Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc od Święta  (Przeczytany 144016 razy)
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #40 : 12-01-2012, 20:23 »

Widzę, że Rydzyk w odróżnieniu od Owsiaka jest pod ścisłą ochroną.
Ja i tak uważam, że wolę dać na WOŚP niż pokrętnego ojca.

A w którym miejscu on pokrętny? Że zbiera pieniądze na działalność radia? Słucham czasami Radia Maryja i jestem wdzięczny tym, którzy utrzymują to radio. Można tam usłyszeć to, czego w mediach innych nie powiedzą. Można tam, z dużym wyprzedzeniem, usłyszeć wiele ważnych informacji, które w innych mediach pojawiają się w formie zbanalizowanej. Również dotyczących zdrowia.

Laokoon, przestań, proszę, ciągnąć tę dyskusję.//Klara27
« Ostatnia zmiana: 12-01-2012, 20:47 wysłane przez Klara27 » Zapisane
eljot
« Odpowiedz #41 : 13-01-2012, 11:31 »

Tak przypuszczałem, że za wykasowaniem moich wcześniejszych postów kryje się Klara27. Wcześniej były rozważania o obłudzie i mamy tego najlepszy przykład. Klara 27 pokazała nam co to jest obłuda w czystym wydaniu. Wykasowała moje posty pod pretekstem że są niezwiązane ze zdrowiem, gdy sama takie posty również zamieszcza ciut wyżej. Do tego dobrze wie, że Hyde Park jest zamieszczony w bloku tematów nie powiązanym z ideą Biosłone.
 
Brak Ci argumentów Klaro27 i zamykasz dyskusję nadużywając uprawnień. Gdy atakują Twoich przeciwników, to rzucasz razem z nimi kamieniem, ale jak tykają Twojego guru, to krzyczysz, że tak nie można. To jest następny przykład Twojej obłudy. Zamykasz dyskusję, gdy brak Ci argumentów.

Wnioskuję do administratora (lub inną upoważnioną osobę) o przywrócenie moich i Laokoona postów oraz o zabranie lub zakazania Klarze27 możliwości kasowania postów przynajmniej w Hyde Parku. Klara 27 jest obłudna, nie ma dystansu do innych ludzi i ich przekonań oraz nadużywa swoich uprawnień.

Zapomniałeś jeszcze napisać - Klara27 jest stara i brzydka smile. Wszystkiego dobrego!//Klara27



Przywrócone. "HydePark nie jest równoznaczny z Biosłone." /Metaldaw
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 12:32 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #42 : 13-01-2012, 12:52 »

Tak przypuszczałem, że za wykasowaniem moich wcześniejszych postów kryje się Klara27. Wcześniej były rozważania o obłudzie i mamy tego najlepszy przykład. Klara 27 pokazała nam co to jest obłuda w czystym wydaniu. Wykasowała moje posty pod pretekstem że są niezwiązane ze zdrowiem, gdy sama takie posty również zamieszcza ciut wyżej. Do tego dobrze wie, że Hyde Park jest zamieszczony w bloku tematów nie powiązanym z ideą Biosłone.

Nie masz racji. Krytyka działalności Owsiaka, który wspiera przemysł farmaceutyczny i medyczny zawsze była zgodna z ideą Biosłone.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #43 : 13-01-2012, 13:08 »

Nie masz racji. Krytyka działalności Owsiaka, który wspiera przemysł farmaceutyczny i medyczny zawsze była zgodna z ideą Biosłone.
Dokładnie tak. Trzeba być ślepym lub mieć mnóstwo złej woli, żeby tego nie dostrzegać. Tym bardziej mając taką więdzę, jaką tu na Biosłone zdobywamy. I może temat powtarza się co roku, ale nie zapominajmy, że Owsiak ze swoimi przybocznymi kalekarzami też nas nawiedza rok w rok.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
eljot
« Odpowiedz #44 : 13-01-2012, 14:21 »


Nie masz racji. Krytyka działalności Owsiaka, który wspiera przemysł farmaceutyczny i medyczny zawsze była zgodna z ideą Biosłone.

Krytykować można, ale nie poprzez demagogię. Pokaż w jaki sposób Owsiak wspiera przemysł farmaceutyczny. Ja mogę natomiast udowodnić, że sprzęt medyczny zakupiony przez WOŚP pomógł  uratować życie.

Rok temu napisałem, że te dzieciaki niczemu nie są winne. Winny jest system i niewiedza matek. A ideą biosłone jest zmieniać tą świadomość, a nie przeszkadzać w niesieniu pomocy ducha winnym dzieciom. Dziwne natomiast, że nikt nie atakuje Caritasu, tam wspierają przemysł farmaceutyczny. Pewnie organów kościelnych Klara27 nie zaatakuje? O Rydzyku już nie wspomnę.

Trzeba mieć mnóstwo złej woli, żeby nie dostrzegać prostoty sprawy. Dostrzeżecie to jak wasze dziecko, wnuk lub ktoś z bliskich wyląduje na oddziale szpitalnym podłączone pod sprzęt z nalepką WOŚP.


Klara27 jest stara i brzydka. Chyba.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 14:23 wysłane przez Eljot » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #45 : 13-01-2012, 14:39 »

Pewnie organów kościelnych Klara27 nie zaatakuje? O Rydzyku już nie wspomnę.
Organów kościelnych nie zaatakuję, na pewno. Można się potłuc i guzów sobie ponabijać - nie wiedziałeś o tym? To duży jest instrument i twardy. Aby to zrobić, musiałabym mieć w sobie coś z rycerza, co ty, niewątpliwie masz a czego ci trochę zazdroszczę. Wiesz co to jest? - zakuty łeb.
Cytat
Klara27 jest stara i brzydka. Chyba.

Jednak nie mylę się. Masz w sobie coś z rycerza i coś jeszcze...smile
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 14:40 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #46 : 13-01-2012, 14:40 »

Eljot, co to za obyczaj pisać Biosłone małą literą? Masz brzydki charakter pisma.

Uważaj też, żeby te wspaniałe szpitale niosąc pomoc nie przyniosły większego zła.

 
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
eljot
« Odpowiedz #47 : 13-01-2012, 15:06 »

Eljot, co to za obyczaj pisać Biosłone małą literą? Masz brzydki charakter pisma.


Sorry. Za karę napiszę sto razy Biosłone wielką literą. A charakter pisma mam faktycznie fatalny.

Uważaj też, żeby te wspaniałe szpitale niosąc pomoc nie przyniosły większego zła.
 
Nigdzie nie napisałem, że szpitale są wspaniałe, wręcz nienawidzę ich. Jednak tak się złożyło, że sprzęt WOŚP tam będący ratował zdrowie, a może życie  bliskiemu mi dzieciakowi.
Należy oddzielić ziarno od plew. Szpitale jako fabryka pacjentów, a ratownictwo medyczne.


Cytat
Klara27 jest stara i brzydka. Chyba.

Jednak nie mylę się. Masz w sobie coś z rycerza i coś jeszcze...smile

Spełniłem Klaro27 Twoje oczekiwania. Jak rycerz. smile
Zapisane
Maciass26
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.05.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 168

« Odpowiedz #48 : 13-01-2012, 15:26 »

Takim ludziom, jak Eljot, nawet Biosłone nie pomoże - zachipowany mózg. Od razu zaatakował Caritas i Rydzyka, typowe dla leminga. Trzeba zadać sobie pytanie, Eljocik: "Dlaczego Owsiak zawsze zbiera na sprzęt medyczny? - bo łatwiej o przekręty przy ustawianych przetargach? - i dlaczego,  Peło wstrzymało kontrolę NIKu w fundacji WOŚP?
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 17:43 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Najpierw Cię ignorują.
Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą.
Później wygrywasz.
WIEDZA OCHRANIA, IGNORANCJA ZAGRAŻA!
eljot
« Odpowiedz #49 : 13-01-2012, 15:44 »

Znowu Maciasik coś insynuujesz. Fakty nie balaniuki. Śniło ci się, ktoś coś powiedział czy wiesz, ale nie powiesz?
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #50 : 13-01-2012, 15:49 »

Medycyna ma swoje priorytety, jeśli dobrowolnie ludzie się opodatkowują i wspierają owe ratownictwo medyczne, to przemysł szpitalny może więcej pieniędzy przeznaczyć na inne rodzaje aktywności: "diagnostykę" chorób wszelakich, nowe "lepsze" leki, nowocześniejsze szczepionki, wymieniać można niestety długo…

Wspieranie WOŚP i odciążanie medycyny sprawia, że medycyna ma więcej kasy dla siebie. Dyrektorzy szpitali nawet sobie planują, że tego czy tamtego nie kupią, bo to sfinansuje im pasożytnicza fundacja Owsiaka. Kasa która poszłaby na aparaturę medyczną idzie na inne dziedziny działalności szpitala.

Przyjemniej jest posłuchać twórczości organowej Bacha niż patrzeć jak lekarze, najlpiej zarabiająca grupa zawodowa w tym kraju, płaczą, jęczą, nawet protestują, jak to im jest źle i ile to im kasy brakuje, żeby marnować ludziom zdrowie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 15:55 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #51 : 13-01-2012, 16:13 »

Cytat
Od razu zaatakował Caritas i Rydzyka,

I słusznie jak atakować to każdego bo największe przekręty to ci od "mafii religijnej" zawsze robili i robią nadal. Proste przykłady - fakty: wojny religijne i wyprawy krzyżowe...
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #52 : 13-01-2012, 16:16 »

Cytat
Od razu zaatakował Caritas i Rydzyka,

I słusznie jak atakować to każdego bo największe przekręty to ci od "mafii religijnej" zawsze robili i robią nadal. Proste przykłady - fakty: wojny religijne i wyprawy krzyżowe...

Ci od mafii to tak, ale nie należy ich mieszać z tymi religijnymi.

Przyjemniej jest posłuchać twórczości organowej Bacha niż patrzeć jak lekarze, najlpiej zarabiająca grupa zawodowa w tym kraju, płaczą, jęczą, nawet protestują, jak to im jest źle i ile to im kasy brakuje, żeby marnować ludziom zdrowie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Jak chcesz żeby ktoś się rozchorował to podsuwaj mu delikatesy w dużej ilości przed obiadem najlepiej.

Takim ludziom jak Eljot nawet Biosłone nie pomoże, zachipowany mózg. Od razu zaatakował Caritas i Rydzyka, typowe dla leminga. Trzeba zadać sobie Eljocik: "Dlaczego Owsiak zawsze zbiera na sprzęt medyczny? (bo łatwiej o przekręty przy ustawianych przetargach? ) i dlaczego Peło wstrzymało kontrolę NIKu fundacji WOŚP?

Skoro Owsiak może to dlaczego rydzyki niby nie mogą. A ciekawe żę NIK wstrzymał kontrolę, a rydzykom cofnęli przyznane już wcześniej fundusze. To zapewne dlatego że taka dobra jest ta władza.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 16:19 wysłane przez Laokoon » Zapisane
eljot
« Odpowiedz #53 : 13-01-2012, 16:21 »

Ci od mafii to tak, ale nie należy ich mieszać z tymi religijnymi.
Dlaczego nie? Święci nie są.

Skąd wiesz o wstrzymaniu kontroli? Od Maciasika, agenta Tomka? CBA pisowskie nie wykazalo uchybień.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 16:29 wysłane przez Eljot » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #54 : 13-01-2012, 16:23 »

Dlaczego nie? Święci nie są.

No widzisz. A ty myślałeś że są dla ciebie konkurencją.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/torun/grzywna-o-rydzyka-nie-zostala-odroczona,1,4997492,region-wiadomosc.html

Skąd wiesz o wstrzymaniu kontroli? Od Maciasika, agenta Tomka? CBA pisowskie nie wykazalo uchybień.

A ty skąd wiesz o CBA?

CBA to nie NIK.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 16:31 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #55 : 13-01-2012, 16:24 »

Cytat
Od razu zaatakował Caritas i Rydzyka,

I słusznie jak atakować to każdego bo największe przekręty to ci od "mafii religijnej" zawsze robili i robią nadal. Proste przykłady - fakty: wojny religijne i wyprawy krzyżowe...

Nigdy nie widziałem żadnej wojny religijnej na oczy, na wyprawie krzyżowej też nie byłem i nie znam nikogo, kto był. To są sprawy historyczne i wirtualne, bez praktycznego znaczenia.  

Codziennie natomiast widzę jak medycyna rujnuje ludziom zdrowie.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #56 : 13-01-2012, 16:25 »

Codziennie natomiast widzę jak medycyna rujnuje ludziom zdrowie.

I to jest rzeczowy argument. O tym mówimy wieszając psy na WOŚP.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #57 : 13-01-2012, 16:39 »

Codziennie natomiast widzę jak medycyna rujnuje ludziom zdrowie.

I to jest rzeczowy argument. O tym mówimy wieszając psy na WOŚP.
I Caritasie, PCK, dawcach krwi i rehabilitantach medycznych.

Jestem za tym, aby traktować wszystkich równo.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 16:42 wysłane przez Eljot » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #58 : 13-01-2012, 16:50 »

Wątek jest o WOŚP. Jak komuś przeszkadza honorowe krwiodastwo, gdzie stacje krwiodawstwa otrzymują za jedną jednostkę krwi 269 zł, albo przeszkadza inny Caritas, to niech pisze w innym wątku. Jeśli takiego wątku nie ma (nie wiem, bo rzadko udzielam się w hydeparku) to niech takowy założy.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #59 : 13-01-2012, 16:55 »

Cytat
Nigdy nie widziałem żadnej wojny religijnej na oczy, na wyprawie krzyżowej też nie byłem i nie znam nikogo, kto był. To są sprawy historyczne i wirtualne, bez praktycznego znaczenia.  

A muzułmanie i ich święta wojna? Naprawdę nie znasz nikogo kto by ucierpiał w samobójczym zamachu bombowym?

Cytat
Codziennie natomiast widzę jak medycyna rujnuje ludziom zdrowie.

Tak to każdy z nas widzi i każdy z Biosłonejczyków jest temu przeciwny.

Cytat
I to jest rzeczowy argument. O tym mówimy wieszając psy na WOŚP.

Gdyby nie karetka zakupiona przez Owsiaka to mój ojciec od kilkunastu lat już by nie żył. Wcześniej w tym rejonie nie było żadnej karetki która zdążyłaby na czas.

Doceniam WOŚP za sprzęt ratunkowy, szkoda tylko że nie koncentrują się tylko i wyłącznie na ratownictwie medycznym.

Zapisane

MO, KB, ZZO.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!