Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 11:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 50   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Objawy po stosowaniu MO  (Przeczytany 702440 razy)
jomich
« Odpowiedz #480 : 05-10-2009, 12:43 »

Ciąg dalszy perypetii mojego męża:

Wczoraj goączka już się zmniejszyła, oscylowała w granicach 38,3, ale poprzednie dni gorączkował bardzo-do 40 stopni.
Dzisiaj jest około 37,5.
Żadnych innych objawów nie ma, poza delikatnym kaszlnięciem dziennie, mimo stosowania polewania wodą.
Mąż czuje się bardzo słaby.
Trochę się martwimy tą gorączką i zastanawiamy się co może się oczyszczać w ten sposób.

Czy powinniśmy może zrobić mu jakieś badania?

Mąż się troszkę wystraszył i nie wiem kiedy wróci do picia MO.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #481 : 05-10-2009, 23:20 »

Jomich, mąż niech jeszcze nie wraca do MO do czasu aż wrócą mu siły. Na razie także niech nie stosuje polewania. Osłabienie jest normalnym objawem po kilku dniach gorączkowania i powinno się odpoczywać, nie wracać od razu do pracy - nie lekceważyć potrzeb organizmu do regeneracji, a badania na co pomogą - przywrócą siły?
Nie ma potrzeby zastanawiać się nad gorączką - byłą organizmowi widać potrzebna i zapewne spełniła swoje zadanie.
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #482 : 08-10-2009, 10:59 »

Nie wiem gdzie się "wsadzić" ze swoim problemem więc spróbuję może tutaj. Od tygodnia jesteśmy na aloCICIE. Wczoraj pierwszy raz w życiu odczułam co to jest swędzenie/pieczenie pochwy. Zastosowałam tamponowanie z ALOcitu. W nocy obudził mnie ból w podbrzuszu i żeby przespać noc usunęłam tampon. Pobolewanie trwało od chwili obudzenia się do teraz - jakbym miała dostać miesiączkę co jest niemożliwe. Moja córka natomiast dzisiaj mi zasygnalizowała, że ma upławy  eek. Ponieważ ma 14 lat - tamponowanie odpada. Co mam zrobić? Odstawić MO na aloCICIE  i wrócić do MO na bazie aloesu ?
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #483 : 08-10-2009, 11:22 »

Tak właśnie radziłabym postąpić. Spokojnie możecie przedłużyć czas stosowania aloesu o około 3 miesiące. Tamponowanie można stosować zamiennie alocitem lub kwasem bornym, ewentualnie czopki z 3% kwasem bornym. U córki powinno pomóc samo stosowanie MO.
Zapisane
janowa333
« Odpowiedz #484 : 08-10-2009, 19:28 »

Witam serdecznie,nie wiem czy dobrze trafiłam z pytaniem.
MO piję od 24.07.2009 z olejem z oliwek.
Mam pytanie,czy przy MO można pić sok z brzozy? Czytałam w książce ,że przy MO nie wskazane sa inne środki oczyszczające,a przeczytałam też,że sok ten ma właściwości oczyszczające.znajoma pije MO i sok z brzozy i nie narzeka,ja jednak wolę zaczerpnąc fachowej opinii.proszę o pomoc
 Pozdrawiam janowa333
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #485 : 09-10-2009, 06:33 »

Dobrze jest nie nakładać dodatkowych metod oczyszczania na siebie, żeby nie kumulować objawów a przy okazji nie obciążać organizmu, np. wątroby, ale jeśli nic się nie dzieje... Musisz słuchać organizmu.
Zapisane
janowa333
« Odpowiedz #486 : 12-10-2009, 21:56 »

Mam kolejne pytanie,a za odpowiedź do poprzedniego dziękuję. notworthy
Przeczytałam książkę ale nie znalazłam nic na temat leków homeopatycznych.
Tylko wzmiankę ,że przy DP nie wolno ich brać,a jeżeli ja jestem tylko na MO i koktajlach to czy mogę brać takie leki?
 Nadmieniam,że homeopatycznie leczę się już jakiś czas wcześniej niż MO,miałam zalecaną przerwę i teraz powrót?
« Ostatnia zmiana: 10-11-2009, 01:05 wysłane przez Heniek » Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #487 : 13-10-2009, 06:30 »

Janowa333, chyba nie poznałaś jeszcze dobrze tego forum, inaczej wiedziałabyś, że mamy tu nawet cały dział poświęcony homeopatii;
http://bioslone.pl/forum2/index.php?board=38.0
Zapisane
skarbek
« Odpowiedz #488 : 15-10-2009, 12:05 »

Piję MO od ponad 1,5 roku, koktajle od roku. Od 2 miesięcy pojawiają mi się na plecach bolesne wypryski, są na ramionach ale również w części lędźwiowej. Nigdy nie miałam takiego rodzaju zmian na skórze więc zastanawiam sie czy mój organizm zaczął się oczyszczac przez skóre czy może ma to związek z wdrożeniem mieszanki oczyszczającej na drogi moczowe. Mam się czym martwić?
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #489 : 15-10-2009, 12:35 »

Wypryski to chyba podstawowa forma oczyszczania organizmu. Nie martw się, ja je mam często na nogach. Moim rekordem był "mały" pryszczyk na łydce, który wraz z zaczerwienioną obwódką, miał chyba 8 cm średnicy.
Zapisane

Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #490 : 15-10-2009, 12:51 »

Skarbek, raczej nie martwić się, tylko cieszyć  msn-wink. Wypryski w różnych miejscach to właśnie sposób na oczyszczanie tych miejsc. Ja na przykład miałam nietypowe zmiany skórne :  swędzące  zaczerwienione wypryski i plamy na brzuchu, które dla złagodzenia objawów smarowałam alocitem na bazie aloesu i maścią z wit. A lub tranową. Zresztą pisałam o tym w tymże wątku.
A proces oczyszczania mógł nastąpić zarówno w wyniku picia MO jak i mieszanki ziołowej, w każdym razie idzie w dobrym kierunku  thumbsup.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #491 : 16-10-2009, 06:29 »

Piję MO od ponad 1,5 roku, koktajle od roku. Od 2 miesięcy pojawiają mi się na plecach bolesne wypryski, są na ramionach ale również w części lędźwiowej. Nigdy nie miałam takiego rodzaju zmian na skórze więc zastanawiam sie czy mój organizm zaczął się oczyszczac przez skóre czy może ma to związek z wdrożeniem mieszanki oczyszczającej na drogi moczowe. Mam się czym martwić?
Bo skóra to przecież Twój największy narząd wydalniczy! I jeśli coś przez nią wychodzi - to znaczy, że działa! Ciesz się. A dla pociechy powiem; nie jesteś sama! Mój organizm wyjątkowo upodobał sobie tę drogę oczyszczania i zawsze mam jakieś niespodzianki na skórze, ale co tam, rozumiejąc te mechanizmy to już nie przeraża smile
Zapisane
Teasty
« Odpowiedz #492 : 19-10-2009, 07:45 »

Od kilku dni odczuwam posmak goryczki w tylnej części podniebienia. Na początku myślałam, że to wina potraw, ale nawet po przełykaniu miodu czy śliny odczuwałam ową gorycz.
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #493 : 19-10-2009, 07:55 »

Dziękuję Grażynko. Dzisiaj kończy mi się porcja aloCIT-u. Wrócę do AlOcitu szczególnie, że mojej córce menstruacja sie zatrzymała. Nie panikuję. Wiedza daje poczucie bezpieczeństwa. Ufam naszym organizmom. To swędzenie miałam krótko, ból przy tamponowaniu pojawił się tylko raz. Co do córki - ona schudła kilka kilo - efekt przestania jedzenia glutenu i cukru - więc myślę, że to też ma wpływ na zatrzymanie się miesiączki. Teraz pilnuję aby bardziej nie schudła - bo wygląda super ( nie jak " szkieletor " ale zgrabnie) i widzę, że w końcu zaczęła akceptować swój wygląd. To też jest ważne.
Zapisane
Zuzanka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 69
MO: 01.01.2009
Skąd: Stary Sącz
Wiadomości: 33

« Odpowiedz #494 : 26-10-2009, 16:24 »

Opiszę przypadek Kasi. Ma 16 lat, 3 miesiące pije MO I KB. Do podjęcia decyzji o dbanie o swoje zdrowie skłoniły ją pojawiające się bardzo często liszaje za uszami. Generalnie nieuleczalne przez lekarzy. Nieuleczalne w tym sensie, że wskutek zapisywanych maści i  antybiotyków, chwilowo  następowała poprawa a potem wszystko wracało. Już po dwóch miesiącach MO i KB liszaje zniknęły same. A w ubiegły piątek rano, organizm Kasi sam przystąpił do generalnego remontu. Pojawiły się dreszcze i wymioty, lekko obniżona temperatura ciała i ogólnie bardzo kiepskie samopoczucie. W południe temperatura skoczyła już do 39,8 i tak wysoka utrzymywała się do wieczora. Do tych objawów doszedł bardzo silny ból głowy. Na noc zażyła nurofen. Sobota i niedziela przebiegła prawie tak samo, z temperaturą w granicach 38 - 39,5. W niedzielę  wieczorem pojawiło się pulsowanie w uchu.Cały czas leżała bardzo słaba i nic nie jadła.Piła dużo ciepłej wody. Wieczorem zakropiła ucho kroplą alocitu i wygrzewała solą. Natomiast w poniedziałek obudziła się z temperaturą 37,5 i po porannej toalecie z ucha wylała się jej śmierdząca wydzielina w kolorze brunatnoczerwonym. W uchu nadal pulsowało, pobolewała głowa, ale temperatura już się nie podniosła. Po raz pierwszy od trzech dni była głodna. W ciągu następnych dni wszystkie objawy minęły.
Chciałabym podziękować Zibiemu za wsparcie jakiego mi udzielił w czasie " choroby" Kasi. Było nam potrzebne.
« Ostatnia zmiana: 26-10-2009, 16:33 wysłane przez Zuzanka » Zapisane
Jojek
« Odpowiedz #495 : 05-11-2009, 19:16 »

Mój mąż pije MO od marca 2009 r., czyli 8 miesięcy. Wciąż boli go żołądek po jego wypiciu. Ból jest palący i naprawdę silny. Już kilkakrotnie odmawiał kontynuowania picia MO, ale zawsze udawało mi się go przekonać, aby nie przerywał. Mówiłam, że boli go bo ma uszkodzoną śluzówkę, ale tak naprawdę to nie wiem czemu tak reaguje. W dzieciństwie miał leczone wrzody na żołądku.
Zdarzyło się kilka razy, że gdy wyjechał z domu na dzień lub 2 i nie wypił MO to żołądek go nie bolał.
Mąż jest ciągle na oleju z oliwy. Gdy byliśmy na alocicie z citroseptu raz podałam mu sam alocit, bo chciałam zobaczyć który składnik tak na niego działa. Na sam aloCit też reagował bólem żołądka.
Czy można jakoś temu zaradzić. Nie chciałabym, aby zrezygnował z MO, ale widzę, że ma coraz mniej cierpliwości. To trwa już naprawdę długo i wiem, że jak ból się nie skończy lub nie podam mu sensownego wytłumaczenia to w końcu odmówi definitywnie współpracy ze mną i MO. 
Zapisane
Arcia
« Odpowiedz #496 : 05-11-2009, 20:25 »

Witam!
Mój mąż pije MO od około 2 miesięcy. Do tej pory było wszystko raczej ok, ale dzisiaj pojawiły się straszne zawroty głowy. Z tego, co już tutaj sobie poczytałam, to wygląda to na oczyszczanie, ale czułabym się uspokojona, gdyby ktoś z Was napisał coś na ten temat. Muszę dodać, że mąż od około 5 lat leczy się na nerwy (miał załamanie nerwowe) i cały czas jest na lekach - chwilowo nie idzie ich odstawić. Te dzisiejsze zawroty spowodowały znowu poddenerwowanie i strach, że może to jednak nie MO...! Wiem, że to trochę mało informacji, ale będę wdzięczna za każdą odpowiedź, a i mąż może pewniej się wtedy poczuje. Jeszcze jedno - co, poza chwilowym odstawieniem mikstury, może zmniejszyć ten nieprzyjemny objaw? Smutny
« Ostatnia zmiana: 08-11-2009, 23:03 wysłane przez Solan » Zapisane
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #497 : 05-11-2009, 23:20 »

Arcia a nie idzie tego po prostu przetrzymać? Czasami najlepiej nic nie robić, wiem, że to trudne, ale tak jest czasami najlepiej.
Co do leków nie jestem autorytetem, ale próbował twój mąż zmiejszyć dawki np o połowę i zobaczyć co sie będzie działo?
Powtarzam, nie jestem autorytetem, ale może po prostu zawroty głowy to efekt walki organizmu z chorobą, dwa z lekami? Zmniejszenie dawki może zmniejszy zawroty głowy.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #498 : 06-11-2009, 02:10 »

Cytat od: Arcia
Te dzisiejsze zawroty spowodowaly znowu poddenerwowanie i strach, ze moze to jednak nie MO...!
Stosowanie jednoczesne MO i leków musiało doprowadzić do takiej reakcji. Piotrb111 dobrze radzi - stopniowe zmniejszanie ilości leków i zredukowanie dawki MO. Do tego dobrze byłoby w miejsce odstawionych leków zastosować lek homeopatyczny Ignatia 14, a jeśli ten lek nie będzie dostępny, to Ignatia amara 15CH.

Cytat od: Jojek
Mąż jest ciągle na oleju z oliwy. Gdy byliśmy na alocicie z citroseptu raz podałam mu sam alocit, bo chciałam zobaczyć który składnik tak na niego działa. Na sam aloCit też reagował bólem żołądka. Czy można jakoś temu zaradzić.
Rzadko się zdarza, że bóle utrzymują się aż tak długo, ale jednak tak bywa. Mistrz w tym wypadku doradza zrezygnować na jakiś czas z cytryny, która podrażnia, a także alocitu na citrosepcie. Niech mąż pije sok z aloesu nierozcieńczony wodą, z odpowiednio mniejszą ilością oliwy (np. łyżeczka oliwy i 2 łyżeczki soku z aloesu) - niech sobie sam dobierze najlepszą dawkę.
Zapisane
skarbek
« Odpowiedz #499 : 06-11-2009, 08:50 »

A czy ktoś mi może odpowiedzieć dlaczego pomimo 1,5 rocznego stazu z MO nadal nie mogę sie pozbyć nieprzyjemnego zapachu z ust. Nie ma to nic wspólnego ze stanem uzębienia ani z zatokami. Już nie wiem sama co zrobić  crybaby
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 50   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!