Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:36 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Pomoc od ¦wiêta  (Przeczytany 142912 razy)
Abi
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 ca³a rodzina
Wiedza:
Sk±d: Lublin
Wiadomo¶ci: 753

WWW
« Odpowiedz #140 : 29-12-2012, 16:42 »

Dobrze, ¿e zosta³a dodana nowa ranga "Troll", Go¶cis³aw w pe³ni na ni± zas³uguje.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"£atwiej jest oszukaæ cz³owieka ni¿ przekonaæ go, ¿e zosta³ oszukany." Mark Twain
Ewela
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 26.12.2009
Sk±d: z drogi do zdrowia
Wiadomo¶ci: 99

« Odpowiedz #141 : 01-01-2013, 09:57 »

Owsiki przy ko¶cio³ach mi nie przeszkadzaj±, natomiast w innych miejscach bardzo.
Ja znam adresy i sposoby pomagania innym.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #142 : 01-01-2013, 18:13 »

Jak zwykle z pocz±tkiem roku powraca ten sam temat. Owsiak, owsik itp. (nazwa zale¿y od kultury pisz±cego, albo niewiedzy znaczenia u¿ywanych wyrazów).
Ja ju¿ wszystko na ten temat napisa³em, ale dodam jedn± uwagê.
Idea zbierania pieniêdzy dla Nieboraczka wplata siê w ideê WO¦P. Gratulujê pomys³u i samobója. smile
My¶lê, ¿e Nieboraczek i WO¦P uzbieraj± du¿o kasy bo na NFZ nie ma co liczyæ.
Oczywi¶cie Nieboraczka popieram jak ca³a kadra. smile

Trolla przyjmê z godno¶ci±. Zawsze jaki¶ wyró¿nik.

« Ostatnia zmiana: 01-01-2013, 20:12 wys³ane przez Agnieszka » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #143 : 01-01-2013, 18:27 »

G³upek zawsze pragnie siê czym¶ wyró¿niæ. Jak to g³upek.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
eljot
« Odpowiedz #144 : 01-01-2013, 18:44 »

Wyró¿nianie forumowiczów to Wasza specjalno¶æ. Wy na forum prê¿nie z tego korzystacie. Zagrywka psychologiczna. Krn±brnego nazwaæ trollem czy pacjentem. Innemu daæ podpis ¶wiadcz±cy o sowitej wp³acie, ¿eby inni zazdro¶cili tego wyró¿nienia. Czysta psychologia. Tylko, kto tu jest g³upi?
« Ostatnia zmiana: 01-01-2013, 18:46 wys³ane przez Eljot » Zapisane
Go¶cis³aw
« Odpowiedz #145 : 01-01-2013, 19:14 »

Panie z Hogwartu, wolê byæ Trollem i mieæ swoje zdanie na tym forum, ni¿ graæ g³upca ¶lepo zapatrzonego w Pana my¶lenie.
Do Siego Roku 2013.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #146 : 01-01-2013, 20:10 »

Wyró¿nianie forumowiczów to Wasza specjalno¶æ. Wy na forum prê¿nie z tego korzystacie. Zagrywka psychologiczna. Krn±brnego nazwaæ trollem czy pacjentem. Innemu daæ podpis ¶wiadcz±cy o sowitej wp³acie, ¿eby inni zazdro¶cili tego wyró¿nienia. Czysta psychologia. Tylko, kto tu jest g³upi?
Pewnie, ¿e zagrywka psychologiczna, ale dlaczego uwa¿asz, ze kto¶ tu musi byæ g³upi i czemu to wszystko mia³oby s³u¿yæ?
A ja to gwi¿d¿e na wszystkie tytu³y, które w ¿yciu otrzyma³em, poza sportowymi.
A Owsiak biadoli na emeryturê hehehe, ponoæ poni¿ej godno¶ci jest. Ciekawe ile ta godno¶æ wynosi, ale i tak nie ma ¼le, bo je¶li zad³u¿anie bêdzie postêpowa³o w dotychczasowym tempie to m³odsi wcale nie dostan±.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #147 : 01-01-2013, 22:29 »

Pewnie, ¿e zagrywka psychologiczna, ale dlaczego uwa¿asz, ze kto¶ tu musi byæ g³upi i czemu to wszystko mia³oby s³u¿yæ?
Z pytaniem, dlaczego? To raczej do eksperta. On szuka g³upków.

G³upek zawsze pragnie siê czym¶ wyró¿niæ. Jak to g³upek.

A, czemu s³u¿y? Nie zdziwiê siê, je¿eli za chwilê kto¶ wyró¿niony inaczej napisze, ¿e woli daæ na fundacjê B, ni¿ jedyn± nies³uszn±. To by by³o logiczne zakoñczenie walki z WO¦P.
« Ostatnia zmiana: 01-01-2013, 23:00 wys³ane przez Eljot » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #148 : 01-01-2013, 23:56 »

To by by³o logiczne zakoñczenie walki z WO¦P.
My tu nie walczymy z ¿adn± wo¶p±, tylko z g³upkami popieraj±cymi u nas ten medyczny biznes.

Naprawdê trzeba byæ g³upim, ¿eby byæ takim g³upim, albo z³o¶liwym. No bo czemu ma s³u¿yæ odgrzewanie tej sprawy? Co, mamy zmieniæ zdanie i reklamowaæ Owsiaka? To na pewno niemo¿liwe. Tym posrañcom chodzi wy³±cznie o to, ¿eby sprowokowaæ ostr± reakcjê, by potem móc siê poskar¿yæ, jak ich ta sekta Bios³one potraktowa³a. Pod³e gnoje, i tyle. Nie warto na takich splun±æ.
« Ostatnia zmiana: 02-01-2013, 00:08 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Dusiu70
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Sk±d: Sk±towni
Wiadomo¶ci: 937

« Odpowiedz #149 : 03-01-2013, 19:24 »

http://www.wprost.pl/ar/382143/Owsiak-eutanazja-to-dla-mnie-pomoc-starszym-w-cierpieniach/
Cytat
Za³o¿yciel fundacji WO¦P zdradza, ¿e "boi siê zniedo³ê¿nienia". - A najbardziej dysfunkcji, o których cz³owiek nie wie, jak demencja, alzheimer. Te choroby dotykaj± nie tylko seniora, ale wszystkie osoby, które ¿yj± w jego otoczeniu, czêsto wrêcz degraduj± ca³e rodziny - zaznacza.

Twierdzi, ¿e "w takich momentach pojawia siê ostro¿nie podejmowany u nas temat eutanazji". - Ja bym siê nie ba³ rozpocz±æ dyskusji na ten temat. Osobi¶cie dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach - koñczy Owsiak.
Zapisane

(20)Gdzie jest m±dry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czy¿ Bóg nie obróci³ w g³upstwo m±dro¶ci ¶wiata? (21) Skoro bowiem ¶wiat przez m±dro¶æ swoj± nie pozna³ Boga w jego Bo¿ej m±dro¶ci, przeto upodoba³o siê Bogu zbawiæ wierz±cych przez g³upie zwiastowanie. (1Kor)
scorupion
« Odpowiedz #150 : 03-01-2013, 19:45 »

Dobre, dobre, hehehe. Ale przecie¿ zawsze mo¿na zastosowaæ uderzenie wyprzedzaj±ce i eutanazjowaæ siê ju¿ teraz, na dodatek nie pytaj±c nikogo z zgodê.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 891

« Odpowiedz #151 : 03-01-2013, 20:22 »

Najlepiej jeszcze przed urodzeniem.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: nie stosujê
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.354

« Odpowiedz #152 : 03-01-2013, 21:17 »

Mo¿e ta kasa zbierana w tym roku dla starszych ludzi te¿ ju¿ pójdzie na eutanazjê?
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #153 : 03-01-2013, 21:18 »

To zrobi du¿e oszczêdno¶ci w bud¿ecie.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Dusiu70
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Sk±d: Sk±towni
Wiadomo¶ci: 937

« Odpowiedz #154 : 11-01-2013, 17:52 »

Cytat
Cytuj±c klasyka o¶wiadczam i zachêcam wszystkich do stanowczego: „Pierdolê, nie dajê”.
http://marucha.wordpress.com/2013/01/11/jerzy-owsiak-krol-zebrakow-i-lgarzy-zloty-melon-sekty-wosp/#more-29299
Zapisane

(20)Gdzie jest m±dry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czy¿ Bóg nie obróci³ w g³upstwo m±dro¶ci ¶wiata? (21) Skoro bowiem ¶wiat przez m±dro¶æ swoj± nie pozna³ Boga w jego Bo¿ej m±dro¶ci, przeto upodoba³o siê Bogu zbawiæ wierz±cych przez g³upie zwiastowanie. (1Kor)
Sting
Sta³y bywalec
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Sk±d: Warszawa/UK
Wiadomo¶ci: 617

« Odpowiedz #155 : 11-01-2013, 19:44 »

Te¿ sceptycznie podchodzê do takich akcji. Nie z tego powodu, ¿e mi szkoda $, tylko nie chcê byæ przypadkiem baranem. Natomiast ko³o bezdomnego nie przechodzê obojêtnie. Dam mu jakie¶ po¿ywienie. Nie rozdaje pieniêdzy, bo mnie na to nie staæ. Zamiast rozdawaæ kasê na ulicy czemu nie wpadniesz do domu dziecka, schroniska do zwierz±t itp? To pytanie do ulicznych rozdawaczy $.
Swoj± drog± O. dziêki medycynie i zbiorów pozby³ siê j±kania. Hehe.. Dobre.
« Ostatnia zmiana: 11-01-2013, 19:52 wys³ane przez Sting » Zapisane

Pragmatism
Piotr
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: nie stosujê
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.354

« Odpowiedz #156 : 12-01-2013, 14:54 »

Ka¿dy kto daje pieni±dze na WO¦P wspiera zbrodniczy system medyczny.
Zapisane
Popcorn
Pocz±tkuj±cy
*

Offline Offline

MO: nie stosujê
Wiadomo¶ci: 3

« Odpowiedz #157 : 02-03-2013, 23:43 »

Cytat
"Wobec ¶mierci kolejnego dziecka wskutek nieudzielenia fachowej pomocy medycznej, jako cz³onkowie Zarz±du Fundacji Wielka Orkiestra ¦wi±tecznej Pomocy, stawiamy pod znakiem zapytania swoje dalsze dzia³ania na rzecz pomocy polskiej medycynie dzieciêcej" - czytamy w o¶wiadczeniu Jerzego i Lidii Owsiaków. 2,5-letnia Dominika zmar³a, bo za pó¼no trafi³a do szpitala. Wcze¶niej dyspozytor pogotowia ratunkowego dwukrotnie odmówi³ przyjazdu karetki do silnie gor±czkuj±cego dziecka.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,2,title,Jerzy-i-Lidia-Owsiakowie-kolejna-smierc-dziecka-nie-wiemy-czy-pomagac-dalej,wid,15379679,wiadomosc.html?ticaid=110290
« Ostatnia zmiana: 03-03-2013, 00:06 wys³ane przez Rif » Zapisane
Abi
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 ca³a rodzina
Wiedza:
Sk±d: Lublin
Wiadomo¶ci: 753

WWW
« Odpowiedz #158 : 10-03-2013, 14:14 »

Odkryto, ¿e Matka Teresa ukrywa³a miliony dolarów:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13516396,Naukowcy_obalaja_mit_Matki_Teresy___Nie_taka_swieta_.html
Cytat
W bulwersuj±cej sprawie g³os zabra³ znany profesor teologii i by³y dominikanin, Tadeusz Barto¶. Jak stwierdzi³ w rozmowie z Tok FM, Zgromadzenie Misjonarek Mi³o¶ci nie objê³o nale¿yt± opiek± chorych, którymi siê zajmowa³o. W organizacji, wed³ug naukowca, mo¿na znale¼æ "elementy struktury sekty". Chorzy ¿yli w skrajnej nêdzy, w ur±gaj±cych cz³owiekowi warunkach sanitarnych, a przytu³ki by³y jedynie "domami dla umieraj±cych".
 
Zachwyt nad cierpieniem, bólem, wpatrywanie siê w brud, nêdzê, umieranie i dostrzeganie w tym Jezusa to specyficzna duchowo¶æ - oceni³ prof. Barto¶. To by³o atrakcyjne, Jan Pawe³ II bra³ to bez zastrze¿eñ. Przytu³ki zak³adane przez misjonarki mi³o¶ci trudno nazywaæ lecznicami. Te siostry nie pomaga³y chorym i umieraj±cym. Mia³y tylko byæ, modliæ siê, asystowaæ przy umieraj±cych. Chc± siê napawaæ swoj± dobroci±. Momenty duchowo¶ci, które s± perwersyjne, narcystyczne. Ja tego nie wymy¶li³em, wystarczy poczytaæ wielkich mistrzów mistyki chrze¶cijañskiej.
 
Mamy przekrêcony ¶wiat. Czcimy i uwielbiamy tych, którzy robi± rzeczy na pokaz. A ci, którzy robi± konkretne rzeczy, s± traktowani jak wyrzutki - oceni³ by³y dominikanin.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"£atwiej jest oszukaæ cz³owieka ni¿ przekonaæ go, ¿e zosta³ oszukany." Mark Twain
Dusiu70
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Sk±d: Sk±towni
Wiadomo¶ci: 937

« Odpowiedz #159 : 20-11-2013, 07:01 »

http://marucha.wordpress.com/2013/11/19/panie-owsiak-mam-przed-soba-srednio-skomplikowane-zadanie-i-wiem-ze-roboty-nie-spieprze/
Cytat
Proces z Jerzym Owsiakiem ma dla mnie jeden najwa¿niejszy aspekt, mianowicie jestem przekonany, ¿e za fasad± coraz bardziej tandetnych spektakli z cyklu ¶wiat³o, d¼wiêk i parê „kurtyzan” rzuconych dla podtrzymania emocji, kryje siê strach Owsiaka.
Zapisane

(20)Gdzie jest m±dry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czy¿ Bóg nie obróci³ w g³upstwo m±dro¶ci ¶wiata? (21) Skoro bowiem ¶wiat przez m±dro¶æ swoj± nie pozna³ Boga w jego Bo¿ej m±dro¶ci, przeto upodoba³o siê Bogu zbawiæ wierz±cych przez g³upie zwiastowanie. (1Kor)
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!