Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 10:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ACTA  (Przeczytany 56282 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #40 : 27-01-2012, 23:16 »

niekonkretne prawo nie powinno zostać wprowadzone w życie.
Właśnie tak się dzieje. Po to, aby sądy były "niezależne" i mogły dowolnie interpretować przepisy prawa. Po to, aby ten co ma dobrego papugę nie siedział za ewidentne przekręty a ten co walczy z systemem, ale kasy nie ma, garował. Przykład? Proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=rXB02dZ9iiA


Pochyl się!
Twój polityk zawsze zrobi ci dobrze!
Jedni ludzie mówią"
-Będzie piekło!
Inni mówią:
- już piecze! 
« Ostatnia zmiana: 27-01-2012, 23:28 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #41 : 28-01-2012, 00:02 »

Cytat
Zwolennicy referendum ws. ACTA deklarują, że zebrali ponad 200 tys. podpisów pod wnioskiem o jego rozpisanie. Parlament nie musi się zgodzić na referendum ws. ratyfikacji ACTA - mówi ekspert w dziedzinie prawa konstytucyjnego. Także PiS chce referendum ws. ACTA.
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/bedzie-referendum-ws-acta-juz-200-tys-podpisow,1,5010611,wiadomosc.html

PiS widzi szansę zwiększenia poparcia. Z drugiej strony to jakiego referendum by nie chciało PiS.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #42 : 28-01-2012, 01:06 »

Szkoda, że takiego rządcy aktualnie nie mamy w Polsce. Ten chciał z nimi walczyć. Oto jego wypowiedź z 27 04 1961 http://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18.

I kolejna bardzo odważna wypowiedź, za którą go zabili http://www.youtube.com/watch?v=2yC62lLbR3U&feature=related.

Rzeczywiście ACTA, to tylko jeden z puzzli.
« Ostatnia zmiana: 28-01-2012, 01:34 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #43 : 28-01-2012, 15:03 »

Cytat
Próbowałem nie raz, jak masz Rodzinę i czujesz się za nią odpowiedzialny, to się nie da.

Da się da, trochę dystansu wystarczy nabrać do świata. Nie mam tu na myśli obojętności bo własne zdanie to nawet trzeba mieć i prezentować je kiedy zajdzie potrzeba.

Cytat
... Na pohybel bydlakom ze szczytu piramidy.

Piramidy to konstrukcje mentalne, istnieją tylko w głowach tych którzy w nie wierzą. Ja wierzę w to że wszyscy jesteśmy równi i tak samo odpowiedzialni za otaczającą nas rzeczywistość.
Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Gościsław
« Odpowiedz #44 : 28-01-2012, 21:20 »

Czy ktoś się orientuje jak przebiegają protesty na Zachodzie Europy przeciw ACTA?
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #45 : 29-01-2012, 11:51 »

Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało "Teorie spiskowe", podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #46 : 29-01-2012, 12:58 »

trochę dystansu wystarczy nabrać do świata.
Faktycznie Tom żyjemy w dwóch różnych światach. Ja w realu. A dystansu do świata to już dawno nabrali mnisi tybetańscy i teraz cały Nepal na nich zapier...

Piramidy to konstrukcje mentalne, istnieją tylko w głowach tych którzy w nie wierzą. Ja wierzę w to że wszyscy jesteśmy równi i tak samo odpowiedzialni za otaczającą nas rzeczywistość.
Marian Zagórny właśnie czuł się odpowiedzialny za otaczającą nas rzeczywistość. Takich historii jest wiele, ta jest dobrze pokazana. Naprawdę nie zaszkodzi poświęcić pół godziny na obejrzenie/posłuchanie tego wywiadu. http://www.youtube.com/watch?v=rXB02dZ9iiA
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #47 : 29-01-2012, 13:05 »

Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało "Teorie spiskowe", podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

Nie ma się co dziwić. Wystarczy przejrzeć na oczy, jak wygląda "ten" świat aby mieć świadomość że:
 "są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart, mniej niż zero"
« Ostatnia zmiana: 29-01-2012, 16:10 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #48 : 29-01-2012, 13:23 »

Śmiech mnie ogarnia czytając posty o udowadnianiu innym, że real to informacje z netu i TV. Real to ja mam u siebie. Wiem ile mam, co wokół siebie mam i jaki wpływ na to mam. Dla mnie to jest real.
« Ostatnia zmiana: 29-01-2012, 13:24 wysłane przez Gościsław » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #49 : 29-01-2012, 14:01 »

Śmiech mnie ogarnia czytając posty o udowadnianiu innym, że real to informacje z netu i TV. Real to ja mam u siebie. Wiem ile mam, co wokół siebie mam i jaki wpływ na to mam. Dla mnie to jest real.

Jak najbardziej. Bez tej podstawowej świadomości reszta jest "niczem". Idąc tą drogą przecież w końcu docieramy do sedna sprawy jaką jest życie, czyli zdrowia. Z drugiej strony jednak jest to życie wspólne z innymi i to jak jedni traktują drugich.
Zapisane
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #50 : 29-01-2012, 14:37 »

Cytat
Faktycznie Tom żyjemy w dwóch różnych światach. Ja w realu. A dystansu do świata to już dawno nabrali mnisi tybetańscy i teraz cały Nepal na nich zapier...

Nie wiem czym jest Twój real, mój to rodzina, przyjaciele i zwykłe codzienne sprawy. Sam na siebie i dzieciaki zapier... i staram się trzeźwo oceniać otaczający mnie świat. Jasne, że dostrzegam w nim wiele niesprawiedliwości, chciwości itd i dlatego staram się żyć najlepiej jak potrafię i wpływać na to na co wpłynąć mogę. Mam takie przekonanie, że gdyby każdy człowiek zadbał o swoje najbliższe otoczenie to było by nam tu bardzo dobrze smile.
Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #51 : 29-01-2012, 20:52 »

I tu się z Tobą zgadzam.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #52 : 29-01-2012, 21:37 »

A o co chodzi z tym Nepalem i mnichami?
Zapisane

I'm going through changes
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #53 : 30-01-2012, 09:46 »

Śmiech mnie ogarnia czytając posty o udowadnianiu innym, że real to informacje z netu i TV.
Pokaż gdzie tak ktoś napisał.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #54 : 30-01-2012, 10:41 »

Maska stała się tak popularna, że wczoraj obejrzałem jeszcze raz... oczywiście polecam


http://www.youtube.com/watch?v=8XKa8VE7ILI

Maska do wydruku:

http://w828.wrzuta.pl/obraz/powieksz/31a9F2GUwlg
Zapisane
Calisia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 07.04.2010
Wiadomości: 115

« Odpowiedz #55 : 30-01-2012, 11:04 »

Anonimowi mogą być kontrolowaną opozycją, która posłuży do przepchnięcia cenzury internetu. Wystarczy że posuną się za daleko i zostanie to zakwalifikowane jako cyberterroryzm, a przypominam że tak w zeszłym roku prezydent podpisał dokument który zezwala na wprowadzenie stanu wojennego (czyli de facto czegoś gorszego niż cenzura internetu) w przypadku zagrożenia dla "cyberprzestrzeni".
http://www.polskatimes.pl/artykul/455144,stan-wojenny-w-razie-zagrozenia-w-cyberprzestrzeni,id,t.html

Nie dajcie się ponieść owczemu pędowi. Media pokazują Anonimowych i Palikota tylko dlatego żeby młodzież za nim pobiegła. Nikt już nie pamięta jak wymachiwał gumowym kutasem, jak robił z siebie ostatniego kretyna, był nawet między 2005 a 2006 udziałowcem tygodnika ultrakatolickiego "OZON": http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozon_(tygodnik) .

Nie oskarżam tu nikogo. Nawet nie czytałem całej dyskusji tutaj i w zasadzie nie chce mi się, bo temat ostro mi się przejadł. Zwyczajnie was ostrzegam, że to kolejna akcja fałszywej flagi i sposób na to aby społeczeństwo zaakceptowało coś co wcześniej nie byłoby możliwe. Spokojnie. Czekajcie cierpliwie. Teraz nie widać tego wyraźnie. Tak samo jak nikt nie mógł sobie wyobrazić, żeby przed 9 września 2001 była możliwa inwazja wojsk USA na bliski wschód. Tak apropo, na Iran i Syrie też znajdą pretekst, np. zamknięcie cieśniny Ormuz, kiedy sami rozwalają Iran sankcjami. Myślicie że na bliskim wchodzie mieszkają sami terroryści? Że nie ma tam zwykłych ludzi którzy chcą normalnie żyć?

To co sprzedają nam media, to programowanie umysłów na bieżąco. Człowiek który ma tylko telewizor i żadnych innych informacji, nie będzie krytycznie spoglądał na otrzymywaną papkę z mainstreamu. W końcu przekonają ludzi, że noszenie czipa pod skórą jest fajne i nowoczesne. Próbowałem znaleźć (niestety usunęli) taki wycinek z teleekspresu gdzie pokazują jak to "fajny zachód" znakuje się jak bydło, żeby móc się zeskanować na imprezie, bo portfel i papierowe pieniądze są passé.

Niektórzy mogą to wiedzieć, ja piszę do tych którzy nie wiedzą.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #56 : 30-01-2012, 11:14 »

Cytat
Tak samo jak nikt nie mógł sobie wyobrazić, żeby przed 9 września 2001 była możliwa inwazja wojsk USA na bliski wschód.

A "Pustynna Burza" to niby kiedy była?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #57 : 30-01-2012, 11:48 »

W końcu przekonają ludzi, że noszenie czipa pod skórą jest fajne i nowoczesne. Próbowałem znaleźć (niestety usunęli) taki wycinek z teleekspresu gdzie pokazują jak to "fajny zachód" znakuje się jak bydło, żeby móc się zeskanować na imprezie, bo portfel i papierowe pieniądze są passé.
Niektórzy mogą to wiedzieć, ja piszę do tych którzy nie wiedzą.

Z tego samego powodu jest "wielkie halo", nieustannie nagłaśniane w weekend - porwania Madzi. Wczoraj jednak, w którymś dzienniku TV, wszystko się rypło, kiedy dziennikarka zaczęła przekonywać widzów, że jakby dziecko miało chipa (czy coś w tym stylu) to już w ciągu godziny byłoby odnalezione. Ha, ha, ha...
Zapisane

Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #58 : 30-01-2012, 12:35 »

Klaro też mi się nasunęła myśl o czipach przy porwaniu. Dziwne to wszystko.
Zapisane

pozdrawiam Ania
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #59 : 30-01-2012, 14:02 »

Decyzja o przystąpieniu państw Unii Europejskiej do ACTA zapadła podczas polskiej prezydencji na posiedzeniu Rady UE ds. rolnictwa i rybołówstwa w dniach 15 – 16 grudnia 2011. Posiedzenie prowadził polski minister rolnictwa Pan Marek Sawicki.
 
ACTA DOTYCZY wszystkich aspektów życia, w tym również ŻYWNOŚCI.
Określa ramy prawne dla dochodzenia i egzekwowania praw własności intelektualnej. GMO - Genetycznie Modyfikowane Organizmy, wprowadzane na nasze talerze i do upraw SĄ PATENTOWANE i SĄ WŁASNOŚCIĄ KORPORACJI.
 
Żywność jest towarem strategicznym, kto kontroluje żywność, ten kontroluje świat! Przepisy ACTA dotyczą ochrony własności intelektualnej, a więc też opatentowanych nasion i roślin GMO. 
Rolnicy stracą prawo do swoich nasion, stracimy niezależność żywnościową, będziemy całkiem zależni od ponadnarodowych korporacji.
 
Rząd RP chce pozwolić na uprawy GMO mimo, że już 9 krajów UE (w tym Niemcy i Francja) wprowadziło zakazy takich upraw. Nasze pola zostaną nieodwracalnie zanieczyszczone przez GMO, które jest własnością korporacji. ACTA odda kontrolę nad produkcją żywności w Polsce w ręce korporacji. GMO powoduje poważne problemy zdrowotne, w tym bezpłodność. PODPISZ PETYCJĘ O ZAKAZIE UPRAW GMO W POLSCE:
http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!