Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 04:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lena - nerwica, stany depresyjne, uporczywe zawroty głowy  (Przeczytany 124486 razy)
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #100 : 07-04-2013, 11:42 »

Cytat od: Lena
Także wygląda na to, że moje organy wydalnicze są mocno przeciążone.
Leno, dlaczego nie zastosujesz NIA?
Wszystkie Twoje objawy wskazują na stan toksemii. W takim stanie przeciążenia, układy wydalnicze nie nadążają z usuwaniem toksyn. Bóle i zawroty głowy, złe samopoczucie to już są konsekwencje tego stanu.
Metoda NIA usuwa toksemię. Wiele osób, które zdecydowały się na NIA już od pierwszego dnia poczuły wyraźną poprawę w samopoczuciu - poczytaj ostatnie posty Stinga. Coraz więcej osób na Biosłone zastosowało NIA, powstał też osobny dział praktyków NIA gdzie możesz liczyć na wsparcie w tej metodzie.
Zapisane

Zmiany na lepsze.
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #101 : 07-04-2013, 19:23 »

Lena, czy odstawiasz MO przy takich objawach? Daj odsapnąć organizmowi, do Twojej krwi uwalnia się zbyt dużo toksyn na raz. Ja mam podobne objawy. Krócej piję MO, ale korci mnie wprowadzenie NIA. Jedyne co mnie powstrzymuje, to fakt, że nie jestem w formie (chore zatoki i uczucie przymulenia) i boję się, że źle będę znosiła dolegliwości związane z uruchomieniem ranki.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Lena
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 20.05.2011 z przerwami
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #102 : 07-04-2013, 23:09 »

Liwio cały czas śledzę wszystkie wątki na temat NIA i też już myślę o zastosowaniu tej metody.

Asiu ja MO nie piję od ponad roku, a mimo to czuję się źle.
Zapisane

Zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym.
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #103 : 08-04-2013, 17:23 »

Cytat od: Asia61
Jedyne co mnie powstrzymuje, to fakt, że nie jestem w formie (chore zatoki i uczucie przymulenia) i boję się, że źle będę znosiła dolegliwości związane z uruchomieniem ranki.
Asiu. Od założenia ranki czuję wzrost energii, "zmulenie niewiadomego pochodzenia" (czytaj: toksycznego pochodzenia) odeszło.
Zapisane

Zmiany na lepsze.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #104 : 08-04-2013, 18:07 »

Cytat
Asiu. Od założenia ranki czuję wzrost energii, "zmulenie niewiadomego pochodzenia" (czytaj: toksycznego pochodzenia) odeszło.
Nie chciałbym zniechęcać Leny, ale ja od założenia ranki żadnego wzrostu energii nie odczułem. Może jeszcze nie czas i może nie na każdego działa od pierwszego dnia, jak na Liwię. Natomiast to na pewno nie jest argument przeciw spróbowaniu -- skoro są ludzie, którym pomogło i to szybko, to nawet gdybym ja za rok napisał, że wciąż odczuwam "zamulenie", nie oznaczałoby to, że Lena również nie odczuje poprawy. NIA traktuję jako eksperyment, a nuż pomoże. Takie podejście sugerowałbym i w tym przypadku.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #105 : 08-04-2013, 21:45 »

Inne skutki odchudzania:
- wypadanie włosów
- pogorszenie wzroku
- pogorszenie cery
- zanik miesiączki (wróciła po lekach hormonalnych)
- nasilona próchnica

Lena, czy teraz bierzesz jakieś leki?

Jedynie 1/8 tabletki leku przeciwdepresyjnego, ale w takiej dawce działa chyba bardziej jak placebo.

Leno jak wyglądają twoje miesiączki (nigdzie nie pisałaś o tym chyba)? Czy cały czas bierzesz leki hormonalne? Czy te leki hormonalne jakie brałaś to pigułki antykoncepcyjne?
Zapisane
Lilly
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Skąd: Poznań
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #106 : 09-04-2013, 11:00 »

Ja również stosuję NIA z powodu podobnych problemów jak Ty Leno. Na razie bez efektów, ale to dopiero drugi tydzień. Czas myślę, że jednak zrobi swoje. Choć w sumie mam wrażenie, że jakaś ostatnio bardzo "trzeźwa" jestem. Co do samej ranki, to u mnie żadnych dolegliwości nie ma. Uciążliwość niewielka.
Zapisane
Lena
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 20.05.2011 z przerwami
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #107 : 09-04-2013, 17:19 »

Wheno leki hormonalne na przywrócenie miesiączki brałam przez wiele miesięcy (może nawet ponad rok) jak byłam nastolatką po tym cholernym odchudzaniu. Nie pamiętam jakie to były dokładnie leki. Od tamtej pory mam regularne miesiączki, chociaż od rozpoczęcia BPP gorzej się czuję w te dni, tak jakby wtedy organizm się intensywniej oczyszczał, a miesiączki są bardziej skąpe i krócej trwają, jakby organizm "oszczędzał krew"? Po urodzeniu córki brałam przez jakiś czas tabletki antykoncepcyjne, ale potem odstawiłam, bo nie chciałam obciążać organizmu.
Poza tym praktycznie cały czas mam upławy, często intensywne, więc mam nadzieję, że to również forma oczyszczania. W ciąży miałam stwierdzoną nadżerkę szyjki macicy, ale nic z tym nie robiłam, bo po przejściu na Biosłone miałam nadzieję, że organizm sam załatwi tę sprawę. Nie odczuwam żadnych dolegliwości z tym związanych, więc nie badałam się w tym kierunku.
Zapisane

Zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym.
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #108 : 09-04-2013, 17:34 »

Cytat
W ciąży miałam stwierdzoną nadżerkę szyjki macicy, ale nic z tym nie robiłam, bo po przejściu na Biosłone miałam nadzieję, że organizm sam załatwi tę sprawę. Nie odczuwam żadnych dolegliwości z tym związanych, więc nie badałam się w tym kierunku.

A kiedy urodziłaś, bo nie pamiętam, mimo że czytałam cały wątek? Skoro cały czas są upławy mimo tamponowania, MO i diety, to być może te upławy są od nadżerki, która nie może się zagoić? Nie odczuwasz żadnych dolegliwości, bo nadżerki nie bolą. (Wiem, bo sama miałam. Wtedy ginekolog mi powiedział, że rak szyjki macicy też nie boli.) A cytologię kiedy ostatni raz robiłaś?

Poza tym nie wiem czy czytałaś watek o nadżerce tu: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=4284.0
« Ostatnia zmiana: 09-04-2013, 17:40 wysłane przez Whena » Zapisane
Lena
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 20.05.2011 z przerwami
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #109 : 09-04-2013, 18:50 »

Wheno tamponowania nie stosowałam. Córkę urodziłam ponad 4 lata temu - po porodzie ginekolog stwierdził, żeby poczekać aż wszystko się unormuje i potem pomyśleć o usuwaniu nadżerki. Cytologię miałam wtedy II. Gdzieś po roku natknęłam się na forum Biosłone i zaczęłam próbować z MO i odstawiłam chemiczne jedzenie. Kolejny rok później rozpoczęłam DP, KB i okresowo MO.
Może masz rację, że powinnam sprawdzić tę nadżerkę i zrobić cytologię.
Zapisane

Zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym.
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #110 : 09-04-2013, 19:02 »

Mistrz na nadżerki poleca tamponowanie, w tym wątku, który Ci wkleiłam. Nie wiesz co tam u Ciebie jest bo bardzo długo nie byłaś u ginekologa, więc może lepiej sprawdzić. Domyślam się, że te upławy też do przyjemnych nie należą.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!