Zapalenie gardła, katar bakteryjny - co dalej?

<< < (6/7) > >>

Ossa98:
Hmm, moja córka skończy dopiero w czerwcu 7 lat. Na razie nie zauważyłam u niej żadnych zwiastunów powiększania się piersi.

Alinka12:
"Pierwszy widoczny objaw dojrzewania u dziewczyn stanowi powiększenie się ich gruczołów piersiowych, które osiągają wtedy drugie stadium rozwoju to stadium pączka piersiowego, które najwcześniej pojawia się już około ósmego roku życia, natomiast najpóźniej nawet po ukończeniu 13 lat. To jest własnie pączek piersiowy. Czyli zaczęcie rośnięcia piersi."
Ale doczytałam w  internecie coś takiego i wydaje mi się, że to jesst właśnie to!

Isia:
Dzieci dojrzewają w różnym tempie. Ośmiolatka może już nawet miesiączkować. Naszpikowane hormonami mięso, które podajemy naszym pociechom, bardzo temu sprzyja. Nie wiem, jak wygląda "zgrubienie" u Twojej córeczki, Alinko, ale piersi zaczynają rosnąć najpierw powiększając gruczol, więc jest bardzo prawdopodobne, że dziewczynka nabiera kobiecych ksztaltów ;-)
Napisalam posta, zanim zobaczylam Twój wpis, Alinko :-)
Potwierdzasz moje przypuszczenia.

Alinka12:
Dokładnie tak jest jak piszesz! Unikam mięsa  drobiowego, kupuję w  jednej ubojni, ale dokładnie nie wiemy co jest w tym mięsie. Czasami żałuję, że nie mieszkam na wsi, nie chowam świnki, nie mam kurek. No ale cóż.

xxlilithxx:
Myślę, że jeśli pije się MO, uzdatnia mięso do spożycia i nie kupuje się go w supermarketach, to już jest o.k.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona