Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 13:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lamblioza, kandydoza, zespół jelita drażliwego, depresja.. jak z tego wyjść ?  (Przeczytany 59990 razy)
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #40 : 12-11-2012, 20:04 »

Cytat
Bardzo łatwo takie zakłady z aparatem Mora zdyskredytować.
Tutaj nawet ich nie trzeba dyskredytować, bo nie są brane pod uwagę.

Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
scorupion
« Odpowiedz #41 : 12-11-2012, 20:39 »

Cytat
My mamy jeszcze ofertę super zapachów,a u Niemców normą jest, że są one bakteriobójcze.
Weź się jakoś opanuj.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #42 : 12-11-2012, 20:49 »

WendyWitch, chyba nie skończyłaś czytać jeszcze książek Józefa Słoneckiego. Jakbyś przeczytała całość, to wiedziałabyś, że ryż i dezynfekcja nie są polecane.
Zacznij wszystko od początku najlepiej, bez udziwnień i dodatkowych metod, a na pewno nie pożałujesz. Wiem z własnego doświadczenia, że początki nie są łatwe i chce się jak najszybciej dotrzeć do celu, szuka się dodatkowych metod, żeby przyspieszyć wyzdrowienie, ale niestety w drodze do zdrowia najważniejsza jest cierpliwość. Wzmocnisz organizm odpowiednim odżywianiem i zaczekasz, aż MO zacznie działać i wtedy będziesz mogła czekać na jakieś efekty, ale kiedy osiągniesz pełnię zdrowia? To zależy od Ciebie tylko. Ważne, że rezultat osiągnięty z Biosłone będzie długotrwały, a nie taki jak po antybiotykach, suplementach, mieszankach ziołowych... A na dezynfekcję nie mam słów - sama zrozumiesz za jakiś czas.
Zapisane
WendyWitch
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: wrzesień 2012
Skąd: Lublin
Wiadomości: 12

« Odpowiedz #43 : 12-11-2012, 21:41 »

Cytat
WendyWitch, chyba nie skończyłaś czytać jeszcze książek Józefa Słoneckiego. Jakbyś przeczytała całość, to wiedziałabyś, że ryż i dezynfekcja nie są polecane.

Źle mnie zrozumiałaś. Ryżu nie jem. Był wymieniony po przecinku.

Wiem, że Mistrz nie zaleca dezynfekcji, ale moje kociaki ostatnio bardzo chorowały na choroby skórne i sama rozumiesz...poza tym  po prostu się przyzwyczaiłam. Dopiero zaczynam. O Biosłone usłyszałam chyba w sierpniu, zainteresowałam we wrześniu. Jestem pierwszakiem, więc chyba rozumiesz...
Wątków na forum i w książkach jest tyle, że jeszcze nie do końca ogarniam smile

Cytat
Cytat
My mamy jeszcze ofertę super zapachów,a u Niemców normą jest, że są one bakteriobójcze.
Weź się jakoś opanuj.

U Ciebie chyba niepokój, bo zasugerowałeś się, że i u mnie.

Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #44 : 12-11-2012, 21:52 »

Dużo czytaj forum, wyszukuj informacje, które Cię interesują i samodzielnie analizuj odnosząc do swojego przypadku. Ja cały czas wracam do książek, czytam forum i uzupełniam swoją wiedzę. Musisz sobie wszystko poukładać od nowa w głowie, czyli zapomnieć, to co wiesz i to co potocznie jest uznawane za prawidłowe i właściwe, zmienić nastawienie do chorób. Powoli wprowadzaj zmiany w diecie, bez szaleństw i z wewnętrznym przekonaniem. Pamiętaj, że choroby, to szansa powrotu do zdrowia, a lepsze jest wrogiem dobrego. ;-)
« Ostatnia zmiana: 12-11-2012, 23:30 wysłane przez Domi5 » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #45 : 12-11-2012, 23:01 »

Cytat
U Ciebie chyba niepokój, bo zasugerowałeś się, że i u mnie.
Nigdy nie byłem bardziej spokojny.
Chodzi o to, że z punktu widzenia Biosłone pleciesz różne dyrdymały. Rozwiązaniem jest dużo czytać i myśleć, a mniej pisać.
Zapisane
WendyWitch
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: wrzesień 2012
Skąd: Lublin
Wiadomości: 12

« Odpowiedz #46 : 12-11-2012, 23:54 »

Lubię Cię Scorupion, nie prowokuj...

Cytat
Pamiętaj, że choroby, to szansa powrotu do zdrowia, a lepsze jest wrogiem dobrego. ;-)

Domi, dziękuję za posta! smile
« Ostatnia zmiana: 13-11-2012, 15:46 wysłane przez Agata » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #47 : 13-11-2012, 07:19 »

Cytat
Wątków na forum i w książkach jest tyle, że jeszcze nie do końca ogarniam smile
Zaczynamy od portalu i książek, to powinna być podstawa każdej rozmowy na forum.
« Ostatnia zmiana: 13-11-2012, 07:24 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Mia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 64
MO: 20.12.2011
Wiadomości: 271

« Odpowiedz #48 : 13-11-2012, 14:24 »

Cytat
Kiedyś na pasożyty stosowano słonego śledzia.
Dzięki Melinda za podpowiedż. Chciałam jeszcze dodać, że w naszej 5-cio osobowej rodzinie tylko ona ma pasożyty. Strach pomyśleć co bym robiła gdybym je wykryła tak rok temu.
Zapisane
Halisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 16-09-2008
Skąd: podlaskie
Wiadomości: 253

« Odpowiedz #49 : 13-11-2012, 20:57 »

U mnie niestety też tylko ja łapałam wszelkie pasożyty, poczynając od lamblii przez owsiki kiedy dzieci chodziły do przedszkola, później znowu lamblie i właśnie 2 m-cy po kuracji lambliowej (piłam taką nalewkę) okazało się, że tym razem to glista ludzka i tu już sobie odpuściłam.
Było to 2 lata temu, od tamtej pory nie biorę żadnych leków chociaż czasem wydaje mi się, że jeszcze lamblie mają co robić i są. Nawet tego nie sprawdzam, jakoś udaje mi się przetrzymać.
Zapisane
Miraah
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #50 : 25-01-2013, 23:33 »

Luki27
Przypadkiem trafiłam na Twój wpis w tytułowym temacie.
Mam ten sam problem, początkiem grudnia upolowałam lamblie już w laboratorium, wcześniej tylko podejrzewałam bo objawy mam książkowe, ale lekarze bez wyników wiadomo nie chcą leczyć... Jeszcze wcześniej czyli mniej więcej od ponad 2 lat leczono mnie na samą candidę, zupełnie bezskutecznie, a objawy lamblii miałam od początku całej przygody. Fatalnie się czuję.

Czytałam że poradziłeś sobie z Lambliami, błagam Cie podziel się swoją wiedzą w tym temacie... co homełopatycznego brałeś? Po jakim czasie była poprawa?
I jak się aktualnie czujesz?
Wyjaśnijcie mi co to jest MO, ZZO, DPII - jestem świeża na tym forum.

Wysłano PW z objaśnieniem. //T.
« Ostatnia zmiana: 26-01-2013, 00:12 wysłane przez Travis » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #51 : 26-01-2013, 13:35 »

Miraah, poczytaj portal wiedzy i dowiesz się co to MO, KB i DP. To, że jesteś nowa nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu, a warunkiem uczestnictwa w dyskusji jest zaznajomienie się z podstawowymi założeniami Biosłone. Jeśli nic nie wiesz, to musielibyśmy Tobie wkleić książkę w odpowiedzi.

Nie rozumiem po co pisać tego typu post, w momencie gdy wyraźnie napisałem, że wysłałem PW z objaśnieniem. //T.
« Ostatnia zmiana: 26-01-2013, 15:26 wysłane przez Travis » Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!