Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 01:47 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Lena - nerwica, stany depresyjne, uporczywe zawroty g³owy  (Przeczytany 123451 razy)
Liwia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Sk±d: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 237

« Odpowiedz #100 : 07-04-2013, 11:42 »

Cytat od: Lena
Tak¿e wygl±da na to, ¿e moje organy wydalnicze s± mocno przeci±¿one.
Leno, dlaczego nie zastosujesz NIA?
Wszystkie Twoje objawy wskazuj± na stan toksemii. W takim stanie przeci±¿enia, uk³ady wydalnicze nie nad±¿aj± z usuwaniem toksyn. Bóle i zawroty g³owy, z³e samopoczucie to ju¿ s± konsekwencje tego stanu.
Metoda NIA usuwa toksemiê. Wiele osób, które zdecydowa³y siê na NIA ju¿ od pierwszego dnia poczu³y wyra¼n± poprawê w samopoczuciu - poczytaj ostatnie posty Stinga. Coraz wiêcej osób na Bios³one zastosowa³o NIA, powsta³ te¿ osobny dzia³ praktyków NIA gdzie mo¿esz liczyæ na wsparcie w tej metodzie.
Zapisane

Zmiany na lepsze.
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #101 : 07-04-2013, 19:23 »

Lena, czy odstawiasz MO przy takich objawach? Daj odsapn±æ organizmowi, do Twojej krwi uwalnia siê zbyt du¿o toksyn na raz. Ja mam podobne objawy. Krócej pijê MO, ale korci mnie wprowadzenie NIA. Jedyne co mnie powstrzymuje, to fakt, ¿e nie jestem w formie (chore zatoki i uczucie przymulenia) i bojê siê, ¿e ¼le bêdê znosi³a dolegliwo¶ci zwi±zane z uruchomieniem ranki.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Lena
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 41
MO: 20.05.2011 z przerwami
Wiadomo¶ci: 98

« Odpowiedz #102 : 07-04-2013, 23:09 »

Liwio ca³y czas ¶ledzê wszystkie w±tki na temat NIA i te¿ ju¿ my¶lê o zastosowaniu tej metody.

Asiu ja MO nie pijê od ponad roku, a mimo to czujê siê ¼le.
Zapisane

Zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym.
Liwia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Sk±d: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 237

« Odpowiedz #103 : 08-04-2013, 17:23 »

Cytat od: Asia61
Jedyne co mnie powstrzymuje, to fakt, ¿e nie jestem w formie (chore zatoki i uczucie przymulenia) i bojê siê, ¿e ¼le bêdê znosi³a dolegliwo¶ci zwi±zane z uruchomieniem ranki.
Asiu. Od za³o¿enia ranki czujê wzrost energii, "zmulenie niewiadomego pochodzenia" (czytaj: toksycznego pochodzenia) odesz³o.
Zapisane

Zmiany na lepsze.
Trubadur
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 891

« Odpowiedz #104 : 08-04-2013, 18:07 »

Cytat
Asiu. Od za³o¿enia ranki czujê wzrost energii, "zmulenie niewiadomego pochodzenia" (czytaj: toksycznego pochodzenia) odesz³o.
Nie chcia³bym zniechêcaæ Leny, ale ja od za³o¿enia ranki ¿adnego wzrostu energii nie odczu³em. Mo¿e jeszcze nie czas i mo¿e nie na ka¿dego dzia³a od pierwszego dnia, jak na Liwiê. Natomiast to na pewno nie jest argument przeciw spróbowaniu -- skoro s± ludzie, którym pomog³o i to szybko, to nawet gdybym ja za rok napisa³, ¿e wci±¿ odczuwam "zamulenie", nie oznacza³oby to, ¿e Lena równie¿ nie odczuje poprawy. NIA traktujê jako eksperyment, a nu¿ pomo¿e. Takie podej¶cie sugerowa³bym i w tym przypadku.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk±d: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1.254

« Odpowiedz #105 : 08-04-2013, 21:45 »

Inne skutki odchudzania:
- wypadanie w³osów
- pogorszenie wzroku
- pogorszenie cery
- zanik miesi±czki (wróci³a po lekach hormonalnych)
- nasilona próchnica

Lena, czy teraz bierzesz jakie¶ leki?

Jedynie 1/8 tabletki leku przeciwdepresyjnego, ale w takiej dawce dzia³a chyba bardziej jak placebo.

Leno jak wygl±daj± twoje miesi±czki (nigdzie nie pisa³a¶ o tym chyba)? Czy ca³y czas bierzesz leki hormonalne? Czy te leki hormonalne jakie bra³a¶ to pigu³ki antykoncepcyjne?
Zapisane
Lilly
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 47
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Sk±d: Poznañ
Wiadomo¶ci: 196

« Odpowiedz #106 : 09-04-2013, 11:00 »

Ja równie¿ stosujê NIA z powodu podobnych problemów jak Ty Leno. Na razie bez efektów, ale to dopiero drugi tydzieñ. Czas my¶lê, ¿e jednak zrobi swoje. Choæ w sumie mam wra¿enie, ¿e jaka¶ ostatnio bardzo "trze¼wa" jestem. Co do samej ranki, to u mnie ¿adnych dolegliwo¶ci nie ma. Uci±¿liwo¶æ niewielka.
Zapisane
Lena
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 41
MO: 20.05.2011 z przerwami
Wiadomo¶ci: 98

« Odpowiedz #107 : 09-04-2013, 17:19 »

Wheno leki hormonalne na przywrócenie miesi±czki bra³am przez wiele miesiêcy (mo¿e nawet ponad rok) jak by³am nastolatk± po tym cholernym odchudzaniu. Nie pamiêtam jakie to by³y dok³adnie leki. Od tamtej pory mam regularne miesi±czki, chocia¿ od rozpoczêcia BPP gorzej siê czujê w te dni, tak jakby wtedy organizm siê intensywniej oczyszcza³, a miesi±czki s± bardziej sk±pe i krócej trwaj±, jakby organizm "oszczêdza³ krew"? Po urodzeniu córki bra³am przez jaki¶ czas tabletki antykoncepcyjne, ale potem odstawi³am, bo nie chcia³am obci±¿aæ organizmu.
Poza tym praktycznie ca³y czas mam up³awy, czêsto intensywne, wiêc mam nadziejê, ¿e to równie¿ forma oczyszczania. W ci±¿y mia³am stwierdzon± nad¿erkê szyjki macicy, ale nic z tym nie robi³am, bo po przej¶ciu na Bios³one mia³am nadziejê, ¿e organizm sam za³atwi tê sprawê. Nie odczuwam ¿adnych dolegliwo¶ci z tym zwi±zanych, wiêc nie bada³am siê w tym kierunku.
Zapisane

Zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym.
Whena
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk±d: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1.254

« Odpowiedz #108 : 09-04-2013, 17:34 »

Cytat
W ci±¿y mia³am stwierdzon± nad¿erkê szyjki macicy, ale nic z tym nie robi³am, bo po przej¶ciu na Bios³one mia³am nadziejê, ¿e organizm sam za³atwi tê sprawê. Nie odczuwam ¿adnych dolegliwo¶ci z tym zwi±zanych, wiêc nie bada³am siê w tym kierunku.

A kiedy urodzi³a¶, bo nie pamiêtam, mimo ¿e czyta³am ca³y w±tek? Skoro ca³y czas s± up³awy mimo tamponowania, MO i diety, to byæ mo¿e te up³awy s± od nad¿erki, która nie mo¿e siê zagoiæ? Nie odczuwasz ¿adnych dolegliwo¶ci, bo nad¿erki nie bol±. (Wiem, bo sama mia³am. Wtedy ginekolog mi powiedzia³, ¿e rak szyjki macicy te¿ nie boli.) A cytologiê kiedy ostatni raz robi³a¶?

Poza tym nie wiem czy czyta³a¶ watek o nad¿erce tu: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=4284.0
« Ostatnia zmiana: 09-04-2013, 17:40 wys³ane przez Whena » Zapisane
Lena
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 41
MO: 20.05.2011 z przerwami
Wiadomo¶ci: 98

« Odpowiedz #109 : 09-04-2013, 18:50 »

Wheno tamponowania nie stosowa³am. Córkê urodzi³am ponad 4 lata temu - po porodzie ginekolog stwierdzi³, ¿eby poczekaæ a¿ wszystko siê unormuje i potem pomy¶leæ o usuwaniu nad¿erki. Cytologiê mia³am wtedy II. Gdzie¶ po roku natknê³am siê na forum Bios³one i zaczê³am próbowaæ z MO i odstawi³am chemiczne jedzenie. Kolejny rok pó¼niej rozpoczê³am DP, KB i okresowo MO.
Mo¿e masz racjê, ¿e powinnam sprawdziæ tê nad¿erkê i zrobiæ cytologiê.
Zapisane

Zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym.
Whena
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk±d: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1.254

« Odpowiedz #110 : 09-04-2013, 19:02 »

Mistrz na nad¿erki poleca tamponowanie, w tym w±tku, który Ci wklei³am. Nie wiesz co tam u Ciebie jest bo bardzo d³ugo nie by³a¶ u ginekologa, wiêc mo¿e lepiej sprawdziæ. Domy¶lam siê, ¿e te up³awy te¿ do przyjemnych nie nale¿±.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!