Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 07:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc od Święta  (Przeczytany 143913 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #20 : 10-01-2012, 10:43 »

A czy nie lepiej skupić się na zapobieganiu takim przypadkom? Czy w tym spędzie ktoś wspomniał o profilaktyce, czy tylko chodzi im o strzyżenie baranów?

No, właśnie. Kobietom w ciąży pompy insulinowe, a dzieciom Snikersy.

Na tym polega obłuda Owsiaka, ze zamiast powiedzieć skąd bierze się ta cukrzyca, co uchroniłoby wiele osób przed chorobą, to woli zbierać kasę po to, żeby tych ludzi leczono do końca życia. Dlatego Owsiak jest takim samym oszustem jak lekarze i farmaceuci.  
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #21 : 10-01-2012, 13:17 »

Cytat
a Bóg tylko na niego czyha
U mnie nawet był Jego przedstawiciel, który wykonał obrząd oczyszczenia mojego M3 tzw. wodą święconą i zainkasował za tę usługę co łaska...
...a łaska moja w tym roku była przesiąknięta wszechobecnym kryzysem, więc dostał 20 zł w różowej kopercie smile i poszedł dalej.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #22 : 10-01-2012, 13:28 »

Cytat
a Bóg tylko na niego czyha
U mnie nawet był Jego przedstawiciel, który wykonał obrząd oczyszczenia mojego M3 tzw. wodą święconą i zainkasował za tę usługę co łaska...
...a łaska moja w tym roku była przesiąknięta wszechobecnym kryzysem, więc dostał 20 zł w różowej kopercie smile i poszedł dalej.

Znaczy pobłogosławił. Jeśli prawdziwie i szczerze to godne.
« Ostatnia zmiana: 10-01-2012, 13:55 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Ernestem
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: Nie stosuję.
Skąd: Świętokrzyskie
Wiadomości: 169

WWW
« Odpowiedz #23 : 10-01-2012, 22:25 »

Cytat
Obłuda, a niewiedza to dwie różne rzeczy. Owsiak nie kończył żadnych studiów medycznych. Ja bym to nazwał niewiedzą.

Zgadza się. W to, że Owsiak nie ma odpowiedniej wiedzy jeszcze mogę uwierzyć, ale w to, że tej wiedzy nie ma żaden z jego współpracowników... Wierzcie mi, staram się... ale nie potrafię uwierzyć.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #24 : 11-01-2012, 09:11 »


Na tym polega obłuda Owsiaka, ze zamiast powiedzieć skąd bierze się ta cukrzyca, co uchroniłoby wiele osób przed chorobą, to woli zbierać kasę po to, żeby tych ludzi leczono do końca życia. Dlatego Owsiak jest takim samym oszustem jak lekarze i farmaceuci.  

Mylisz się Piotrze. Obłuda, a niewiedza to dwie różne rzeczy. Owsiak nie kończył żadnych studiów medycznych. Ja bym to nazwał niewiedzą. Może zapowiedziana fundacja Biosłone dotrze z przesłaniem do mózgów m.in WOŚP, że łatwiej zapobiegać niż leczyć. To byłby sukces.

Nie bądź śmieszny. Miałby oddać kurę znoszącą złote jaja? On z tego dobrze żyje. Napisz do niego maila i spróbuj mu przekazać wiedzę, a sam się o tym przekonasz. Będzie bronił w zaparte medycyny.
« Ostatnia zmiana: 11-01-2012, 09:13 wysłane przez Piotr » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #25 : 11-01-2012, 13:39 »

Zgadza się. W to, że Owsiak nie ma odpowiedniej wiedzy jeszcze mogę uwierzyć, ale w to, że tej wiedzy nie ma żaden z jego współpracowników... Wierzcie mi, staram się... ale nie potrafię uwierzyć.

Których współpracowników? Pani Lacibios Femina?

Nie bądź śmieszny. Miałby oddać kurę znoszącą złote jaja? On z tego dobrze żyje. Napisz do niego maila i spróbuj mu przekazać wiedzę, a sam się o tym przekonasz. Będzie bronił w zaparte medycyny.

O to chodzi że jego to właściwie nic nie obchodzi. Poza tym to jest jego konik i duży biznes. Duży.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #26 : 11-01-2012, 15:19 »

Zestawienie kosztów WOŚP:
http://marucha.wordpress.com/2012/01/11/ile-tak-naprawde-kosztuje-polske-wielka-orkiestra-promocji-owsiaka/
Zapisane

Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #27 : 11-01-2012, 15:21 »



Ale wszyscy są zadowoleni.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #28 : 11-01-2012, 15:57 »

Cytat
Obłuda, a niewiedza to dwie różne rzeczy. Owsiak nie kończył żadnych studiów medycznych. Ja bym to nazwał niewiedzą.

Zgadza się. W to, że Owsiak nie ma odpowiedniej wiedzy jeszcze mogę uwierzyć, ale w to, że tej wiedzy nie ma żaden z jego współpracowników... Wierzcie mi, staram się... ale nie potrafię uwierzyć.

Właśnie, że TEJ WIEDZY nie ma nikt. Współpracownicy mający wiedzę medyczną, też nie mają TEJ WIEDZY, a powinni, ale to ich nie tłumaczy. Gdyby mieli TĄ WIEDZĘ, to by była obłuda. To miałem na myśli.
« Ostatnia zmiana: 11-01-2012, 16:01 wysłane przez Eljot » Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #29 : 11-01-2012, 17:26 »

Nie wymagajmy od pozostałych ludzi by znali ideę Biosłone. Bo nie jest to coś powszechnego. Ludzie od najmłodszych lat maja wpajany pacjentyzm.

Alternatywy nie każdy szuka, a kto szuka to i tak rzadko trafia tu. Zastanówmy się jak tu się znaleźliśmy i sami sobie odpowiedzmy: co my możemy robić by ideę Biosłone propagować, jak trafić do innych i najważniejsze - jak spowodować by każdy zechciał samodzielnie dbać o własne zdrowie.

Nie będę wypowiadał się na temat Jurka i jego orkiestry. Napiszę tylko o Przystanku Woodstock. Od kilkunastu już lat tam jeżdżę i nigdy, nigdzie nie ma takiej atmosfery jak tam. Jest to czas i miejsce gdzie slogan "Najpiękniejszy Festiwal Świata!" okazuje się prawdziwy. Ludzie, a raczej masy obcych ludzi są dla siebie przyjacielscy, mili i życzliwi. Jeżdżę tam właśnie dla tej atmosfery, bo tam nieistotne jest kto gra. Ale zrozumieć to mogą tylko Ci co to przeżyli.

Uprzedzając komentarze, napiszę że na każdej, nawet na małej lokalnej imprezce zdarzają się incydenty, ale jeśli brać pod uwagę ilość tam bawiących się ludzi to procentowo bardziej niebezpieczne są imieniny u własnej cioci msn-wink
Bajek o narkomanii i libacjach alkoholowych komentował nie będę. Bo po pierwsze jak ktoś chce się naćpać/nachlać to zrobi to wszędzie, a po drugie jaka jest moc mediów - wszyscy tu wiemy. msn-wink
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #30 : 11-01-2012, 22:10 »

Napiszę tylko o Przystanku Woodstock.
Ja nie popieram rozpijania polskiej młodzieży w podziękowaniu za żebraninę.
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #31 : 12-01-2012, 12:21 »

Napiszę tylko o Przystanku Woodstock.
Ja nie popieram rozpijania polskiej młodzieży w podziękowaniu za żebraninę.

To jedź tam i przekonaj się, ile twoja wypowiedź zawiera prawdy. Wypowiadasz się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia.
« Ostatnia zmiana: 12-01-2012, 12:52 wysłane przez Klara27 » Zapisane

MO, KB, ZZO.
eljot
« Odpowiedz #32 : 12-01-2012, 18:08 »

Ja nie popieram rozpijania polskiej młodzieży w podziękowaniu za żebraninę.
Rydzykowne stwierdzenie Piotrze.

Ja i tak wolę dać 5zł Owsiakowi by pomóc dzieciom skrzywdzonym przez system i nieświadome matki, niż księdzu, który świadomie krzywdzi dzieci.

Tak a propos, jak nazwiesz żebraninę ojca dyrektora?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #33 : 12-01-2012, 19:00 »

Rydzykowne stwierdzenie Piotrze.

Ja i tak wolę dać 5zł Owsiakowi by pomóc dzieciom skrzywdzonym przez system i nieświadome matki, niż księdzu, który świadomie krzywdzi dzieci.

Dajesz takiemu?

Tak a propos, jak nazwiesz żebraninę ojca dyrektora?

Jak to jak. Dyrektor ma na głowie duże przedsięwzięcie a to wszystko kosztuje. To chyba proste. Kto chce słuchać radia ten płaci. Jego sprawa. Co to ma do rzeczy?
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #34 : 12-01-2012, 19:12 »

Rydzykowne stwierdzenie Piotrze.

Ja i tak wolę dać 5zł Owsiakowi by pomóc dzieciom skrzywdzonym przez system i nieświadome matki, niż księdzu, który świadomie krzywdzi dzieci.

Dajesz takiemu?

Ja żadnemu nie daję, tym bardziej księdzu. A Ty? Jak rozpoznajesz dobrego od złego? Pytasz się "Czy ksiądz molestuje dzieci"?

Tak a propos, jak nazwiesz żebraninę ojca dyrektora?

Jak to jak. Dyrektor ma na głowie duże przedsięwzięcie a to wszystko kosztuje. To chyba proste. Kto chce słuchać radia ten płaci. Jego sprawa. Co to ma do rzeczy?

 Owsiak ma na głowie duże przedsięwzięcie, a to wszystko kosztuje. To chyba proste. Kto chce pomagać, ten płaci. Jego sprawa
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #35 : 12-01-2012, 19:39 »

Ja żadnemu nie daję, tym bardziej księdzu. A Ty? Jak rozpoznajesz dobrego od złego? Pytasz się "Czy ksiądz molestuje dzieci"?


Skoro mam takie przekonanie że wszyscy oni tak robią to tak wtedy jak mężczyzna pytam prosto w oczy.

Owsiak ma na głowie duże przedsięwzięcie, a to wszystko kosztuje. To chyba proste. Kto chce pomagać, ten płaci. Jego sprawa

Niech ma. Ale nie musi aż tyle to kosztować.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #36 : 12-01-2012, 19:46 »

Koszt WOŚP http://img141.imageshack.us/img141/8058/owsiak.png

WOŚP to reality show i kolejne święto w kalendarzu a my lubimy święta, „bezpłatne” koncerty, coś się dzieje, wszyscy czują się lepsi. W sumie to zbiorowe samookłamywanie się, że jest dobrze tam, gdzie jest bardzo źle.
Właściwie zbiorowa schizofrenia – bo Polacy zgodnie bardzo źle oceniają służbę zdrowia i … w większości głosują na tych, którzy za to odpowiadają.”
Ta zbiorowa schizofrenia, lub moze tez zbiorowy autyzm, nie dotyczy tylko POlakow.
Dotyczy wiekszosci „planktonu” ,jak ktos ladnie powiedziial o lemingach , na calym swiecie.
Wypieranie ze swiadomosci rzeczywistosci, ktora jest paskudna, w zludnej nadziei, ze ta rzeczywistosc sie tak sama z siebie cudownie naprawi, polepszy. A ona sie nie polepszy, a jeszcze bardziej popieprzy jak nic nie zrobimy aby temu zaradzic.

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
eljot
« Odpowiedz #37 : 12-01-2012, 19:55 »

Ja żadnemu nie daję, tym bardziej księdzu. A Ty? Jak rozpoznajesz dobrego od złego? Pytasz się "Czy ksiądz molestuje dzieci"?


Skoro mam takie przekonanie że wszyscy oni tak robią to tak wtedy jak mężczyzna pytam prosto w oczy.

I masz nadzieję, że usłyszysz prawdę? Żałosne.

Skoro masz przekonanie, ze wszyscy tak robią, to po co pytać?


Owsiak ma na głowie duże przedsięwzięcie, a to wszystko kosztuje. To chyba proste. Kto chce pomagać, ten płaci. Jego sprawa

Niech ma. Ale nie musi aż tyle to kosztować.

Koszty znajdziesz oficjalnie na stronie WOŚP, a nie debilne wyliczenia z maruchy. http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczeniafinansowe
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #38 : 12-01-2012, 20:02 »

Koszt WOŚP http://img141.imageshack.us/img141/8058/owsiak.png

WOŚP to reality show....
... nic nie zrobimy aby temu zaradzic.
Nie wiem dlaczego podpirasz się Machosie jakimiś wypocinami z jakiegoś forum. Ja mam swoje zdanie i je przedstawiam. Ludzie mają swój rozum i nie muszą się we wszystkim zgadzać.
« Ostatnia zmiana: 12-01-2012, 20:04 wysłane przez Eljot » Zapisane
eljot
« Odpowiedz #39 : 12-01-2012, 20:11 »

http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczeniafinansowe

Widzę, że Rydzyk w odróżnieniu od Owsiaka jest pod ścisłą ochroną.
Ja i tak uważam, że wolę dać na WOŚP niż pokrętnego ojca.

Oczywiście, masz wolną wolę w demokratycznym kraju. Jednak to jest forum o zdrowiu więc nie róbmy, proszę, z niego łonetowskiego szamba. Trzymajmy się tematyki zdrowia a politykujmy gdzie indziej smile //Klara27
« Ostatnia zmiana: 12-01-2012, 20:19 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!