Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 08:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Federacja Bibliotek Cyfrowych- Źródełko wiedzy  (Przeczytany 13720 razy)
m.war
« Odpowiedz #20 : 03-02-2012, 10:12 »


Unikamy właśnie. Jak? Normalnie. Dopełnia a nie zastępuje.

Biosłonejczyk, żadnych leków nie potrzebuje. Nie chcę oczywiście generalizować, gdyż każdy trafia na to forum w innym stanie, ale pisanie, że jakieś leki mają coś nam dopełniać jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe.
« Ostatnia zmiana: 03-02-2012, 13:17 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #21 : 03-02-2012, 13:12 »

Biosłonejczyk, żadnych leków nie potrzebuje. Nie chce oczywiście generalizować, gdyż każdy trafia na to forum w innym stanie. Ale pisanie, że jakieś leki mają coś nam dopełniać jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe.

Nie potrzebuje, chyba, że zachodzi wyższa konieczność. Z tym, że tutaj odnosimy się do publikacji konkretnej na temat medycyny. Dobrze jest też kiedy Biosłonejczyk wie co i dlaczego. Pomocne w tym są różne informacje historyczne, znajomość historii medycyny - poznanie wroga też jest bardzo istotne. Jak poczytasz sobie teksty na portalu to znajdziesz tam wiele cennych informacji historycznych, pozwalających zrozumieć czym jest medycyna.
Choć owszem, najważniejsze jest to jak zachować zdrowie i je mieć, wtedy medycyna niegroźna - można powiedzieć.
« Ostatnia zmiana: 03-02-2012, 13:18 wysłane przez Klara27 » Zapisane
R2d2
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 02.12.2011, Od 05.2014r odstawiona
Skąd: Piaseczno,
Wiadomości: 32

Twardym krokiem w przyszłość coraz lepszą

« Odpowiedz #22 : 06-02-2012, 17:57 »

Laokoon - taka była moja intencja. "Nawet ze słów głupca mądry coś wybrać zdoła".
Heniek bije w czambuł - i ja to też rozumiem...

Pax.





Przed myślnikiem stawiamy spację. Inaczej trafiamy do działu "Posty moderowane". // Solan
« Ostatnia zmiana: 07-02-2012, 21:10 wysłane przez Solan » Zapisane

"Każda cywilizacja wypływa z małej liczby idei zasadniczych, przez cały naród przyjętych."
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!