Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 22:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdrowie mojej żony w moich rękach  (Przeczytany 7262 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« : 25-12-2011, 18:31 »

Dużo czasu upłynęło od chwili, w której pierwszy raz pomyślałem, kiedy u mojej żony ruszy głębokie oczyszczanie złogów ze stawów, z kręgosłupa. Dodam tylko, że w czasie wzrostu kości (młodzieńcze lata) ból łagodziła aspiryną bajerowską, a jakiś czas to trwało.

Dziś po południu przyszedł ten dzień. Żona wstawała z pozycji siedzącej, ale chrupnęło w kręgosłupie na tyle skutecznie, że żona musiała usiąść i już nie wstała. Ból był tak potworny, że płakała przez dwie godziny unieruchomiona na łóżku. Mam kolejną szkołę życia w domu i zdążyłem wywnioskować, macając bolące miejsce, że nie wytrzymało połączenie kręgu lędźwiowego z kością krzyżową. Przestraszyłem się w jednym momencie, bo żona zaczęła słabnąć, dostała zawrotów głowy i szumu w uszach. Stało się to po wizycie w toalecie ze mną. Żona musiała i musi załatwić się w połowie stojąc, a dokładniej opisując, wisząc na mnie, bo nie ma możliwości usiąść. Na szczęście osłabienie minęło po ułożeniu jej na łóżku.

Zacząłem nagrzewanie gotowanymi ziemniakami owiniętymi w ręczniku. Na razie zrobiłem tylko to. Żona leżała już na kilku przez około cztery godziny. Po tym czasie zaczęło się poprawiać na tyle, że pomagam jej już tylko przy wstawaniu, a sama chce i próbuje zrobić krok po kroku. Początkowo trzymałem ją i szliśmy razem, bo nie mogła iść sama, raz że z powodu bólu w krzyżu, a dwa z powodu uciekających kolan. Nie miała nad nimi pełnej kontroli.

Wieczorem spróbuję masażu w bolącym miejscu, tym bardziej, że stan z godziny na godzinę jest coraz lepszy.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #1 : 25-12-2011, 20:21 »

Wiem, że kobiet o wiek się nie pyta, ale ile żona ma lat?
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #2 : 26-12-2011, 14:10 »

Około północy dostała jedną tabletkę opokanu. Wcześniej wykonałem masaż w okolicy kręgów lędźwiowych i mięśni odchodzących na boki. Nie robiłem już żadnego nagrzewania bolącego miejsca. Noc przebiegła bez problemów.

Dziś żona wstaje z moją pomocą, ale już sama chodzi, bo męczy się leżeniem. Kiedy trochę się zmęczy, kładzie się i odpoczywa. Ból jest mniejszy, ale zobaczę wieczorem, czy spowodowany działaniem leku.

Rano wykonałem kolejne masowanie w okolicy kręgów lędźwiowych. Wymasowałem także plecy pomiędzy łopatkami, bo tutaj od długiego czasu odczuwa mrowienie i bóle, co ją niepokoi. Dzisiaj więc zgniotłem ją konkretnie pomiędzy łopatkami i teraz bardziej bolą ją w tym miejscu plecy. Już biadoli, że ją mniej bolało, a teraz bardziej. Zgniotłem dlatego, bo wyraźnie te bolące miejsca pod palcami tak mi przeskakiwały inaczej, nie tak płynnie, nie wiem jak to określić, ale to wygląda bardziej na twardsze miejsca w powięziach. Poza tym raz, że ja to czułem, a dwa, żona reagowała w tym miejscu odpowiednio. Te dwa sygnały utwierdziły mnie w przekonaniu odłożonych zwapnień w tym miejscu.

Wiem, że kobiet o wiek się nie pyta, ale ile żona ma lat?
35.

Nie będę się rozpisywał na temat jedzenia żony, ale wczoraj teściowa w trakcie przygotowywania jedzenia spytała trzy razy, czy do sałatki świątecznej, do plasterków pasztetu i mięsa chce bułkę, albo chleb. Żona trzy razy odpowiedziała nie. Nie zamierzałem interweniować.

« Ostatnia zmiana: 26-12-2011, 14:12 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #3 : 26-12-2011, 15:05 »

To piękne, kiedy dwoje ludzi może się nawzajem wspierać, łatwiej wtedy przetrwać przykre objawy oczyszczania.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!