by utrzymać dotychczasowy poziom życia. Zakładając, że będziemy zarabiali średnią krajową, to odkładając co miesiąc 250 złotych, to odkładając przez 40 lat, zyskamy prawie 900 000 złotych msn-wink
Frayer!
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Tramwaj_konny
Częsty gość
**


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #30 : 23-01-2013, 22:57 »

Frajerstwem to jest sądzić, że państwo nam cokolwiek da msn-wink
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #31 : 23-01-2013, 23:02 »

Dostaniesz tyle ile sobie weźmiesz.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #32 : 24-01-2013, 00:33 »

...odkładając co miesiąc 250 złotych, to odkładając przez 40 lat, zyskamy prawie 900 000 złotych msn-wink
Przy klikaniu zer, ręka Ci zadrżała, czy to najnowsze wyliczenia rodem z TVN24?
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Tramwaj_konny
Częsty gość
**


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #33 : 24-01-2013, 00:49 »

Nie, to magia niechrześcijańskiego wynalazku, jakim jest procent składany smile
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #34 : 24-01-2013, 03:47 »

Nie, to magia niechrześcijańskiego wynalazku, jakim jest procent składany smile
Może i niechrześcijański to wynalazek (nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem). Za to Twoja wiara w magię liczb, jest godna podziwu. Bo zakładając stałe oprocentowanie na poziomie 5%, nijak 900 000zł znaleźć nie potrafię. Raptem uzbierało się trochę ponad 300 000zł. Przy 120 000zł wpłaty własnej, no to kupa kasy wyszła. Do tego dochodzi inflacja, która przez 40 lat zeżre, tą jakże robiącą dzisiaj wrażenie kwotę.
http://www.czytosieoplaca.pl/systematyczne-oszczedzanie.html?kwota=250&wplata_typ=1&okres=40&oproc=5&kap_typ=1&inflacja=0&indeksacja=0&podatek_typ=0&oblicz=Oblicz+wynik%21

http://zrozumfinanse.pl/poland/portal/kalkulatory/kalk_skladany.htm
« Ostatnia zmiana: 24-01-2013, 04:29 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
scorupion
« Odpowiedz #35 : 24-01-2013, 08:44 »

Nie kreśliłbym tutaj takich złowieszczych wizji. W zasadzie, od chwili podjęcia pierwszej pracy, wystarczy odkładać 10% swojej płacy netto, by utrzymać dotychczasowy poziom życia. Zakładając, że będziemy zarabiali średnią krajową, to odkładając co miesiąc 250 złotych, to odkładając przez 40 lat, zyskamy prawie 900 000 złotych msn-wink
Regulanie przez 40 lat co miesiąc? Nie ma takich ludzi, to musieliby być nadludzie. Ponadto w ciągu 40 lat będą trzy wymiany pieniędzy i dwie hiperinflacje, zupełnie bez sensu takie wyliczenia. Jakimś ratunkiem byłoby inwestowanie tych pieniędzy, tylko życzę powodzenia w tak długim okresie czasu, prędzej się wyzeruje konto.
Weź jeszcze pod uwagę, że młodzi będą musieli spłacać koszmarne długi zaciągane bezprzytomnie teraz, a i zapewne później.
Zapisane
Tramwaj_konny
Częsty gość
**


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #36 : 24-01-2013, 13:33 »

Za to Twoja wiara w magię liczb, jest godna podziwu. Bo zakładając stałe oprocentowanie na poziomie 5%, nijak 900 000zł znaleźć nie potrafię. Raptem uzbierało się trochę ponad 300 000zł. Przy 120 000zł wpłaty własnej, no to kupa kasy wyszła. Do tego dochodzi inflacja, która przez 40 lat zeżre, tą jakże robiącą dzisiaj wrażenie kwotę.

Ja skorzystałem z tego narzędzia: http://www.bankier.pl/fo/emerytury/narzedzia/kalkulator_emerytalny/

Regulanie przez 40 lat co miesiąc? Nie ma takich ludzi, to musieliby być nadludzie.

A co to za problem?

Ponadto w ciągu 40 lat będą trzy wymiany pieniędzy i dwie hiperinflacje, zupełnie bez sensu takie wyliczenia.

Tak, tak. I przyjedzie biskup do parafii, pojawi się znowu dżuma i wzrośnie liczba samobójstw wśród kommorientów. Gdyby wszyscy zakładali takie scenariusze, to bez sensu by było cokolwiek robić, bo w ostatecznym rozrachunku i tak wszyscy musimy umrzeć.

Weź jeszcze pod uwagę, że młodzi będą musieli spłacać koszmarne długi zaciągane bezprzytomnie teraz, a i zapewne później.

Nikt nikomu nie każe zaciągać jakichkolwiek długów.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #37 : 24-01-2013, 13:49 »

Tramwaj, wzbudzasz coraz większy, niekłamany podziw we mnie. Ile ty masz lat?
Ups, doczytałem się w innym wątku, że studiujesz. Witamy w takim razie przedstawiciela lemingów.
« Ostatnia zmiana: 24-01-2013, 13:52 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Tramwaj_konny
Częsty gość
**


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #38 : 24-01-2013, 14:06 »

Nie będę odpowiadał na tego typu zaczepki msn-wink

Najlepiej w ogóle mniej pisz, a więcej czytaj. Zaniżasz tymi durnotami, merytoryczny poziom forum. //T.
« Ostatnia zmiana: 24-01-2013, 15:20 wysłane przez Travis » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #39 : 24-01-2013, 14:15 »

To nie zaczepka, bo i niby po co miałbym cię zaczepiać. Piszesz z ogromną pewnością siebie graniczącą z bufonadą na temat, o którym widać, że nie masz bladego pojęcia. Gdzieś przypadkowo coś w necie wyczytałeś, resztę usłyszałeś w TVN i to wszystko.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!